Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Częstochowa • 5-6 October 2019

Game
9-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Częstochowa
Częstochowa ul. Dekabrystów 41b
Start
5 October 2019
Final
6 October 2019

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 9-BIL

 

Grand Prix Polski w Bilard – Częstochowa

Podział na grupy .

Na odprawie w dniu 5 października, pomiędzy godziną 9.00-9.30 zobowiązani są stawić się następujący zawodnicy:

  1. Batkowski, T. Kapłan, M. Fortuński, K. Skowerski, M. Skoneczny, M. Turkowski, K. Sząszor, M. Ząbecki, K. Juszczyszyn, M. Witkowski, S. Bruśnicki, G. Siemieniec, P. Siemieniec, K. Konkel, M. Kutek, P. Kotowski, Ł. Dlubala, B. Tyranowski, K. Kielmans, J. Kowalczyk, P. Boguszewski, A. Guzanowski, M. Kielan, D. Pawełczyk, K. Szczepański, K. Tanasiewicz, K. Spicha, M. Wnuk, P. Twerdyk, D. Brzeziński, K. Majkowski, S. Stachowiak, D. Jastrząb, K. Zbień, E. Bąk, T. Bąk, W. Chęciński,  S. Hołówko, M. Sząszor, J. Nowak, D. Mroziakiewicz, M. Urbański.

W dniu 5 października na odprawie w godz. 14.30-15.00 zobowiązani są stawić się następujący zawodnicy:

  1. Zając, P. Polis, O. Jamorski, B. Rozwadowski, S. Brzękowski, A. Stankiewicz, S. Kural, T. Malinowski, W. M. Ząbek, M. Kudlik, I. Łącka, A. Lisowski, D. Gliński, R. Jagodziński, M. Połeć, S. Ryłko, M. Grabowski, M. Matuszczyk, D. Andryszkiewicz, P. Peret, W. Fortuński, J. Danielak, P. Ostrowski, S. Chmielarz, R. Babica, P. Likowski, M. Sobiech, M. Chmielarz, K. Zielenkiewicz, J. Niewęgłowski, A. Kulig, J. Regieli, D. Regieli, J. Tucholski, M. Rakowski, M. Dewódzki, J. Wierzchowski, M. Zdziech, K. Niebieszczański, W. Tucholski, M. Życiński, M. Sząszor, , P. Szmidla, K. Bednarek.

TERMIN: 5-6 października 2019 r.

MIEJSCE GIER:  Klub Bilardowy Porter ul. Dekabrystów 41b; tel. 797-414-621 

ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, BC Porter,

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 


PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.000 zł,
  • 3 miejsca - 500 zł,
  • 5-8 miejsca - 200 zł,

Zawodnik zobowiązany jest osobiście odebrać nagrodę zgłaszając się z dokumentem tożsamości. Nagrody za miejsca V-XVI będą wypłacane po zakończeniu meczów, a nagrody za miejsca I-III po ceremonii dekoracji. Nagrody nie odebrane przez zawodników w czasie zawodów zostaną przekazane na program Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

PROGRAM:
05.10.2019 - 9.00-9.45 - odprawa zawodników, pobieranie opłat startowych,
                   - 10.15 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków w fazie podwójne KO.
06.10.2019 - 10.00 - gry w systemie pucharowym.
                   - 16.00 - finał (dokładna godzina zostanie podana po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 89-bil wg przepisów WPA lecz „9” na punkcie, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 4 -5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 16-32 najlepszych zawodników. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej. W szczególnych przypadkach za brak stroju może zostać wyznaczona opłata karna w wysokości 20-50 zł. Opłata wchodzi na konto Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 27.09. 2019 r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie  www.makmarketing.pl. Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych.

UWAGA!!!
Zawodnik w wyznaczonym dla niego dniu gier musi potwierdzić swoją obecność na liście startowej (zgłosić się do stolika sędziowskiego w klubie) najpóźniej na 15 minut przed zamknięciem rejestracji, to jest do godziny 9.45. Po tym czasie zostanie wykreślony z grona uczestników. Wejście do klubu nie oznacza, że dopełnił formalności. Musi uwzględnić on czas na przeprowadzenie czynności rejestracyjnych przez sędziów i organizatora. Zaleca się zatem przybycie ok. godziny 9.00-9.15.
Zespół sędziowski rozpocznie przyjmowanie potwierdzeń już od godziny 8.50.


UWAGA!!! Dokładne godziny odpraw zostaną podane wraz z opublikowaniem listy uczestników!!!

OPŁATY STARTOWE:

70 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

90 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2019 rok,

110 zł - pozostali zawodnicy.

W w/w kwotach zawarta jest opłata w wysokości 10 zł na program Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC .

HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2019 określone są w regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia  turnieju :

Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                         e-mail: mak@makmarketing.pl

Participants list

1Częstochowa, PorterS2
21979RokietnicaK2
3KrakówH2
41995Sokółka, LP Metal FachA1
5RękorajP5
6Gdańsk, Green ClubB3
7Bilcza, UKS OrletaJ2
8Gdańsk, Green ClubF4
9Rokietnica, Akademia BilardowaO1
10Tarnów, MUKS IKSG7
11Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerG3
12Częstochowa, PorterL4
13Częstochowa, PorterR2
14Rękoraj, SnikersR4
15Częstochowa, PorterN3
16Częstochowa, PorterJ3
171992LubinC1
18LubinS4
19Łódź, FrameU4
20Częstochowa, PorterU3
21WołominB4
22Rzeszów, TrójkątH4
23Rękoraj, SnikersT4
24Rękoraj, SnikersM1
25Jaworzno, UKS Fair PlayD3
261993Bieruń, ERG FolieI1
271984Kielce, Nosan KielceB1
28CzęstochowaC2
29Warszawa, 147 BreakD2
30Tczew, ArkadiaI4
31Kraków, TCF HuBI3
32Kraków, UKS YMCAA3
331993Bieruń, ERG FolieU1
34Częstochowa, PorterK4
35Kraków, UKS YMCAR1
36Częstochowa, PorterG4
37Poznań, Zakręcona BilaL2
38PodłazieT5
39SosnowiecU5
401999Warszawa, KonsalnetP3
41Warszawa, SemaforC3
42Łódź, FrameS1
43Kraków, TCF HuBU2
44Częstochowa, PorterA4
45Kraków, TCF HuBN4
46KielceK3
47Kielce, NosanA5
48Tomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyR3
49Kraków, TCF HuBS3
50Łódź, FrameT3
51Łódź, FrameL1
52Częstochowa, PorterM4
53Jaworzno, UKS Fair PlayP2
54Mikołów, AllinoneK5
551991Kielce, Nosan KielceN1
56Wiślica, UKS MiłekI2
57Wiślica, UKS MiłekH3
581990Tomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyD1
591984Kielce, Nosan KielceE1
601985Warszawa, KonsalnetM2
61Sosnowiec, Dekada KlubL3
62Gdańsk, Green ClubE4
63Jaworzno, UKS Fair PlayC4
642001Poznan, HadesP1
65Tczew, ArkadiaE2
661994Warszawa, KonsalnetT1
67CzęstochowaP4
68Tczew, ArkadiaG1
69Tczew, ArkadiaB2
70Rzeszów, TrójkątE3
71KołobrzegM3
72KołobrzegO3
73Kielce, Nosan KielceF1
74Opole, Papa GustoF2
75Kraków, TCF HuBJ4
76Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerF3
77Katowice, Bilardo DekadaN2
78Warszawa, HulakulaJ1
791996Tomaszow MazowieckiH1
80Sokółka, LP Metal FachK1
81Częstochowa, PorterD4
82Łódź, FrameO2
83Sokółka, LP Metal FachL5
84Kielce, TVSportsO4
85Bieruń, ERG FolieT2

Final

6361

Semifinal

6256
6126

Quaterfinal

6026
5964
5846
5756

1/8 finals

5606
5563
5426
5356
5264
5164
5064
4956

1/16 finals

4826
4726
4662
4562
4463
4326
4261
4160
4065
3926
3863
3764
3661
3546
3436
3364

First round

3136
2646
2260
1862
1556
1046
763
256

Group U

1015
951
835
750
615
550
425
352
254
151

Group T

1005
905
835
750
650
551
452
350
205
150

Group S

650
553
415
325
215
153

Group R

651
550
454
353
215
151

Group P

1005
950
850
751
653
553
452
315
250
150

Group O

605
552
405
352
253
115

Group N

635
553
425
350
253
154

Group M

625
551
450
352
235
125

Group L

1035
915
845
715
615
551
454
335
253
152

Group K

1015
925
825
735
625
552
450
350
250
125

Group J

645
535
454
352
253
154

Group I

652
545
445
351
225
150

Group H

615
552
454
350
252
135

Group G

635
552
453
351
252
150

Group F

652
552
454
352
215
153

Group E

653
551
454
353
254
150

Group D

653
552
425
353
235
152

Group C

645
553
415
351
252
153

Group B

615
550
435
345
245
154

Group A

653
554
435
350
252
151

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1Batkowski Sebastian×5 : 15 : 05 : 43315101
2Kowalczyk Jakub1 : 5×3 : 53 : 5-37-84
3Mroziakiewicz Dominik0 : 55 : 3×2 : 51-17-63
4Nowak Jeremi4 : 55 : 35 : 2×211442

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Pawel×5 : 45 : 41 : 52111-22
2Guzanowski Andrzej4 : 5×0 : 55 : 31-19-44
3Kapłan Tomasz4 : 55 : 0×5 : 4211451
4Sząszor Mateusz5 : 13 : 54 : 5×1-11213

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortunski Mieszko×5 : 35 : 15 : 3331581
2Kielan Marcin3 : 5×5 : 41 : 51-19-53
3Majkowski Krzysztof1 : 54 : 5×2 : 5-37-84
4Stachowiak Sambor3 : 55 : 15 : 2×211352

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1Jastrzab Dominik×5 : 33 : 55 : 3211322
2Kielmans Kacper3 : 5×2 : 52 : 5-37-84
3Skoneczny Mariusz5 : 35 : 2×5 : 2331581
4Zbien Karol3 : 55 : 22 : 5×1-110-23

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1Skowerski Karol×5 : 15 : 05 : 33315111
2Spicha Kamil1 : 5×4 : 55 : 41-110-43
3Szczepański Krzysztof0 : 55 : 4×3 : 51-18-64
4Tanasiewicz Krystian3 : 54 : 55 : 3×1-112-12

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×2 : 54 : 51 : 5-37-84
2Turkowski Michal5 : 2×5 : 35 : 2331581
3Twerdyk Piotr5 : 43 : 5×2 : 51-110-43
4Urbanski Michal5 : 12 : 55 : 2×211242

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bąk Ewa×3 : 55 : 22 : 51-110-23
2Checinski Wojciech5 : 3×5 : 30 : 52110-12
3Kutek Michal2 : 53 : 5×1 : 5-36-94
4Sząszor Kamil5 : 25 : 05 : 1×3315121

Group H

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bak Tomasz×5 : 45 : 15 : 3331571
2Holowko Sebastian4 : 5×5 : 22 : 51-111-13
3Siemieniec Partycja1 : 52 : 5×0 : 5-33-124
4Zabecki Mikolaj3 : 55 : 25 : 0×211362

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1Juszczyszyn Konrad×4 : 55 : 15 : 0211481
2Konkel Kacper5 : 4×2 : 55 : 42112-13
3Kotowski Piotr1 : 55 : 2×5 : 2211122
4Siemieniec Gabriela0 : 54 : 52 : 5×-36-94

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×5 : 45 : 44 : 5211413
2Dlubala Lukasz4 : 5×3 : 52 : 5-39-64
3Tyranowski Bartlomiej4 : 55 : 3×5 : 3211431
4Witkowski Maciej5 : 45 : 23 : 5×211322

Group K

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 05 : 25 : 25 : 24420141
2Kulig Artur0 : 5×1 : 50 : 52 : 5-43-175
3Niewęgłowski Jan2 : 55 : 1×2 : 50 : 51-29-74
4Regieli Jerzy2 : 55 : 05 : 2×5 : 3321772
5Zajac Dominik2 : 55 : 25 : 03 : 5×201533

Group L

12345+mΔm+fΔfPlace
1Chmielarz Mariusz×4 : 51 : 53 : 53 : 5-411-95
2Likowski Piotr5 : 4×2 : 55 : 45 : 1321732
3Polis Piotr5 : 15 : 2×3 : 51 : 5201413
4Sobiech Dawid5 : 34 : 55 : 3×1 : 52015-14
5Zielenkiewicz Karol5 : 31 : 55 : 15 : 1×321661

Group M

1234+mΔm+fΔfPlace
1Jamorski Oskar×5 : 12 : 55 : 2211242
2Rakowski Michal1 : 5×0 : 53 : 5-34-114
3Sniegocki Mateusz5 : 25 : 0×5 : 23315111
4Tucholski Jacek2 : 55 : 32 : 5×1-19-43

Group N

1234+mΔm+fΔfPlace
1Dewodzki Marcin×3 : 50 : 53 : 5-36-94
2Niebieszczanski Krystian5 : 3×3 : 55 : 2211332
3Rozwadowski Bartosz5 : 05 : 3×5 : 4331581
4Wierzchowski Jan5 : 32 : 54 : 5×1-111-23

Group O

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 21 : 55 : 2211123
2Tucholski Wojciech2 : 5×0 : 53 : 5-35-104
3Zdziech Mateusz5 : 15 : 0×0 : 5211042
4Zycinski Maciej2 : 55 : 35 : 0×211241

Group P

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bednarek Krystian×3 : 55 : 01 : 55 : 0201443
2Maciol Daniel5 : 3×5 : 05 : 15 : 04420161
3Regieli Dominik0 : 50 : 5×0 : 55 : 21-25-124
4Stankiewicz Adam5 : 11 : 55 : 0×5 : 3321672
5Szmidla Pawel0 : 50 : 52 : 53 : 5×-45-155

Group R

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chmielarz Slawomir×5 : 41 : 51 : 51-17-73
2Danielak Jakub4 : 5×0 : 51 : 5-35-104
3Kural Szymon5 : 15 : 0×5 : 33315111
4Ostrowski Piotr5 : 15 : 13 : 5×211362

Group S

1234+mΔm+fΔfPlace
1Andryszkiewicz Dariusz×1 : 53 : 50 : 5-34-114
2Fortunski Wiktor5 : 1×3 : 51 : 51-19-23
3Malinowski Tomasz5 : 35 : 3×2 : 5211212
4Peret Partyk5 : 05 : 15 : 2×3315121

Group T

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jagodzinski Robert×5 : 00 : 51 : 52 : 51-28-74
2Lisowski Artur0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3Poleć Marcin5 : 05 : 0×0 : 53 : 5201333
4Szewczyk Wojciech5 : 15 : 05 : 0×5 : 04420191
5Ząbek Monika5 : 25 : 05 : 30 : 5×321552

Group U

12345+mΔm+fΔfPlace
1Glinski Dawid×1 : 50 : 54 : 55 : 21-210-74
2Grabowski Michal5 : 1×2 : 51 : 53 : 51-211-53
3Kudlik Marek5 : 05 : 2×5 : 05 : 14420171
4Lącka Izabela5 : 45 : 10 : 5×5 : 1321542
5Matuszczyk Michal2 : 55 : 31 : 51 : 5×1-29-95
#1
#2
5
6
#3
#4
#5
#6
#7
6
3
#8
#9
#10
4
6
#11
#12
#13
#14
#15
5
6
#16
#17
#18
6
2
#19
#20
#21
#22
6
0
#23
#24
#25
#26
4
6
#27
#28
#29
#30
#31
3
6
#32
#33
6
4
Place 17
#34
3
6
Place 17
#35
4
6
Place 17
#36
6
1
Place 17
#37
6
4
Place 17
#38
6
3
Place 17
#39
2
6
Place 17
#40
6
5
Place 17
#41
6
0
Place 17
#42
6
1
Place 17
#43
2
6
Place 17
#44
6
3
Place 17
#45
6
2
Place 17
#46
6
2
Place 17
#47
2
6
Place 17
#48
2
6
Place 17
#49
5
6
Place 9
#50
6
4
Place 9
#51
6
4
Place 9
#52
6
4
Place 9
#53
5
6
Place 9
#54
2
6
Place 9
#55
6
3
Place 9
#56
0
6
Place 9
#57
5
6
Place 5
#58
4
6
Place 5
#59
6
4
Place 5
#60
2
6
Place 5
#61
2
6
Semifinal
#62
5
6
Semifinal
#63
6
1
Final

Final Standing

Place 1

1993Bieruń, ERG Folie55.091.67%

Place 2

1984Kielce, Nosan Kielce45.070.33%

Place 3-4

1994Warszawa, Konsalnet40.081.67%
1993Bieruń, ERG Folie40.066.33%

Place 5-8

1999Warszawa, Konsalnet35.079.00%
Tczew, Arkadia35.077.67%
1984Kielce, Nosan Kielce35.076.33%
Jaworzno, UKS Fair Play35.062.67%

Place 9-16

1992Lubin30.075.33%
Kraków, TCF HuB30.075.00%
1995Sokółka, LP Metal Fach30.074.33%
Bieruń, ERG Folie30.067.33%
1996Tomaszow Mazowiecki30.065.33%
Jaworzno, UKS Fair Play30.062.00%
Gdańsk, Green Club30.056.00%
Rzeszów, Trójkąt30.043.33%

Place 17-32

1979Rokietnica25.074.67%
Kraków, UKS YMCA25.071.33%
1985Warszawa, Konsalnet25.070.67%
1990Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy25.070.00%
Kielce, Nosan Kielce25.069.33%
1991Kielce, Nosan Kielce25.068.33%
Kraków25.067.67%
Mikołów, Allinone25.062.67%
Poznań, Zakręcona Bila25.061.33%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy25.058.33%
Łódź, Frame25.058.00%
Sokółka, LP Metal Fach25.058.00%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker25.057.67%
Kraków, TCF HuB25.050.33%
Kielce, TVSports25.050.00%
Kraków, TCF HuB25.049.33%

Place 33-40

2001Poznan, Hades20.058.33%
Sosnowiec20.055.33%
Kielce, Nosan20.051.33%
Rękoraj, Snikers20.051.00%
Warszawa, Hulakula20.050.33%
Kraków, TCF HuB20.050.00%
Łódź, Frame20.048.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker20.047.67%

Place 41-60

Rokietnica, Akademia Bilardowa15.062.33%
Bilcza, UKS Orleta15.061.00%
Tczew, Arkadia15.060.00%
Rękoraj15.052.67%
Łódź, Frame15.052.00%
Sokółka, LP Metal Fach15.051.67%
Łódź, Frame15.050.33%
Tczew, Arkadia15.039.33%
Rzeszów, Trójkąt15.037.67%
Tarnów, MUKS IKS15.037.00%
Lubin15.037.00%
Katowice, Bilardo Dekada15.037.00%
Częstochowa, Porter15.037.00%
Gdańsk, Green Club15.035.67%
Opole, Papa Gusto15.035.67%
Kołobrzeg15.035.33%
Częstochowa15.035.00%
Częstochowa, Porter15.033.67%
Częstochowa, Porter15.033.00%
Częstochowa, Porter15.030.00%

Place 61-80

Sosnowiec, Dekada Klub10.049.33%
Wołomin10.035.33%
Tczew, Arkadia10.034.00%
Łódź, Frame10.029.00%
Kielce10.028.67%
Rękoraj, Snikers10.028.00%
Jaworzno, UKS Fair Play10.024.00%
Częstochowa, Porter10.012.33%
Gdańsk, Green Club10.010.33%
Warszawa, 147 Break10.010.33%
Kraków, UKS YMCA10.010.33%
Warszawa, Semafor10.010.33%
Częstochowa, Porter10.09.33%
Częstochowa, Porter10.09.33%
Wiślica, UKS Miłek10.09.33%
Rękoraj, Snikers10.08.33%
Kołobrzeg10.08.33%
Częstochowa, Porter10.07.00%
Częstochowa, Porter10.07.00%
Wiślica, UKS Miłek10.05.33%

Place 81-85

Kraków, TCF HuB0.027.67%
Częstochowa, Porter0.011.67%
Częstochowa0.06.67%
Częstochowa, Porter0.04.33%
Podłazie0.00.00%


Our Sport Partners