Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Łódź • 15-16 January 2022

Game
10-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
15 January 2022
Final
16 January 2022

KOMUNIKAT 1 -  POL TOUR - ŁÓDŹ - PODZIAŁ NA TURY !!!


Dziękuję za rekordową frekwencję do inauguracyjnego turnieju Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR, który odbędzie się w dniach 15-16 stycznia w klubie Frame w Łodzi. Do gry zgłosiło się ponad 140 osób! Maksymalnie planowany był udział 128 osób, jednak na prośbę klubów i zawodników spróbujemy rozegrać turniej w tak licznej obsadzie. Na dzisiaj 140 osób na pewne miejsce na liście startowej. Trzy osoby nadal czekają na wolne miejsce. W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników lub braku opłaty startowej będziemy uzupełniali listę.
W sobotę w trzech turach odbędą się gry grupowe oraz po ich zakończeniu runda dodatkowa kwalifikująca do grona 64 najlepszych. W niedzielę rozegramy rundę pucharową.

Ponieważ ciągle mamy wysoki stopień zagrożenia zakażeń koronawirusem zawodnicy zgłaszają się do klubu zgodnie z następującym grafikiem.

TURY GIER ŁÓDŹ


TURA 1 - godz. 9.15 -9.40

Szewczyk, Kapłan, Zając, Babica, Skoneczny, Macioł, Skowerski, Batkowski,  Śniegocki, Kural, Jamorski, Sząszor K., Turkowski, Bilski, Kielmans, Cholewiński, Bednarek, Pietrzyk, Słowik, Sobiech, Zalewska, Statkiewicz, Mikheyenko, Jagodziński, Chrobot, Duda, Hajduk, Kłos, Chęciński,Kapołka, Jagielski, Bottcher,  Kowalski, Wiech, Rudenko, Ostrowski, Zdziech, Szczygieł, Jaks, Pałczyński, Adamus, Rutkowski, Wszędybył, Wasilewski, Ryłko, Stępień, Kozakowski, Kozieł, Kowalczyk, Kleinschmidt, Zalewski, Baska.

TURA 2 - godz.12.15-12.40

Jastrząb, Muklewicz, Rozwadowski, Błachowski, Spicha, Tonojan, Bąk T., Brzękowski, Banek, Urbański, Stankiewicz, Fortuński M., Stachowiak, Waszak, Chmiel,Grzelak, Błażej, Ząbecki, Zieliński, Biesek, Pietrzak K., Puk, Luliński, Twerdyk, Gardjas, Jońska, Kucharski, Szczukowski, Koman, Szczególski, Ząbek, Siemieniec, Tabor, Potysz, Głąb, Dróżdż, Tomiczek M., Malinowski, Jełowicki, Almallad, Bartkowiak, Swadźba, Niewęgłowski, Stęsik, Piotrowski, Tomiczek P., Borkowski, Brzeziński, Majkowski, , Giernalczyk, Guzanowski, Piekarski .

TURA 3 - godz. 15.15-15.40

Lasota, Życiński, Nowak, Bruśnicki, Trudnowski, Polis, Łopotko, Gosk, Fortuński W., Miroń, Hryb, Kwit, Zabłocki, Zielenkiewicz, Wolski, Wojciechowski J., Świtała B., Świtała P., Leżoń, Regieli D., Muda, Malczewski, Papizh, Regieli J., Pawłowski, Boguszewski,, Zakrzewski, Brzozowski, Gdaniec, Jurkiewicz, Miernowski, Chołodkowski, Pakuła, Wojciechowski D.,Popławski, Jedrzejczak.

Rezerwowi: Sirańczuk Daria,

Pozdrawiam

Marcin Krzemiński

 

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 10-BIL

W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał 16 grudnia 2020 roku zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2022. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

TERMIN: 15-16.01.2022 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy FRAME ; Łódź ul. Narutowicza 7/9
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, Klub bilardowy Frame.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.500 zł,
  • 2 miejsce – 1.100 zł,
  • 3-4 miejsce - 700 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł,

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM:
15.01.2022

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura

- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 13.00 – odprawa zawodników II tura,

- 13.15 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 16.15 – odprawa zawodników III tura,

- 16.30 – rozpoczęcie meczów III tura,


16.01.2022

- 10.00 - gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 32-60 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 9.01.2022r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2021 rok. Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 12 stycznia). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 10.01.2022. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE ZARZĄDZENIE DYREKTORA CYKLU Z DNIA   16 grudnia 2020 r– PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.

Prosimy osoby, które mają informację o swoim zdrowiu, wskazujące, że posiadają aktywnego koronawirusa lub odczuwają, że taka sytuacja może mieć miejsce o nie przyjeżdżanie na turniej i poinformowanie o tym organizatora.
HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Dyrektor turnieju – Grzegorz Kędzierski.

Sędzia główny- Marek Marcinkowski,

Participants list

11985POL0pole5.3
2POLGdańsk, Green Club25.2
31979POLRokietnica4.1
4POLTarnów, MUKS IKS19.1
5POLTarnów, MUKS IKS21.1
6POLPoznan, Zakręcona Bila25.3
7POLStarogard Gdański, Kmicic5.2
81995POLKielce, Nosan8.1
9POLRękoraj2.2
10POLBydgoszcz, Maximus19.2
11POLŁódź, Frame1.2
12POLSosnowiec, Dekada Klub18.1
13POLKraków, Square26.3
14POLGdańsk, Green Club30.3
15POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz22.2
16POLTczew, Arkadia1.3
17POLKielce, Nosan34.1
18POLGdańsk, Green Club23.3
19POLLublin, Olimp32.4
20POLRokietnica, Akademia Bilardowa22.1
21POLŁódź, Frame9.3
22POLGdańsk, Green Club15.4
23POLRokietnica, Akademia Bilardowa3.2
24POLWałbrzych, Bilard Team Maria33.4
25POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe6.3
26POLMrągowo, SKB19.3
27POLPoznań, Zakręcona Bila6.2
28POLKraków, TCF HuB25.1
29POLLubin, Baribal28.1
30POLŁódź, Frame8.3
31POLGdańsk31.4
32POLOstrów Wielkopolski14.3
33POLJaworzno, UKS Fair Play18.3
34POLTarnów, MUKS IKS29.1
35POLŁódź, Frame26.4
36POLŁódź, Frame15.3
37POLKielce5.4
381993POLWrocław27.2
39POLGdańsk, Green Club24.2
40POLŁódź6.4
41POLRękoraj, Snikers7.2
42POLGdańsk, Green Club12.4
43POLJaworzno, UKS Fair Play11.1
44POLJaworzno, UKS Fair Play14.1
45POLGdańsk, Green Club28.4
46POLKielce, UKS Kostomłoty18.4
47POLPoznan, Zakręcona Bila30.4
481984POLKielce3.1
49POLUstroń1.4
50POLWarszawa, 147 Break4.2
51POLŁódź, Frame4.3
52POLToruń, Enigma4.4
53POLBrzeszcze, Bistro BIlard14.4
54POLKatowice3.3
55POLŁódź, Frame17.4
56POLRękoraj, Snikers3.4
57POLŁódź, Frame2.4
58POLWałbrzych, Bilard Team Maria16.4
59POLKraków, UKS YMCA6.1
60POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB35.4
61POLTczew, Arkadia27.1
62POLSłupsk35.2
63POLSokółka, LP Metal Fach30.1
64POLBydgoszcz, Maximus17.3
651999POLSosnowiec, Dekada Klub10.1
66POLWarszawa, Semafor24.4
67POLWałbrzych, Bilard Team Maria27.3
68POLŁódź, Frame19.4
69POLLublin, Olimp27.4
70POLPoznan9.2
71POLSokółka, LP Metal Fach28.2
72POLLublin, Olimp28.3
73POLGdańsk, Green Club16.1
74POLKielce25.4
75POLKielce, Nosan33.1
76POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy13.4
77POLGdańsk29.2
78POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe11.4
79BLRMinsk29.3
80POLSokółka, LP Metal Fach21.2
81POLRokietnica, Akademia Bilardowa18.2
82POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker13.2
83POLCiasne22.4
84POLJaworzno, UKS Fair Play31.1
85POLKętrzyn, Seven34.2
86POLRokietnica, Akademia Bilardowa21.3
87POLPoznan, Zakręcona Bila17.2
88POLJaworzno, UKS Fair Play30.2
89POLSosnowiec, Dekada Klub33.2
901991POLKielce, Nosan Kielce15.1
912000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ13.3
92POLŁódź11.3
93POLSokółka, LP Metal Fach9.4
94POLKielce, Nosan23.4
952000UKRKyiv35.3
961990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy5.1
97POLKielce9.1
981985POLPoznan, Zakręcona Bila7.1
99POLSosnowiec, Dekada Klub11.2
100POLGdańsk, Green Club20.1
101POLJaworzno, UKS Fair Play26.1
1022001POLRokietnica, Akademia Bilardowa24.1
103POLGdańsk, Green Club8.2
104POLRękoraj, Snikers8.4
105POLRokietnica, Akademia Bilardowa23.2
106POLTarnów, MUKS IKS22.3
107POLBydgoszcz15.2
108POLBydgoszcz16.2
109POLŁódź7.4
1101994POLSosnowiec, Dekada Klub1.1
111POLKielce12.2
112POLPoznan, Zakręcona Bila20.2
113POLBrzeszcze, Bistro BIlard20.4
114POLBrzeszcze, Bistro BIlard21.4
1151996POLKętrzyn, Seven17.1
1161972POLOlsztyn32.1
117POLKielce, Nosan Kielce13.1
118POLJaworzno, UKS Fair Play16.3
119POLŁódź, Frame23.1
120POLŁódź, Frame12.1
121POLWarszawa, Montownia Rozrywki10.4
122POLBydgoszcz14.2
123POLKielce, Nosan7.3
124POLPiechcin32.2
125POLPiechcin, BOSiR Bila Piechcin31.2
126POLLubin, Baribal31.3
127POLKielce, Nosan10.3
1281996POLTomaszow Mazowiecki20.3
129POLJanowiec Wielkopolski, UKS Dragon34.4
130POLSokółka, LP Metal Fach2.1
131POLLublin, Olimp29.4
132POLPoznan10.2
133POLGdynia2.3
134POLŁódź, Frame12.3
135POLSokółka, LP Metal Fach32.3
1362001POLPoznan26.2
137POLKielce, TVSports35.1
138POLLubin, Baribal24.3
139POLŻnin, UKS Pałuki33.3
140POLŻnin, UKS Pałuki34.3

Final

12863

Semifinal

12664
12562

Quaterfinal

12463
12346
12264
12161

1/8 finals

12062
11946
11862
11726
11626
11526
11446
11361

1/16 finals

11265
11164
11026
10963
10861
10761
10626
10562
10436
10336
10264
10126
10026
9963
9856
9762

1/32 finals

9646
9564
9463
9362
9263
9126
9060
8962
8861
8761
8616
8536
8464
8361
8261
8160
8062
7963
7863
7763
7646
7546
7436
7346
7262
7156
7016
6956
6846
6765
6661
6562

First round

6462
63
62
61
60
59
58
57
56
55
54
53
52
51
50
49
4864
47
46
45
44
43
42
41
40
39
38
37
36
35
3436
33
3262
3162
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
1861
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
216

Group 1

635
615
553
550
454
425
350
351
235
251
150
150

Group 11

650
550
451
315
215
150

Group 12

651
552
451
354
215
152

Group 13

652
552
415
351
254
150

Group 14

650
551
405
350
253
151

Group 15

650
552
425
351
205
151

Group 16

652
550
445
352
215
150

Group 17

645
551
453
345
245
153

Group 18

625
552
453
350
235
150

Group 19

652
535
453
353
253
150

Group 2

645
650
551
552
450
425
325
351
205
215
150
152

Group 21

605
552
453
352
225
153

Group 22

650
550
453
354
205
153

Group 23

654
552
450
352
235
105

Group 24

654
550
415
350
215
152

Group 25

645
550
425
351
253
150

Group 26

615
552
451
345
254
125

Group 27

615
553
453
351
253
105

Group 28

645
553
445
335
245
154

Group 29

653
551
415
335
254
151

Group 3

645
653
551
553
435
454
350
352
252
225
152
151

Group 31

651
554
435
335
253
151

Group 32

651
552
452
335
245
153

Group 33

615
552
452
351
235
154

Group 34

605
553
453
345
245
154

Group 35

650
535
405
345
225
150

Group 4

645
550
435
350
252
154

Group 5

650
550
445
354
254
150

Group 6

635
545
445
354
205
150

Group 7

651
551
445
350
205
150

Group 8

625
552
453
351
235
150

Group 9

625
552
435
351
251
115

Group 1

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBilski Michal×5 : 32 : 50 : 51-17-64
2POLBottcher Jakub3 : 5×5 : 30 : 51-18-53
3POLKapolka Kamil5 : 23 : 5×0 : 51-18-42
4POLSzewczyk Wojciech5 : 05 : 05 : 0×3315151

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBednarek Krystian×5 : 00 : 55 : 4211012
2POLKoziel Tomasz0 : 5×1 : 51 : 5-32-134
3POLZajac Dominik5 : 05 : 1×5 : 13315131
4POLZalewski Pawel4 : 55 : 11 : 5×1-110-13

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCholewinski Mateusz×2 : 55 : 43 : 51-110-43
2POLKaplan Tomash5 : 2×5 : 05 : 13315121
3POLKowalczyk Grzegorz4 : 50 : 5×2 : 5-36-94
4POLKozakowski Adrian5 : 31 : 55 : 2×211112

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 45 : 05 : 03315111
2POLKielmans Kacper4 : 5×5 : 43 : 51-112-23
3POLKleinschmidt Pawel0 : 54 : 5×2 : 5-36-94
4POLKlos Robert0 : 55 : 35 : 2×211002

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAdamus Damian×5 : 04 : 54 : 51-11333
2POLBaska Michal0 : 5×4 : 50 : 5-34-114
3POLHajduk Jakub5 : 45 : 4×0 : 52110-32
4POLSkoneczny Mariusz5 : 45 : 05 : 0×3315111

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChrobot Jakub×3 : 55 : 04 : 51-11223
2POLDuda Szymon5 : 3×4 : 50 : 51-19-44
3POLJagielski Renald0 : 55 : 4×5 : 42110-32
4POLKural Symon5 : 45 : 04 : 5×211451

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJagodzinski Robert×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2POLSniegocki Mateusz5 : 0×5 : 15 : 03315141
3POLSzczygiel Lukasz5 : 41 : 5×0 : 51-16-83
4POLWiech Michal5 : 10 : 55 : 0×211042

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 15 : 05 : 23315121
2POLGardjas Krzysztof1 : 5×2 : 55 : 31-18-53
3POLStatkiewicz Patryk0 : 55 : 2×5 : 3211002
4POLStepien Antoni2 : 53 : 53 : 5×-38-74

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChecinski Wojciech×2 : 51 : 51 : 5-34-114
2POLMikheyenka Yahor5 : 2×3 : 55 : 1211351
3POLRylko Sebastian5 : 15 : 3×2 : 5211233
4POLSkowerski Karol5 : 11 : 55 : 2×211132

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMaciol Daniel×5 : 35 : 15 : 03315111
2POLWasilewski Roman3 : 5×5 : 14 : 51-11213
3POLWszedybyl Alan1 : 51 : 5×1 : 5-33-124
4POLZalewska Oliwia0 : 55 : 45 : 1×211002

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJamorski Oskar×5 : 01 : 55 : 0211162
2POLPalczynski Adam0 : 5×1 : 51 : 5-32-134
3POLRutkowski Wojciech5 : 15 : 1×5 : 03315131
4POLSobiech Dawid0 : 55 : 10 : 5×1-15-63

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJaks Tomasz×1 : 52 : 51 : 5-34-114
2POLSłowik Maciej5 : 1×2 : 51 : 51-18-33
3POLWaliszewski Marcin5 : 25 : 2×5 : 4331571
4POLZdziech Mateusz5 : 15 : 14 : 5×211472

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLOstrowski Piotr×5 : 15 : 42 : 5211222
2POLPietrzyk Jacek1 : 5×2 : 50 : 5-33-124
3UKRRudenko Nikita4 : 55 : 2×1 : 51-110-23
4POLTurkowski Michal5 : 25 : 05 : 1×3315121

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGiernalczyk Arkadiusz×0 : 53 : 55 : 01-18-23
2POLJastrzab Dominik5 : 0×5 : 15 : 13315131
3POLKoman Daniel5 : 31 : 5×5 : 0211132
4POLWaszak Krzysztof0 : 51 : 50 : 5×-31-144

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChmiel Marcin×0 : 52 : 55 : 21-17-53
2POLGuzanowski Andrzej5 : 0×1 : 55 : 0211162
3POLRozwadowski Bartosz5 : 25 : 1×5 : 13315111
4POLSzczegolski Marcin2 : 50 : 51 : 5×-33-124

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKuchаrski Jakub×0 : 55 : 41 : 51-16-83
2POLMuklewicz Michal5 : 0×5 : 05 : 23315131
3POLSzczukowski Marcin4 : 50 : 5×2 : 5-36-94
4POLTwerdyk Piotr5 : 12 : 55 : 2×211242

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKowalski Lukasz×4 : 53 : 51 : 5-38-74
2POLLulinski Igor5 : 4×4 : 55 : 4211413
3POLPuk Michal5 : 35 : 4×3 : 5211312
4POLTonojan Dawid5 : 14 : 55 : 3×211451

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×5 : 05 : 25 : 03315131
2POLGląb Wojciech0 : 5×5 : 32 : 51-17-63
3POLJonska Izabela2 : 53 : 5×3 : 5-38-74
4POLPietrzak Kinga0 : 55 : 25 : 3×211002

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBak Tomasz×5 : 05 : 33 : 5211351
2POLBiesek Filip0 : 5×2 : 55 : 31-17-64
3POLDrozdz Lukasz3 : 55 : 2×3 : 51-111-13
4POLMalinowski Tomasz5 : 33 : 55 : 3×211322

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLSpicha Kamil×5 : 25 : 22 : 5211232
2POLTabor Grzegorz2 : 5×2 : 50 : 5-34-114
3POLTomiczek Mateusz2 : 55 : 2×0 : 51-17-53
4POLZabecki Mikolaj5 : 25 : 05 : 0×3315131

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×5 : 35 : 25 : 2331581
2POLPiekarski Konrad3 : 5×5 : 05 : 3211352
3POLPotysz Michal2 : 50 : 5×5 : 21-17-53
4POLTomiczek Piotr2 : 53 : 52 : 5×-37-84

Group 22

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×3 : 55 : 30 : 51-18-53
2POLBrzękowski Arkadiusz5 : 3×5 : 05 : 4331581
3POLPiotrowski Daniel3 : 50 : 5×0 : 5-33-124
4POLSwadzba Adam5 : 04 : 55 : 0×211492

Group 23

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×5 : 35 : 42 : 5211203
2POLSiemieniec Gabriela3 : 5×0 : 52 : 5-35-104
3POLStesik Mikolaj4 : 55 : 0×5 : 0211491
4POLUrbanski Michal5 : 25 : 20 : 5×211012

Group 24

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJELOWICKI PATRYK,×1 : 52 : 54 : 5-37-84
2POLMajkowski Krzysztof5 : 1×0 : 51 : 51-16-53
3POLStankiewicz Adam5 : 25 : 0×5 : 03315131
4POLZąbek Monika5 : 45 : 10 : 5×211002

Group 25

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAlmallad Amid×5 : 40 : 52 : 51-17-73
2POLBartkowiak Jedrzej4 : 5×1 : 53 : 5-38-74
3POLFortunski Marcel5 : 05 : 1×5 : 03315141
4POLNiewęgłowski Jan5 : 25 : 30 : 5×211002

Group 26

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlazei Symon×4 : 55 : 41 : 51-110-43
2POLGrzelak Jan5 : 4×2 : 51 : 51-18-64
3POLStachowiak Sambor4 : 55 : 2×2 : 51-111-12
4POLZielinski Wiktor5 : 15 : 15 : 2×3315111

Group 27

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLHryb Dmitrij×5 : 05 : 15 : 33315111
2POLLasota Grzegorz0 : 5×5 : 15 : 3211012
3POLMalczewski Michal1 : 51 : 5×3 : 5-35-104
4POLMiernowski Jan3 : 53 : 55 : 3×1-111-23

Group 28

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Wiktor×5 : 35 : 43 : 5211312
2POLJedrzejczak David3 : 5×5 : 44 : 51-112-24
3POLMiron Szymon4 : 54 : 5×5 : 41-113-13
4POLMuda Michal5 : 35 : 44 : 5×211421

Group 29

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGosk Wojciech×5 : 13 : 55 : 1211361
2POLPakula Andrzej1 : 5×3 : 51 : 5-35-104
3BLRPapizh Vadim5 : 35 : 3×4 : 5211432
4POLZakrzewski Mariusz1 : 55 : 15 : 4×211113

Group 30

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBoguszewski Pawel×5 : 22 : 55 : 3211222
2POLJurkiewicz Mateusz2 : 5×3 : 54 : 5-39-64
3POLLopotko Hubert5 : 25 : 3×5 : 1331591
4POLRegieli Dominik3 : 55 : 41 : 5×1-19-53

Group 31

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGdaniec Konrad×4 : 55 : 35 : 3211433
2POLPolis Piotr5 : 4×5 : 13 : 5211332
3POLWojciechowski Jakub3 : 51 : 5×1 : 5-35-104
4POLWolski Rafal3 : 55 : 35 : 1×211341

Group 32

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzozowski Bartlomiej×2 : 52 : 54 : 5-38-74
2POLTrudnowski Maciej5 : 2×5 : 33 : 5211332
3POLWojciechowski Dominik5 : 23 : 5×1 : 51-19-33
4POLZielenkiewicz Karol5 : 45 : 35 : 1×331571

Group 33

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCholodkowski Pawel×2 : 52 : 53 : 5-37-84
2POLNowak Jeremi5 : 2×5 : 45 : 1331581
3POLRegieli Jerzy5 : 24 : 5×5 : 1211462
4POLŚwitala Bogna5 : 31 : 51 : 5×1-17-63

Group 34

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×5 : 45 : 34 : 5211422
2POLPoplawski Michal4 : 5×5 : 35 : 0211461
3POLZablocki Pawel3 : 53 : 5×4 : 5-310-54
4POLŚwitala Piotr5 : 40 : 55 : 4×2110-33

Group 35

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKwit Jozef×5 : 02 : 55 : 3211242
2POLLezon Krzysztof0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3UKRSiranchuk Darya5 : 25 : 0×5 : 4331591
4POLZycinski Maciej3 : 55 : 04 : 5×1-11223
#1
#2
1
6
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
#15
#16
#17
#18
6
1
#19
#20
#21
#22
#23
#24
#25
#26
#27
#28
#29
#30
#31
6
2
#32
6
2
#33
#34
3
6
#35
#36
#37
#38
#39
#40
#41
#42
#43
#44
#45
#46
#47
#48
6
4
#49
#50
#51
#52
#53
#54
#55
#56
#57
#58
#59
#60
#61
#62
#63
#64
6
2
#65
6
2
Place 33
#66
6
1
Place 33
#67
6
5
Place 33
#68
4
6
Place 33
#69
5
6
Place 33
#70
1
6
Place 33
#71
5
6
Place 33
#72
6
2
Place 33
#73
4
6
Place 33
#74
3
6
Place 33
#75
4
6
Place 33
#76
4
6
Place 33
#77
6
3
Place 33
#78
6
3
Place 33
#79
6
3
Place 33
#80
6
2
Place 33
#81
6
0
Place 33
#82
6
1
Place 33
#83
6
1
Place 33
#84
6
4
Place 33
#85
3
6
Place 33
#86
1
6
Place 33
#87
6
1
Place 33
#88
6
1
Place 33
#89
6
2
Place 33
#90
6
0
Place 33
#91
2
6
Place 33
#92
6
3
Place 33
#93
6
2
Place 33
#94
6
3
Place 33
#95
6
4
Place 33
#96
4
6
Place 33
#97
6
2
Place 17
#98
5
6
Place 17
#99
6
3
Place 17
#100
2
6
Place 17
#101
2
6
Place 17
#102
6
4
Place 17
#103
3
6
Place 17
#104
3
6
Place 17
#105
6
2
Place 17
#106
2
6
Place 17
#107
6
1
Place 17
#108
6
1
Place 17
#109
6
3
Place 17
#110
2
6
Place 17
#111
6
4
Place 17
#112
6
5
Place 17
#113
6
1
Place 9
#114
4
6
Place 9
#115
2
6
Place 9
#116
2
6
Place 9
#117
2
6
Place 9
#118
6
2
Place 9
#119
4
6
Place 9
#120
6
2
Place 9
#121
6
1
Place 5
#122
6
4
Place 5
#123
4
6
Place 5
#124
6
3
Place 5
#125
6
2
Semifinal
#126
6
4
Semifinal
#128
6
3
Final

Final Standing

Place 1

1994POLSosnowiec, Dekada Klub55.094.00%

Place 2

POLKielce45.071.67%

Place 3-4

1999POLSosnowiec, Dekada Klub40.080.00%
POLGdańsk, Green Club40.068.67%

Place 5-8

POLJaworzno, UKS Fair Play35.079.67%
1979POLRokietnica35.079.33%
1995POLKielce, Nosan35.078.67%
1991POLKielce, Nosan Kielce35.078.67%

Place 9-16

1984POLKielce30.079.33%
1985POLPoznan, Zakręcona Bila30.079.33%
1993POLWrocław30.078.67%
1996POLTomaszow Mazowiecki30.077.67%
POLŁódź, Frame30.064.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play30.062.00%
POLGdańsk, Green Club30.061.33%
POLLubin, Baribal30.061.33%

Place 17-32

2001POLPoznan25.076.67%
POLSosnowiec, Dekada Klub25.076.33%
POLKielce, Nosan Kielce25.075.33%
POLSokółka, LP Metal Fach25.074.33%
POLSokółka, LP Metal Fach25.073.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play25.062.67%
POLKielce25.062.33%
POLSokółka, LP Metal Fach25.059.67%
POLTarnów, MUKS IKS25.059.33%
POLTarnów, MUKS IKS25.059.00%
POLKraków, UKS YMCA25.058.67%
1996POLKętrzyn, Seven25.058.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play25.058.33%
POLPoznan25.056.67%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy25.056.00%
POLKielce25.055.00%

Place 33-64

POLKraków, TCF HuB20.074.67%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa20.073.67%
POLGdańsk, Green Club20.073.33%
POLSokółka, LP Metal Fach20.073.33%
POLŁódź20.073.00%
1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy20.071.67%
POLTarnów, MUKS IKS20.069.67%
2000UKRKyiv20.069.00%
POLŁódź, Frame20.069.00%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa20.068.33%
POLKielce, Nosan20.068.33%
BLRMinsk20.058.33%
POLTczew, Arkadia20.057.00%
1972POLOlsztyn20.056.67%
POLGdańsk, Green Club20.056.00%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa20.053.00%
POLTarnów, MUKS IKS20.053.00%
POLKętrzyn, Seven20.052.00%
POLKielce, Nosan20.051.67%
POLŁódź, Frame20.051.33%
POLPoznan20.050.00%
POLRękoraj, Snikers20.049.33%
POLŁódź, Frame20.049.33%
POLLublin, Olimp20.049.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila20.049.00%
POLRękoraj20.048.67%
POLŁódź, Frame20.048.67%
POLBrzeszcze, Bistro BIlard20.048.00%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa20.047.33%
POLŁódź20.046.67%
POLToruń, Enigma20.046.67%
POLUstroń20.027.67%

Place 65-70

POLSokółka, LP Metal Fach15.063.00%
POLGdańsk15.062.67%
POLLublin, Olimp15.061.33%
POLBydgoszcz, Maximus15.061.00%
POLGdańsk, Green Club15.060.67%
POLŻnin, UKS Pałuki15.058.33%
POLSosnowiec, Dekada Klub15.051.00%
POLKielce, Nosan15.050.00%
POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB15.049.33%
POLLubin, Baribal15.048.33%
POLLubin, Baribal15.046.67%
1985POL0pole15.040.67%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe15.040.00%
POLKielce, TVSports15.040.00%
POLWarszawa, Montownia Rozrywki15.039.33%
POLSokółka, LP Metal Fach15.038.00%
POLMrągowo, SKB15.037.67%
POLGdynia15.037.67%
POLGdańsk, Green Club15.037.33%
POLWarszawa, 147 Break15.037.33%
POLLublin, Olimp15.037.00%
2000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ15.037.00%
POLOstrów Wielkopolski15.036.67%
POLKielce15.036.00%
POLPiechcin15.036.00%
POLKraków, Square15.035.67%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa15.035.67%
POLPoznań, Zakręcona Bila15.035.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play15.035.00%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz15.034.67%
POLTczew, Arkadia15.034.67%
POLŁódź, Frame15.034.67%
POLGdańsk, Green Club15.034.00%
POLŁódź, Frame15.034.00%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa15.034.00%
POLBrzeszcze, Bistro BIlard15.034.00%
POLBydgoszcz, Maximus15.033.67%
POLŁódź, Frame15.033.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play15.033.67%
POLWarszawa, Semafor15.033.67%
POLŻnin, UKS Pałuki15.033.67%
POLGdańsk, Green Club15.033.00%
POLSosnowiec, Dekada Klub15.032.33%
POLWałbrzych, Bilard Team Maria15.032.00%
POLŁódź15.032.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play15.031.00%
POLJanowiec Wielkopolski, UKS Dragon15.013.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila15.012.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila15.011.33%
POLLublin, Olimp15.011.33%
POLKielce, UKS Kostomłoty15.011.33%
POLŁódź, Frame15.011.33%
POLRękoraj, Snikers15.011.33%
POLWałbrzych, Bilard Team Maria15.010.33%
POLGdańsk, Green Club15.010.33%
POLBrzeszcze, Bistro BIlard15.010.33%
POLŁódź, Frame15.09.33%
POLKatowice15.09.33%
POLBydgoszcz15.09.33%
POLRękoraj, Snikers15.08.33%
POLWałbrzych, Bilard Team Maria15.08.33%
POLGdańsk15.08.33%
POLKielce, Nosan15.08.33%
POLPiechcin, BOSiR Bila Piechcin15.08.33%
POLStarogard Gdański, Kmicic15.07.00%
POLŁódź, Frame15.07.00%
POLGdańsk, Green Club15.07.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila15.07.00%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker15.05.33%
POLCiasne15.05.33%
POLBydgoszcz15.05.33%
POLKielce, Nosan15.05.33%
POLŁódź, Frame15.03.67%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe15.03.67%
POLBydgoszcz15.02.00%
POLSłupsk15.00.00%


Our Sport Partners