Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Kielce • 29-30 October 2022

Game
10-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Kielce
Plac Moniuszki 2b
Start
29 October 2022
Final
30 October 2022

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 10-BIL

TERMIN: 29-30.10.2022 r.

KOMUNIKAT POL TOUR KIELCE

Miejsca i czasy gier

Zawodnicy zgłaszają się na odprawę w wyznaczonych klubach o podanych niżej godzinach:

Kieleckie Centrum Bilardowe – Pl. Moniuszki 2 B

Odprawa 9.30 – 9.45

Szewczyk , Filip, Zielenkiewicz, Hajduk, Babica, Łopotko, Pietrzyk, Kaczmarek, Duda, Brzękowski, Bąbol, Stankiewicz, Piekarski, Chrobot, Macioł, Batkowski.

Odprawa 12.30-12.45

Zając, Ostrowski, Skowerski, Ząbecki, Chmiel, Tomiczek, Grabowski, Wiech,

Odprawa 15.30-15.45

Kural, Kapłan, Śniegocki, Niewęgłowski, Borkowski, Malczewski, Puk, Kwit, Boguszewski, Urbański, Giernalczyk, Wolski  

 

Centrum Bilardowe ERG Filie Bierun – ul. Warszawska 155

Odprawa 9.30 – 9.45

Jastrząb, Marcinkowski, Błachowski, Homza, Turkowski, Rozwadowski, Rudenko, Twerdyk, Polis, Stachowiak, Brzozowski, Miernowski,

Odprawa 12.30 – 12.45

Jamorski, Spicha, Sząszor, Jońska, Głąb, Ząbek, Murha, Stępień, Siemieniec Patrycja, Brzeziński, Nowak, Pałczyński,

Odprawa 15.30 – 15.45

Lasota, Fortuński Marcel, Fortuński Wiktor, Siemieniec Gabriela, Kowalczyk, Zagdan, Mścisz, Sobiech, Życiński, Brzezińska Wiktoria, Bruśnicki Kielmans.



MIEJSCE GIER:  Kieleckie Centrum Bilardowe Contact – Pl. Moniuszki 2B I Międzynarodowe Centrum Bilardowe PZBil -ERG Folie Bieruń- ul. Warszawska 155.
ORGANIZATOR: EEBC, Mak Marketing

PARTNERZY: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe,

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

Imprezę wspiera: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.500 zł,
  • 2 miejsce – 1.100 zł,
  • 3-4 miejsce - 700 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł,

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM:
29.10.2022

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura
- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 12.40 – odprawa zawodników II tura,

- 13.00 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 15.40 – odprawa zawodników III tura,

- 16.00 – rozpoczęcie meczów III tura,


30.10.2022

- 10.00 - gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 32-60 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 23.10.2022r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2022 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 25 października). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 20.10.2022. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.


OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.

Prosimy osoby, które mają informację o swoim zdrowiu, wskazujące, że posiadają aktywnego koronawirusa lub odczuwają, że taka sytuacja może mieć miejsce o nie przyjeżdżanie na turniej i poinformowanie o tym organizatora.
HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.


Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

 

Participants list

11979POLRokietnica4.1
21995POLKielce, Nosan3.1
3POLSosnowiec, Dekada Klub10.3
4POLGdańsk, Green Club9.3
5POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz8.4
6POLKielce, Nosan17.2
7POLGdańsk, Green Club16.4
8POLGdańsk, Green Club13.4
9POLLublin, Olimp11.4
10POLRokietnica, Akademia Bilardowa2.3
11POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker1.2
12POLGdańsk, Green Club6.4
13POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe2.4
14POLPoznań, Zakręcona Bila3.4
15POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker2.2
16POLKraków, TCF HuB17.1
17POLLubin, Baribal16.2
18POLOstrów Wielkopolski7.2
19POLJaworzno, UKS Fair Play14.2
20POLBrzeszcze5.3
21POLKielce4.4
22POLGdynia10.4
23POLJaworzno, UKS Fair Play13.1
24POLJaworzno, UKS Fair Play10.1
25POLKielce, UKS Kostomłoty15.2
26POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker3.2
271984POLKielce8.1
28POLWarszawa, 147 Break18.2
29POLWarszawa, WSB M1318.1
30POLKraków, UKS YMCA7.1
31POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB8.3
32POLTczew, Arkadia16.1
33POLSokółka, LP Metal Fach4.3
341999POLSosnowiec, Dekada Klub2.1
35POLWałbrzych, Bilard Team Maria7.4
36POLKielce, Nosan10.2
37POLLublin, Olimp12.4
38POLPoznan17.3
392004TBAMinsk15.3
40POLKielce9.4
41POLKielce, Nosan13.2
42POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy5.2
43POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe14.4
44POLSokółka, LP Metal Fach1.4
45POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker4.2
46POLJaworzno, UKS Fair Play12.3
47POLPoznan, Zakręcona Bila8.2
481991POLKielce, Nosan Kielce12.1
492000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ11.3
50POLKielce, Nosan18.3
51POLKielce, Nosan13.3
52POLKielce6.1
531985POLPoznan, Zakręcona Bila9.1
54POLSosnowiec, Dekada Klub17.4
55POLGdańsk, Green Club14.1
56POLJaworzno, UKS Fair Play11.2
572001POLRokietnica, Akademia Bilardowa1.3
58POLRękoraj, Snikers15.4
591994POLSosnowiec, Dekada Klub1.1
60POLTczew, Arkadia15.1
61POLKielce1.5
62POLBrzeszcze, Bistro BIlard6.3
63POLKielce, Nosan Kielce11.1
64POLJaworzno, UKS Fair Play12.2
65POLŁódź, Frame9.2
66POLKielce, Nosan5.4
67POLLubin, Baribal7.3
681996POLTomaszow Mazowiecki6.2
69POLKielce18.4
70POLSokółka, LP Metal Fach5.1
71POLSokółka, LP Metal Fach3.3
72POLKielce, TVSports16.3
73POLLubin, Baribal14.3

Final

6464

Semifinal

6263
6161

Quaterfinal

6064
5946
5856
5746

1/8 finals

5653
5525
5435
5325
5225
5125
5050
4950

1/16 finals

4815
4750
4625
4525
4435
4354
4215
4154
4005
3952
3845
3750
3653
3552
3450
3354

First round

3105
1845
1525
251

Group 1

1052
951
851
752
650
615
552
551
405
435
352
353
225
235
150
150

Group 11

651
551
451
354
205
153

Group 12

654
535
452
352
253
151

Group 13

605
553
452
351
251
153

Group 14

653
552
452
351
254
151

Group 15

654
550
450
351
245
150

Group 16

652
550
450
353
205
152

Group 17

625
525
451
352
253
151

Group 18

635
551
453
350
251
153

Group 2

615
553
435
352
254
152

Group 3

652
553
415
345
251
152

Group 4

653
552
445
335
205
150

Group 5

625
554
451
351
254
145

Group 6

625
551
450
353
254
153

Group 7

645
550
450
350
205
150

Group 8

654
550
415
353
253
152

Group 9

653
552
454
352
245
152

Group 1

12345+mΔm+fΔfPlace
1POLBąbol Michal×0 : 51 : 50 : 51 : 5-42-185
2POLPiekarski Krystian5 : 0×5 : 21 : 55 : 3321662
3POLStankiewicz Adam5 : 12 : 5×3 : 51 : 51-211-54
4POLSzewczyk Wojciech5 : 05 : 15 : 3×5 : 24420141
5POLSłowik Maciej5 : 13 : 55 : 12 : 5×201533

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzękowski Arkadiusz×4 : 51 : 52 : 5-37-84
2POLChrobot Jakub5 : 4×5 : 33 : 5211312
3POLFilip Mateusz5 : 13 : 5×2 : 51-110-13
4POLMaciol Daniel5 : 25 : 35 : 2×331581

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 35 : 24 : 5211442
2POLDuda Szymon3 : 5×5 : 15 : 1211361
3POLKaczmarek Szymon2 : 51 : 5×2 : 5-35-104
4POLZielenkiewicz Karol5 : 41 : 55 : 2×211103

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 23 : 55 : 0211362
2POLHajduk Jakub2 : 5×0 : 55 : 41-17-73
3POLLopotko Hubert5 : 35 : 0×5 : 3331591
4POLPietrzyk Jacek0 : 54 : 53 : 5×-37-84

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGrabowski Sebastian×2 : 54 : 51 : 5-37-84
2POLOstrowski Piotr5 : 2×5 : 15 : 4331581
3POLWiech Michal5 : 41 : 5×4 : 51-110-43
4POLZajac Dominik5 : 14 : 55 : 4×211442

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLChmiel Marcin×1 : 55 : 40 : 51-16-83
2POLSkowerski Karol5 : 1×5 : 35 : 3331581
3POLTomiczek Mateusz4 : 53 : 5×2 : 5-39-64
4POLZabecki Mikolaj5 : 03 : 55 : 2×211362

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGiernalczyk Arkadiusz×0 : 55 : 05 : 4211012
2POLKural Szymon5 : 0×5 : 05 : 03315151
3POLMalczewski Michał0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4POLWolski Rafal4 : 50 : 55 : 0×1-19-13

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×0 : 55 : 35 : 1211012
2POLKaplan Tomash5 : 0×5 : 35 : 23315101
3POLKwit Jozef3 : 53 : 5×5 : 41-111-33
4POLPuk Michal1 : 52 : 54 : 5×-37-84

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBoguszewski Pawel×5 : 42 : 55 : 3211202
2POLNiewęgłowski Jan4 : 5×2 : 54 : 5-310-54
3POLSniegocki Mateusz5 : 25 : 2×5 : 2331591
4POLUrbanski Michal3 : 55 : 42 : 5×1-110-43

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×5 : 22 : 55 : 0211252
2POLHomza Dominik2 : 5×2 : 55 : 31-19-43
3POLJastrzab Dominik5 : 25 : 2×5 : 03315111
4POLMarcinkowski Ksawery0 : 53 : 50 : 5×-33-124

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzozowski Bartlomiej×0 : 51 : 51 : 5-32-134
2UKRRudenko Nikita5 : 0×5 : 14 : 5211482
3POLStachowiak Sambor5 : 11 : 5×3 : 51-19-23
4POLTurkowski Michał5 : 15 : 45 : 3×331571

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMiernowski Jan×5 : 35 : 32 : 5211212
2POLPolis Piotr3 : 5×2 : 55 : 41-110-44
3POLRozwadowski Bartosz3 : 55 : 2×5 : 1211351
4POLTwerdyk Piotr5 : 24 : 51 : 5×1-110-23

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×3 : 52 : 55 : 11-110-13
2POLJamorski Oskar5 : 3×5 : 35 : 1331581
3POLNowak Jeremi5 : 23 : 5×5 : 0211362
4POLSiemieniec Partycja1 : 51 : 50 : 5×-32-134

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGląb Wojciech×5 : 21 : 53 : 51-19-33
2POLPalczynski Adam2 : 5×2 : 55 : 41-19-54
3POLSpicha Kamil5 : 15 : 2×5 : 13315111
4POLZąbek Monika5 : 34 : 51 : 5×1-110-32

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJonska Izabela×4 : 55 : 00 : 51-19-13
2TBAMurha Milena5 : 4×5 : 41 : 52111-22
3POLStepien Antoni0 : 54 : 5×0 : 5-34-114
4POLSząszor Kamil5 : 05 : 15 : 0×3315141

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzezinska Weronika×0 : 50 : 50 : 5-30-154
2POLFortunski Wiktor5 : 0×2 : 52 : 51-19-13
3POLLasota Grzegorz5 : 05 : 2×5 : 33315101
4POLZycinski Maciej5 : 05 : 23 : 5×211362

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×1 : 55 : 25 : 1211132
2POLFortunski Marcel5 : 1×5 : 22 : 5211241
3POLMscisz Adam2 : 52 : 5×3 : 5-37-84
4POLSobiech Dawid1 : 55 : 25 : 3×211113

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKielmans Kacper×3 : 55 : 35 : 3211322
2POLKowalczyk Jakub5 : 3×5 : 05 : 13315111
3POLSiemieniec Gabriela3 : 50 : 5×1 : 5-34-114
4POLZagdan Wojciech3 : 51 : 55 : 1×1-19-23
#1
#2
5
1
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
#15
2
5
#16
#17
#18
4
5
#19
#20
#21
#22
#23
#24
#25
#26
#27
#28
#29
#30
#31
0
5
#32
#33
5
4
Place 17
#34
5
0
Place 17
#35
5
2
Place 17
#36
5
3
Place 17
#37
5
0
Place 17
#38
4
5
Place 17
#39
5
2
Place 17
#40
0
5
Place 17
#41
5
4
Place 17
#42
1
5
Place 17
#43
5
4
Place 17
#44
3
5
Place 17
#45
2
5
Place 17
#46
2
5
Place 17
#47
5
0
Place 17
#48
1
5
Place 17
#49
5
0
Place 9
#50
5
0
Place 9
#51
2
5
Place 9
#52
2
5
Place 9
#53
2
5
Place 9
#54
3
5
Place 9
#55
2
5
Place 9
#56
5
3
Place 9
#57
4
6
Place 5
#58
5
6
Place 5
#59
4
6
Place 5
#60
6
4
Place 5
#61
6
1
Semifinal
#62
6
3
Semifinal
#64
6
4
Final

Final Standing

Place 1

1985POLPoznan, Zakręcona Bila40.090.33%

Place 2

POLKielce32.078.33%

Place 3-4

POLJaworzno, UKS Fair Play25.078.33%
POLSokółka, LP Metal Fach25.077.33%

Place 5-8

POLTczew, Arkadia22.080.00%
1994POLSosnowiec, Dekada Klub22.079.33%
POLGdańsk, Green Club22.078.33%
1991POLKielce, Nosan Kielce22.063.33%

Place 9-16

POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy19.074.67%
1999POLSosnowiec, Dekada Klub19.074.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play19.073.67%
POLKielce, Nosan Kielce19.072.33%
POLKielce, TVSports19.059.33%
POLKraków, TCF HuB19.058.67%
POLPoznań, Zakręcona Bila19.058.33%
POLGdańsk, Green Club19.055.00%

Place 17-32

POLKraków, UKS YMCA16.075.67%
1984POLKielce16.071.33%
POLWarszawa, WSB M1316.070.67%
POLTczew, Arkadia16.070.00%
1995POLKielce, Nosan16.059.33%
POLSokółka, LP Metal Fach16.059.00%
POLKielce, Nosan16.058.00%
POLSokółka, LP Metal Fach16.057.00%
POLWarszawa, 147 Break16.056.67%
2000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ16.053.00%
1996POLTomaszow Mazowiecki16.052.67%
1979POLRokietnica16.052.33%
POLKielce, Nosan16.051.00%
POLOstrów Wielkopolski16.050.00%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe16.048.67%
2004TBAMinsk16.047.00%

Place 33-36

POLSosnowiec, Dekada Klub13.050.67%
POLLublin, Olimp13.050.00%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz13.048.67%
POLLubin, Baribal13.028.33%

Place 37-54

POLSosnowiec, Dekada Klub8.061.33%
POLSokółka, LP Metal Fach8.060.67%
POLKielce8.051.67%
POLGdańsk, Green Club8.037.67%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker8.037.67%
POLLubin, Baribal8.037.67%
POLKielce, UKS Kostomłoty8.037.67%
POLLubin, Baribal8.037.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play8.037.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play8.037.00%
POLKielce8.037.00%
POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB8.036.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play8.036.00%
POLŁódź, Frame8.035.67%
POLKielce, Nosan8.035.67%
POLGdynia8.035.33%
POLKielce8.033.00%
POLGdańsk, Green Club8.032.00%

Place 55-72

POLJaworzno, UKS Fair Play6.035.67%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe6.035.00%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa6.030.00%
POLKielce6.013.33%
POLBrzeszcze, Bistro BIlard6.012.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa6.010.33%
POLBrzeszcze6.010.33%
POLPoznan6.010.33%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker6.010.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila6.010.33%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker6.08.33%
POLKielce, Nosan6.07.00%
POLRękoraj, Snikers6.07.00%
POLKielce, Nosan6.05.33%
POLLublin, Olimp6.03.67%
POLKielce, Nosan6.03.67%
POLGdańsk, Green Club6.00.00%
POLWałbrzych, Bilard Team Maria6.00.00%

Place  73 

POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker4.03.00%


Our Sport Partners