EEBC Junior Championship 9-Ball POL, Kielce • 19-20 August 2021

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Kielce
Plac Moniuszki 2b
Start
19 August 2021
Final
20 August 2021

                                       UWAGA: Polska wersja regulaminu znajduje się poniżej wersji angielskiej.                                              

 

                                                  6TH INTERNATIONAL BILLIARD FESTIVAL - KIELCE 2021

EAST EUROPEAN BILLIARD COUNCIL,

invites for
2nd EEBC 9-BALL JUNIOR CHAMPIONSHIP

Kielce 19-20.08.2021
Venues:
Hotel Teczowy Młyn- Kielce, 4 Zakładowa str. and Kieleckie Centrum Bilardowe – Kielce, Pl.
Moniuszki 2 B,
Tables/ Cloth/ Balls- 10 x 9ft tables. Table for final match: Dynamic III 9 ft, Iwan Simonis 860
cloth, Aramith Duramith Tournament balls.

Participants: Boys max 17-years old ( born. 2004-2009)
Schedule:
19.08.2021 – Thursday
9.00-9.40 - Player's meeting - Hotel Teczowy Mlyn, 10.00- opening ceremony

10.15 - 19.00 - matches.
20.08.2021- Friday
10.00 – start matches – single elimination,
14.00 – final and award ceremony.
The announcement on the technical course of the tournament will be published at least 5
days before the competition on www.ebc-billiard.com and www.makmarketing.pl
Tournament: 9-ball – 9 ball on the spot, 1st Stage – Robin Round – matches in groups, winner
break, race to 4-5;
The best 2 players from each group will qualify to the next round. 2nd Stage – 32-40
participants, single elimination, (depending on the number of participants) , race to 5-7.
The tournament is open for all athletes nominated by Partners of EEBC.

Registration: on email ebc@ebc-billiard.com only !!!! . Registration will be close on 12.08. 2021.

Limit – max. 80 participants !!!
Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed),
shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prizes: cups, medals and gifts for 4 best players.

Entry-fee for : 15 euro

The Honorary Patrons are: the Mayor of the Kielce City, the Swietokrzyskie Marshal's Office.
Tournament director: Marcin Krzemiński
Local tournament director: Dariusz Kobacki,
Sponsors: Mak Marketing, the Kielce City, the Swietokrzyskie Marshal's Office.
Livestream: www.tvsports.pl
Hotels – accommodation
Recommended: Password: Bilard.
Teczowy Mlyn ****, 4 Zakładowa str; Kielce
Phone: +48 41 33 52 100; +48 723 686 694; email:rezerwacja@teczowy.com
Single room + breakfast – 180 PLZ ( 40 euro),
Double (twin) room + breakfast – 240 PLZ (53,50€)
Triple room with breakfast – 300 PLZ (67 €).

Booking.com
Tanie noclegi Bartek 2 ---ul Adama Naruszewicza 52, 25-628 Kielce,
Tanie noclegi Urzednicza – ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielc

                         VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL BILARDOWY – KIELCE 2021

 

 East European Billiard Council, Mak Marketing i Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe

                                                             zapraszają na

II Mistrzostwa Europy Wschodniej Juniorów w Pool Bilard 9-Bil - EEBC 9-Ball Junior Championship,

            które wchodzą w skład VI Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego - Kielce 2021

                    Z powodu epidemii COVID 19 wprowadzone będą specjalne zasady bezpieczeństwa.

Data – 19.08. – 20.08.2021

Miejsce gier : Hotel Tęczowy Młyn -Kielce ul. Zakładowa 4 i Kieleckie Centrum Bilardowe Contact ,Kielce, Pl. Moniuszki 2 B,

Sponsorzy: Miasto Kielce, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Mak Marketing,

Stoły/ Sukno/ Bile-  10 stołów 9 ft- stół finałowy -Dynamic 9 ft  sukno Iwan Simonis 860 , bile Aramith Duramith Tournament.

Uczestnicy: chłopcy max. 17 lat , urodzeni w latach 2004-2009.

Program:

19.08.2021 – Czwartek

9.00 - 9.40 - rejestracja zawodników,

10.00-ceremonia otwarcia, 

10.30-19.00 - mecze,

20.08.2021 - Piątek

 10.00 - mecze fazy pucharowej,

14.00 - finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil (bila nr 9 na punkcie głównym), I etap –gra w grupach każdy z każdym do 4 wygranych partii, zwycięzca rozbija. Z każdej grupy dwóch zawodników awansuje do fazy pucharowej, II etap – pucharowo do 5 wygranych z udziałem 32- 40 zawodników, w zależności od liczby startujących. Rozstawienia liderów grup będzie przeprowadzone w oparciu o wyniki międzynarodowe i krajowe zawodników.

Rejestracja na email ebc@ebc-billiard.com  jedynie !!!.Zgłoszenia do 12.08.21 r. Limit uczestników – max. 80 osób.

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo (obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

Czterech najlepszych otrzyma puchary, medale i nagrody rzeczowe.  

Opłaty startowe: 70 zł lub 15 euro .

Opłaty wnosi się po zarejestrowaniu. Polskie kluby zgłaszające zawodników i zawodnicy indywidualni dokonują opłaty startowej przelewem na rachunek EEBC.  W szczególnych przypadkach EEBC może wyrazić zgodę na wpłatę gotówkową podczas rejestracji.

UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

UWAGA! Nieobecność na turnieju osób, które zarejestrowane zostały na liście startowej nie zwalnia od opłaty startowej. Wycofanie bez konsekwencji finansowych możliwe jest do dnia 15.08.2021 r.

Hotele

Rekomendowany : specjalna cena na hasło “Bilard”.

Teczowy Mlyn ****, 4 Zakładowa str; Kielce

Phone: +48 41 33 52 100; +48 723 686 694; email:rezerwacja@teczowy.com

1-osobowy + śniadanie – 180 PLZ

2-osobowy + śniadania – 240 PLZ

3-osobowy + śniadania – 300 PLZ  

Booking.com

Tanie noclegi Bartek 2 ---ul Adama Naruszewicza 52, 25-628 Kielce,

Tanie noclegi Urzednicza ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielce

Dyrektor mistrzostw: Marcin Krzemiński (POL)

Zastępca dyrektora: Dariusz Kobacki

Sędzia główny: Marek Karlikowski.  

Participants list

1POLRękorajD1
2POLSokolka, LP Metal FachC3
3POLGdańsk, Green ClubI2
4POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-BydgoszczF2
5POLTczew, ArkadiaG1
6POLKielce, NosanB5
7POLGdańsk, Green ClubE2
8POLKielce, Kieleckie Centrum BilardoweG2
9POLLubin, BaribalE1
10SVKPrešov, BK HorsesA2
11POLJaworzno, UKS Fair PlayI5
12POLTomaszów MazowieckiA3
13POLSokółka, LP Metal FachA4
14POLKielceH2
15POLKraków, UKS YMCAA5
16POLJaworzno, UKS Fair PlayA1
17POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerG3
18POLBrody, TG SokółD4
19POLJaworzno, UKS Fair PlayG4
20POLRzeszów, Reslogistic TrójkątD5
21POLKraków, UKS YMCAC1
22SVKPrešov, BK HorsesG5
23POLZduny, UKS BilaH5
24POLSokółka, LP Metal FachB3
25POLZduny, UKS BilaC2
26POLKielce, NosanD2
27SVKPrešov, BK HorsesB2
28POLKielce, Kieleckie Centrum BilardoweE3
29POLJaworzno, UKS Fair PlayE5
30POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 JokerI4
31POLTczew, ArkadiaH3
32POLKętrzyn, SevenC5
33POLJaworzno, UKS Fair PlayD3
34POLRzeszów, Reslogistic TrójkątH4
352005UKRKyivF1
36POLJaworzno, UKS Fair PlayB1
37POLKielce, NosanB4
38POLKraków, TCF HuBE4
39POLKraków, TCF HuBF4
40POLKielceF3
41POLŁódź, FrameH1
42POLKielce, NosanC4
43POLKielce, NosanI3
44POLSokółka, LP Metal FachI1
45POLŻnin, UKS PałukiF5

Final

3151

Semifinal

3053
2935

Quaterfinal

2815
2750
2652
2551

1/8 finals

2445
2350
2253
2152
2051
1953
1845
1750

First round

1452
635

Group I

1014
904
804
742
614
541
442
342
243
134

Group H

1041
904
804
740
640
542
442
342
204
141

Group G

1041
904
824
740
640
541
441
343
204
124

Group F

1043
934
840
704
642
504
443
304
234
104

Group E

1042
904
842
740
640
540
441
340
204
143

Group D

1014
904
834
734
640
542
441
334
204
114

Group C

1040
940
840
740
634
514
404
340
204
140

Group B

1004
943
814
743
643
540
440
340
240
140

Group A

1041
924
824
741
624
540
404
342
240
140

Group A

12345+mΔm+fΔfPlace
1SVKFrank Michal×4 : 20 : 44 : 20 : 4208-44
2POLGorzela Jakub2 : 4×1 : 42 : 42 : 4-47-95
3POLGórski Tomasz4 : 04 : 1×0 : 40 : 4208-13
4POLJagiello Krzysztof2 : 44 : 24 : 0×1 : 4201112
5POLJastrzab Dominik4 : 04 : 24 : 04 : 1×4416131

Group B

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×3 : 44 : 33 : 44 : 0201432
2POLMiron Szymon4 : 3×1 : 40 : 44 : 0209-24
3SVKOriňák Martin3 : 44 : 1×0 : 44 : 0201123
4POLStachowiak Sambor4 : 34 : 04 : 0×4 : 04416131
5POLStarzyk Jakub0 : 40 : 40 : 40 : 4×-40-165

Group C

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBialous Maciej×0 : 44 : 03 : 40 : 41-27-54
2POLKural Szymon4 : 0×4 : 04 : 01 : 4321392
3POLNowacki Ernest0 : 40 : 4×0 : 40 : 4-40-165
4POLPoplawski Michal4 : 30 : 44 : 0×0 : 4208-33
5POLWiech Michal4 : 04 : 14 : 04 : 0×4416151

Group D

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBednarek Krystian×4 : 23 : 41 : 43 : 41-211-33
2POLKaczmarek Wiktor2 : 4×4 : 01 : 41 : 41-28-44
3POLKuczma Marcel4 : 30 : 4×0 : 40 : 41-24-115
4POLNowak Jeremi4 : 14 : 14 : 0×4 : 34416111
5POLRegieli Dominik4 : 34 : 14 : 03 : 4×321572

Group E

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLChmiel Marcin×3 : 42 : 44 : 04 : 1201342
2POLFortunski Wiktor4 : 3×4 : 04 : 04 : 04416131
3POLPalczynski Adam4 : 20 : 4×4 : 02 : 4201003
4POLPaliwoda Krzysztof0 : 40 : 40 : 4×0 : 4-40-165
5POLSzybist Maciej1 : 40 : 44 : 24 : 0×209-14

Group F

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×4 : 04 : 30 : 44 : 3321223
2UKRSkorohodov Dmitriy0 : 4×0 : 40 : 40 : 4-40-165
3POLSzybist Milosz3 : 44 : 0×4 : 34 : 3321552
4POLSłowik Maciej4 : 04 : 03 : 4×4 : 2321591
5POLŚwitala Piotr3 : 44 : 03 : 42 : 4×1-21204

Group G

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBottcher Jakub×2 : 44 : 34 : 14 : 0321462
2POLChrobot Jakub4 : 2×4 : 24 : 14 : 04416111
3POLKaczmarek Szymon3 : 42 : 4×1 : 44 : 01-210-24
4POLKraupe Jakub1 : 41 : 44 : 1×4 : 0201013
5SVKMRVA Kristián0 : 40 : 40 : 40 : 4×-40-165

Group H

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLHajduk Jakub×4 : 04 : 04 : 21 : 4321372
2POLMazik Jakub0 : 4×0 : 40 : 40 : 4-40-165
3POLPodlewski Mateusz0 : 44 : 0×1 : 42 : 41-27-54
4POLSadlik Mateusz2 : 44 : 04 : 1×2 : 4201233
5POLUrbanski Michal4 : 14 : 04 : 24 : 2×4416111

Group I

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBoguszewski Pawel×4 : 04 : 24 : 04 : 34416111
2POLGląb Wojciech0 : 4×4 : 34 : 12 : 42010-23
3POLPietrzyk Jacek2 : 43 : 4×1 : 41 : 4-47-95
4POLWszedybyl Alan0 : 41 : 44 : 1×2 : 41-27-64
5POLZielenkiewicz Karol3 : 44 : 24 : 14 : 2×321562
#1
#2
#3
#4
#5
#6
3
5
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
5
2
#15
#16
#17
5
0
Place 9
#18
4
5
Place 9
#19
5
3
Place 9
#20
5
1
Place 9
#21
5
2
Place 9
#22
5
3
Place 9
#23
5
0
Place 9
#24
4
5
Place 9
#25
5
1
Place 5
#26
5
2
Place 5
#27
5
0
Place 5
#28
1
5
Place 5
#29
3
5
Place 3
#30
5
3
Place 3
#31
5
1
Final

Final Standing

Place 1

POLLubin, Baribal100.091.67%

Place 2

POLKielce, Nosan80.082.67%

Place 3-4

POLJaworzno, UKS Fair Play70.082.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play70.079.67%

Place 5-8

POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe60.078.00%
POLŁódź, Frame60.075.67%
POLKraków, UKS YMCA60.066.00%
POLKraków, UKS YMCA60.049.00%

Place 9-16

POLGdańsk, Green Club55.075.33%
POLKielce, Nosan55.074.00%
POLKraków, TCF HuB55.062.00%
POLKielce55.060.67%
POLKielce55.059.00%
POLTczew, Arkadia55.057.00%
POLKielce, Nosan55.051.00%
POLGdańsk, Green Club55.044.67%

Place 17-18

POLJaworzno, UKS Fair Play50.058.67%
POLSokółka, LP Metal Fach50.058.67%

Place 19-27

POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz45.068.00%
POLRzeszów, Reslogistic Trójkąt45.052.33%
SVKPrešov, BK Horses45.051.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play45.050.67%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe45.050.00%
POLSokółka, LP Metal Fach45.049.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play45.048.33%
POLKętrzyn, Seven45.047.33%
POLRękoraj45.031.33%

Place 28-36

POLKraków, TCF HuB40.049.00%
POLSokółka, LP Metal Fach40.048.33%
SVKPrešov, BK Horses40.046.67%
POLŻnin, UKS Pałuki40.033.33%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker40.031.67%
POLBrody, TG Sokół40.030.00%
POLSokolka, LP Metal Fach40.028.67%
POLTczew, Arkadia40.028.67%
POLKielce, Nosan40.028.33%

Place 37-45

POLRzeszów, Reslogistic Trójkąt35.023.67%
POLTomaszów Mazowiecki35.010.00%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker35.010.00%
SVKPrešov, BK Horses35.00.00%
POLZduny, UKS Bila35.00.00%
POLZduny, UKS Bila35.00.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play35.00.00%
2005UKRKyiv35.00.00%
POLKielce, Nosan35.00.00%


Our Sport Partners