Dynamic Billard Best of the East - Polish 9-Ball POL, Kielce • 29-30 August 2020

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Kielce
76 Sienkiewicza Str.
Start
29 August 2020
Final
30 August 2020

Komunikat organizatora POLISH 9-Ball.

W związku z zagrożeniem COVID 19 zawodnicy będą rozgrywali mecze w turach.  Zgłoszeni do turnieju mają obowiązek zgłosić się osobiście na rejestrację w wyznaczonych miejscach i terminach.

Zawodnicy z grup:

A, B  oraz G,H,J,K – odprawa w Grand Hotel Best Western – 29.08. godz. 9.15 – 9.40 ,

I –    odprawa w Grand Hotel Best Western – 29.08. godz.   15.40  - 15.50   

N - odprawa w Grand Hotel Best Western – 29.08. godz. 18.40-18.50

C,D,E,F  - odprawa -Kieleckie Centrum Bilardowe  – 29.08. godz. 9.15 – 9.40

L,M,O,P - odprawa - Kieleckie Centrum Bilardowe  – 29.08. godz. 15.30-15.45

R,S,T,U - odprawa  - Kieleckie Centrum Bilardowe  – 29.08. godz. 18.30 – 18.45

 

 

 

UWAGA - Informacja po polsku znajduje się po zapowiedzi po angielsku .   

 

5TH INTERNATIONAL BILLIARD FESTIVAL - KIELCE 2020 

Mak Marketing,

 East European Billiard Council, Polish Billiard Association,

 and Swietokrzyskie Sports Association

 present

 

Dynamic Billiard Best of the East – 2020

POLISH 9-BALL

Special security policies will be introduced due to the COVID 19 epidemic.

Date - 29.08. – 30.08.2020

Venue: Grand Hotel Best Western Kielce ul. Sienkiewicza 78 and Kieleckie Centrum Bilardowe – Kielce,  Pl. Moniuszki 2 B, 

Tables/ Cloth/ Balls- 10 tables : Dynamic 9 ft + WIK 9-ft, - Iwan Simonis 860  cloth, Aramith Duramith Tournament balls.

Schedule:

29.08.2020 – Saturday

 10.00- 13.00 – matches – groups 1-5

 13.00 – 16.00 – matches – groups 6-10

16.00 – 19.00 – matches – groups  11-15

18.00- 21.00 – matches – groups 16-20

30.08.2020

10.00 – start matches – single elimination,

18.00 – final and award ceremony.

The announcement on the technical course of the tournament will be published at least 5 days before the competition on www.ebc-billiard.com and www.makmarketing.pl

Tournament: 9-ball – 9 ball on the spot , 1st Stage – Robin Round – matches in groups ,race to 5-7; The best 16-32 players will qualified to the next round. 2nd Stage – last 16 or 32 single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7, The tournament is open for all athletes

Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 20.08. 2020. Limit – max. 80 participants !!!

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prize money

1st - place- 1.000 euro, 2nd place- 600 euro, 3-4th place- 350 euro , 5-8thplace- 200 euro .

Entry-fee for :

EEBC members and Partners :

  • men athletes - 55€ ( 50€ entry fee + 5€ for International Billiard Academy),
  • women and pupils athletes ( max. 17 years-old)-  35€ ( 30€ + 5€ for International Billiard Academy).

Others: men – 65 euro, women and pupils – 50 euro, ( 10 euro for IBA).

The participants pay the entry fee during the registration or before on EEBC bank account.

The Honorary Patrons are: the City of Kielce, the Swietokrzyski Marshal's Office.

Tournament director : Marcin Krzemiński

Head referee:

Local tournament director: Grzegorz Kędzierski

Sponsors: Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith ( Wameter S.A.), Predator, Cuetec and Brest Sipa and partners.

 Three the best players from 2020 ranking will qualified to EEBC team for the AFRI-EAST EURO CUP 2021 !!!

Players will receive ranking points from the following tournaments:

Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Albania,

Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria.

Ranking points

1 place – 100 points,

2 place – 80 points,

3-4 place – 70 points,

5-8 place – 65 points

9-16 place – 55 points,

17-24 place – 50 points,

25-32 place – 45 points,

33-48 place – 40 points,

49-64 place – 35 points

65- 96 place – 30 points

97 - …. place – 25 points,

The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

5 Międzynarodowy Festiwal Bilardowy -Kielce 2020

Mak Marketing,

 East European Billiard Council, Polski Związek Bilardowy,

 and Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe

 zapraszają na

 

Dynamic Billiard Best of the East – 2020

POLISH 9-BALL

              Z powodu epidemii COVID 19 wprowadzone będą specjalne zasady bezpieczeństwa.

Data - 29.08. – 30.08.2020

Miejsce gier : GrandHotel Best Western, Kielce ul. Sienkiewicza 78 i Kieleckie Centrum Bilardowe , Kielce , Pl. Moniuszki 2 B,

Sponsorzy:  Miasto Kielce, Dynamic Billard Organization z Niemiec, Iwan Simonis S.A. Belgia,  Saluc S.A. ( Aramith) Belgia, Predator, Cuetec, Świętokrzyski Urząd Marszałkowski, Brześć –Sipa i wspólnicy Brześć Kujawski,  

Stoły/ Sukno/ Bile-  10 stołów - Dynamic 9 ft + WIK 9-ft, - sukno Iwan Simonis 860 , bile Aramith Duramith Tournament.

Program:

29.08.2020 – Sobota

10.00- 13.00 – mecze grup 1-5

 13.00 – 16.00 – mecze  grup 6-10

16.00 – 19.00 – mecze grup11-15

19.00- 22.00 – mecze grup 15-20

30.08.2020 - Niedziela

 10.00  - mecze fazy pucharowej ,

18.00 -  finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil ( bila nr 9 na punkcie głównym),  I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5 wygranych partii. Z każdej grupy dwóch zawodników awansuje do fazy pucharowej,  II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 32- 40 zawodników , w zależności od liczby startujących.

Rejestracja na email mak@makmarketing.pl jedynie !!!.Zgłoszenia do 20.08.20 r. Limit uczestników – max. 80 osób.

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo ( obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

1.miejsce- 4.500 PLN,( 1.000 euro) , 2 miejsce- 2.700 PLN,( 600 euro) , 3-4 miejsce- 1.575 PLN (350 euro) , 5-8 miejsce-900 PLN (200 euro). Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

Opłaty startowe: 

  • Dla członków i Partnerów EEBC - 250 zł (55 euro) ;  zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie ( urodzeni w 2003 i młodsi) 160 zł (35 euro). 
  • Dla pozostałych : mężczyźni – 65 euro ( 295 zł), kobiety i juniorzy do 17 lat – 50 euro ( 225 zł)
  • W opłatach zawarta jest wpłata 5 lub 10 euro na program Międzynarodowej Bilardowej Akademii EEBC.
  • Opłaty w euro wnosi się podczas odprawy, a w złotych po zarejestrowaniu.

UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

Hotele

POLECANY : Grand Hotel Best Western –Kielce ul. Sienkiewicza 78,

Specjalna stawka dla uczestników turnieju.

Więcej: tel. 41 362-11-47.

Dyrektor cyklu: Marcin Krzemiński (POL)

Sędzia główny:

Lokalny dyrektor turnieju: Grzegorz Kędzierski

Trzech najlepszych z rankingu 2020 ( lecz minimum z dwóch państw) zagra w meczu EEBC-Afryka -  AFRI-EAST EURO CUP 2021 !!!

W niżej wymienionych turniejach cyklu 2020 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

Dynamic Billiard Best of the East – Czechy,

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Albania,

Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria.

 Punkty rankingowe

1 miejsce – 100 pkt,

2 miejsce – 80 pkt

3-4 miejsce – 70 pkt,

5-8 miejsce – 65 pkt,

9-16 miejsce – 55 pkt,,

17-24 miejsce – 50 pkt,

25-32 miejsce – 45 pkt,

33-48 miejsce – 40 pkt,

49-64 miejsce – 35 pkt,

65-96 miejsce – 30 pkt,

97 … miejsce – 25 pkt.

Ranking publikowany jest na stronie www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com .

 

 

 

 

Participants list

11979POLRokietnicaT3
2POLTarnów, MUKS IKSH2
3POLTarnów, MUKS IKSJ2
41995POLKielce, NosanI2
5POLRękorajK4
6POLPoznan, Zakręcona BilaS4
7POLKraków, SquareB3
8POLGdańsk, Green ClubK1
9POLTczew, ArkadiaI4
10POLBilcza, UKS OrletaK3
11POLGdańsk, Green ClubR3
12POLRokietnica, Akademia BilardowaN3
13POLKielce, NosanM4
14POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerE2
15POLGdańsk, Green ClubT4
16POLKielce, Kieleckie Centrum BilardoweJ3
17POLWarszawa, Eight NineW3
18POLPoznań, Zakręcona BilaD3
19POLLubin, BaribalR2
201992POLLubinS2
21POLLubin, BaribalT2
22POLJaworzno, UKS Fair PlayR4
23POLTarnów, BilaB2
24POLWola RasztowskaA3
25POLSokółka, LP Metal FachS3
26CZEPlzeň, Billiard StarsH1
271993BLRMinsk, Spider WrocławK2
28POLRękoraj, SnikersD4
29POLRękoraj, SnikersM1
30POLJaworzno, UKS Fair PlayE1
31POLGdańsk, Green ClubW4
32POLKielce, UKS KostomłotyM2
331993POLBieruń, ERG FolieF3
341984POLKielce, Nosan KielceA1
35POLWarszawa, 147 BreakE4
36POLTczew, ArkadiaM3
37POLKraków, UKS YMCAF4
38POLJaworzno, UKS Fair PlayJ4
39POLKraków, UKS YMCAG1
40POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBBZ3
41SVKKomárnoN1
42POLSokółka, LP Metal FachF1
43CZEPardubice, Maple Pool ClubC2
44POLPoznań, Zakręcona BilaU1
45POLJaworzno, UKS Fair PlayU4
46POLSokółka, LP Metal FachE3
47POLKielceW1
48POLKielce, NosanZ4
49POLKielce, NosanG4
50POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyC3
51POLBiałystok, ElidaG3
52POLKielce, Kieleckie Centrum BilardoweL3
53POLSokółka, LP Metal FachZ2
54SVKRużomberokA2
55POLPoznan, Zakręcona BilaP1
56ITABolognaP2
571991POLKielce, Nosan KielceN2
58POLKielce, NosanL2
59POLKielce, NosanN4
601990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyD1
61POLKielceC1
621985POLKatowice, Cromo-StalW2
63POLGdańsk, Green ClubL4
64POLJaworzno, UKS Fair PlayO1
652001POLRokietnica, Akademia BilardowaS1
66POLGdańsk, Green ClubI3
67SVKZilinaG2
68POLTczewB4
691994POLKatowice, Cromo-StalZ1
701997HUNBudapest, MonoPool BSEB1
71POLTczew, ArkadiaU2
72POLTczew, ArkadiaO3
73POLKielceP4
74CZEČeské Budějovice, MetropolD2
75POLOlsztynU3
76CZEPardubice, Maple Pool ClubO2
77POLKielce, Nosan KielceR1
78CZEPardubice, Maple Pool ClubL1
791991CZEPardubice, Maple Pool ClubI1
80POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerH3
81CZEPardubice, Maple Pool ClubF2
82CZEPragueT1
83POLJaworznoC4
84POLKielce, NosanH4
851996POLTomaszow MazowieckiP3
86POLSokółka, LP Metal FachO4
87CZEPardubice, Maple Pool ClubJ1
88POLSokółka, LP Metal FachA4

Final

6327

Semifinal

6247
6167

Quaterfinal

6047
5971
5837
5717

1/8 finals

5675
5507
5473
5373
5247
5176
5067
4957

1/16 finals

4837
4757
4627
4567
4417
4337
4267
4173
4047
3975
3873
3772
3671
3573
3427
3357

First round

3105
2753
2654
2351
1835
1535
1415
1054
815
752
651
235

Group Z

650
550
405
351
235
150

Group W

650
535
405
352
251
150

Group U

625
552
425
315
251
135

Group T

654
551
451
354
205
154

Group S

615
525
451
353
252
115

Group R

625
554
452
345
235
150

Group P

651
535
445
335
215
145

Group O

652
554
425
351
254
151

Group N

615
552
453
352
215
151

Group M

652
551
454
352
215
151

Group L

654
505
405
305
251
105

Group K

652
553
452
352
235
145

Group J

625
550
453
350
245
145

Group I

625
551
452
352
225
145

Group H

650
525
452
350
225
154

Group G

635
550
435
350
251
152

Group F

651
554
453
325
225
153

Group E

652
551
425
353
251
150

Group D

645
552
435
345
205
150

Group C

625
550
454
352
245
150

Group B

635
554
451
351
250
150

Group A

645
525
405
325
215
152

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGuzanowski Andrzej×5 : 24 : 55 : 1211461
2POLKapłan Tomasz2 : 5×5 : 22 : 51-19-33
3SVKPindiak Lubomir5 : 42 : 5×0 : 51-17-74
4POLZielenkiewicz Karol1 : 55 : 25 : 0×211142

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlazei Symon×3 : 50 : 51 : 5-34-114
2POLGosk Wojciech5 : 3×5 : 10 : 5211012
3POLStojałowski Michal5 : 01 : 5×4 : 51-11003
4HUNSzolnoki Oliver5 : 15 : 05 : 4×3315101

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1CZELebduska Filip×5 : 20 : 55 : 42110-12
2POLOstrowski Piotr2 : 5×2 : 55 : 41-19-53
3POLSkowerski Karol5 : 05 : 2×5 : 03315131
4POLWidacha Oskar4 : 54 : 50 : 5×-38-74

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLDuda Szymon×5 : 05 : 44 : 5211452
2POLJagodzinski Robert0 : 5×2 : 55 : 31-17-63
3POLSkoneczny Mariusz4 : 55 : 2×5 : 0211471
4CZETrhlík Adam5 : 43 : 50 : 5×1-18-64

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChecinski Wojciech×0 : 52 : 52 : 5-34-114
2POLJastrzab Dominik5 : 0×5 : 15 : 33315111
3POLKielmans Kacper5 : 21 : 5×5 : 1211132
4POLMiron Symon5 : 23 : 51 : 5×1-19-33

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJuszczyszyn Konrad×5 : 25 : 25 : 13315101
2POLKowalczyk Jakub2 : 5×4 : 53 : 5-39-64
3POLLasota Grzegorz2 : 55 : 4×5 : 3211202
4CZEVlk Matoush1 : 55 : 33 : 5×1-19-43

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKural Szymon×5 : 05 : 05 : 23315131
2POLNowak Jeremi0 : 5×5 : 15 : 3211012
3POLPahulak Karol0 : 51 : 5×3 : 5-34-114
4SVKStofko Vojtech2 : 53 : 55 : 3×1-110-33

Group H

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBak Tomasz×4 : 50 : 55 : 21-19-33
2CZEHajshman Ladislav5 : 4×5 : 02 : 5211231
3POLUrbanski Michal5 : 00 : 5×5 : 2211032
4POLWiech Michal2 : 55 : 22 : 5×1-19-34

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 25 : 25 : 4331571
2POLBottcher Jakub2 : 5×2 : 51 : 5-35-104
3POLStatkiewicz Patryk2 : 55 : 2×2 : 51-19-33
4CZEUrban Petr4 : 55 : 15 : 2×211462

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×5 : 25 : 35 : 4331561
2POLChrobot Jakub2 : 5×5 : 40 : 51-17-73
3POLKraupe Jakub3 : 54 : 5×0 : 5-37-84
4CZEZalman David4 : 55 : 05 : 0×211492

Group K

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBednarek Krystian×3 : 53 : 52 : 5-38-74
2POLBoguszewski Pawel5 : 3×5 : 24 : 5211441
3POLBruśnicki Szymon5 : 32 : 5×5 : 2211222
4BLRHryb Dmitrij5 : 25 : 42 : 5×211213

Group L

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPalczynski Adam×5 : 41 : 55 : 0211122
2POLSiemieniec Gabriela4 : 5×0 : 55 : 01-19-13
3POLSpicha Kamil5 : 15 : 0×5 : 03315141
4CZETužil Pavel0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group M

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChajduk Jakub×1 : 54 : 51 : 5-36-94
2POLJamorski Oskar5 : 1×5 : 15 : 23315111
3POLJonska Izabela5 : 41 : 5×2 : 51-18-63
4POLKonkel Kacper5 : 12 : 55 : 2×211242

Group N

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzękowski Arkadiusz×2 : 51 : 55 : 11-18-33
2SVKKöles Balazs5 : 2×5 : 15 : 23315101
3POLRozwadowski Bartosz5 : 11 : 5×5 : 3211122
4POLSiemieniec Partycja1 : 52 : 53 : 5×-36-94

Group O

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLStachowiak Sambor×5 : 15 : 15 : 4331591
2POLSząszor Mateusz1 : 5×5 : 24 : 51-110-23
3CZETumpach Lukáš1 : 52 : 5×2 : 5-35-104
4POLZajac Dominik4 : 55 : 45 : 2×211432

Group P

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPuk Michal×4 : 53 : 53 : 5-310-54
2ITAQuarta Antonio5 : 4×4 : 51 : 51-110-43
3POLSłowik Maciej5 : 35 : 4×1 : 52111-12
4POLZabecki Mikolaj5 : 35 : 15 : 1×3315101

Group R

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×2 : 55 : 35 : 4211203
2POLFortunski Marcel5 : 2×5 : 20 : 5211012
3POLGląb Wojciech3 : 52 : 5×4 : 5-39-64
4POLTurkowski Michal4 : 55 : 05 : 4×211451

Group S

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBerkec Michal×1 : 55 : 25 : 2211122
2POLFortunski Mieszko5 : 1×5 : 15 : 13315121
3POLGórski Tomasz2 : 51 : 5×3 : 5-36-94
4POLStankiewicz Adam2 : 51 : 55 : 3×1-18-53

Group T

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 05 : 44 : 5211452
2POLChmiel Marcin0 : 5×1 : 51 : 5-32-134
3POLFortunski Wiktor4 : 55 : 1×4 : 51-11323
4CZEWashburn Calvin5 : 45 : 15 : 4×331561

Group U

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLLikowski Piotr×5 : 23 : 51 : 51-19-34
2POLLącka Izabela2 : 5×5 : 25 : 1211241
3POLSząszor Kamil5 : 32 : 5×5 : 2211222
4POLTrudnowski Maciej5 : 11 : 52 : 5×1-18-33

Group W

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLDeszczynski Tomasz×1 : 52 : 55 : 01-18-23
2POLJedrzejczak David5 : 1×5 : 35 : 03315111
3POLNiewęgłowski Jan5 : 23 : 5×5 : 0211362
4POLSniegocki Mateusz0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group Z

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKwit Jozef×5 : 35 : 01 : 5211132
2POLNowak Grzegorz3 : 5×5 : 00 : 51-18-23
3POLPiekarski Konrad0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4POLSzewczyk Wojciech5 : 15 : 05 : 0×3315141
#1
#2
3
5
#3
#4
#5
#6
5
1
#7
5
2
#8
1
5
#9
#10
5
4
#11
#12
#13
#14
1
5
#15
3
5
#16
#17
#18
3
5
#19
#20
#21
#22
#23
5
1
#24
#25
#26
5
4
#27
5
3
#28
#29
#30
#31
0
5
#32
#33
5
7
Place 17
#34
2
7
Place 17
#35
7
3
Place 17
#36
7
1
Place 17
#37
7
2
Place 17
#38
7
3
Place 17
#39
7
5
Place 17
#40
4
7
Place 17
#41
7
3
Place 17
#42
6
7
Place 17
#43
3
7
Place 17
#44
1
7
Place 17
#45
6
7
Place 17
#46
2
7
Place 17
#47
5
7
Place 17
#48
3
7
Place 17
#49
5
7
Place 9
#50
6
7
Place 9
#51
7
6
Place 9
#52
4
7
Place 9
#53
7
3
Place 9
#54
7
3
Place 9
#55
0
7
Place 9
#56
7
5
Place 9
#57
1
7
Place 5
#58
3
7
Place 5
#59
7
1
Place 5
#60
4
7
Place 5
#61
6
7
Semifinal
#62
4
7
Semifinal
#63
2
7
Final

Final Standing

Place 1

1992POLLubin100.089.33%

Place 2

1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy80.069.33%

Place 3-4

POLKielce70.080.33%
1979POLRokietnica70.071.00%

Place 5-8

1994POLKatowice, Cromo-Stal65.078.00%
POLTarnów, MUKS IKS65.076.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play65.076.00%
1996POLTomaszow Mazowiecki65.075.67%

Place 9-16

POLGdańsk, Green Club55.075.33%
1993POLBieruń, ERG Folie55.075.00%
1997HUNBudapest, MonoPool BSE55.074.67%
POLRękoraj, Snikers55.073.67%
1995POLKielce, Nosan55.073.33%
SVKKomárno55.072.67%
POLSokółka, LP Metal Fach55.061.00%
POLKielce, Nosan55.059.00%

Place 17-32

POLKraków, UKS YMCA50.073.33%
POLGdańsk, Green Club50.073.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play50.070.00%
CZEPrague50.068.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play50.059.00%
POLLubin, Baribal50.057.33%
1991POLKielce, Nosan Kielce50.057.33%
CZEPlzeň, Billiard Stars50.057.00%
POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB50.057.00%
POLTarnów, Bila50.056.67%
POLWarszawa, 147 Break50.056.67%
POLTczew, Arkadia50.056.67%
POLBilcza, UKS Orleta50.055.67%
POLWola Rasztowska50.051.67%
POLGdańsk, Green Club50.050.00%
POLKielce, Nosan Kielce50.050.00%

Place 33-44

CZEPardubice, Maple Pool Club45.054.00%
1991CZEPardubice, Maple Pool Club45.051.67%
POLSokółka, LP Metal Fach45.051.67%
POLTczew, Arkadia45.051.00%
POLKielce45.051.00%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker45.051.00%
POLPoznań, Zakręcona Bila45.050.33%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe45.050.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila45.048.67%
POLSokółka, LP Metal Fach45.048.67%
POLKielce45.048.33%
CZEPardubice, Maple Pool Club45.046.67%

Place 45-66

1993BLRMinsk, Spider Wrocław40.061.33%
POLGdańsk, Green Club40.060.67%
POLLubin, Baribal40.040.00%
POLTczew40.038.67%
POLKielce, Nosan40.037.67%
POLTczew, Arkadia40.037.00%
POLWarszawa, Eight Nine40.036.67%
POLKielce, Nosan40.036.67%
SVKZilina40.036.33%
POLTarnów, MUKS IKS40.036.00%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa40.036.00%
1984POLKielce, Nosan Kielce40.036.00%
POLSokółka, LP Metal Fach40.036.00%
POLGdańsk, Green Club40.036.00%
POLOlsztyn40.036.00%
ITABologna40.035.67%
CZEPardubice, Maple Pool Club40.035.33%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy40.035.00%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa40.034.67%
POLKielce, UKS Kostomłoty40.034.00%
POLRękoraj, Snikers40.033.67%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe40.033.00%

Place 67-88

POLPoznań, Zakręcona Bila35.036.00%
POLKielce, Nosan35.036.00%
CZEČeské Budějovice, Metropol35.034.00%
SVKRużomberok35.033.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila35.013.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play35.012.33%
POLKraków, UKS YMCA35.012.33%
POLRękoraj35.011.33%
POLJaworzno35.011.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play35.010.33%
POLKielce, Nosan35.09.33%
POLSokółka, LP Metal Fach35.09.33%
POLKielce, Nosan35.09.33%
POLTczew, Arkadia35.08.33%
CZEPardubice, Maple Pool Club35.08.33%
POLKraków, Square35.07.00%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker35.07.00%
POLBiałystok, Elida35.07.00%
POLGdańsk, Green Club35.03.67%
POLSokółka, LP Metal Fach35.00.00%
1985POLKatowice, Cromo-Stal35.00.00%
CZEPardubice, Maple Pool Club35.00.00%


Our Sport Partners