Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Gdańsk • 24-25 September 2022

Game
8-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Gdańsk
Start
24 September 2022
Final
25 September 2022

           

KOMUNIKAT NR 1 – POL TOUR Gdańsk

Zgodnie z regulaminem zawodnicy zobowiązani są zgłosić się na odprawę w następujących terminach. Nie ma potrzeby zgłaszania się we wcześniejszych godzinach.

Odprawa 1 – 9.30 – 9.45

Szewczyk, Skoneczny, Batkowski, Kural, Macioł, Skowerski, Śniegocki, Fortuński Wiktor, Puk, Statkiewicz, Niewęgłowski, Zalewski, Stachowiak, Smolich, Hryb, Antczak, Giernalczyk, Murha, Nowak, Szczepański, , Rudenko, Regieli J. , Regieli D., Polis, Botcher,Korsak, , Borkowski, Szczepanek,

Odprawa 2 – 12.30-12.45

Zając, Kapłan, Babica, Jastrząb, Jamorski, Rozwadowski, Spicha, Wojciechowski, Pawłowski, Karp, Ostrowski, Świtała Piotr, Jukiewicz, Wolski, Michejenko, Zielenkiewicz, Świtała Bogna, Zieliński, Trudnowski, Papiż, Ząbecki, Rutkowska, Tabor, Stępień, Raniszewski, Boguszewski, Sirańczuk, Żelasko, Ziewiec,

Odprawa 3 – 15.30-15.45

Błachowski, Lasota, Fortuński Marcel, Stankiewicz, Fortuński Mieszko, Kowalczyk, Juszczyszyn, Siemienice Gabriela, Łopotko, Brzękowski, Duda, Klepacz, Gdaniec,Homza, Kaczmarek, Siemieniec Patrycja, Chmiel, Drożdż, Jełowicki, Grzębski, Jędrzejczak, Chrobot, Kozieł, Brzeziński, Urbański, Bruśnicki, Wiech, Pałczyński,

 

 

 

  GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 8-BIL

TERMIN: 24-25 września 2022 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Green Club Gdańsk, ul. Hynka 69,
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, Klub bilardowy Frame.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Brześć Sipa Spółka Jawna -Zakład Produkcji Cukierniczej

 w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy
NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.500 zł,
  • 3-4 miejsce - 800 zł,
  • 5-8 miejsce - 400 zł,

Nagrody będą wypłacone przelewem po zakończeniu turnieju. Zawodnik zobowiązany jest osobiście podać swoje dane bankowe niezbędne do dokonania transferu.

PROGRAM:
24.09.2022

Zawodnicy zgłaszają się do klubu zgodnie z planem gier. Nie ma obowiązku obecności na otwarciu turnieju dla osób, których godziny rozpoczęcia gier są wyznaczone później.

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura
- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 13.00 – odprawa zawodników II tura,

- 13.15 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 16.15 – odprawa zawodników III tura,

- 16.30 – rozpoczęcie meczów III tura,

25.09.2022

- 10.00 -  gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 16-60 najlepszych zawodników. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 18.09.2022r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju ( środki muszą być na rachunku EEBC do 22 września).


OPŁATY STARTOWE: Płatne przelewem na rachunek stowarzyszenia East European Billiard Council przed turniejem. Klub, który pokrywa koszty startu zawodników otrzyma fakturę pozwalająca dokonać opłaty w regulaminowym czasie.  Klub jest zobowiązany do zgłoszenia tego faktu do Mak Marketing.

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 rok,

130 zł - pozostali zawodnicy.

HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2022 określone są w regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia główny: Maciej Szczawiński


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

Participants list

1POLTczew, Arkadia2.2
21979POLRokietnica10.1
31995POLKielce, Nosan3.1
4POLSosnowiec, Dekada Klub15.1
5POLGdańsk, Green Club8.3
6POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz7.2
7POLTczew, Arkadia7.4
8POLKielce, Nosan21.2
9POLGdańsk, Green Club20.4
10POLRokietnica, Akademia Bilardowa16.4
11POLGdańsk18.2
12POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe17.2
13POLMrągowo, SKB18.3
14POLPoznań, Zakręcona Bila17.3
15POLKraków, TCF HuB17.1
161992POLLubin19.1
17POLLubin, Baribal1.4
18POLGdańsk19.4
19POLOstrów Wielkopolski2.3
20POLTczew, Arkadia17.4
21POLGdynia21.4
221993POLWrocław4.2
23POLGdańsk, Green Club21.3
24POLJaworzno, UKS Fair Play12.1
25POLJaworzno, UKS Fair Play11.1
26POLGdańsk, Green Club15.3
27POLPoznan, Zakręcona Bila8.4
281993POLBieruń, ERG Folie15.2
29POLWarszawa19.2
301984POLKielce9.1
31POLGdynia12.4
32POLRękoraj18.4
33POLGdańsk, Green Club7.3
34POLWarszawa, WSB M1320.1
35POLŁódź, Frame20.2
36POLKraków, UKS YMCA4.1
37POLTczew, Arkadia16.1
38POLSokółka, LP Metal Fach16.3
391999POLSosnowiec, Dekada Klub5.1
40POLPoznan9.2
412004TBAMinsk1.3
42POLKielce4.4
43POLKielce, Nosan1.2
44POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy11.4
45POLGdańsk1.5
46POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe19.3
47POLOlsztyn14.2
48POLSłupsk13.4
49POLJaworzno, UKS Fair Play6.4
50POLPoznan, Zakręcona Bila2.4
51POLGdańsk, Green Club9.3
52POLJaworzno, UKS Fair Play5.4
53POLSosnowiec, Dekada Klub6.3
541991POLKielce, Nosan Kielce13.1
552000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ6.2
56POLLisewo, UKS13.3
57POLKielce, Nosan16.2
58POLKielce, Nosan15.4
592000UKRKyiv8.5
601990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy2.1
61POLKielce6.1
62POLPoznan, Hades3.2
631985POLPoznan, Zakręcona Bila7.1
64POLGdańsk, Green Club14.1
65POLJaworzno, UKS Fair Play3.3
662001POLRokietnica, Akademia Bilardowa18.1
67POLGdańsk, Green Club3.4
68POLRękoraj, Snikers11.3
69POLGdańsk, Green Club5.2
70POLTczew, Arkadia5.3
711994POLSosnowiec, Dekada Klub1.1
72POLPoznan, Zakręcona Bila12.3
731972POLOlsztyn13.2
74POLŁódź, Frame21.1
75POLKielce, Nosan20.3
76POLPiechcin14.4
77POLLubin, Baribal9.4
781996POLTomaszow Mazowiecki14.3
79POLSokółka, LP Metal Fach8.1
80POLGdynia4.3
81POLGdańsk, Green Club10.3
82POLSokółka, LP Metal Fach10.2
832001POLPoznan12.2
84POLMrągowo, SKB8.2
85POLŻnin, UKS Pałuki11.2
86POLŻnin, UKS Pałuki10.4

Final

6461

Semifinal

6256
6165

Quaterfinal

6061
5964
5865
5764

1/8 finals

5664
5556
5460
5336
5226
5161
5036
4964

1/16 finals

4836
4762
4656
4526
4436
4356
4263
4136
4046
3946
3826
3762
3646
3562
3456
3361

First round

3135
2735
2650
2353
1851
1553
1015
753
652
250

Group 1

1045
954
825
752
651
654
550
553
451
405
351
352
235
235
151
154

Group 11

635
525
452
351
251
150

Group 12

615
551
450
350
245
115

Group 13

653
551
452
350
250
153

Group 14

645
554
452
325
215
115

Group 15

615
550
450
325
205
105

Group 16

650
553
415
345
252
150

Group 17

615
551
454
325
225
152

Group 18

615
552
452
351
235
152

Group 19

635
551
435
351
253
152

Group 2

635
652
554
552
453
425
351
353
254
235
151
125

Group 21

605
515
415
352
251
105

Group 3

654
525
425
352
245
150

Group 4

635
551
435
351
254
125

Group 5

651
552
435
352
215
153

Group 6

625
551
445
351
254
154

Group 7

615
551
450
350
251
150

Group 8

1025
935
815
750
645
550
425
305
251
151

Group 9

654
553
445
352
235
152

Group 1

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Wiktor×4 : 55 : 05 : 33 : 5201742
2TBAMurha Milena5 : 4×2 : 55 : 11 : 52013-23
3POLNowak Jeremi0 : 55 : 2×4 : 51 : 51-210-74
4POLPakula Andrzej3 : 51 : 55 : 4×2 : 51-211-85
5POLSzewczyk Wojciech5 : 35 : 15 : 15 : 2×4420131

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAntczak Cezary×5 : 35 : 35 : 2331571
2POLGiernalczyk Arkadiusz3 : 5×5 : 33 : 51-111-23
3POLPuk Michal3 : 53 : 5×2 : 5-38-74
4POLSkoneczny Mariusz2 : 55 : 35 : 2×211222

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 05 : 22 : 5211252
2POLSmolich Marcin0 : 5×4 : 52 : 5-36-94
3POLStachowiak Sambor2 : 55 : 4×5 : 42112-13
4POLStatkiewicz PATRYK,5 : 25 : 24 : 5×211451

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLHryb Dmitrij×5 : 23 : 55 : 3211332
2POLKural Szymon2 : 5×5 : 15 : 1211251
3POLNiewęgłowski Jan5 : 31 : 5×5 : 42111-13
4POLZalewski Pawel3 : 51 : 54 : 5×-38-74

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMaciol Daniel×5 : 25 : 35 : 2331581
2POLRegieli Dominik2 : 5×5 : 31 : 51-18-53
3POLSzczepanek Ireneusz3 : 53 : 5×1 : 5-37-84
4POLSzczepański Krzysztof2 : 55 : 15 : 1×211252

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPolis Piotr×5 : 45 : 41 : 52111-22
2POLRegieli Jerzy4 : 5×2 : 51 : 5-37-84
3UKRRudenko Nikita4 : 55 : 2×4 : 51-11313
4POLSkowerski Karol5 : 15 : 15 : 4×331591

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×5 : 05 : 10 : 5211042
2POLBotcher Jakub0 : 5×5 : 11 : 51-16-53
3POLKorsak Łukasz1 : 51 : 5×0 : 5-32-134
4POLSniegocki Mateusz5 : 05 : 15 : 0×3315141

Group 8

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBoguszewski Pawel×5 : 24 : 55 : 01 : 5201532
2POLJurkiewicz Mateusz2 : 5×1 : 50 : 55 : 21-28-95
3UKRSiranchuk Darya5 : 45 : 1×0 : 53 : 52013-24
4POLZajac Dominik0 : 55 : 05 : 0×5 : 1321591
5POLZiewiec Igor5 : 12 : 55 : 31 : 5×2013-13

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKaplan Tomash×5 : 25 : 25 : 3331581
2POLMikheyenka Yahor2 : 5×4 : 54 : 5-310-54
3POLRaniszewski Maciej2 : 55 : 4×5 : 3211202
4POLWolski Rafal3 : 55 : 43 : 5×1-111-33

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 25 : 45 : 0331591
2POLZelasko Norbert2 : 5×5 : 45 : 3211202
3POLZielenkiewicz Karol4 : 54 : 5×5 : 11-11323
4POLŚwitala Piotr0 : 53 : 51 : 5×-34-114

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJastrzab Dominik×2 : 55 : 15 : 0211261
2POLOstrowski Piotr5 : 2×5 : 12 : 5211242
3POLStepien Antoni1 : 51 : 5×3 : 5-35-104
4POLŚwitala Bogna0 : 55 : 25 : 3×211003

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJamorski Oskar×5 : 15 : 01 : 5211152
2POLKarp Piotr1 : 5×4 : 50 : 5-35-104
3POLTabor Grzegorz0 : 55 : 4×1 : 51-16-83
4POLZielinski Wiktor5 : 15 : 05 : 1×3315131

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPawlowski Przemyslaw×1 : 55 : 02 : 51-18-23
2POLRozwadowski Bartosz5 : 1×5 : 05 : 33315111
3POLRutkowska Paulina0 : 50 : 5×5 : 31-15-84
4POLTrudnowski Maciej5 : 23 : 53 : 5×1-111-12

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLPapiz Vadim×5 : 15 : 25 : 4331581
2POLSpicha Kamil1 : 5×5 : 42 : 51-18-63
3POLWojciechowski Dominik2 : 54 : 5×1 : 5-37-84
4POLZabecki Mikolaj4 : 55 : 25 : 1×211462

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×2 : 50 : 55 : 01-17-33
2POLJedrzejczak David5 : 2×1 : 55 : 0211142
3POLJuszczyszyn Konrad5 : 05 : 1×5 : 03315141
4POLSiemieniec Partycja0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzękowski Arkadiusz×3 : 55 : 25 : 1211352
2POLLasota Grzegorz5 : 3×4 : 55 : 0211461
3POLLopotko Hubert2 : 55 : 4×5 : 0211233
4POLSiemieniec Gabriela1 : 50 : 50 : 5×-31-144

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChrobot Jakub×5 : 12 : 55 : 4211222
2POLDuda Szymon1 : 5×5 : 25 : 2211123
3POLFortunski Marcel5 : 22 : 5×5 : 1211241
4POLGrzebski Mateusz4 : 52 : 51 : 5×-37-84

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChmiel Adrian×5 : 15 : 22 : 5211242
2POLDrozdz Lukasz1 : 5×5 : 31 : 51-17-63
3POLKlepacz Dominik2 : 53 : 5×2 : 5-37-84
4POLStankiewicz Adam5 : 25 : 15 : 2×3315101

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Mieszko×5 : 15 : 25 : 13315111
2POLGdaniec Konrad1 : 5×5 : 35 : 3211102
3POLKaczmarek Pawel2 : 53 : 5×5 : 31-110-33
4POLPalczynski Adam1 : 53 : 53 : 5×-37-84

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×4 : 55 : 25 : 4211432
2POLKowalczyk Jakub5 : 4×5 : 15 : 1331591
3POLKoziel Tomasz2 : 51 : 5×2 : 5-35-104
4POLWiech Michal4 : 51 : 55 : 2×1-110-23

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×1 : 55 : 05 : 0211162
2POLHomza Dominik5 : 1×5 : 15 : 13315121
3POLJELOWICKI PATRYK,0 : 51 : 5×2 : 5-33-124
4POLUrbanski Michal0 : 51 : 55 : 2×1-16-63
#1
#2
5
0
#3
#4
#5
#6
5
2
#7
5
3
#8
#9
#10
1
5
#11
#12
#13
#14
#15
5
3
#16
#17
#18
5
1
#19
#20
#21
#22
#23
5
3
#24
#25
#26
5
0
#27
3
5
#28
#29
#30
#31
3
5
#32
#33
6
1
Place 17
#34
5
6
Place 17
#35
6
2
Place 17
#36
4
6
Place 17
#37
6
2
Place 17
#38
2
6
Place 17
#39
4
6
Place 17
#40
4
6
Place 17
#41
3
6
Place 17
#42
6
3
Place 17
#43
5
6
Place 17
#44
3
6
Place 17
#45
2
6
Place 17
#46
5
6
Place 17
#47
6
2
Place 17
#48
3
6
Place 17
#49
6
4
Place 9
#50
3
6
Place 9
#51
6
1
Place 9
#52
2
6
Place 9
#53
3
6
Place 9
#54
6
0
Place 9
#55
5
6
Place 9
#56
6
4
Place 9
#57
6
4
Place 5
#58
6
5
Place 5
#59
6
4
Place 5
#60
6
1
Place 5
#61
6
5
Semifinal
#62
5
6
Semifinal
#64
6
1
Final

Final Standing

Place 1

1979POLRokietnica63.088.67%

Place 2

1994POLSosnowiec, Dekada Klub51.079.33%

Place 3-4

1992POLLubin45.078.33%
1999POLSosnowiec, Dekada Klub45.078.00%

Place 5-8

1993POLBieruń, ERG Folie41.078.00%
POLSokółka, LP Metal Fach41.068.00%
POLKraków, UKS YMCA41.064.00%
POLLubin, Baribal41.057.00%

Place 9-16

2001POLPoznan39.076.00%
1984POLKielce39.073.67%
POLTczew, Arkadia39.073.00%
POLWarszawa, WSB M1339.072.67%
POLKielce39.072.67%
1995POLKielce, Nosan39.065.67%
1996POLTomaszow Mazowiecki39.064.00%
POLTczew, Arkadia39.058.33%

Place 17-32

1985POLPoznan, Zakręcona Bila35.073.33%
POLGdynia35.071.67%
1991POLKielce, Nosan Kielce35.071.67%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa35.070.00%
POLOlsztyn35.069.33%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy35.058.67%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz35.058.33%
POLGdańsk35.058.33%
POLGdańsk, Green Club35.058.33%
POLTczew, Arkadia35.058.33%
1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy35.057.00%
POLGdańsk, Green Club35.056.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play35.052.67%
POLKraków, TCF HuB35.051.33%
POLGdańsk, Green Club35.051.00%
POLGdańsk, Green Club35.051.00%

Place 33-42

POLKielce, Nosan27.052.67%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa27.050.33%
1993POLWrocław27.050.33%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe27.050.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play27.050.00%
POLGdańsk, Green Club27.048.67%
POLGdańsk, Green Club27.048.67%
POLGdańsk27.048.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play27.046.67%
1972POLOlsztyn27.031.67%

Place 43-63

POLSokółka, LP Metal Fach22.063.00%
POLPoznań, Zakręcona Bila22.062.33%
POLŻnin, UKS Pałuki22.060.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play22.060.00%
POLKielce22.059.67%
POLMrągowo, SKB22.049.33%
2004TBAMinsk22.048.67%
POLSokółka, LP Metal Fach22.040.00%
2000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ22.039.33%
POLOstrów Wielkopolski22.037.00%
POLKielce, Nosan22.037.00%
POLSłupsk22.036.67%
POLLubin, Baribal22.036.67%
POLWarszawa22.036.33%
POLSosnowiec, Dekada Klub22.035.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play22.034.67%
POLGdańsk, Green Club22.034.00%
POLTczew, Arkadia22.033.67%
POLMrągowo, SKB22.033.67%
POLŁódź, Frame22.033.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila22.032.00%

Place 64-84

2000UKRKyiv11.548.67%
POLLisewo, UKS11.531.00%
POLKielce, Nosan11.529.00%
POLPoznan11.513.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila11.511.33%
POLGdynia11.511.33%
POLTczew, Arkadia11.510.33%
POLRękoraj11.510.33%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe11.510.33%
POLSosnowiec, Dekada Klub11.510.33%
POLGdańsk, Green Club11.510.33%
POLPiechcin11.510.33%
POLPoznan, Hades11.59.33%
POLGdynia11.58.33%
POLŁódź, Frame11.58.33%
POLRękoraj, Snikers11.58.33%
POLŻnin, UKS Pałuki11.57.00%
POLGdańsk, Green Club11.55.33%
POLGdańsk, Green Club11.53.67%
POLKielce, Nosan11.52.00%
POLKielce, Nosan11.50.00%

Place 85-86

POLGdańsk1.028.67%
POLPoznan, Zakręcona Bila1.027.33%


Our Sport Partners