Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Ketrzyn • 26-27 June 2021

Game
8-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Ketrzyn
11-400 Kętrzyn; ul. Moniuszki 1, hala sportowa przy SP nr 4
Start
26 June 2021
Final
27 June 2021

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR

MISTRZOSTWA KĘTRZYNA – 8-BIL

KOMUNIKAT NR 3 – SESJE I MIEJSCA GIER W POL TOUR W KĘTRZYNIE.

Publikujemy wykaz zawodników zarejestrowanych na liście startowej zawodów Grand Prix Polski  w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR- Mistrzostwa Kętrzyna 8-Bil.

Pojedynki rozgrywane w Kętrzynie

 
Odprawa zawodników: 26.06. godz. 8.00-8.15.
Mecze: 8.30-11.30
Kapłan, Tabor, Hryb, Szewczyk, Babica, Niemczyk, Błachowski, Bąk, Jukiewicz, Macioł, Kowalczyk, Ejmont, Wiatrowski, Borkowski Dawid, Trudnowski, Nowacka Julia


Odprawa zawodników: 26.06. godz. 11.10- 11.20
Mecze: 11.30-14.30
Kural, Puk, Ząbecki, Skoneczny, Majkowski, Winiarski, Groch, Szczególski, Biesek, Waszak, Turkowski, Bottcher, Luliński, Rozwadowski, Bruśnicki, Nowak,  


Odprawa zawodników: 26.06. godz. 14.10-14.20.
Mecze: 14.30-17.30
Jastrząb, Jamorski, Jędrzejczak, Świtała Piotr, Batkowski, Guzanowski, Żelasko, Sząszor K., Popławski, Niewęgłowski, Muklewicz, Tonojan, Wojciechowski, Brzękowski, Jełowicki, Świtała Bogna,

Odprawa zawodników: 26.06. godz. 17.10-17.20.
Mecze: 17.30-20.30
Banek, Kapołka, Zając, Gosk, Skowerski, Chmiel, Król, Giernalczyk, Kielmans, Boguszewski, Światowy, Zielenkiewicz, Swadźba, Dróżdż, Życiński, Borkowski Mariusz.



Pojedynki grupowe rozgrywane w Mrągowie.

Odprawa zawodników: 26.06. godz. 9.40- 9.50.
Mecze: 10.00-13.00
Spicha, Ulewicz, Lasota, Haberman, Michalik, Szewczak T., Stankiewicz, Łachacz.  


Odprawa zawodników: 26.06. godz. 12.40-12.50.
Mecze: 13.00-16.00
Sząszor M., Stachowiak, Duda, Urbański, J. Wierzchowski, Wielgosz, Ziewiec, Antczak,


Odprawa zawodników: 26.06. godz. 15.40-15.50.
Mecze: 16.00-19.00

  1. Ostrowski, A. Balcer, A. Pakuła, Gajewski

UWAGA !!!  W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał 20 grudnia 2020 roku zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2021. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

 

TERMIN: 26-27.06. 2021 r.

MIEJSCE GIER: Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn ul. Moniuszki 1 oraz w przypadku dużej liczby zawodników sala bilardowa SKB Mrągowo w Mrągowie, Osiedla Mazurskie 23 A.

ORGANIZATORZY: Mak Marketing, East European Billiard Council, 

PARTNER: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy, Burmistrz Miasta Kętrzyn.



NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.200 zł,
  • 3-4 miejsce - 600 zł,
  • 5-8 miejsce - 400 zł,

Zawodnik zobowiązany jest osobiście zgłosić się do organizatora po zakończeniu startu z dokumentem tożsamości. Nagrody finansowe będą wypłacane na rachunki bankowe zawodników.

PROGRAM:
26.06.2021 -sobota

-W związku z chęcią zapewnienia warunków bezpieczeństwa sanitarnego COVID 19 mecze będą rozgrywane w turach. Zakładamy start o godz. 10.00 , jednak ostateczne godziny pojedynków i rejestracji zawodników podane zostaną po zamknięciu listy startowej.


27.06.2021 – niedziela,

-  Gry pucharowe i finał

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 4 -5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 2 najlepszych zawodników z każdej grupy. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 12.06. 2021r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 21 czerwca 2021).

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE ZARZĄDZENIE DYREKTORA CYKLU Z DNIA          20 grudnia 2020 – PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!!

OPŁATY STARTOWE:

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (juniorzy do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

130 zł - pozostali zawodnicy. (jeżeli przepisy pozwolą na ich dopuszczenie do udziału).


HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2021 określone są w regulaminie oraz zarządzeniu dyrektora cyklu GPP z dnia 20 grudnia 2020 r.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

Participants list

1POLTczew, ArkadiaT2
21979POLRokietnicaB1
3POLTarnów, MUKS IKSA2
4POLChorzów, Czarna bilaW4
5POLTarnów, MUKS IKSN1
61995POLKielce, NosanJ1
7POLBydgoszcz, MaximusF2
8POLSosnowiec, Dekada KlubC2
9POLGdańsk, Green ClubM2
10POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-BydgoszczC3
11POLMrągowo, SKBP3
12POLBilcza, UKS OrletaE4
13POLRokietnica, Akademia BilardowaJ4
14POLGdańsk, Green ClubN2
15POLMrągowo, SKBN3
16POLPoznań, Zakręcona BilaU3
17POLMrągowo, SKBD2
18POLGdynia, 8 BilaW2
19POLKalisz, AmnezjaP4
20POLTarnów, MUKS IKSP1
21POLKętrzyn, SevenE2
22POLŁódź, FrameK2
23POLGiżyckoS2
241993BLRMinsk, Spider WrocławB4
25POLGdańsk, Green ClubL4
26POLJaworzno, UKS Fair PlayL1
27POLJaworzno, UKS Fair PlayI1
28POLGdańsk, Green ClubJ2
29POLPoznan, Zakręcona BilaA3
30POLChorzówP2
311984POLKielce, Nosan KielceC1
32POLWarszawa, 147 BreakO3
33POLKraków, UKS YMCAC4
34POLTarnów, MUKS IKSO2
35POLKraków, UKS YMCAF1
36POLPoznan, Zakręcona BilaS4
37POLSokółka, LP Metal FachR1
38POLBydgoszcz, MaximusH3
391999POLSosnowiec, Dekada KlubD1
40POLWarszawa, SemaforG4
41POLChorzówR2
42POLGdańsk, Green ClubI2
43POLKętrzyn, SevenA4
44POLKielceK3
45POLPiechcin, BOSiR Bila PiechcinB3
46POLKielce, NosanG3
47POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyW1
48POLGdańskW3
49POLKętrzyn, SevenI3
50POLPoznan, Zakręcona BilaH2
511991POLKielce, Nosan KielceH1
521990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyE1
53POLKielceM1
54POLGdańsk, Green ClubS1
55POLJaworzno, UKS Fair PlayT1
562001POLRokietnica, Akademia BilardowaR3
57POLBydgoszczE3
58POLMrągowo, SKBS3
591994POLSosnowiec, Dekada KlubA1
60POLTczew, ArkadiaK1
61POLTczew, ArkadiaU1
62POLPoznan, Zakręcona BilaD4
631996POLKętrzyn, SevenL
64POLOlsztynB2
65POLKielce, Nosan KielceF3
66POLMrągowo, SKBR4
67POLRękoraj, SnikersU2
68POLBydgoszczG2
69POLBydgoszczD3
70POLMrągowo, SKBT4
71POLKatowice, Bilardo DekadaT3
72POLKętrzyn, SevenF4
73POLPiechcinI4
741996POLTomaszow MazowieckiG4
75POLSokółka, LP Metal FachO1
76POLGdańsk, Green ClubK4
77POLSokółka, LP Metal FachN4
78POLMrągowo, SKBU4
79POLKielce, TVSportsO4
80POLBydgoszcz, MaximusM3
81POLŻnin, UKS PałukiL3
82POLŻnin, UKS PałukiJ3

Final

6464

Semifinal

6264
6126

Quaterfinal

6056
5963
5816
5763

1/8 finals

5656
5516
5462
5364
5263
5163
5036
4961

1/16 finals

4846
4762
4606
4546
4406
4361
4265
4163
4036
3963
3865
3726
3665
3562
3462
3361

First round

3151
2753
2653
2352
2215
1545
1015
753
635
250

Group W

650
550
405
351
225
150

Group U

635
552
451
353
245
152

Group T

645
550
452
353
205
152

Group S

605
550
451
350
250
151

Group R

645
551
452
325
215
154

Group P

650
554
415
351
250
150

Group O

605
551
453
350
250
154

Group N

650
545
405
350
253
150

Group M

354
254
154

Group L

651
554
415
353
252
150

Group K

650
554
405
351
225
150

Group J

615
551
450
350
253
151

Group I

653
550
451
351
215
145

Group H

345
251
152

Group G

625
505
415
315
250
115

Group F

653
551
450
335
225
152

Group E

652
552
405
350
250
150

Group D

635
550
453
353
215
150

Group C

635
553
425
351
252
151

Group B

605
552
453
350
250
152

Group A

625
550
450
350
253
152

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBak Tomasz×5 : 25 : 02 : 5211252
2POLJurkiewicz Mateusz2 : 5×3 : 50 : 5-35-104
3POLNiemczyk Lukasz0 : 55 : 3×0 : 51-15-83
4POLSzewczyk Wojciech5 : 25 : 05 : 0×3315131

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 25 : 05 : 23315111
2BLRHryb Dmitrij2 : 5×5 : 03 : 51-11003
3POLNowacka Julia0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4POLTrudnowski Maciej2 : 55 : 35 : 0×211242

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×5 : 31 : 52 : 51-18-53
2POLBorkowski Dawid3 : 5×1 : 52 : 5-36-94
3POLKapłan Tomasz5 : 15 : 1×5 : 33315101
4POLKowalczyk Jakub5 : 25 : 23 : 5×211342

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLEjmont Damian×0 : 55 : 35 : 32110-12
2POLMaciol Daniel5 : 0×5 : 05 : 33315121
3POLTabor Grzegorz3 : 50 : 5×1 : 5-34-114
4POLWiatrowski Bartlomiej3 : 53 : 55 : 1×1-11103

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×5 : 02 : 55 : 0211272
2POLGroch Wojciech0 : 5×0 : 52 : 5-32-134
3POLSkoneczny Mariusz5 : 25 : 0×5 : 03315131
4POLSzczegolski Marcin0 : 55 : 20 : 5×1-15-73

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBiesek Filip×2 : 53 : 55 : 01-11003
2POLKural Szymon5 : 2×3 : 55 : 1211352
3POLTurkowski Michal5 : 35 : 3×5 : 2331571
4POLWiniarski Kacper0 : 51 : 52 : 5×-33-124

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMajkowski Krzysztof×2 : 55 : 10 : 51-17-43
2POLNowak Jeremi5 : 2×5 : 11 : 5211132
3POLWaszak Krzysztof1 : 51 : 5×0 : 5-32-134
4POLZabecki Mikolaj5 : 05 : 15 : 0×3315141

Group H

123+mΔm+fΔfPlace
1POLLulinski Igor×4 : 51 : 5-25-53
2POLPuk Michal5 : 4×2 : 5107-22
3POLRozwadowski Bartosz5 : 15 : 2×221071

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJastrzab Dominik×4 : 55 : 15 : 0211481
2POLMuklewicz Michal5 : 4×3 : 55 : 1211332
3POLPoplawski Michal1 : 55 : 3×5 : 1211123
4POLWojciechowski Dominik0 : 51 : 51 : 5×-32-134

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 15 : 15 : 03315131
2POLBrzękowski Arkadiusz1 : 5×0 : 55 : 31-16-73
3POLJedrzejczak David1 : 55 : 0×5 : 1211152
4POLŚwitala Piotr0 : 53 : 51 : 5×-34-114

Group K

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGuzanowski Andrzej×0 : 50 : 50 : 5-30-154
2POLNiewęgłowski Jan5 : 0×1 : 55 : 2211142
3POLSząszor Kamil5 : 05 : 1×5 : 43315101
4POLZelasko Norbert5 : 02 : 54 : 5×1-11113

Group L

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJalowiecki Partyk×3 : 52 : 55 : 11-110-13
2POLJamorski Oskar5 : 3×5 : 45 : 0331581
3POLTonojan Dawid5 : 24 : 5×5 : 1211462
4POLŚwitala Bogna1 : 50 : 51 : 5×-32-134

Group M

123+mΔm+fΔfPlace
1POLBoguszewski Pawel×4 : 54 : 5-28-23
2POLSkowerski Karol5 : 4×5 : 4221021
3POLŚwiatowy Piotr5 : 44 : 5×10902

Group N

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×5 : 05 : 04 : 5211492
2POLChmiel Marcin0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLDrozdz Lukasz0 : 55 : 0×3 : 51-18-23
4POLZielenkiewicz Karol5 : 45 : 05 : 3×331581

Group O

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKielmans Kacper×0 : 50 : 50 : 5-30-154
2POLKrol Bartosz5 : 0×4 : 55 : 3211462
3POLZajac Dominik5 : 05 : 4×5 : 13315101
4POLZycinski Maciej5 : 03 : 51 : 5×1-19-13

Group P

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Mariusz×0 : 51 : 55 : 01-16-43
2POLGiernalczyk Arkadiusz5 : 0×4 : 55 : 1211482
3POLGosk Wojciech5 : 15 : 4×5 : 03315101
4POLKapolka Kamil0 : 51 : 50 : 5×-31-144

Group R

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLLasota Grzegorz×5 : 42 : 55 : 1211223
2POLMichalik Artur4 : 5×5 : 45 : 2211432
3POLStankiewicz Adam5 : 24 : 5×5 : 1211461
4POLUlewicz Grzegorz1 : 52 : 51 : 5×-34-114

Group S

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLHaberman Mariusz×5 : 11 : 55 : 0211152
2POLLachacz Agnieszka1 : 5×0 : 55 : 01-16-43
3POLSpicha Kamil5 : 15 : 0×5 : 03315141
4POLSzewczak Tomasz0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group T

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAntczak Cezary×2 : 55 : 25 : 4211212
2POLStachowiak Sambor5 : 2×5 : 05 : 33315101
3POLWielgosz Karol2 : 50 : 5×0 : 5-32-134
4POLWierzchowski Jan4 : 53 : 55 : 0×1-11223

Group U

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLDuda Szymon×3 : 53 : 55 : 41-111-33
2POLSząszor Mateusz5 : 3×5 : 25 : 2331581
3POLUrbanski Michal5 : 32 : 5×5 : 1211232
4POLZiewiec Igor4 : 52 : 51 : 5×-37-84

Group W

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBalcer Aleksander×5 : 00 : 52 : 51-17-33
2POLGajewski Michal0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLOstrowski Piotr5 : 05 : 0×5 : 13315141
4POLPakula Andrzej5 : 25 : 01 : 5×211142
#1
#2
5
0
#3
#4
#5
#6
3
5
#7
5
3
#8
#9
#10
1
5
#11
#12
#13
#14
#15
4
5
#16
#17
#18
#19
#20
#21
#22
1
5
#23
5
2
#24
#25
#26
5
3
#27
5
3
#28
#29
#30
#31
5
1
#32
#33
6
1
Place 17
#34
6
2
Place 17
#35
6
2
Place 17
#36
6
5
Place 17
#37
2
6
Place 17
#38
6
5
Place 17
#39
6
3
Place 17
#40
3
6
Place 17
#41
6
3
Place 17
#42
6
5
Place 17
#43
6
1
Place 17
#44
0
6
Place 17
#45
4
6
Place 17
#46
0
6
Place 17
#47
6
2
Place 17
#48
4
6
Place 17
#49
6
1
Place 9
#50
3
6
Place 9
#51
6
3
Place 9
#52
6
3
Place 9
#53
6
4
Place 9
#54
6
2
Place 9
#55
1
6
Place 9
#56
5
6
Place 9
#57
6
3
Place 5
#58
1
6
Place 5
#59
6
3
Place 5
#60
5
6
Place 5
#61
2
6
Semifinal
#62
6
4
Semifinal
#64
6
4
Final

Final Standing

Place 1

POLKielce0.088.33%

Place 2

1984POLKielce, Nosan Kielce0.079.00%

Place 3-4

1994POLSosnowiec, Dekada Klub0.080.67%
1979POLRokietnica0.076.67%

Place 5-8

1995POLKielce, Nosan0.081.33%
POLTczew, Arkadia0.078.00%
POLKraków, UKS YMCA0.067.33%
POLKielce0.066.00%

Place 9-16

1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy0.078.00%
1999POLSosnowiec, Dekada Klub0.075.33%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy0.075.33%
POLSokółka, LP Metal Fach0.075.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play0.073.33%
POLGdańsk0.061.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play0.060.67%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa0.058.67%

Place 17-32

1996POLTomaszow Mazowiecki0.074.33%
POLGdańsk, Green Club0.073.33%
POLTarnów, MUKS IKS0.070.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play0.070.00%
POLSokółka, LP Metal Fach0.070.00%
POLTczew, Arkadia0.069.33%
POLKielce, Nosan Kielce0.068.00%
1991POLKielce, Nosan Kielce0.064.67%
POLBilcza, UKS Orleta0.061.00%
1996POLKętrzyn, Seven0.059.00%
POLTarnów, MUKS IKS0.058.00%
POLChorzów0.056.67%
POLMrągowo, SKB0.054.00%
POLKalisz, Amnezja0.052.67%
POLBydgoszcz, Maximus0.049.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila0.048.67%

Place 33-42

POLTarnów, MUKS IKS0.054.00%
POLGdańsk, Green Club0.052.33%
POLTarnów, MUKS IKS0.052.00%
POLOlsztyn0.051.00%
POLRękoraj, Snikers0.050.33%
POLGiżycko0.050.00%
POLKraków, UKS YMCA0.050.00%
POLKielce, Nosan0.050.00%
POLGdańsk, Green Club0.049.33%
POLTczew, Arkadia0.048.00%

Place 43-63

POLKętrzyn, Seven0.062.33%
POLSokółka, LP Metal Fach0.062.00%
POLKatowice, Bilardo Dekada0.040.00%
POLGdańsk, Green Club0.039.33%
POLBydgoszcz, Maximus0.038.67%
1993BLRMinsk, Spider Wrocław0.038.67%
POLBydgoszcz0.038.67%
POLGdańsk, Green Club0.037.67%
POLKielce, TVSports0.037.67%
POLMrągowo, SKB0.036.67%
POLPoznań, Zakręcona Bila0.036.67%
POLChorzów, Czarna bila0.035.67%
POLSosnowiec, Dekada Klub0.034.67%
POLWarszawa, Semafor0.034.67%
POLMrągowo, SKB0.034.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila0.034.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa0.032.33%
POLBydgoszcz0.031.67%
POLKętrzyn, Seven0.031.00%
POLGdańsk, Green Club0.014.67%
POLBydgoszcz, Maximus0.011.00%

Place 64-82

POLMrągowo, SKB0.010.33%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz0.09.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila0.08.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila0.07.00%
POLMrągowo, SKB0.07.00%
POLŻnin, UKS Pałuki0.07.00%
POLKętrzyn, Seven0.05.33%
POLKętrzyn, Seven0.03.67%
POLBydgoszcz0.03.67%
POLMrągowo, SKB0.03.67%
POLPiechcin0.03.67%
POLŻnin, UKS Pałuki0.03.67%
POLChorzów0.02.00%
POLGdańsk, Green Club0.00.00%
POLGdynia, 8 Bila0.00.00%
POLŁódź, Frame0.00.00%
POLWarszawa, 147 Break0.00.00%
POLPiechcin, BOSiR Bila Piechcin0.00.00%
POLMrągowo, SKB0.00.00%


Our Sport Partners