Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Ketrzyn • 23-24 April 2022

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Ketrzyn
11-400 Kętrzyn; ul. Moniuszki 1, hala sportowa przy SP nr 4
Start
23 April 2022
Final
24 April 2022

Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR -9-Bil

Ketrzyn-Mrągowo 23-24.04.2022 r.

 

Grupy Kętrzyn

Odprawa 9.30.-9.45

Skoneczny, Niemczyk, Kapłan, Schjente, Ryłko,Tabor, Popławski, Jeepe, Miroń, Zając, Batkowski, Krause, Polach, Puk, Chamat, Piekarski

Odprawa 12.30 -12.45

Trudnowski, Skowerski, Kaczmarek, Rozwadowski, Winiarski, Wasilewski, Biesek, Groch, Guzanowski, Rudenko, Kural, Pawłowski, Światowy, Babica, Bruśnicki, Borkowski Dawid

 

 

Odprawa 15.30.-15.45

Spicha, Kielmans, Turkowski, Duda, Łopotko, Majkowski,Życiński, Kłos, Luliński, Zielenkiewicz, Tonojan, Kwit, Siemieniec, Ostrowski, Jastrząb, Żelasko

 

 

Odprawa 18.30.-18.45

Błachowski, Juszczyszyn, Banek, Ząbecki, Szczególski, Niewęgłowski, Stachowiak, Nowak,

 

Grupy Mrągowo

 

Odprawa 9.30.-9.45

Urbański, Bottcher, Borkowski Mariusz, Zieliński, Sząszor K., Hryb, Ulewicz, Pahulak, Storczyk,

Markowski P. , Fortuński Marcel, Wiech,

Odprawa 12.30 -12.45

Brzękowski, Stankiewicz, Lasota, Kowalczyk ,Brzezińska, Wojciechowski ,Brzeziński, Sząszor Mateusz

Seremak, Fortuński Mieszko, Boguszewski, Świtała P.

 

Odprawa 15.30 -15.45

Fortuński Wiktor, Statkiewicz, Gosk, Gdaniec, Polis, Drożdż, Chmiel, Sawicki

Michejenko, Malczewski, Wolski, Pakuła

 

 

 


GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR

MISTRZOSTWA KĘTRZYNA – 9-BIL

 

TERMIN: 23-24.04. 2022 r.

MIEJSCE GIER: Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn ul. Moniuszki 1 oraz w przypadku dużej liczby zawodników sala bilardowa SKB Mrągowo w Mrągowie, Osiedla Mazurskie 23 A.

ORGANIZATORZY: Mak Marketing, East European Billiard Council, 

PARTNER: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy, Burmistrz Miasta Kętrzyn.

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.500 zł,
  • 2 miejsce – 1.100 zł,
  • 3-4 miejsce - 700 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł,
  • Za miejsca 1-4 zawodnicy otrzymają puchary i medale.

Zawodnik zobowiązany jest osobiście zgłosić się do organizatora po zakończeniu startu z dokumentem tożsamości. Nagrody finansowe będą wypłacane na rachunki bankowe zawodników. W szczególnych wypadkach dyrektor turnieju może podjąć decyzję o wypłacie nagrody gotówką. Od nagrody za 1 miejsce zostanie pobrany podatek 10%.

PROGRAM:
23.04.2022 -sobota

-W związku z chęcią zapewnienia warunków bezpieczeństwa sanitarnego COVID 19 mecze będą rozgrywane w turach. Zakładamy start o godz. 10.00 , jednak ostateczne godziny pojedynków i rejestracji zawodników podane zostaną po zamknięciu listy startowej.

24.04.2022 – niedziela,

-  Gry pucharowe i finał

SYSTEM SPORTOWY odmiana 9-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 2 najlepszych zawodników z każdej grupy. Mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 14.04. 2022r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 20.04.2022).

UWAGA: ilość miejsc w turnieju jest limitowana. Organizator zgodnie z Regulaminem POL TOUR 2022 decyduje o zakwalifikowaniu na listę startową. Ze względu na udział zawodników zagranicznych mogą nastąpić zmiany w systemie organizacji grup turniejowych.

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (juniorzy do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.


HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2022 określone są w regulaminie oraz zarządzeniu dyrektora cyklu GPP z dnia 20 grudnia 2020 r.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia główny: Maciej Szczawiński.

Relacja telewizyjna na żywo będzie realizowana przez TVSports.pl . Retransmisja 3 meczów na kanale telewizyjnym SPORT KLUB.  Wyniki na żywo: www.ebc-billiard.com


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

Participants list

11979Rokietnica6.1
2Tarnov, MUKS IKS14.1
3Starogard Gdański, Kmicic16.2
41995Kelce, Nosan4.1
5Bidgosch, Maximus7.4
6Lublin18.3
7Labishyn, Łabiszynianka6.3
8Mragowo, SKB17.4
9Tczew, Arkadia17.3
10Kelce, Nosan6.2
11Gdansk, Green Club19.3
12Gdansk, Green Club20.2
13Rokietnica, Akademia Bilardowa18.1
14Sosnowiec, Dekada Klub13.1
15Gavle4.2
16Gdansk, Green Club22.3
17Mragowo, SKB22.2
18Poznan'9.2
191992Lublin18.2
20Kraków, TCF HuB17.1
21Lublin, UKS Baribal21.1
22Gdansk12.3
23Tarnov, MUKS IKS7.1
24Ketrzyn, Seven8.2
25Lodz, Frame8.3
26Kraków, TCF HuB10.1
271993Berun, ERG Folie13.2
28Warszawa6.4
291984Kelce3.1
30Warszawa, 147 Break11.2
31Kraków, TCF HuB19.2
322000Lindevangskolen2.2
33Kraków, UKS YMCA5.1
34Walbrzych, OSLO BILJARD KLUBB12.2
35Torun, Enigma9.3
36Starogard Gdański, Kmicic19.1
371995Warszawa, Semafor10.4
38Szczawno-Zdrój16.4
39Poznan'17.2
40Sokolka, LP Metal Fach1.4
41Ketrzyn, Seven4.4
42Kelce14.4
43Kelce, Nosan13.4
44Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy12.4
45Bialystok, Elida15.4
46Gdansk21.4
47Tczew, Arkadia20.3
48Slupsk5.2
49Sokolka, LP Metal Fach4.3
50Komárno2.3
51Jaworzno, UKS Fair Play22.1
52Ketrzyn, Seven1.2
53Poznan', Zakręcona Bila2.4
541991Kelce, Nosan Kielce8.1
55Sokolka, LP Metal Fach3.3
56Warszawa22.4
57Trondheim3.2
58Warszawa, 147 Break20.4
59Kelce, Nosan10.3
601990Sokolka, LP Metal Fach1.1
61Warszawa, WSB M1311.1
62Jaworzno, UKS Fair Play13.3
632001Rokietnica, Akademia Bilardowa20.1
64Gdansk, Green Club21.2
65Tomaszów Mazowiecki16
66Bidgosch, TakeAway Dzik14.3
67Tczew, Arkadia15.1
68Poznan', Zakręcona Bila3.4
69Copenhagen1.3
701996Ketrzyn, Seven12.1
711972Olsztyn5.4
72Kelce9.1
73Mragowo, SKB15.3
74Lodz, Frame16.1
75Bratislava5.3
76Wegorzewo7.3
77Ketrzyn, Seven7.2
78Piechcin19.4
79Lublin, UKS Baribal21.3
801996Tomaszów Mazowiecki14.2
81Sokolka, LP Metal Fach2.1
82Gdansk, Green Club10.2
83Sokolka, LP Metal Fach9.4
84Sokolka, LP Metal Fach11.3
85Znin, UKS Pałuki18.4
86Kelce, TVSports11.4
871993Wroclaw15.2
882000Kyiv8.4
6463
6236
6160
6056
5946
5826
5736
5663
5526
5426
5356
5226
5156
5065
4963
4836
4746
4626
4526
4465
4364
4263
4165
4026
3926
3856
3763
3646
3536
3463
3346
3125
2745
2653
2335
2205
1853
1515
1153
1045
725
625
635
605
653
650
615
635
651
654
635
651
615
650
651
653
635
625
615
645
653
615
653
651
550
550
552
553
552
535
515
551
551
550
545
554
554
550
553
552
553
551
551
535
551
552
415
450
445
452
452
445
453
445
450
450
425
405
454
453
451
425
450
415
445
452
453
415
353
353
353
350
351
353
350
352
353
354
353
325
345
353
353
335
352
350
350
325
350
352
254
235
245
235
245
215
245
225
245
250
252
252
225
215
254
253
251
205
250
225
245
250
245
151
150
150
125
150
151
151
152
153
151
153
125
153
135
150
145
151
152
125
154
151
115

Group 1

1234+mΔm+fΔfPlace
1Miron Szymon×5 : 42 : 52 : 51-19-53
2Popławski Michal4 : 5×1 : 54 : 5-39-64
3Skoneczny Mariusz5 : 25 : 1×5 : 3331591
4Thyde Jeepe5 : 25 : 43 : 5×211322

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1Krause Mickey×5 : 15 : 25 : 23315101
2Polach Jaroslav1 : 5×5 : 35 : 42111-12
3Puk Michał2 : 53 : 5×3 : 5-38-74
4Zajac Dominik2 : 54 : 55 : 3×1-111-23

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kapłan Tomasz×5 : 05 : 15 : 13315131
2Ryłko Sebastian0 : 5×5 : 35 : 42110-22
3Schjetne Mats1 : 53 : 5×5 : 01-19-13
4Tabor Grzegorz1 : 54 : 50 : 5×-35-104

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1Batkowski Sebastian×5 : 05 : 05 : 33315121
2Chamat Marcus0 : 5×5 : 05 : 1211042
3Niemczyk Lukasz0 : 50 : 5×1 : 5-31-144
4Piekarski Krystian3 : 51 : 55 : 1×1-19-23

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kural Szymon×5 : 15 : 05 : 03315141
2Pawłowski Przemysław1 : 5×5 : 41 : 51-17-74
3Trudnowski Maciej0 : 54 : 5×5 : 41-19-53
4Vanya Partik0 : 55 : 14 : 5×1-19-22

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 25 : 05 : 13315121
2Borkowski Dawid2 : 5×5 : 35 : 2211222
3Bruśnicki Szymon0 : 53 : 5×0 : 5-33-124
4Kaczmarek Paweł1 : 52 : 55 : 0×1-18-23

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1Biesek Filip×2 : 55 : 25 : 2211232
2Gosk Wojciech5 : 2×5 : 35 : 3331571
3Wasilewski Jerzy2 : 53 : 5×3 : 5-38-74
4Winiarski Kacper2 : 53 : 55 : 3×1-110-33

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1Groch Wojciech×1 : 51 : 51 : 5-33-124
2Guzanowski Andrzej5 : 1×4 : 50 : 51-19-23
3Rozwadowski Bartosz5 : 15 : 4×3 : 5211332
4Руденко Никита5 : 15 : 05 : 3×3315111

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1Duda Szymon×5 : 40 : 52 : 51-17-73
2Kłos Robert4 : 5×3 : 52 : 5-39-64
3Turkowski Michał5 : 05 : 3×5 : 3331591
4Zielenkiewicz Karol5 : 25 : 23 : 5×211342

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1Jastrzab Dominik×5 : 15 : 25 : 03315121
2Majkowski Krzysztof1 : 5×5 : 02 : 51-18-23
3Siemieniec Gabriela2 : 50 : 5×1 : 5-33-124
4Zelasko Norbert0 : 55 : 25 : 1×211022

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kielmans Kacper×3 : 50 : 55 : 01-18-23
2Spicha Kamil5 : 3×3 : 54 : 51-112-12
3Łopotko Hubert5 : 05 : 3×5 : 03315121
4Życiński Maciej0 : 55 : 40 : 5×1-15-94

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1Gdaniec Konrad×5 : 00 : 53 : 51-18-23
2Kwit Józef0 : 5×1 : 51 : 5-32-134
3Ostrowski Piotr5 : 05 : 1×5 : 33315111
4Tonojan Dawid5 : 35 : 13 : 5×211342

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1Błachowski Paweł×5 : 35 : 25 : 3331571
2Juszczyszyn Konrad3 : 5×5 : 35 : 2211332
3Nowak Jeremi2 : 53 : 5×4 : 5-39-64
4Stachowiak Sambor3 : 52 : 55 : 4×1-110-43

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1Banek Wojciech×1 : 55 : 24 : 51-110-23
2Niewęgłowski Jan5 : 1×5 : 45 : 1331591
3Szczególski Marcin2 : 54 : 5×0 : 5-36-94
4Zabecki Mikolaj5 : 41 : 55 : 0×211122

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1Pahulak Karol×0 : 54 : 50 : 5-34-114
2Sząszor Kamil5 : 0×5 : 02 : 5211271
3Ulewicz Grzegorz5 : 40 : 5×5 : 32110-23
4Гриб Дмитрий5 : 05 : 23 : 5×211362

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1Baska Michał×1 : 54 : 52 : 5-37-84
2Malczewski Michał5 : 1×3 : 50 : 51-18-33
3Storczyk Kacper5 : 45 : 3×1 : 52111-12
4Urbański Michał5 : 25 : 05 : 1×3315121

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1Borkowski Mariusz×1 : 51 : 53 : 5-35-104
2Bottcher Jakub5 : 1×5 : 21 : 5211132
3Fortuński Marcel5 : 12 : 5×2 : 51-19-23
4Michejenko Jegor5 : 35 : 15 : 2×331591

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Paweł×3 : 53 : 55 : 41-111-33
2Brzękowski Arkadiusz5 : 3×1 : 55 : 42111-12
3Fortunski Mieszko5 : 35 : 1×5 : 2331591
4Świtała Piotr4 : 54 : 52 : 5×-310-54

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzezińska Weronika×2 : 50 : 51 : 5-33-124
2Kowalczyk Jakub5 : 2×5 : 35 : 1331591
3Lasota Grzegorz5 : 03 : 5×5 : 0211382
4Wojciechowski Dominik5 : 11 : 50 : 5×1-16-53

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×3 : 54 : 51 : 5-38-74
2Papiż Wadim5 : 3×5 : 35 : 2331571
3Seremak Paweł5 : 43 : 5×4 : 51-112-23
4Stankiewicz Adam5 : 12 : 55 : 4×211222

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 35 : 45 : 3331551
2Pakuła Andrzej3 : 5×3 : 54 : 5-310-54
3Statkiewicz Patryk4 : 55 : 3×5 : 3211432
4Wolski Rafał3 : 55 : 43 : 5×1-111-33

Group 22

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chmiel Marcin×5 : 11 : 55 : 2211132
2Drożdż Łukasz1 : 5×2 : 54 : 5-37-84
3Polis Piotr5 : 15 : 2×5 : 23315101
4Sawicki Brajan2 : 55 : 42 : 5×1-19-53
#1
#2
4
5
#3
#4
#5
#6
3
5
#7
2
5
#8
#9
#10
4
5
#11
5
3
#12
#13
#14
#15
1
5
#16
#17
#18
5
3
#19
#20
#21
#22
0
5
#23
3
5
#24
#25
#26
5
3
#27
4
5
#28
#29
#30
#31
2
5
#32
#33
4
6
Place 17
#34
6
3
Place 17
#35
3
6
Place 17
#36
4
6
Place 17
#37
6
3
Place 17
#38
5
6
Place 17
#39
2
6
Place 17
#40
2
6
Place 17
#41
6
5
Place 17
#42
6
3
Place 17
#43
6
4
Place 17
#44
6
5
Place 17
#45
2
6
Place 17
#46
2
6
Place 17
#47
4
6
Place 17
#48
3
6
Place 17
#49
6
3
Place 9
#50
6
5
Place 9
#51
5
6
Place 9
#52
2
6
Place 9
#53
5
6
Place 9
#54
2
6
Place 9
#55
2
6
Place 9
#56
6
3
Place 9
#57
3
6
Place 5
#58
2
6
Place 5
#59
4
6
Place 5
#60
5
6
Place 5
#61
6
0
Semifinal
#62
3
6
Semifinal
#64
6
3
Final

Final Standing

Place 1

1992Lublin64.088.33%

Place 2

1993Berun, ERG Folie52.071.33%

Place 3-4

1995Kelce, Nosan46.079.33%
1991Kelce, Nosan Kielce46.068.67%

Place 5-8

Kraków, TCF HuB42.079.00%
Kraków, TCF HuB42.075.33%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy42.075.00%
Gavle42.066.00%

Place 9-16

Kraków, UKS YMCA40.077.33%
1984Kelce40.075.33%
2000Kyiv40.075.00%
2000Lindevangskolen40.074.33%
Sokolka, LP Metal Fach40.074.33%
Poznan'40.073.67%
Tczew, Arkadia40.072.67%
Bratislava40.050.00%

Place 17-32

1979Rokietnica36.072.67%
Lublin, UKS Baribal36.072.00%
Lodz, Frame36.072.00%
1990Sokolka, LP Metal Fach36.070.33%
Kelce36.070.00%
Kelce36.070.00%
Sosnowiec, Dekada Klub36.068.00%
Tarnov, MUKS IKS36.068.00%
Starogard Gdański, Kmicic36.060.67%
1996Tomaszów Mazowiecki36.059.00%
1996Ketrzyn, Seven36.058.67%
Sokolka, LP Metal Fach36.058.33%
Bidgosch, Maximus36.056.67%
Tomaszów Mazowiecki36.056.00%
Komárno36.055.33%
Tczew, Arkadia36.053.00%

Place 33-44

Jaworzno, UKS Fair Play28.070.00%
1993Wroclaw28.052.33%
Tczew, Arkadia28.051.00%
Gdansk, Green Club28.051.00%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa28.050.33%
Gdansk, Green Club28.050.00%
Copenhagen28.050.00%
Gdansk, Green Club28.050.00%
Labishyn, Łabiszynianka28.049.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa28.048.33%
Sokolka, LP Metal Fach28.046.33%
Warszawa, WSB M1328.031.67%

Place 45-66

Mragowo, SKB22.059.00%
Trondheim22.037.67%
Warszawa, 147 Break22.037.33%
Tarnov, MUKS IKS22.037.00%
Kraków, TCF HuB22.037.00%
Lodz, Frame22.037.00%
Sokolka, LP Metal Fach22.037.00%
Sokolka, LP Metal Fach22.037.00%
Lublin22.036.67%
Gdansk22.036.67%
Warszawa22.036.67%
Warszawa, 147 Break22.036.67%
1995Warszawa, Semafor22.036.67%
Lublin, UKS Baribal22.036.67%
Ketrzyn, Seven22.036.33%
Szczawno-Zdrój22.036.00%
Jaworzno, UKS Fair Play22.035.67%
Sokolka, LP Metal Fach22.035.00%
Warszawa22.035.00%
1972Olsztyn22.035.00%
Piechcin22.033.67%
Poznan'22.033.00%

Place 67-88

Slupsk11.033.00%
Kelce, TVSports11.030.67%
Gdansk11.013.33%
Znin, UKS Pałuki11.013.33%
Torun, Enigma11.012.33%
Kelce, Nosan11.012.33%
Ketrzyn, Seven11.012.33%
Gdansk, Green Club11.011.33%
Poznan', Zakręcona Bila11.011.33%
Wegorzewo11.011.33%
Starogard Gdański, Kmicic11.010.33%
Mragowo, SKB11.010.33%
Bidgosch, TakeAway Dzik11.09.33%
Mragowo, SKB11.08.33%
Poznan', Zakręcona Bila11.08.33%
Bialystok, Elida11.07.00%
Kelce, Nosan11.05.33%
Gdansk, Green Club11.05.33%
Ketrzyn, Seven11.05.33%
Kelce, Nosan11.05.33%
Walbrzych, OSLO BILJARD KLUBB11.03.67%
Ketrzyn, Seven11.02.00%


Our Sport Partners