Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR - Mistrzostwa Warmii i Mazur POL, Ketrzyn • 24-25 October 2020

Game
10-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Ketrzyn
11-400 Kętrzyn; ul. Moniuszki 1, hala sportowa przy SP nr 4
Start
24 October 2020
Final
25 October 2020

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR

MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR – 10-BIL

 

UWAGA !!!  W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2020. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

 

TERMIN: 24-25.10. 2020 r.

MIEJSCE GIER:  Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn ul. Moniuszki 1 oraz w przypadku dużej liczby zawodników sala bilardowa SKB Mrągowo w Mrągowie, Osiedla Mazurskie 23 A.

ORGANIZATORZY: Mak Marketing,  East European Billiard Council, 

PARTNER: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy, Burmistrz Miasta Kętrzyn.



NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.200 zł,
  • 3-4 miejsce - 600 zł,
  • 5-8 miejsce - 400 zł,
  • Nagroda specjalna dla najlepszego zawodnika reprezentującego klub z Warmii i Mazur. 

Zawodnik zobowiązany jest osobiście zgłosić się do organizatora po zakończeniu startu z dokumentem tożsamości. Nagrody finansowe będą wypłacane na rachunki bankowe zawodników.

PROGRAM:
24.10.2020 -sobota

-W związku z chęcią zapewnienia warunków bezpieczeństwa sanitarnego COVID 19 mecze będą rozgrywane w turach. Zakładamy start o godz. 10.00 , jednak ostateczne godziny pojedynków i rejestracji zawodników podane zostaną po zamknięciu listy startowej.


25.10.2020 – niedziela,

-  Gry pucharowe i finał



SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 4 -5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 2 najlepszych zawodników z każdej grupy. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 15.10. 2020r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju ( środki muszą być na rachunku EEBC do 18 października).

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE ZARZĄDZENIE DYREKTORA CYKLU Z DNIA          3 CZERWCA – PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!!

OPŁATY STARTOWE:

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2020 rok,

130 zł - pozostali zawodnicy.



HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2020 określone są w regulaminie oraz zarządzeniu dyrektora cyklu GPP z dnia 3 czerwca 2020 r.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU

GRAND PRIX POLSKI BRZEŚĆ SŁOMKA PTYSIOWA POL TOUR

ORGANIZOWANEGO W   KĘTRZYNIE   W DNIACH 24-25.10. 2020 ROKU.

 

 

Zgłaszam swój udział w w/w turnieju i oświadczam, że:

  1. Nie jestem osobą zakażoną koronawirusem,
  2. Nie jestem na kwarantannie określonej w związku z COVID 19,
  3. W ostatnich 20 dniach nie miałem kontaktu z osobą zarażoną COVID-19.

Zapoznałem się i akceptuję regulamin turnieju oraz zarządzenie dyrektora cyklu GPP Brześć Słomka Ptysiowa w sprawie zasad bezpieczeństwa na zawodach GPP POL TOUR w 2020 roku.

Posiadam licencję zawodnika PZBil ważną w 2020 r                          TAK               NIE

Posiadam kartę prawa do gry PZBil ważną w 2020 roku                   TAK                NIE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mak Marketing i EEBC moich danych do celów sportowych.

 

…………………………………………   …………………………………                          ………………………………………………

(miejscowość i data)                     ( numer telefonu)                             (czytelny podpis zawodnika)

 

……………………………………………………………………………………………………………

( przynależność klubowa lub miejscowość, którą reprezentuje)

 

 

W przypadku zawodników niepełnoletnich dodatkowo …………………………………………………..

                                                                                                               (czytelny  podpis opiekuna ).

 

Participants list

11979POLRokietnicaF1
2POLTarnów, MUKS IKSO3
3POLGdańsk, Green ClubO4
4POLMrągowo, SKBG2
5POLTczew, ArkadiaJ2
6POLBilcza, UKS OrletaP2
7POLGdańsk, Green ClubL2
8POLRokietnica, Akademia BilardowaE3
9POLTarnów, MUKS IKSH3
10POLGdańsk, Green ClubK2
11POLWarszawa, Eight NineG3
12POLMrągowo, SKBP3
13POLKętrzyn, BCB MOSiRH2
14POLLubin, BaribalA2
151992POLLubinB4
16POLLubin, BaribalC2
17POLKętrzyn, SevenC1
18POLTarnów, BilaF3
19POLKętrzyn, SevenB2
20POLBiałystok, ElidaI4
21POLWola RasztowskaS1
221993BLRMinsk, Spider WrocławB3
23POLGdańsk, Green ClubE4
24POLRękoraj, SnikersO1
25POLGdańsk, Green ClubP3
261993POLBieruń, ERG FolieP1
271984POLKielce, Nosan KielceC3
28POLWarszawa, 147 BreakI2
29POLPolandK4
30POLTczew, ArkadiaL3
31POLKraków, UKS YMCAR1
32POLGołdapR4
33POLMrągowo, SKBR3
34POLKraków, UKS YMCAM1
35POLKętrzyn, SevenD2
36POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBBH4
37POLSokółka, LP Metal FachN1
381999POLKatowice, Cromo-StalK1
39POLWarszawa, SemaforN3
40POLKielceN2
41POLKielce, NosanO3
42POLKielce, NosanM2
43POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyG1
44POLBiałystok, ElidaA3
45POLGdańskS3
46BLRMinskL4
47POLKętrzyn, BCB MOSiRM2
48POLPoznan, Zakręcona BilaM4
491991POLKielce, Nosan KielceJ1
50POLTomaszów MazowieckiA4
511990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyE1
52POLKielceD1
531985POLKatowice, Cromo-StalR2
54POLGdańsk, Green ClubD3
55POLJaworzno, UKS Fair PlayS4
562001POLRokietnica, Akademia BilardowaN4
571994POLKatowice, Cromo-StalA1
58POLTczew, ArkadiaI1
59POLTczew, ArkadiaK3
60POLPoznan, Zakręcona BilaG4
61POLOlsztynJ4
62POLKołobrzegD4
63POLKołobrzegC4
64POLKielce, Nosan KielceL1
65POLMrągowo, SKBS2
66POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerF4
67POLKętrzyn, SevenF2
681996POLTomaszow MazowieckiH1
69POLGdańsk, Green ClubI3
70POLSokółka, LP Metal FachB1
71POLMrągowo, SKBE2
72POLKętrzyn, BCB MOSiRJ3

Final

6361

Semifinal

6265
6160

Quaterfinal

6026
5964
5806
5761

1/8 finals

5616
5536
5426
5364
5264
5163
5036
4963

1/16 finals

4816
4756
4656
4562
4426
4365
4216
4162
4060
3960
3846
3760
3646
3562
3436
3364

First round

3154
1852
1553
245

Group S

605
554
415
350
250
151

Group R

615
550
450
350
205
145

Group P

605
551
445
350
250
145

Group O

615
551
435
350
251
145

Group N

615
550
450
352
205
152

Group M

652
550
405
351
215
153

Group L

650
505
445
353
225
152

Group K

653
551
452
353
205
150

Group J

605
552
454
350
250
150

Group I

645
551
445
354
215
151

Group H

605
551
453
351
254
150

Group G

605
554
435
350
250
151

Group F

652
551
425
350
225
150

Group E

651
552
435
353
215
151

Group D

650
550
415
335
235
151

Group C

650
505
450
305
205
105

Group B

650
515
405
353
250
150

Group A

635
551
450
350
251
152

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Marcel×5 : 35 : 02 : 5211242
2POLPahulak Karol3 : 5×1 : 50 : 5-34-114
3POLRyczko Michal0 : 55 : 1×1 : 51-16-53
4POLSzewczyk Wojciech5 : 25 : 05 : 1×3315121

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Mieszko×5 : 05 : 05 : 13315141
2POLGroch Wojciech0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3BLRHryb Dmitrij0 : 55 : 0×3 : 51-18-23
4POLZielenkiewicz Karol1 : 55 : 05 : 3×211132

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Wiktor×5 : 00 : 55 : 0211052
2POLGojlo Marek0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLKapłan Tomasz5 : 05 : 0×5 : 03315151
4POLTucholski Wojciech0 : 55 : 00 : 5×1-15-53

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKwaśniewski Wladyslaw×1 : 50 : 51 : 5-32-134
2POLSkowerski Karol5 : 1×3 : 55 : 0211372
3POLSpicha Kamil5 : 05 : 3×5 : 3331591
4POLTucholski Jacek5 : 10 : 53 : 5×1-18-33

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzękowski Arkadiusz×5 : 13 : 55 : 1211362
2POLJalowiecki Partyk1 : 5×2 : 55 : 31-18-53
3POLSkoneczny Mariusz5 : 35 : 2×5 : 1331591
4POLZiewiec Igor1 : 53 : 51 : 5×-35-104

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 05 : 15 : 03315141
2POLGosk Wojciech0 : 5×5 : 25 : 2211012
3POLUrbanski Michal1 : 52 : 5×5 : 21-18-43
4POLWiniarski Kacper0 : 52 : 52 : 5×-34-114

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Mariusz×5 : 01 : 53 : 51-19-13
2POLDeszczynski Tomasz0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLOstrowski Piotr5 : 15 : 0×5 : 43315101
4POLTabor Grzegorz5 : 35 : 04 : 5×211462

Group H

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBąk Ewa×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2POLEjmont Damian5 : 0×5 : 30 : 5211022
3POLKwit Jozef5 : 43 : 5×1 : 51-19-53
4POLZabecki Mikolaj5 : 15 : 05 : 1×3315131

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGrygienć Maciej×5 : 41 : 51 : 51-17-74
2POLKielmans Kacper4 : 5×1 : 55 : 41-110-43
3POLSząszor Kamil5 : 15 : 1×5 : 4331591
4POLZelasko Norbert5 : 14 : 54 : 5×1-11322

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBottcher Jakub×0 : 55 : 45 : 0211012
2POLRozwadowski Bartosz5 : 0×5 : 25 : 03315131
3POLTrudnowski Maciej4 : 52 : 5×5 : 01-11113
4POLŚledziewski Adrian0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group K

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChmiel Marcin×5 : 20 : 53 : 51-18-43
2POLKlusowski Marek2 : 5×1 : 50 : 5-33-124
3POLMaciol Daniel5 : 05 : 1×5 : 33315111
4POLSząszor Mateusz5 : 35 : 03 : 5×211352

Group L

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×0 : 54 : 52 : 5-36-94
2POLKonkel Kacper5 : 0×5 : 23 : 5211361
3BLRPapizh Vadim5 : 42 : 5×5 : 0211232
4POLTurkowski Michal5 : 25 : 30 : 5×211003

Group M

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKural Szymon×5 : 15 : 35 : 03315111
2POLNowak Jeremi1 : 5×5 : 25 : 1211132
3POLPopławski Michal3 : 52 : 5×0 : 5-35-104
4POLPuk Michal0 : 51 : 55 : 0×1-16-43

Group N

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLLasota Grzegorz×5 : 25 : 25 : 03315111
2POLMajkowski Krzysztof2 : 5×1 : 55 : 01-18-23
3POLNiewęgłowski Jan2 : 55 : 1×5 : 0211262
4POLStankiewicz Adam0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group O

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×3 : 55 : 45 : 1211332
2POLBoguszewski Pawel5 : 3×1 : 55 : 1211123
3POLJamorski Oskar4 : 55 : 1×5 : 0211481
4POLNowak Grzegorz1 : 51 : 50 : 5×-32-134

Group P

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×4 : 55 : 05 : 4211452
2POLDrozdz Lukasz5 : 4×5 : 01 : 5211123
3POLJedrzejczak David0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4POLJuszczyszyn Konrad4 : 55 : 15 : 0×211481

Group R

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKowalczyk Jakub×5 : 05 : 04 : 5211492
2POLKretowski Milosz0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLKullik Tomasz0 : 55 : 0×1 : 51-16-43
4POLSniegocki Mateusz5 : 45 : 05 : 1×3315101

Group S

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGuzanowski Andrzej×5 : 05 : 45 : 13315101
2POLPakula Andrzej0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLStachowiak Sambor4 : 55 : 0×5 : 1211482
4POLUlewicz Grzegorz1 : 55 : 01 : 5×1-17-33
#1
#2
4
5
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
#15
5
3
#16
#17
#18
5
2
#19
#20
#21
#22
#23
#24
#25
#26
#27
#28
#29
#30
#31
5
4
#32
#33
6
4
Place 17
#34
3
6
Place 17
#35
6
2
Place 17
#36
4
6
Place 17
#37
6
0
Place 17
#38
4
6
Place 17
#39
6
0
Place 17
#40
6
0
Place 17
#41
6
2
Place 17
#42
1
6
Place 17
#43
6
5
Place 17
#44
2
6
Place 17
#45
6
2
Place 17
#46
5
6
Place 17
#47
5
6
Place 17
#48
1
6
Place 17
#49
6
3
Place 9
#50
3
6
Place 9
#51
6
3
Place 9
#52
6
4
Place 9
#53
6
4
Place 9
#54
2
6
Place 9
#55
3
6
Place 9
#56
1
6
Place 9
#57
6
1
Place 5
#58
0
6
Place 5
#59
6
4
Place 5
#60
2
6
Place 5
#61
6
0
Semifinal
#62
6
5
Semifinal
#63
6
1
Final

Final Standing

Place 1

1994POLKatowice, Cromo-Stal55.092.67%

Place 2

1984POLKielce, Nosan Kielce45.079.67%

Place 3-4

1992POLLubin40.082.33%
POLKraków, UKS YMCA40.080.00%

Place 5-8

1979POLRokietnica35.079.67%
1996POLTomaszow Mazowiecki35.077.00%
1991POLKielce, Nosan Kielce35.076.67%
1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy35.076.67%

Place 9-16

POLSokółka, LP Metal Fach30.076.33%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy30.074.67%
POLTczew, Arkadia30.074.33%
1999POLKatowice, Cromo-Stal30.073.33%
POLWola Rasztowska30.072.33%
POLTczew, Arkadia30.064.67%
1993POLBieruń, ERG Folie30.060.00%
POLTczew, Arkadia30.058.67%

Place 17-32

1985POLKatowice, Cromo-Stal25.070.67%
POLGdańsk, Green Club25.068.33%
POLKielce25.058.67%
POLTarnów, MUKS IKS25.057.33%
POLKielce, Nosan25.056.00%
POLRękoraj, Snikers25.053.67%
POLKielce25.053.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa25.052.67%
POLLubin, Baribal25.052.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila25.052.00%
POLLubin, Baribal25.049.33%
POLKętrzyn, BCB MOSiR25.048.67%
POLTarnów, Bila25.048.00%
POLSokółka, LP Metal Fach25.048.00%
POLTczew, Arkadia25.046.67%
POLGdańsk, Green Club25.032.00%

Place 33-36

POLKraków, UKS YMCA20.054.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play20.054.00%
POLBilcza, UKS Orleta20.051.33%
BLRMinsk20.050.00%

Place 37-54

POLGdańsk, Green Club15.062.33%
POLMrągowo, SKB15.062.33%
POLKielce, Nosan Kielce15.060.67%
POLOlsztyn15.039.33%
POLMrągowo, SKB15.037.67%
1993BLRMinsk, Spider Wrocław15.036.67%
POLWarszawa, Semafor15.036.67%
POLKołobrzeg15.036.00%
POLWarszawa, 147 Break15.035.67%
POLMrągowo, SKB15.035.67%
POLGdańsk, Green Club15.035.33%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker15.035.33%
POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB15.035.00%
POLGdańsk, Green Club15.034.67%
POLMrągowo, SKB15.034.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila15.034.33%
POLTomaszów Mazowiecki15.033.67%
POLKołobrzeg15.033.00%

Place 55-72

POLBiałystok, Elida10.033.00%
POLGdańsk, Green Club10.09.33%
POLTarnów, MUKS IKS10.08.33%
POLKętrzyn, BCB MOSiR10.08.33%
POLMrągowo, SKB10.08.33%
POLBiałystok, Elida10.07.00%
POLKętrzyn, Seven10.07.00%
POLPoland10.05.33%
POLKętrzyn, Seven10.03.67%
POLKielce, Nosan10.03.67%
POLWarszawa, Eight Nine10.00.00%
POLKętrzyn, Seven10.00.00%
POLKętrzyn, Seven10.00.00%
POLGdańsk, Green Club10.00.00%
POLGołdap10.00.00%
POLGdańsk10.00.00%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa10.00.00%
POLKętrzyn, BCB MOSiR10.00.00%


Our Sport Partners