Dynamic Billard Best of the East POLISH 9-BALL POL, Kielce • 3-4 September 2022

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Kielce
Plac Moniuszki 2b
Start
3 September 2022
Final
4 September 2022

 

KOMUNIKAT

Odprawa wszystkich zawodników odbędzie się w dniu 3 września w godz.9.00-9.40.       w Grand Hotel , Kielce ul. Sienkiewicza 78.

Player meeting - 3.09.2022 at 9.00-9.40 in the Grand Hotel , Kielce, 78 Sienkiewicza Str.

 

( wersja polska poniżej angielskiej)

Mak Marketing,  East European Billiard Council,  

Polish Billiard Association and Swietokrzyskie Sports Association

 present

Dynamic Billiard Best of the East – 2022

POLISH 9-BALL

No. 100 !!!

Date – 3-4.09.2022

Venue: Hotel Grand- Kielce, 78 Sienkiewicza str. and Kieleckie Centrum Bilardowe – Kielce,  Pl. Moniuszki 2 B, International Billiard Centre – Kielce, 155 Warszawska Str.  

Tables/ Cloth/ Balls- 14 x 9ft tables. Table for final match: Dynamic III 9 ft, Iwan Simonis 860  cloth, Aramith Duramith Tournament balls.

Schedule:

3.09.2022 – Saturday

10.00 – opening ceremony

 10.00- 13.00 – matches – groups 1-7

 13.00 – 16.00 – matches – groups 7-14

16.00 – 19.00 – matches – groups  15-21

18.00- 21.00 – matches – groups 21-28

4.09.2022

10.00 – start matches – single elimination,

18.00 – final and award ceremony.

The announcement on the technical course of the tournament will be published at least 5 days before the competition on www.ebc-billiard.com and www.makmarketing.pl

Tournament: 9-ball – 9 ball on the spot, 1st Stage – Robin Round – matches in groups, winner break, race to 5; Group leaders will be determined from the tournament ranking.

The best 2 players from each group will qualify to the next round. 2nd Stage – 48-64  participants,  single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7.

The tournament is open for all athletes.

Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 20.08. 2022. Limit – max. 112 participants !!!

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prize money

1st - place- 1.000 euro, 2nd place- 600 euro, 3-4th place- 400 euro, 5-8thplace- 200 euro .

Special prizes: Cuetec Carbon Cue and 3 wild cards for Euro Tour !!!

Entry-fee for :

EEBC members and Partners :

  • men athletes – 55 €,
  • women and pupils athletes (max. 17 years-old)- 35 €
  • others: men – 65 euro, women and pupils – 40 euro,

The participants pay the entry fee during the registration or before on EEBC bank account.

The Honorary Patrons are: the Mayor of the Kielce City, the Swietokrzyski Marshal's Office.

Tournament director: Marcin Krzemiński

Head referee: Alexandru Balas (ROM),

Sponsors: Kielce City,  Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith ( Saluc S.A.), Cuetec, Kamui, Brzesc Sipa and the Swietokrzyski Marshal's Office.

Livestream: www.tvsports.pl

 

Hotels – accommodation

Recommended: Password: Bilard.

 

Grand Hotel , 78 Sienkiewicza Str, Kielce

www.grandhotelkielce.pl

Single room + breakfast – 240 PLZ ( 52 euro),

Double (twin) room + breakfast – 300 PLZ (65 €)

 

or www.booking.com

 

Players will receive ranking points from the following tournaments:

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

Dynamic Billiard Best of the East – Romania

Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Albania,

Ranking points

1 place – 100 points,

2 place – 80 points,

3-4 place – 70 points,

5-8 place – 65 points

9-16 place – 55 points,

17-24 place – 50 points,

25-32 place – 45 points,

33-48 place – 40 points,

49-64 place – 35 points

65- 96 place – 30 points

97 - …. place – 25 points,

The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL BILARDOWY – KIELCE 2022

 

Mak Marketing, East European Billiard Council,

Polski Związek Bilardowy i Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe

 zapraszają na

 

Dynamic Billard Best of the East – 2022

POLISH 9-BALL

( TURNIEJ NUMER 100 !!!)

Data – 3-4.09.2022 r.

Miejsce gier : Hotel Grand -Kielce ul. Sienkiewicza 78, Kieleckie Centrum Bilardowe Contact , Kielce , Pl. Moniuszki 2 B, Międzynarodowe Centrum Bilardowe PZBil – Kielce ul. Warszawska 155.

 

Sponsorzy: Miasto Kielce, Dynamic Billard Organization z Niemiec, Iwan Simonis S.A. Belgia,  Saluc S.A. ( Aramith) Belgia, Kamui,  Cuetec, Świętokrzyski Urząd Marszałkowski, Brześć –Sipa i wspólnicy Brześć Kujawski,  

Stoły/ Sukno/ Bile-  14 stołów 9 ft- stół finałowy -Dynamic 9 ft  sukno Iwan Simonis 860 , bile Aramith Duramith Tournament.

Program:

3.09.2022 – Sobota

10.00 – otwarcie.

10.15- 13.00 – mecze grup 1-7

 13.00 – 16.00 – mecze grup 8-14

16.00 – 19.00 – mecze grup 15-21

19.00- 22.00 – mecze grup 22-28

4.09.2022 - Niedziela

 10.00 - mecze fazy pucharowej,

18.00 - finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil (bila nr 9 na punkcie głównym), I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5 wygranych partii, zwycięzca rozbija. Z każdej grupy dwóch zawodników awansuje do fazy pucharowej, II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 48- 64 zawodników, w zależności od liczby startujących. Rozstawienia liderów grup jest przeprowadzone zgodnie z rankingiem cyklu.

Rejestracja na email mak@makmarketing.pl jedynie !!!.Zgłoszenia do 20.08.22 r. Limit uczestników – max. 112 osób.

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo (obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

1.miejsce- 4.600 PLN, , 2 miejsce- 2.760 PLN, , 3-4 miejsce- 1.840 PLN  , 5-8 miejsce-920 PLN. Zgodnie z polskim prawem od nagrody za pierwsze i drugie miejsce zostanie potrącony podatek dochodowy w wysokości 10%.  Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

Nagrody Specjalne: profesjonalny kij bilardowy Cuetec Carbon dla zwycięzcy oraz 3 „ dzikie karty” po 200 euro na turniej Euro Tour 2022.

Opłaty startowe: 

  • Dla członków i Partnerów EEBC - 255 zł; zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie (urodzeni w 2005 i młodsi) 160 zł
  • Dla pozostałych: mężczyźni – 300 zł, kobiety i juniorzy do 17 lat – 230 zł
  • Opłaty w euro wnosi się podczas odprawy, a w złotych po zarejestrowaniu.

UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

Hotele

Rekomendowany : specjalna cena na hasło “Bilard”.

GRAND HOTEL

Kielce , ul. Sienkiewicza 78, ****

1-osobowy + śniadanie – 240 PLZ

2-osobowy + śniadania – 300 PLZ

Inne: www.booking.com

Dyrektor cyklu: Marcin Krzemiński (POL)

Sędzia główny: Alexandru Balas (ROM)

W niżej wymienionych turniejach cyklu 2022 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

Dynamic Billiard Best of the East – Słowacja

Dynamic Billiard Best of the East – Rumunia

Dynamic Billiard Best of the East – Bułgaria

Dynamic Billiard Best of the East – Polska

Dynamic Billiard Best of the East – Albania.

 Punkty rankingowe

1 miejsce – 100 pkt,

2 miejsce – 80 pkt

3-4 miejsce – 70 pkt,

5-8 miejsce – 65 pkt,

9-16 miejsce – 55 pkt,

17-24 miejsce – 50 pkt,

25-32 miejsce – 45 pkt,

33-48 miejsce – 40 pkt,

49-64 miejsce – 35 pkt,

65-96 miejsce – 30 pkt,

97 … miejsce – 25 pkt.

Ranking publikowany jest na stronie www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com .

 

 

 

 

 

 

Participants list

11979POLRokietnica2.3
2MARRabat5.2
3POLRękoraj3.3
4POLSokolka, LP Metal Fach4.4
5POLBydgoszcz, Maximus16.3
6POLSosnowiec, Dekada Klub7.3
7POLGdańsk, Green Club7.2
8ROMTimisoara, House of Pool1.3
9POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz26.4
10POLTczew, Arkadia22.3
11POLKielce, Nosan16.1
12POLGdańsk, Green Club27.4
13POLRokietnica, Akademia Bilardowa26.1
14POLGdańsk, Green Club16.4
15POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe8.2
161989POLPoznan8.3
17POLPoznań, Zakręcona Bila21.4
18POLKraków, TCF HuB7.4
191992POLLubin20.1
20POLLubin, Baribal27.3
21SVKPrešov, BK Horses9.1
22ROMBuchаrest27.1
23POLJaworzno, UKS Fair Play3.4
24POLSokółka, LP Metal Fach5.4
25POLKielce21.3
26CZEPlzeň, Bio-System Plzen7.1
271990ZAFPretoria3.2
28ZAFPretoria4.2
29POLGdynia1.2
301993POLWrocław25.1
31ROMTimisoara, House of Pool10.2
32ROMConstanța21.2
33POLKraków, TCF HuB23.2
34POLJaworzno, UKS Fair Play24.1
35POLJaworzno, UKS Fair Play5.1
36CZEPardubice, Maple Pool Club4.3
37POLGdańsk, Green Club14.1
38POLKielce, UKS Kostomłoty5.3
391993POLBieruń, ERG Folie25.3
40CZEPardubice, Maple Pool Club15.2
41POLŁódź, Frame19.1
42SVKBratislava, Elite KAMI PROFIT19.3
43POLWarszawa, WSB M1319.4
44POLRękoraj, Snikers8.4
45POLKraków, UKS YMCA1.1
46POLTczew, Arkadia9.2
47POLSokółka, LP Metal Fach21.1
48SVKPrešov, BK Horses14.2
491999POLSosnowiec, Dekada Klub10.1
50POLPoznan20.2
51ROMTimisoara, House of Pool11.2
52POLSokółka, LP Metal Fach9.3
53SVKPrešov, BK Horses16.2
54POLPoznan11.4
55POLKielce2.2
56POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy18.4
57POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe12.4
58SVKPrešov, BK Horses17.2
59POLSłupsk18.3
60POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker20.3
61SVKKomárno2.1
62POLJaworzno, UKS Fair Play10.3
63ROMSibiu15.4
64POLPoznan, Zakręcona Bila28.3
65ITABologna6.2
66POLJaworzno, UKS Fair Play26.2
67POLSosnowiec, Dekada Klub25.2
681991POLKielce, Nosan Kielce24.4
692000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ28.1
70POLSokółka, LP Metal Fach12.3
71POLRzeszów, Reslogistic Trójkąt11.3
72POLRzeszów, Transcare Trójkąt12.2
73ROMSibiu8.1
74POL0pole20.4
75POLKielce, Nosan22.2
76POLKielce, Nosan23.3
771990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy11.1
78POLKielce13.3
791985POLPoznan, Zakręcona Bila17.1
80POLSosnowiec, Dekada Klub28.4
81POLGdańsk, Green Club23.1
82POLJaworzno, UKS Fair Play22.1
832001POLRokietnica, Akademia Bilardowa13.4
84POLGdańsk, Green Club15.3
851991ROMTimisoara, House of Pool13.1
86GERGermany19.2
87POLBydgoszcz24.2
881994POLSosnowiec, Dekada Klub18.1
89POLTczew, Arkadia14.3
90POLTczew, Arkadia6.3
91POLKielce14.4
92POLKielce, Nosan Kielce15.1
931991CZEPardubice, Maple Pool Club6.1
94POLŁódź, Frame17.4
95CZEPardubice, Maple Pool Club24.3
96CZEPrague12.1
97POLBydgoszcz25.4
98POLKielce, Nosan26.3
99POLLubin, Baribal22.4
100POLKielce, Nosan23.4
101POLSokółka, LP Metal Fach4.1
102CZEPardubice, Maple Pool Club3.1
1032001POLPoznan27.2
104POLKielce, TVSports28.2
105POLLubin, Baribal1.4
106POLRzeszów, Trójkąt13.2
107POLŻnin, UKS Pałuki17.3
108SVKPrešov, BK Horses18.2

Final

6457

Semifinal

6271
6157

Quaterfinal

6075
5957
5876
5776

1/8 finals

5627
5576
5467
5327
5274
5173
5073
4974

1/16 finals

4857
4727
4617
4572
4473
4376
4276
4176
4074
3972
3875
3774
3670
3547
3472
3372

First round

3137
3017
2976
2837
2772
2667
2376
2276
2170
2037
1917
1807
1576
1447
1372
1272
1175
1047
770
637
573
473
337
271

Group 1

605
545
451
352
350
253
215
150
150

Group 11

650
552
405
351
245
150

Group 12

651
515
454
325
215
153

Group 13

651
525
405
305
245
151

Group 14

651
525
451
325
253
154

Group 15

653
553
452
351
215
150

Group 16

652
552
445
351
245
153

Group 17

625
535
435
351
254
152

Group 18

651
550
425
350
253
151

Group 19

650
505
405
305
254
105

Group 20

615
550
415
350
351
235
251
152
151

Group 21

635
554
452
353
252
153

Group 22

651
545
405
354
252
150

Group 23

635
550
454
350
245
151

Group 24

653
553
425
351
253
152

Group 25

645
550
450
345
205
152

Group 26

650
505
425
353
205
135

Group 27

625
553
452
305
215
125

Group 28

635
550
450
352
205
150

Group 3

635
551
453
353
245
154

Group 4

615
551
453
350
251
145

Group 5

615
553
452
350
235
152

Group 6

352
253
150

Group 7

653
535
425
335
252
153

Group 8

652
505
452
325
225
125

Group 9

305
252
125

Group 1

1234+mΔm+fΔfPlace
1ROMBonte Dragos×0 : 50 : 55 : 11-15-63
2POLHomza Dominik5 : 0×0 : 55 : 1211042
3POLKural Szymon5 : 05 : 0×4 : 5211491
4POLZąbek Monika1 : 51 : 55 : 4×1-17-74

Group 2

123+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 15 : 3221061
2POLNiewęgłowski Jan1 : 5×1 : 5-22-83
3SVKPolach Jaroslav3 : 55 : 1×10822

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBednarek Krystian×5 : 43 : 53 : 51-111-33
2POLGląb Wojciech4 : 5×3 : 51 : 5-38-74
3ZAFHalliday Richаrd5 : 35 : 3×4 : 5211432
4CZEZalman David5 : 35 : 15 : 4×331571

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBialous Maciej×3 : 55 : 11 : 51-19-23
2ZAFHalliday Vincent5 : 3×5 : 15 : 4331571
3CZEJavurek Jaroslav1 : 51 : 5×0 : 5-32-134
4POLZajac Dominik5 : 14 : 55 : 0×211482

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1MARBakhtaoui Ayoub×5 : 22 : 55 : 1211242
2POLGórski Tomasz2 : 5×3 : 53 : 5-38-74
3POLJastrzab Dominik5 : 25 : 3×5 : 03315101
4POLJonska Izabela1 : 55 : 30 : 5×1-16-73

Group 6

123+mΔm+fΔfPlace
1ITAQuarta Antonio×2 : 50 : 5-22-83
2POLSząszor Mateusz5 : 2×3 : 510812
3CZEUrban Petr5 : 05 : 3×221071

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×5 : 32 : 55 : 3211212
2POLBoguszewski Pawel3 : 5×2 : 53 : 5-38-74
3POLFortunski Marcel5 : 25 : 2×5 : 3331581
4CZEHajshman Ladislav3 : 55 : 33 : 5×1-111-23

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChrobot Jakub×2 : 55 : 25 : 2211232
2POLCzapla Bartek5 : 2×5 : 25 : 2331591
3POLKozakowski Adrian2 : 52 : 5×5 : 01-19-13
4ROMSandu Andrei2 : 52 : 50 : 5×-34-114

Group 9

123+mΔm+fΔfPlace
1SVKFrank Michal×2 : 55 : 210702
2POLLasota Grzegorz5 : 2×5 : 0221081
3POLMiron Szymon2 : 50 : 5×-22-83

Group 10

123+mΔm+fΔfPlace
1ROMHuszti Cristian×0 : 52 : 5-22-83
2POLMaciol Daniel5 : 0×5 : 3221071
3POLPolis Piotr5 : 23 : 5×10812

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1ROMMinda Lucian×0 : 50 : 50 : 5-30-154
2POLMscisz Adam5 : 0×4 : 52 : 51-11113
3POLSadlik Mateusz5 : 05 : 4×1 : 5211122
4POLSkoneczny Mariusz5 : 05 : 25 : 1×3315121

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPalczynski Adam×1 : 54 : 55 : 11-110-12
2POLRylko Sebastian5 : 1×5 : 15 : 23315111
3POLSadlik Tomasz5 : 41 : 5×3 : 51-19-54
4CZEWashburn Calvin1 : 52 : 55 : 3×1-18-53

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLSkowerski Karol×5 : 45 : 05 : 13315101
2POLStankiewicz Adam4 : 5×5 : 25 : 0211472
3ROMSurdea Cristian0 : 52 : 5×5 : 11-17-43
4POLŚlenzak Kacper1 : 50 : 51 : 5×-32-134

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJedrzejczak David×5 : 42 : 52 : 51-19-54
2SVKMRVA Kristián4 : 5×1 : 55 : 11-110-13
3POLSząszor Kamil5 : 25 : 1×3 : 5211351
4POLSłowik Maciej5 : 21 : 55 : 3×211112

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1CZEKapitančik Marcel×5 : 23 : 50 : 51-18-43
2ROMPopa Cezar2 : 5×1 : 53 : 5-36-94
3POLStatkiewicz Patryk5 : 35 : 1×1 : 5211122
4POLTurkowski Michal5 : 05 : 35 : 1×3315111

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBiesek Filip×1 : 55 : 45 : 2211102
2POLBruśnicki Szymon5 : 1×5 : 25 : 3331591
3POLChmiel Marcin4 : 52 : 5×5 : 41-111-33
4SVKMrva Milan2 : 53 : 54 : 5×-39-64

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1SVKPastula Martin×2 : 53 : 55 : 21-110-23
2POLSniegocki Mateusz5 : 2×3 : 55 : 1211352
3POLUrbanski Michal5 : 35 : 3×5 : 4331551
4POLŚwitala Piotr2 : 51 : 54 : 5×-37-84

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLOstrowski Piotr×5 : 30 : 55 : 2211002
2POLPawlowski Przemyslaw3 : 5×0 : 55 : 11-18-33
3POLSzewczyk Wojciech5 : 05 : 0×5 : 13315141
4SVKŠoltis Pavol2 : 51 : 51 : 5×-34-114

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKolaczek Jan×0 : 50 : 50 : 5-30-154
2SVKKoniar Jakub5 : 0×4 : 55 : 0211492
3POLKowalczyk Jakub5 : 05 : 4×5 : 03315111
4GERSussenguth Melanie5 : 00 : 50 : 5×1-15-53

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Mieszko×5 : 25 : 05 : 03315131
2POLMikheyenka Yahor2 : 5×5 : 11 : 51-18-33
3POLPietrzyk Jacek0 : 51 : 5×1 : 5-32-134
4POLSawicki Slawomir0 : 55 : 15 : 1×211032

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLDuda Szymon×5 : 22 : 54 : 51-111-13
2POLHajduk Jakub2 : 5×3 : 53 : 5-38-74
3ROMIorgulescu Tiberiu Ionut5 : 25 : 3×3 : 5211332
4POLLopotko Hubert5 : 45 : 35 : 3×331551

Group 22

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBotcher Jakub×5 : 14 : 52 : 51-11103
2POLSiemieniec Gabriela1 : 5×0 : 50 : 5-31-144
3POLStachowiak Sambor5 : 45 : 0×4 : 5211452
4POLWolski Rafal5 : 25 : 05 : 4×331591

Group 23

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJagiello Krzysztof×5 : 31 : 55 : 42111-12
2POLSiemieniec Partycja3 : 5×0 : 55 : 41-18-63
3POLSpicha Kamil5 : 15 : 0×5 : 03315141
4POLWszedybyl Alan4 : 54 : 50 : 5×-38-74

Group 24

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJamorski Oskar×5 : 35 : 25 : 1331591
2POLRozwadowski Bartosz3 : 5×5 : 25 : 3211332
3POLSzczegolski Marcin2 : 52 : 5×3 : 5-37-84
4CZEVlk Matoush1 : 53 : 55 : 3×1-19-43

Group 25

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLHryb Dmitrij×4 : 55 : 25 : 0211471
2POLJuszczyszyn Konrad5 : 4×4 : 55 : 0211452
3POLRegieli Jerzy2 : 55 : 4×5 : 0211233
4POLWaszak Krzysztof0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group 26

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×5 : 05 : 20 : 5211032
2POLBrzękowski Arkadiusz0 : 5×3 : 55 : 31-18-53
3POLRegieli Dominik2 : 55 : 3×0 : 51-17-64
4POLWiech Michal5 : 03 : 55 : 0×211381

Group 27

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×1 : 53 : 52 : 5-36-94
2POLFortunski Wiktor5 : 1×5 : 02 : 5211262
3ROMFulgeanu Dragos5 : 30 : 5×2 : 51-17-63
4POLZielinski Wiktor5 : 25 : 25 : 2×331591

Group 28

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPuk Michal×2 : 55 : 03 : 51-11003
2UKRRudenko Nikita5 : 2×5 : 05 : 03315131
3POLSobiech Dawid0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4POLZycinski Maciej5 : 30 : 55 : 0×211022
#1
#2
7
1
#3
3
7
#4
7
3
#5
7
3
#6
3
7
#7
7
0
#8
#9
#10
4
7
#11
7
5
#12
7
2
#13
7
2
#14
4
7
#15
7
6
#16
#17
#18
0
7
#19
1
7
#20
3
7
#21
7
0
#22
7
6
#23
7
6
#24
#25
#26
6
7
#27
7
2
#28
3
7
#29
7
6
#30
1
7
#31
3
7
#32
#33
7
2
Place 17
#34
7
2
Place 17
#35
4
7
Place 17
#36
7
0
Place 17
#37
7
4
Place 17
#38
7
5
Place 17
#39
7
2
Place 17
#40
7
4
Place 17
#41
7
6
Place 17
#42
7
6
Place 17
#43
7
6
Place 17
#44
7
3
Place 17
#45
7
2
Place 17
#46
1
7
Place 17
#47
2
7
Place 17
#48
5
7
Place 17
#49
7
4
Place 9
#50
7
3
Place 9
#51
7
3
Place 9
#52
7
4
Place 9
#53
2
7
Place 9
#54
6
7
Place 9
#55
7
6
Place 9
#56
2
7
Place 9
#57
7
6
Place 5
#58
7
6
Place 5
#59
5
7
Place 5
#60
7
5
Place 5
#61
5
7
Semifinal
#62
7
1
Semifinal
#64
5
7
Final

Final Standing

Place 1

2001POLPoznan100.088.00%

Place 2

POLJaworzno, UKS Fair Play80.078.33%

Place 3-4

POLKraków, TCF HuB70.075.67%
POLKraków, UKS YMCA70.068.00%

Place 5-8

POLKielce65.079.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play65.078.00%
1979POLRokietnica65.073.67%
1985POLPoznan, Zakręcona Bila65.067.67%

Place 9-16

1994POLSosnowiec, Dekada Klub55.079.67%
1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy55.078.00%
1999POLSosnowiec, Dekada Klub55.076.00%
POLSokółka, LP Metal Fach55.073.33%
CZEPardubice, Maple Pool Club55.071.00%
1993POLWrocław55.066.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play55.064.00%
POL0pole55.061.67%

Place 17-32

POLGdańsk, Green Club50.076.33%
2000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ50.075.33%
1992POLLubin50.074.67%
POLKielce, Nosan Kielce50.072.67%
POLTczew, Arkadia50.071.00%
ZAFPretoria50.068.33%
1989POLPoznan50.067.67%
1991CZEPardubice, Maple Pool Club50.062.67%
SVKBratislava, Elite KAMI PROFIT50.061.00%
MARRabat50.060.67%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa50.060.33%
POLTczew, Arkadia50.059.67%
POLLubin, Baribal50.058.67%
POLKielce, Nosan50.058.33%
SVKKomárno50.051.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play50.050.00%

Place 33-56

POLLubin, Baribal45.070.33%
POLSokółka, LP Metal Fach45.070.00%
POLWarszawa, WSB M1345.069.67%
POLKielce, Nosan45.069.33%
POLŁódź, Frame45.067.00%
1993POLBieruń, ERG Folie45.051.67%
POLSokółka, LP Metal Fach45.051.67%
1990ZAFPretoria45.050.67%
ROMConstanța45.050.67%
1991POLKielce, Nosan Kielce45.050.67%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe45.050.33%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz45.049.33%
POLGdynia45.049.33%
POLGdańsk, Green Club45.049.33%
POLSosnowiec, Dekada Klub45.049.00%
POLRzeszów, Reslogistic Trójkąt45.048.67%
POLKielce45.048.33%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy45.047.67%
POLKielce, TVSports45.046.67%
POLBydgoszcz, Maximus45.045.67%
POLKraków, TCF HuB45.045.33%
SVKPrešov, BK Horses45.035.67%
POLTczew, Arkadia45.035.00%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe45.029.00%

Place 57-84

POLSosnowiec, Dekada Klub40.063.00%
POLPoznan40.039.33%
POLTczew, Arkadia40.038.67%
POLPoznan, Zakręcona Bila40.038.67%
POLPoznań, Zakręcona Bila40.037.67%
POLRękoraj, Snikers40.037.67%
SVKPrešov, BK Horses40.037.67%
POLSokolka, LP Metal Fach40.037.00%
CZEPlzeň, Bio-System Plzen40.037.00%
SVKPrešov, BK Horses40.037.00%
POLRękoraj40.036.67%
POLGdańsk, Green Club40.036.67%
POLPoznan40.036.00%
POLSłupsk40.036.00%
CZEPardubice, Maple Pool Club40.035.33%
CZEPardubice, Maple Pool Club40.035.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa40.034.67%
1991ROMTimisoara, House of Pool40.034.67%
CZEPrague40.034.67%
POLKielce, Nosan40.034.00%
ROMBuchаrest40.033.67%
GERGermany40.033.00%
ROMTimisoara, House of Pool40.032.33%
POLKielce, UKS Kostomłoty40.032.33%
ROMTimisoara, House of Pool40.05.33%
POLSokółka, LP Metal Fach40.05.33%
POLKielce40.05.33%
ITABologna40.05.33%

Place 85-108

POLGdańsk, Green Club35.035.00%
POLRzeszów, Transcare Trójkąt35.035.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play35.033.67%
POLLubin, Baribal35.033.00%
SVKPrešov, BK Horses35.012.33%
POLGdańsk, Green Club35.011.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play35.011.33%
POLSokółka, LP Metal Fach35.011.33%
POLKielce35.011.33%
POLKielce, Nosan35.011.33%
POLBydgoszcz35.010.33%
POLŻnin, UKS Pałuki35.010.33%
POLGdańsk, Green Club35.09.33%
ROMSibiu35.09.33%
ROMSibiu35.07.00%
SVKPrešov, BK Horses35.07.00%
CZEPardubice, Maple Pool Club35.03.67%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker35.03.67%
POLRzeszów, Trójkąt35.03.67%
POLKielce, Nosan35.02.00%
POLŁódź, Frame35.00.00%
ROMTimisoara, House of Pool35.00.00%
POLSosnowiec, Dekada Klub35.00.00%
POLBydgoszcz35.00.00%


Our Sport Partners