Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Gdańsk • 4-5 September 2021

Game
8-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Gdańsk
Start
4 September 2021
Final
5 September 2021

 

KOMUNIKAT  1 POL TOUR GDAŃSK- 8-BIL

Pragniemy poinformować, że faza grupowa turnieju zostanie przeprowadzona w trzech turach. Poszczególni zawodnicy zobowiązani są do potwierdzenia swojego udziału w następujących godzinach.  

ODPRAWY - OPŁATY !!!!

Odprawa 9.15-9.40


Szewczyk, Kapłan, Babica, Kural, Skoneczny, Rozwadowski, Batkowski, Zając, Bruśnicki, Berkec, Likowski, Brzeziński, Duda, Polis, Fortuński M., Konkel, Boguszewski, Bąk T., Chęciński, Raniszewski, Grzelak, Hryb. Kozieł, Błachowski, Pakuła, Młodziński, Krysztofik, Gdaniec, Chmiel, Adamus, Bednarek, Aftka

Odprawa 12.15 – 12.40
Sząszor K., Jamorski, Jastrząb, Skowerski, Ząbecki, Banek, Spicha, Brzękowski, Jełowicki, Mikheyenka, Bilski, Szczepański, Miroń, Świtała B., Cholewiński, Niewęgłowski, Klepacz, Puk, Twerdyk, Cuper, Sadoch, Wilk, Szczepanek, Fortuński W., Dróżdż, Nowak, Bottcher, Tabor, Głąb, Stankiewicz, Tonojan, Świtała P.

Odprawa 15.15-15.40
Muklewicz, Stachowiak, Gosk, Lasota, Kowalczyk, Turkowski, Śniegocki, Urbański, Czapla, Guzanowski, Popławski, Borkowski, Siemieniec G., Trudnowski, Podlewski, Żejmo, Wojciechowski, Rutkowska, Szczygieł, Biesek, Sząszor M., Majkowski, Zielenkiewicz, Statkiewicz, Brzezińska, Tarka, Żelasko, Życiński, Szczególski, Pawłowski, Neubauer, Korsak.

Opłaty startowe prosimy wpłacać na rachunek:

East European Billiard Council

Kielce ul. Zagnańska 84 a

Rachunek w ING BSK: 74 1050 1416 1000 0090 9652 6554

Dopisek: opłata startowa POL TOUR Gdańsk

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

130 zł – pozostali.

 

Prezes EEBC

Marcin Krzeminski

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 8-BIL

 

UWAGA !!!  W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2021. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

 

TERMIN: 4-5 września 2021 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Green Club Gdańsk, ul. Hynka 69,
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, Klub bilardowy Frame.

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Brześć Sipa Spółka Jawna -Zakład Produkcji Cukierniczej

 w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy



NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.500 zł,
  • 3-4 miejsce - 800 zł,
  • 5-8 miejsce - 400 zł,

Nagrody będą wypłacone przelewem po zakończeniu turnieju. Zawodnik zobowiązany jest osobiście podać swoje dane bankowe niezbędne do dokonania transferu.

PROGRAM:
4.09.2021

Zawodnicy zgłaszają się do klubu zgodnie z planem gier. Nie ma obowiązku obecności na otwarciu turnieju dla osób, których godziny rozpoczęcia gier są wyznaczone później.

 

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura
- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 13.00 – odprawa zawodników II tura,

- 13.15 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 16.15 – odprawa zawodników III tura,

- 16.30 – rozpoczęcie meczów III tura,


5.09.2021

- 10.00 -  gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 16-60 najlepszych zawodników. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 30.08.2021r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju ( środki muszą być na rachunku EEBC do 2 września).


OPŁATY STARTOWE: Płatne przelewem na rachunek stowarzyszenia East European Billiard Council przed turniejem. Klub, który pokrywa koszty startu zawodników otrzyma fakturę pozwalająca dokonać opłaty w regulaminowym czasie.  Klub jest zobowiązany do zgłoszenia tego faktu do Mak Marketing.

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

130 zł - pozostali zawodnicy.

HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2021 określone są w regulaminie oraz zarządzeniu dyrektora cyklu GPP z dnia 16 grudnia 2020 r.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia główny: Maciej Szczawiński


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

 

 

Participants list

11985POL0poleE2
2POLTczew, ArkadiaG2
31979POLRokietnicaC1
4POLTarnów, MUKS IKSG3
5POLTarnów, MUKS IKSO1
61995POLKielce, NosanG1
7POLRękorajH2
8POLPoznan, Zakręcona BilaD3
9POLBydgoszcz, MaximusW2
10POLŁódź, FrameL2
11POLSosnowiec, Dekada KlubA3
12POLGdańsk, Green ClubH3
13POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-BydgoszczU4
14POLTczew, ArkadiaL3
15POLKielce, NosanH4
16POLGdańsk, Green ClubW3
17POLGdańsk, Green ClubE4
18POLRokietnica, Akademia BilardowaP1
19POLŁódź, FrameF3
20POLGdańsk, Green ClubF2
21POLRokietnica, Akademia BilardowaN2
22POLGdańsk, Green ClubM4
231989POLPoznanY3
24POLMrągowo, SKBI3
25POLPoznań, Zakręcona BilaA4
26POLLubin, BaribalC4
27POLLubin, BaribalL4
28POLGdańskD2
29POLJaworzno, UKS Fair PlayN3
30POLTarnów, MUKS IKST1
31POLŁódź, FrameW
321993POLWrocław, SpiderC3
33POLGdańsk, Green ClubI2
34POLJaworzno, UKS Fair PlayI1
35POLJaworzno, UKS Fair PlayK1
36POLGdańsk, Green ClubG4
371984POLKielce, Nosan KielceB1
38POLRękorajN4
39POLTczew, ArkadiaD4
40POLGdańsk, Green ClubX2
41POLKraków, UKS YMCAW1
42POLŁódź, FrameB3
43POLGdansk, Green ClubB2
44POLKraków, UKS YMCAD1
45POLSokółka, LP Metal FachU1
46POLPoznań, Zakręcona BilaF4
47POLWarszawa, SemaforZ2
48BLRPoznanJ2
49POLSokółka, LP Metal FachM2
50POLGdańsk, Green ClubC2
51POLGdańsk, Green ClubS1
52POLRumiaX4
53POLKielceP2
54POLKielce, NosanJ3
55POLGdańskA2
56POLSłupskY2
57POLTczew, ArkadiaR4
58POLŁódź, FrameB4
59POLPoznan, Zakręcona BilaO4
60POLGdańsk, Green ClubE3
611991POLKielce, Nosan KielceF1
62POLLisewo, UKSS2
63POLTczew, ArkadiaI4
64POLKielce, NosanT4
651990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyE1
66POLKielceL1
671985POLPoznan, Zakręcona BilaX1
68POLGdańsk, Green ClubN1
69POLJaworzno, UKS Fair PlayR1
702001POLRokietnica, Akademia BilardowaM3
71POLGdańsk, Green ClubZ3
72POLBydgoszczS
73POLGdańsk, Green ClubJ4
74POLTczew, ArkadiaK2
75POLŁódźU2
761994POLSosnowiec, Dekada KlubA1
77POLTczew, ArkadiaJ1
78POLTczew, ArkadiaY4
79POLPoznan, Zakręcona BilaK3
80POLRokietnica, Akademia BilardowaU3
811996POLKętrzyn, SevenO3
821972POLOlsztynS4
83POLKielce, Nosan KielceZ1
84POLJaworzno, UKS Fair PlayP4
85POLŁódź, FrameY1
86POLWegorzewoZ4
87POLŁódź, FrameK4
88POLPiechcinT2
891996POLTomaszow MazowieckiM1
90POLSokółka, LP Metal FachH1
91POLGdańskR2
92POLGdańsk, Green ClubT3
93POLSokółka, LP Metal FachX3
94POLKielce, TVSportsR3
95POLŻnin, UKS PałukiO2
96POLŻnin, UKS PałukiP3

Final

6463

Semifinal

6264
6163

Quaterfinal

6063
5965
5816
5716

1/8 finals

5662
5560
5465
5364
5246
5164
5036
4964

1/16 finals

4836
4764
4616
4564
4461
4346
4260
4162
4056
3956
3826
3764
3661
3564
3436
3364

First round

3135
3054
2752
2635
2315
2225
1915
1850
1553
1415
1153
1025
753
635
335
251

Group Z

654
550
454
325
215
150

Group Y

651
551
415
351
254
151

Group X

651
551
451
315
225
151

Group W

625
525
453
350
250
152

Group U

615
535
452
350
254
152

Group T

653
553
450
352
215
151

Group S

651
550
435
352
225
152

Group R

653
552
450
352
215
153

Group P

645
551
425
352
250
135

Group O

651
553
435
352
235
151

Group N

650
553
445
352
225
151

Group M

654
551
451
353
215
151

Group L

653
553
454
352
253
150

Group K

615
551
453
353
251
150

Group J

645
551
452
353
205
151

Group I

615
551
451
351
245
153

Group H

652
550
425
315
254
151

Group G

652
553
415
352
235
150

Group F

653
551
453
350
235
152

Group E

615
552
451
352
225
153

Group D

635
535
452
350
253
153

Group C

651
554
453
351
253
151

Group B

605
551
454
350
253
150

Group A

650
552
425
325
252
150

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×2 : 55 : 05 : 2211251
2POLDuda Szymon5 : 2×5 : 22 : 5211233
3POLPakula Andrzej0 : 52 : 5×0 : 5-32-134
4POLSzewczyk Wojciech2 : 55 : 25 : 0×211252

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKapłan Tomasz×5 : 05 : 05 : 13315141
2POLKoziel Tomasz0 : 5×0 : 53 : 5-33-124
3POLKrysztofik Tomasz0 : 55 : 0×5 : 4211012
4POLPolis Piotr1 : 55 : 34 : 5×1-110-33

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 45 : 15 : 1331591
2POLFortunski Marcel4 : 5×5 : 33 : 51-112-12
3POLHryb Dmitrij1 : 53 : 5×5 : 11-19-23
4POLMlodzinski Tomasz1 : 55 : 31 : 5×1-17-64

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBerkec Michal×3 : 53 : 50 : 5-36-94
2POLGdaniec Konrad5 : 3×5 : 23 : 5211332
3POLKonkel Kacper5 : 32 : 5×5 : 3211213
4POLKural Szymon5 : 05 : 33 : 5×211351

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAdamus Damian×5 : 15 : 13 : 5211362
2POLBrzeziński Dawid1 : 5×2 : 52 : 5-35-104
3POLRaniszewski Maciej1 : 55 : 2×2 : 51-18-43
4POLSkoneczny Mariusz5 : 35 : 25 : 2×331581

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChecinski Wojciech×5 : 35 : 30 : 52110-12
2POLChmiel Marcin3 : 5×5 : 32 : 51-110-33
3POLLikowski Piotr3 : 53 : 5×1 : 5-37-84
4POLRozwadowski Bartosz5 : 05 : 25 : 1×3315121

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAftka Sandra×2 : 50 : 51 : 5-33-124
2POLBak Tomasz5 : 2×2 : 55 : 3211222
3POLBatkowski Sebastian5 : 05 : 2×5 : 33315101
4POLJedrzejczak David5 : 13 : 53 : 5×1-11103

Group H

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBednarek Krystian×2 : 52 : 51 : 5-35-104
2POLBoguszewski Pawel5 : 2×4 : 55 : 1211461
3POLBruśnicki Szymon5 : 25 : 4×0 : 52110-13
4POLZajac Dominik5 : 11 : 55 : 0×211152

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLDrozdz Lukasz×1 : 51 : 55 : 41-17-73
2POLJELOWICKI PATRYK,5 : 1×3 : 55 : 1211362
3POLJamorski Oskar5 : 15 : 3×5 : 13315101
4POLSadoch Bartosz4 : 51 : 51 : 5×-36-94

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1BLRMikheyenka Yahor×5 : 45 : 21 : 5211102
2POLNowak Jeremi4 : 5×5 : 03 : 51-11223
3POLSzczepanek Ireneusz2 : 50 : 5×1 : 5-33-124
4POLSząszor Kamil5 : 15 : 35 : 1×3315101

Group K

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJastrzab Dominik×5 : 05 : 35 : 13315111
2POLSzczepański Krzysztof0 : 5×5 : 15 : 3211012
3POLTabor Grzegorz3 : 51 : 5×1 : 5-35-104
4POLWilk Adam1 : 53 : 55 : 1×1-19-23

Group L

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBilski Michal×3 : 55 : 40 : 51-18-64
2POLBottcher Jakub5 : 3×3 : 52 : 51-110-33
3POLFortunski Wiktor4 : 55 : 3×3 : 51-112-12
4POLSkowerski Karol5 : 05 : 25 : 3×3315101

Group M

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCuper Karina×1 : 51 : 51 : 5-33-124
2POLMiron Szymon5 : 1×4 : 51 : 51-110-13
3POLStankiewicz Adam5 : 15 : 4×3 : 5211332
4POLZabecki Mikolaj5 : 15 : 15 : 3×3315101

Group N

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCholewinski Mateusz×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2POLGląb Wojciech5 : 0×5 : 22 : 5211252
3POLKlepacz Dominik5 : 42 : 5×3 : 51-110-43
4POLSpicha Kamil5 : 15 : 25 : 3×331591

Group O

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×5 : 35 : 25 : 1331591
2POLPuk Michal3 : 5×3 : 55 : 31-111-23
3POLTonojan Dawid2 : 55 : 3×5 : 1211232
4POLŚwitala Bogna1 : 53 : 51 : 5×-35-104

Group P

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzękowski Arkadiusz×3 : 55 : 15 : 2211351
2POLNiewęgłowski Jan5 : 3×2 : 55 : 4211203
3POLTwerdyk Piotr1 : 55 : 2×5 : 0211142
4POLŚwitala Piotr2 : 54 : 50 : 5×-36-94

Group R

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPodlewski Mateusz×2 : 50 : 51 : 5-33-124
2POLStachowiak Sambor5 : 2×5 : 35 : 2331581
3POLZejmo Piotr5 : 03 : 5×3 : 51-11113
4POLZycinski Maciej5 : 12 : 55 : 3×211232

Group S

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMuklewicz Michal×5 : 25 : 05 : 23315111
2POLRutkowska Paulina2 : 5×3 : 51 : 5-36-94
3POLSzczegolski Marcin0 : 55 : 3×2 : 51-17-63
4POLTrudnowski Maciej2 : 55 : 15 : 2×211242

Group T

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGosk Wojciech×5 : 35 : 15 : 2331591
2POLSiemieniec Gabriela3 : 5×0 : 51 : 5-34-114
3POLWojciechowski Dominik1 : 55 : 0×3 : 51-19-13
4POLZelasko Norbert2 : 55 : 15 : 3×211232

Group U

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×5 : 32 : 55 : 4211203
2POLLasota Grzegorz3 : 5×5 : 25 : 0211361
3POLSzczygiel Lukasz5 : 22 : 5×5 : 1211242
4POLTarka Julia4 : 50 : 51 : 5×-35-104

Group W

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBiesek Filip×5 : 25 : 32 : 5211223
2POLBrzezinska Weronika2 : 5×0 : 50 : 5-32-134
3POLGuzanowski Andrzej3 : 55 : 0×5 : 2211361
4POLKowalczyk Jakub5 : 25 : 02 : 5×211252

Group X

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKorsak Łukasz×5 : 11 : 51 : 51-17-43
2POLNeubauer Patryk1 : 5×1 : 52 : 5-34-114
3POLSniegocki Mateusz5 : 15 : 1×1 : 5211142
4POLZielenkiewicz Karol5 : 15 : 25 : 1×3315111

Group Y

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCzapla Bartek×5 : 14 : 51 : 51-110-13
2POLPawlowski Przemyslaw1 : 5×1 : 51 : 5-33-124
3POLSząszor Mateusz5 : 45 : 1×1 : 5211112
4POLUrbanski Michal5 : 15 : 15 : 1×3315121

Group Z

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMajkowski Krzysztof×4 : 50 : 55 : 41-19-53
2POLStatkiewicz PATRYK,5 : 4×5 : 25 : 1331581
3POLTurkowski Michal5 : 02 : 5×5 : 0211272
4POLWasilewski Jerzy4 : 51 : 50 : 5×-35-104
#1
#2
5
1
#3
3
5
#4
#5
#6
3
5
#7
5
3
#8
#9
#10
2
5
#11
5
3
#12
#13
#14
1
5
#15
5
3
#16
#17
#18
5
0
#19
1
5
#20
#21
#22
2
5
#23
1
5
#24
#25
#26
3
5
#27
5
2
#28
#29
#30
5
4
#31
3
5
#32
#33
6
4
Place 17
#34
3
6
Place 17
#35
6
4
Place 17
#36
6
1
Place 17
#37
6
4
Place 17
#38
2
6
Place 17
#39
5
6
Place 17
#40
5
6
Place 17
#41
6
2
Place 17
#42
6
0
Place 17
#43
4
6
Place 17
#44
6
1
Place 17
#45
6
4
Place 17
#46
1
6
Place 17
#47
6
4
Place 17
#48
3
6
Place 17
#49
6
4
Place 9
#50
3
6
Place 9
#51
6
4
Place 9
#52
4
6
Place 9
#53
6
4
Place 9
#54
6
5
Place 9
#55
6
0
Place 9
#56
6
2
Place 9
#57
1
6
Place 5
#58
1
6
Place 5
#59
6
5
Place 5
#60
6
3
Place 5
#61
6
3
Semifinal
#62
6
4
Semifinal
#64
6
3
Final

Final Standing

Place 1

1994POLSosnowiec, Dekada Klub100.081.67%

Place 2

1979POLRokietnica800.078.00%

Place 3-4

1995POLKielce, Nosan75.079.00%
POLKraków, UKS YMCA75.066.67%

Place 5-8

POLSokółka, LP Metal Fach65.077.67%
POLTarnów, MUKS IKS65.076.00%
1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy65.074.33%
POLSosnowiec, Dekada Klub65.062.00%

Place 9-16

1984POLKielce, Nosan Kielce55.076.33%
POLKielce55.075.00%
POLTczew, Arkadia55.074.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play55.073.67%
1985POLPoznan, Zakręcona Bila55.065.33%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa55.064.67%
POLSokółka, LP Metal Fach55.063.67%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa55.059.00%

Place 17-32

POLŁódź, Frame50.075.00%
POLGdańsk, Green Club50.073.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play50.071.67%
1991POLKielce, Nosan Kielce50.071.33%
1996POLTomaszow Mazowiecki50.071.33%
POLGdańsk, Green Club50.068.33%
POLKielce, Nosan Kielce50.060.33%
1985POL0pole50.059.33%
POLGdańsk50.058.67%
POLŁódź, Frame50.058.33%
POLSokółka, LP Metal Fach50.058.33%
POLTczew, Arkadia50.057.33%
1996POLKętrzyn, Seven50.057.33%
POLTczew, Arkadia50.056.67%
POLGdańsk, Green Club50.050.33%
POLLubin, Baribal50.042.67%

Place 33-48

POLGdańsk, Green Club45.072.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play45.070.00%
POLTarnów, MUKS IKS45.069.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play45.051.67%
POLKraków, UKS YMCA45.051.67%
POLŁódź45.051.00%
POLGdańsk, Green Club45.050.67%
1972POLOlsztyn45.050.33%
POLKielce, TVSports45.050.33%
POLTarnów, MUKS IKS45.050.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play45.050.00%
POLGdańsk, Green Club45.050.00%
POLGdansk, Green Club45.049.33%
BLRPoznan45.047.33%
POLŁódź, Frame45.046.67%
POLLubin, Baribal45.031.00%

Place 49-72

POLPoznań, Zakręcona Bila40.063.00%
POLBydgoszcz, Maximus40.062.00%
POLTczew, Arkadia40.061.33%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz40.060.67%
POLKielce40.060.67%
POLKielce, Nosan40.059.67%
POLKielce, Nosan40.040.00%
POLGdańsk40.039.33%
POLGdańsk, Green Club40.038.67%
1989POLPoznan40.037.67%
POLSokółka, LP Metal Fach40.037.67%
POLPiechcin40.037.67%
1993POLWrocław, Spider40.037.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila40.037.00%
POLŁódź, Frame40.037.00%
POLTczew, Arkadia40.036.33%
POLGdańsk, Green Club40.036.33%
POLŁódź, Frame40.036.33%
POLRękoraj40.035.67%
POLGdańsk, Green Club40.035.33%
POLWarszawa, Semafor40.035.00%
POLGdańsk, Green Club40.034.67%
POLBydgoszcz40.033.67%
POLMrągowo, SKB40.033.00%

Place 73-96

POLŁódź, Frame35.034.00%
POLGdańsk, Green Club35.033.67%
POLPoznań, Zakręcona Bila35.010.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila35.09.33%
POLLisewo, UKS35.09.33%
POLTczew, Arkadia35.09.33%
POLŻnin, UKS Pałuki35.09.33%
POLRękoraj35.08.33%
POLGdańsk, Green Club35.08.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa35.08.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila35.08.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa35.08.33%
POLWegorzewo35.08.33%
POLŻnin, UKS Pałuki35.08.33%
POLRumia35.07.00%
POLKielce, Nosan35.07.00%
POLTczew, Arkadia35.05.33%
POLGdańsk, Green Club35.05.33%
POLŁódź, Frame35.05.33%
POLSłupsk35.05.33%
POLTczew, Arkadia35.05.33%
POLGdańsk, Green Club35.05.33%
POLGdańsk, Green Club35.03.67%
POLGdańsk35.03.67%


Our Sport Partners