Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR - Mistrzostwa Warmii i Mazur POL, Ketrzyn • 24-25 October 2020

Game
10-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Ketrzyn
11-400 Kętrzyn; ul. Moniuszki 1, hala sportowa przy SP nr 4
Start
24 October 2020
Final
25 October 2020

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR

MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR – 10-BIL

 

UWAGA !!!  W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2020. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

 

TERMIN: 24-25.10. 2020 r.

MIEJSCE GIER:  Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn ul. Moniuszki 1 oraz w przypadku dużej liczby zawodników sala bilardowa SKB Mrągowo w Mrągowie, Osiedla Mazurskie 23 A.

ORGANIZATORZY: Mak Marketing,  East European Billiard Council, 

PARTNER: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy, Burmistrz Miasta Kętrzyn.



NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.200 zł,
  • 3-4 miejsce - 600 zł,
  • 5-8 miejsce - 400 zł,
  • Nagroda specjalna dla najlepszego zawodnika reprezentującego klub z Warmii i Mazur. 

Zawodnik zobowiązany jest osobiście zgłosić się do organizatora po zakończeniu startu z dokumentem tożsamości. Nagrody finansowe będą wypłacane na rachunki bankowe zawodników.

PROGRAM:
24.10.2020 -sobota

-W związku z chęcią zapewnienia warunków bezpieczeństwa sanitarnego COVID 19 mecze będą rozgrywane w turach. Zakładamy start o godz. 10.00 , jednak ostateczne godziny pojedynków i rejestracji zawodników podane zostaną po zamknięciu listy startowej.


25.10.2020 – niedziela,

-  Gry pucharowe i finał



SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 4 -5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 2 najlepszych zawodników z każdej grupy. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 15.10. 2020r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju ( środki muszą być na rachunku EEBC do 18 października).

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE ZARZĄDZENIE DYREKTORA CYKLU Z DNIA          3 CZERWCA – PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!!

OPŁATY STARTOWE:

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2020 rok,

130 zł - pozostali zawodnicy.



HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2020 określone są w regulaminie oraz zarządzeniu dyrektora cyklu GPP z dnia 3 czerwca 2020 r.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU

GRAND PRIX POLSKI BRZEŚĆ SŁOMKA PTYSIOWA POL TOUR

ORGANIZOWANEGO W   KĘTRZYNIE   W DNIACH 24-25.10. 2020 ROKU.

 

 

Zgłaszam swój udział w w/w turnieju i oświadczam, że:

  1. Nie jestem osobą zakażoną koronawirusem,
  2. Nie jestem na kwarantannie określonej w związku z COVID 19,
  3. W ostatnich 20 dniach nie miałem kontaktu z osobą zarażoną COVID-19.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin turnieju oraz zarządzenie dyrektora cyklu GPP Brześć Słomka Ptysiowa w sprawie zasad bezpieczeństwa na zawodach GPP POL TOUR w 2020 roku.

Posiadam licencję zawodnika PZBil ważną w 2020 r                          TAK               NIE

Posiadam kartę prawa do gry PZBil ważną w 2020 roku                   TAK                NIE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mak Marketing i EEBC moich danych do celów sportowych.

 

…………………………………………   …………………………………                          ………………………………………………

(miejscowość i data)                     ( numer telefonu)                             (czytelny podpis zawodnika)

 

……………………………………………………………………………………………………………

( przynależność klubowa lub miejscowość, którą reprezentuje)

 

 

W przypadku zawodników niepełnoletnich dodatkowo …………………………………………………..

                                                                                                               (czytelny  podpis opiekuna ).

 

Participants list

11979RokietnicaF1
2Tarnów, MUKS IKSO3
3LubinO4
4Mrągowo, SKBG2
5Tczew, ArkadiaJ2
6Kielce, NosanP2
7Gdańsk, Green ClubL2
8Rokietnica, Akademia BilardowaE3
9Tarnów, MUKS IKSH3
10Gdańsk, Green ClubK2
11Warszawa, Eight NineG3
12Mrągowo, SKBP3
13Kętrzyn, SevenH2
141992LubinB4
15Kraków, TCF HuBA2
16Lubin, UKS BaribalC2
17Kętrzyn, SevenC1
18Tarnów, MUKS IKSF3
19Kętrzyn, SevenB2
20Białystok, ElidaI4
21Łódź, FrameS1
22Rękoraj, SnikersO1
23Gdańsk, Green ClubP3
24Gdańsk, Green ClubE4
251993Bieruń, ERG FolieP1
261984KielceC3
27Warszawa, 147 BreakI2
28POLK4
29Tczew, ArkadiaL3
30Kraków, TCF HuBR1
31GołdapR4
32Mrągowo, SKBR3
33Kraków, UKS YMCAM1
34Kętrzyn, SevenD2
35Wałbrzych, OSLO BILJARD KLUBBH4
36Starogard Gdański, KmicicN1
371999Sosnowiec, Dekada KlubK1
381995Warszawa, SemaforN3
39KielceN2
40Kielce, NosanO3
41Kielce, NosanM2
42Tomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyG1
43Białystok, ElidaA3
44GdańskS3
45MinskL4
46Kętrzyn, SevenM2
47Poznan, Zakręcona BilaM4
481991Kielce, Nosan KielceJ1
49Tomaszów MazowieckiA4
501990Sokółka, LP Metal FachE1
51KielceD1
521985Poznan, Zakręcona BilaR2
53Warszawa, WSB M13D3
54Jaworzno, UKS Fair PlayS4
552001Rokietnica, Akademia BilardowaN4
561994Sosnowiec, Dekada KlubA1
57Tczew, ArkadiaI1
58Tczew, ArkadiaK3
59Poznan, Zakręcona BilaG4
601972OlsztynJ4
61KołobrzegD4
62KołobrzegC4
63KielceL1
64Mrągowo, SKBS2
65Łódź, FrameF4
66Kętrzyn, SevenF2
671996Tomaszow MazowieckiH1
68Gdańsk, Green ClubI3
69Sokółka, LP Metal FachB1
70Mrągowo, SKBE2
71Kętrzyn, BCB MOSiRJ3
721993WrocławB3
6361
6265
6160
6026
5964
5806
5761
5616
5536
5426
5364
5264
5163
5036
4963
4816
4756
4656
4562
4426
4365
4216
4162
4060
3960
3846
3760
3646
3562
3436
3364
3154
1852
1553
605
605
650
635
650
651
650
652
650
645
605
605
615
605
652
615
653
615
554
505
550
550
551
554
552
505
551
551
551
515
551
550
551
551
550
552
450
452
445
435
450
405
445
405
415
425
415
445
435
454
450
435
453
450
351
350
350
352
351
350
350
350
350
353
350
353
305
350
353
354
335
353
235
205
225
250
245
254
215
205
250
205
250
251
250
215
251
250
205
225
215
152
150
153
145
145
152
145
105
151
150
151
151
151
150
150
150
151
152

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Marcel×5 : 35 : 02 : 5211242
2Pahulak Karol3 : 5×1 : 50 : 5-34-114
3Ryczko Michał0 : 55 : 1×1 : 51-16-53
4Szewczyk Wojciech5 : 25 : 05 : 1×3315121

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortunski Mieszko×5 : 05 : 15 : 03315141
2Groch Wojciech0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Zielenkiewicz Karol1 : 55 : 0×5 : 3211132
4Гриб Дмитрий0 : 55 : 03 : 5×1-18-23

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 00 : 55 : 0211052
2Gojło Marek0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Kapłan Tomasz5 : 05 : 0×5 : 03315151
4Tucholski Wojciech0 : 55 : 00 : 5×1-15-53

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kwaśniewski Władysław×1 : 50 : 51 : 5-32-134
2Skowerski Karol5 : 1×3 : 55 : 0211372
3Spicha Kamil5 : 05 : 3×5 : 3331591
4Tucholski Jacek5 : 10 : 53 : 5×1-18-33

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 13 : 55 : 1211362
2Jełowicki Partyk1 : 5×2 : 55 : 31-18-53
3Skoneczny Mariusz5 : 35 : 2×5 : 1331591
4Ziewiec Igor1 : 53 : 51 : 5×-35-104

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 05 : 15 : 03315141
2Gosk Wojciech0 : 5×5 : 25 : 2211012
3Urbański Michał1 : 52 : 5×5 : 21-18-43
4Winiarski Kacper0 : 52 : 52 : 5×-34-114

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1Borkowski Mariusz×5 : 01 : 53 : 51-19-13
2Deszczyński Tomasz0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Ostrowski Piotr5 : 15 : 0×5 : 43315101
4Tabor Grzegorz5 : 35 : 04 : 5×211462

Group H

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bąk Ewa×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2Ejmont Damian5 : 0×5 : 30 : 5211022
3Kwit Józef5 : 43 : 5×1 : 51-19-53
4Zabecki Mikolaj5 : 15 : 05 : 1×3315131

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1Grygieńć Maciej×5 : 41 : 51 : 51-17-74
2Kielmans Kacper4 : 5×1 : 55 : 41-110-43
3Sząszor Kamil5 : 15 : 1×5 : 4331591
4Zelasko Norbert5 : 14 : 54 : 5×1-11322

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bottcher Jakub×0 : 55 : 45 : 0211012
2Rozwadowski Bartosz5 : 0×5 : 25 : 03315131
3Trudnowski Maciej4 : 52 : 5×5 : 01-11113
4Śledziewski Adrian0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group K

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chmiel Marcin×5 : 20 : 53 : 51-18-43
2Klusowski Marek2 : 5×1 : 50 : 5-33-124
3Macioł Daniel5 : 05 : 1×5 : 33315111
4Sząszor Mateusz5 : 35 : 03 : 5×211352

Group L

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×0 : 54 : 52 : 5-36-94
2Konkel Kacper5 : 0×5 : 23 : 5211361
3Papizh Vadim5 : 42 : 5×5 : 0211232
4Turkowski Michał5 : 25 : 30 : 5×211003

Group M

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kural Szymon×5 : 15 : 35 : 03315111
2Nowak Jeremi1 : 5×5 : 25 : 1211132
3Popławski Michal3 : 52 : 5×0 : 5-35-104
4Puk Michał0 : 51 : 55 : 0×1-16-43

Group N

1234+mΔm+fΔfPlace
1Lasota Grzegorz×5 : 25 : 25 : 03315111
2Majkowski Krzysztof2 : 5×1 : 55 : 01-18-23
3Niewęgłowski Jan2 : 55 : 1×5 : 0211262
4Stankiewicz Adam0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group O

1234+mΔm+fΔfPlace
1Banek Wojciech×3 : 55 : 45 : 1211332
2Boguszewski Paweł5 : 3×1 : 55 : 1211123
3Jamorski Oskar4 : 55 : 1×5 : 0211481
4Nowak Grzegorz1 : 51 : 50 : 5×-32-134

Group P

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×4 : 55 : 05 : 4211452
2Drożdż Łukasz5 : 4×5 : 01 : 5211123
3Jedrzejczak Dawid0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4Juszczyszyn Konrad4 : 55 : 15 : 0×211481

Group R

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kowalczyk Jakub×5 : 05 : 04 : 5211492
2Krętowski Miłosz0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Kullik Tomasz0 : 55 : 0×1 : 51-16-43
4Sniegocki Mateusz5 : 45 : 05 : 1×3315101

Group S

1234+mΔm+fΔfPlace
1Guzanowski Andrzej×5 : 05 : 45 : 13315101
2Pakuła Andrzej0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Stachowiak Sambor4 : 55 : 0×5 : 1211482
4Ulewicz Grzegorz1 : 55 : 01 : 5×1-17-33
#1
#2
4
5
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
#15
5
3
#16
#17
#18
5
2
#19
#20
#21
#22
#23
#24
#25
#26
#27
#28
#29
#30
#31
5
4
#32
#33
6
4
Place 17
#34
3
6
Place 17
#35
6
2
Place 17
#36
4
6
Place 17
#37
6
0
Place 17
#38
4
6
Place 17
#39
6
0
Place 17
#40
6
0
Place 17
#41
6
2
Place 17
#42
1
6
Place 17
#43
6
5
Place 17
#44
2
6
Place 17
#45
6
2
Place 17
#46
5
6
Place 17
#47
5
6
Place 17
#48
1
6
Place 17
#49
6
3
Place 9
#50
3
6
Place 9
#51
6
3
Place 9
#52
6
4
Place 9
#53
6
4
Place 9
#54
2
6
Place 9
#55
3
6
Place 9
#56
1
6
Place 9
#57
6
1
Place 5
#58
0
6
Place 5
#59
6
4
Place 5
#60
2
6
Place 5
#61
6
0
Semifinal
#62
6
5
Semifinal
#63
6
1
Final

Final Standing

Place 1

1994Sosnowiec, Dekada Klub55.092.67%

Place 2

1984Kielce45.079.67%

Place 3-4

1992Lubin40.082.33%
Kraków, UKS YMCA40.080.00%

Place 5-8

1979Rokietnica35.079.67%
1996Tomaszow Mazowiecki35.077.00%
1991Kielce, Nosan Kielce35.076.67%
1990Sokółka, LP Metal Fach35.076.67%

Place 9-16

Starogard Gdański, Kmicic30.076.33%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy30.074.67%
Tczew, Arkadia30.074.33%
1999Sosnowiec, Dekada Klub30.073.33%
Łódź, Frame30.072.33%
Tczew, Arkadia30.064.67%
1993Bieruń, ERG Folie30.060.00%
Tczew, Arkadia30.058.67%

Place 17-32

1985Poznan, Zakręcona Bila25.070.67%
Warszawa, WSB M1325.068.33%
Kielce25.058.67%
Tarnów, MUKS IKS25.057.33%
Kielce, Nosan25.056.00%
Rękoraj, Snikers25.053.67%
Kielce25.053.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa25.052.67%
Lubin, UKS Baribal25.052.00%
Poznan, Zakręcona Bila25.052.00%
Kraków, TCF HuB25.049.33%
Kętrzyn, Seven25.048.67%
Tarnów, MUKS IKS25.048.00%
Sokółka, LP Metal Fach25.048.00%
Tczew, Arkadia25.046.67%
Gdańsk, Green Club25.032.00%

Place 33-36

Kraków, TCF HuB20.054.67%
Jaworzno, UKS Fair Play20.054.00%
Kielce, Nosan20.051.33%
Minsk20.050.00%

Place 37-54

Lubin15.062.33%
Mrągowo, SKB15.062.33%
Kielce15.060.67%
1972Olsztyn15.039.33%
Mrągowo, SKB15.037.67%
1995Warszawa, Semafor15.036.67%
1993Wrocław15.036.67%
Kołobrzeg15.036.00%
Warszawa, 147 Break15.035.67%
Mrągowo, SKB15.035.67%
Gdańsk, Green Club15.035.33%
Łódź, Frame15.035.33%
Wałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB15.035.00%
Gdańsk, Green Club15.034.67%
Mrągowo, SKB15.034.33%
Poznan, Zakręcona Bila15.034.33%
Tomaszów Mazowiecki15.033.67%
Kołobrzeg15.033.00%

Place 55-72

Białystok, Elida10.033.00%
Gdańsk, Green Club10.09.33%
Tarnów, MUKS IKS10.08.33%
Kętrzyn, Seven10.08.33%
Mrągowo, SKB10.08.33%
Białystok, Elida10.07.00%
Kętrzyn, Seven10.07.00%
POL10.05.33%
Kętrzyn, Seven10.03.67%
Kielce, Nosan10.03.67%
Warszawa, Eight Nine10.00.00%
Kętrzyn, Seven10.00.00%
Kętrzyn, Seven10.00.00%
Gdańsk, Green Club10.00.00%
Gołdap10.00.00%
Gdańsk10.00.00%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa10.00.00%
Kętrzyn, BCB MOSiR10.00.00%


Our Sport Partners