Mak Marketing Junior Tour POL, Łódź • 14 February 2021

Game
10-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
14 February 2021
Final
14 February 2021

Komunikat.

 Narodowy Mak Marketing Junior Tour PZBil 2021

Informujemy, że pierwszy turniej cyklu Narodowy Mak Marketing Junior Tour PZBil 2021 stanowiący

kwalifikację do Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych 2022 odbędzie w niedzielę dnia 14.02.2021 w Klubie Frame w Łodzi.

 Start godz.10.00. Odmiany gry: chłopcy 8 bil , dziewczyny 8 bil. Przyjmujemy zgłoszenia na junior@bilard-sport.pl

Opłata startowa wynosi 30,00 zł za każdego zgłoszonego zawodnika (nawet gdy nie zagra)

Na zawodach obowiązują zasady profilaktyki Covid-19 oraz regulamin i zasady startu, ogłoszone przez Polski Związek Bilardowy w dniu 01.02.2021 r. – www.bilard-sport.pl . Uwaga ! zawodnicy, którzy startowali w sezonie 2020 nie muszą już składać karty identyfikacyjnej RODO.

KLUBY muszą przestawić oświadczenie z listą imienną w sprawie w posiadania przez zawodników orzeczenia lekarskiego o stanie zdrowia umożliwiającego bezpieczne uczestnictwo w sporcie bilardowym i współzawodnictwie.

   Przypominam, że z godnie z obowiązującymi ograniczeniami wprowadzonymi Rozporządzeniem przez Rząd w imprezach juniorskich Polskich Związków Sportowych mogą uczestniczyć tylko zawodnicy posiadający licencję zawodnika lub trenujący w Klubach posiadających licencję sportową i uczestniczących w systemie współzawodnictwa sportowego organizowanego przez Związek, a zajęcia sportowe i treningi mogą prowadzić instruktorzy i trenerzy posiadający uprawnienia i potwierdzone kwalifikacje oraz licencję.

Lista zawodników z licencją oraz licencjonowanych klubów znajduje się na stronie Polskiego Związku Bilardowego www.bilard-sport.pl

 

Wiceprezes PZBil                                                                     Prezes Mak Marketing

Dariusz Kobacki                                                                       Marcin Krzemiński

 

Participants listOur Sport Partners