Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Łódź • 19-20 March 2022

Game
8-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
19 March 2022
Final
20 March 2022

POL TOUR 8-bil - Tury grier i lista startowa

Przedstawiamy pełną listę osób zakwalifikowanych do zawodów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 8-Bil – klub Frame Łódź 19-20.04.2022.

Prosimy zawodników o zgłaszanie się w wyznaczonych terminach. Osoby zakwalifikowane mogą dokonywać wpłat opłaty startowej na rachunek stowarzyszenia

East European Billiard Council; Kielce ul. Zagnanska 84 a

ING BSK – 74 1050 1416 1000 0090 9652 6554

JUŻ WKRÓTCE DEBIUT NOWEJ SILNEJ MARKI BILARDOWEJ NA POLSKIM RYNKU! MAK MARKETING PODPISAŁ NOWY KONTRAKT !!!

OPŁATY STARTOWE:

100 zł – kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł – seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 rok,

160 zł – pozostali zawodnicy.

TURA I   Odprawa 19.03.2022 –  9.10 – 9.40

Jamorski, Jastrząb, Macioł, Turkowski, Śniegocki, Babica, Kural, Batkowski, Skowerski, Skoneczny, Szewczyk, Zając, Kapłan
Kaczmarek H., Cholewiński M., Regieli D., Bilski, Borkowski, Bartkowiak J., Zdziech, Bednarek, Salambashev, Nowak J., Głąb, Kleinschmitd, Kielmans,
Berkec, Ryłko, Regieli J., Seremak, Klepacz, Stępień A., Wilk, Sobiech, Ostrowski P., Grzelak, Sawicki, Twerdyk, Brzozowski,
Życiński, Kaczmarek, Niewęgłowski, Rudenko, Malinowski, Szczygieł, Światowy, Chęciński, Kozakowski, Biesek, Waliszewski, Tabor, Chołodkowski

TURA II   Odprawa 19.03.2022 –  12.10 – 12.40
Spicha, Banek, Rozwadowski, Muklewicz, Tonojan, Sząszor K., Błachowski, Gosk, Brzękowski, Stankiewicz, Urbański, Fortuński Marcel, Stachowiak, Jomaa, Chmiel, Puk, Hajduk, Waszak, Kozieł, Duda,Chrobot, Muda, Nieśmiałek, Szymczak, Świtała P., Jagodzińśki, Jońska, Adamus D., Swadźba, Słowik, Wszędybył, Pałczyński, Kukuś, Wojciechowski D., Zieliński, Juszczyszyn,  Piotrowski, Fortuński Mieszko, Malczewski, Bruśnicki, Boguszewski P., Szczególski, Statkiewicz, Michalik, Guzanowski, Wiech M., Jukiewicz, Kaleta, Balcer, Pietrzak, Storczyk, Sząszor M.,

TURA III   Odprawa 19.03.2022 –  15.30 – 15.50
Kowalczyk, Lasota, Fortuński W., Polis, Trudnowski, Ząbecki , Kowalski Ł., Bottcher, Jędrzejczak, Wierzchowski, Zielenkiewicz, Kwit, Brzezińska, Górecki, Wolski, Popławski, Jełowicki, Ociepka
Gdaniec, Hryb, Brzeziński, Cebula, Drożdż, Kulej.

 

 

 

 

 

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 8-BIL

 

UWAGA !!!  W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał 16 grudnia 2020 roku zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2022. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

 

 

TERMIN: 19-20.03.2022 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy FRAME ; Łódź ul. Narutowicza 7/9
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, Klub bilardowy Frame.

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy



NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.500 zł,
  • 2 miejsce – 1.100 zł,
  • 3-4 miejsce - 700 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł,

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM:
19.03.2022

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura
- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 12.40 – odprawa zawodników II tura,

- 13.00 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 15.40 – odprawa zawodników III tura,

- 16.00 – rozpoczęcie meczów III tura,


20.03.2022

- 10.00 - gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 32-60 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 13.03.2022r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2022 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 15 marca). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 14.03.2022. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE ZARZĄDZENIE DYREKTORA CYKLU Z DNIA          16 grudnia 2020 r– PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.

Prosimy osoby, które mają informację o swoim zdrowiu, wskazujące, że posiadają aktywnego koronawirusa lub odczuwają, że taka sytuacja może mieć miejsce o nie przyjeżdżanie na turniej i poinformowanie o tym organizatora.
HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.


Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia główny-

 

 

Participants list

11985POL0pole14.2
21979POLRokietnica9.1
3POLChorzów, Czarna bila24.3
4POLTarnów, MUKS IKS20.1
5POLPoznan, Zakręcona Bila2.2
61995POLKielce, Nosan7.1
7POLRękoraj1.2
8POLPoznan, Zakręcona Bila13.3
9POLBydgoszcz, Maximus8.4
10POLŁódź, Frame9.2
11POLSosnowiec, Dekada Klub19.1
12POLGdańsk, Green Club14.3
13POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz10.2
14POLTczew, Arkadia30.2
15POLKielce, Nosan26.3
16POLGdańsk, Green Club27.4
17POLGdańsk, Green Club29.3
18POLLublin, Olimp10.3
19POLRokietnica, Akademia Bilardowa23.1
20POLChorzów, Czarno bila28.3
21POLŁódź, Frame13.4
22POLGdańsk, Green Club20.4
23POLRokietnica, Akademia Bilardowa5.2
24POLWałbrzych, Bilard Team Maria7.4
25POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe23.4
26POLMrągowo, SKB30.3
27POLPoznań, Zakręcona Bila21.4
28POLKraków, TCF HuB24.1
291992POLLubin25.2
30POLLubin, Baribal29.1
31POLGdańsk31.3
32POLJaworzno, UKS Fair Play13.2
33POLChorzów, Czarno bila30.4
34POLTarnów, MUKS IKS26.1
35POLŁódź, Frame2.3
36POLŁódź, Frame17.3
37POLKielce15.4
381993POLWrocław27.3
39POLRękoraj, Snikers18.4
40POLGdańsk, Green Club32.4
41POLJaworzno, UKS Fair Play13.1
42POLJaworzno, UKS Fair Play12.1
43POLGdańsk, Green Club28.2
44POLŁódź, Frame14.4
45POLKielce, UKS Kostomłoty21.2
46POLPoznan, Zakręcona Bila21.3
471993POLBieruń, ERG Folie23.2
48POLWarszawa3.2
49POLWarszawa2.4
50POLRękoraj, Snikers23.3
511984POLKielce2.1
52POLWarszawa, 147 Break11.2
53POLŁódź, Frame12.2
54POLRękoraj11.3
55POLWarszawa, WSB M1328.1
56POLŁódź, Frame29.2
57POLRękoraj, Snikers12.4
58POLŁódź, Frame16.4
59POLTarnów, MUKS IKS17.2
60POLChorzów, Czarno bila32.3
61POLKraków, UKS YMCA6.1
62POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB32.2
63POLTczew, Arkadia27.1
641999POLSosnowiec, Dekada Klub10.1
65POLWałbrzych, Bilard Team Maria26.2
66POLŁódź, Frame10.4
67POLSiemianowice Śląskie18.3
68POLPoznan6.3
69POLLublin, Olimp22.4
70POLGdańsk, Green Club16.1
71POLKielce5.4
72POLRękoraj, Snikers25.4
73POLKielce, Nosan8.2
74POLChorzów, Czarna bila31.4
75POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy4.3
76POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe18.2
77POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker22.3
78POLCiasne22.2
79POLJaworzno, UKS Fair Play30.1
80POLKętrzyn, Seven28.4
81POLPoznan, Zakręcona Bila19.4
82POLJaworzno, UKS Fair Play4.2
83POLSosnowiec, Dekada Klub3.3
841991POLKielce, Nosan Kielce14.1
852000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ4.4
86POLSokółka, LP Metal Fach1.3
87BULSofia7.2
88POLWarszawa5.3
89POLWarszawa, 147 Break12.3
901990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy5.1
91POLKielce4.1
921985POLPoznan, Zakręcona Bila8.1
93POLGdańsk, Green Club15.1
94POLJaworzno, UKS Fair Play25.1
952001POLRokietnica, Akademia Bilardowa22.1
96POLGdańsk, Green Club19.3
97POLRękoraj, Snikers8.3
98POLTomaszów Mazowiecki25.3
99POLTarnów, MUKS IKS15.2
100POLBydgoszcz20.3
101POLŁódź3.4
1021994POLSosnowiec, Dekada Klub1.1
103POLŁódź, Trytago24.4
104POLTczew, Arkadia18.1
105POLTczew, Arkadia15.3
106POLKielce19.2
107POLPoznan, Zakręcona Bila6.4
1081996POLKętrzyn, Seven17.1
1091972POLOlsztyn31.1
110POLKielce, Nosan Kielce11.1
111POLJaworzno, UKS Fair Play9.3
112POLŁódź, Frame21.1
113POLŁódź, Frame11.4
114POLBydgoszcz17.4
115POLKielce, Nosan16.3
116POLKatowice, Bilardo Dekada27.2
117POLŁódź, Frame7.3
118POLPiechcin16.2
119POLLubin, Baribal29.4
120POLKielce, Nosan20.2
1211996POLTomaszow Mazowiecki32.1
122POLSokółka, LP Metal Fach3.1
123POLŁódź, Frame6.2
124POLSokółka, LP Metal Fach31.2
1252001POLPoznan24.2
126POLKielce, TVSports1.4
127POLBydgoszcz, Maximus9.4
128POLŻnin, UKS Pałuki26.4

Final

6426

Semifinal

6246
6160

Quaterfinal

6064
5965
5863
5762

1/8 finals

5662
5546
5446
5326
5226
5160
5036
4964

1/16 finals

4864
4764
4636
4561
4465
4364
4226
4162
4006
3964
3806
3760
3626
3546
3460
3360

Group 5

050

First round

3215
3152
3025
2952
2845
2754
2651
2552
2451
2354
2252
2150
2005
1951
1835
1750
1615
1553
1435
1354
1252
1154
1052
952
815
725
635
551
445
353
253
150

Group 10

625
605
552
551
425
450
350
350
235
250
151
150

Group 11

651
525
445
350
205
150

Group 12

652
552
415
354
225
150

Group 13

652
553
454
351
205
154

Group 14

645
550
452
345
215
152

Group 15

645
550
451
335
254
153

Group 16

650
551
450
335
205
151

Group 17

653
551
451
353
225
151

Group 18

625
550
435
350
253
150

Group 19

615
552
405
335
235
152

Group 20

615
635
550
553
435
415
351
350
250
251
151
150

Group 21

652
515
425
354
252
151

Group 22

625
515
405
352
205
154

Group 23

605
554
450
350
250
115

Group 24

615
551
450
351
253
152

Group 25

605
550
450
350
205
105

Group 26

654
551
451
325
215
152

Group 27

653
551
452
352
205
150

Group 28

625
553
435
352
254
115

Group 29

645
552
425
352
252
150

Group 3

653
653
550
552
425
435
350
351
254
235
135
151

Group 31

635
554
445
345
245
135

Group 32

650
545
405
350
252
150

Group 4

653
545
405
351
245
152

Group 5

651
553
435
353
252

Group 6

615
551
451
353
215
145

Group 7

651
552
453
350
225
150

Group 8

615
550
445
350
251
150

Group 9

652
552
415
353
254
150

Group 1

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBednarek Krystian×5 : 00 : 52 : 51-17-33
2POLRylko Sebastian0 : 5×0 : 55 : 31-15-84
3POLSzewczyk Wojciech5 : 05 : 0×5 : 13315141
4POLZycinski Maciej5 : 23 : 51 : 5×1-19-32

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBartkowiak Jedrzej×5 : 31 : 50 : 51-16-73
2POLGrzelak Jan3 : 5×1 : 50 : 5-34-114
3POLKaczmarek Pawel5 : 15 : 1×3 : 5211362
4POLKaplan Tomash5 : 05 : 05 : 3×3315121

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKaczmarek Hubert×3 : 53 : 55 : 31-111-23
2POLRegieli Jerzy5 : 3×5 : 31 : 5211102
3POLSzczygiel Lukasz5 : 33 : 5×0 : 51-18-54
4POLZajac Dominik3 : 55 : 15 : 0×211371

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLOstrowski Piotr×5 : 35 : 41 : 52111-13
2POLRegieli Dominik3 : 5×0 : 52 : 5-35-104
3UKRRudenko Nikita4 : 55 : 0×5 : 4211452
4POLSkowerski Karol5 : 15 : 24 : 5×211461

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCholewinski Mateusz×3 : 51 : 50 : 5-34-114
2POLNiewęgłowski Jan5 : 3×5 : 23 : 5211332
3POLSawicki Brajan5 : 12 : 5×3 : 51-110-13
4POLSkoneczny Mariusz5 : 05 : 35 : 3×331591

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKural Szymon×5 : 35 : 14 : 5211452
2POLMikheyenka Yahor3 : 5×5 : 11 : 51-19-23
3POLTabor Grzegorz1 : 51 : 5×1 : 5-33-124
4POLZdziech Mateusz5 : 45 : 15 : 1×331591

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 25 : 05 : 03315131
2POLCholodkowski Pawel2 : 5×3 : 52 : 5-37-84
3BULSalambashev Yoan0 : 55 : 3×1 : 51-16-73
4POLWilk Adam0 : 55 : 25 : 1×211022

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBiesek Filip×5 : 40 : 55 : 1211002
2POLNowak Jeremi4 : 5×0 : 55 : 11-19-23
3POLSniegocki Mateusz5 : 05 : 0×5 : 03315151
4POLStepien Antoni1 : 51 : 50 : 5×-32-134

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 05 : 35 : 23315101
2POLBilski Michal0 : 5×2 : 51 : 5-33-124
3POLTwerdyk Piotr3 : 55 : 2×4 : 51-11203
4POLŚwiatowy Piotr2 : 55 : 15 : 4×211222

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBorkowski Dawid×5 : 21 : 55 : 0211142
2POLBrzozowski Bartlomiej2 : 5×0 : 50 : 5-32-134
3POLMaciol Daniel5 : 15 : 0×5 : 23315121
4POLMalinowski Tomasz0 : 55 : 02 : 5×1-17-33

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKielmans Kacper×1 : 50 : 54 : 5-35-104
2POLKlepacz Dominik5 : 1×0 : 55 : 0211042
3POLTurkowski Michal5 : 05 : 0×2 : 5211271
4POLWaliszewski Marcin5 : 40 : 55 : 2×2110-13

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJastrzab Dominik×5 : 05 : 25 : 4331591
2POLKleinschmidt Pawel0 : 5×1 : 52 : 5-33-124
3POLKozakowski Adrian2 : 55 : 1×2 : 51-19-23
4POLSeremak Pawel4 : 55 : 25 : 2×211452

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBerkec Michal×5 : 05 : 21 : 5211142
2POLChecinski Wojciech0 : 5×4 : 53 : 5-37-84
3POLGląb Wojciech2 : 55 : 4×4 : 51-111-33
4POLJamorski Oskar5 : 15 : 35 : 4×331571

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLAdamus Damian×5 : 45 : 22 : 5211213
2POLBoguszewski Pawel4 : 5×5 : 15 : 4211442
3POLJomaa Dylan2 : 51 : 5×0 : 5-33-124
4POLRozwadowski Bartosz5 : 24 : 55 : 0×211471

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLHajduk Jakub×0 : 51 : 55 : 41-16-84
2POLSpicha Kamil5 : 0×5 : 33 : 5211351
3POLSwadzba Adam5 : 13 : 5×5 : 4211332
4POLSząszor Mateusz4 : 55 : 34 : 5×1-11303

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKoziel Tomasz×1 : 50 : 50 : 5-31-144
2POLMuklewicz Michal5 : 1×3 : 55 : 1211362
3POLWiech Michal5 : 05 : 3×5 : 03315121
4POLWojciechowski Dominik5 : 01 : 50 : 5×1-16-43

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGuzanowski Andrzej×5 : 33 : 55 : 2211332
2POLKukuś Leon3 : 5×1 : 55 : 11-19-23
3POLTonojan Dawid5 : 35 : 1×5 : 13315101
4POLWaszak Krzysztof2 : 51 : 51 : 5×-34-114

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJagodzinski Robert×5 : 35 : 30 : 52110-12
2POLMichalik Artur3 : 5×2 : 50 : 5-35-104
3POLPalczynski Adam3 : 55 : 2×0 : 51-18-43
4POLSząszor Kamil5 : 05 : 05 : 0×3315151

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBlachowski Pawel×5 : 23 : 55 : 2211341
2POLPuk Michal2 : 5×3 : 55 : 01-11003
3POLStatkiewicz Patryk5 : 35 : 3×1 : 5211102
4POLSłowik Maciej2 : 50 : 55 : 1×1-17-44

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×5 : 05 : 15 : 13315131
2POLChmiel Marcin0 : 5×5 : 05 : 3211022
3POLSzczegolski Marcin1 : 50 : 5×1 : 5-32-134
4POLWszedybyl Alan1 : 53 : 55 : 1×1-19-23

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLDuda Szymon×5 : 25 : 25 : 13315101
2POLJonska Izabela2 : 5×2 : 51 : 5-35-104
3POLJurkiewicz Mateusz2 : 55 : 2×4 : 51-111-13
4POLUrbanski Michal1 : 55 : 15 : 4×211112

Group 22

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLMuda Michal×0 : 55 : 05 : 1211041
2POLPietrzyk Jacek5 : 0×2 : 52 : 51-19-13
3POLPiotrowski Daniel0 : 55 : 2×4 : 51-19-34
4POLStankiewicz Adam1 : 55 : 25 : 4×211102

Group 23

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzękowski Arkadiusz×5 : 41 : 55 : 0211122
2POLChrobot Jakub4 : 5×0 : 55 : 01-19-13
3POLJuszczyszyn Konrad5 : 15 : 0×5 : 03315141
4POLKaleta Adrian0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group 24

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBalcer Aleksander×1 : 53 : 51 : 5-35-104
2POLFortunski Marcel5 : 1×5 : 15 : 23315111
3POLSzymczak Daniel5 : 31 : 5×0 : 51-16-73
4POLZielinski Wiktor5 : 12 : 55 : 0×211262

Group 25

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLFortunski Mieszko×5 : 05 : 05 : 03315151
2POLNieśmialek Marcel0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLStachowiak Sambor0 : 55 : 0×5 : 0211052
4POLStorczyk Kacper0 : 55 : 00 : 5×1-15-53

Group 26

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBruśnicki Szymon×5 : 25 : 45 : 1331581
2POLGosk Wojciech2 : 5×5 : 25 : 1211242
3POLMalczewski Michal4 : 52 : 5×5 : 11-11103
4POLŚwitala Piotr1 : 51 : 51 : 5×-33-124

Group 27

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzezinska Weronika×0 : 51 : 52 : 5-33-124
2POLHryb Dmitrij5 : 0×2 : 55 : 3211242
3POLLasota Grzegorz5 : 15 : 2×5 : 03315121
4POLWierzchowski Jan5 : 23 : 50 : 5×1-18-43

Group 28

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLCebula Grzegorz×2 : 52 : 54 : 5-38-74
2POLJedrzejczak David5 : 2×5 : 13 : 5211351
3POLKowalczyk Jakub5 : 21 : 5×5 : 3211112
4POLPoplawski Michal5 : 45 : 33 : 5×211313

Group 29

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×2 : 54 : 52 : 5-38-74
2POLFortunski Wiktor5 : 2×5 : 05 : 23315111
3POLKowalski Lukasz5 : 40 : 5×2 : 51-17-73
4POLWolski Rafal5 : 22 : 55 : 2×211232

Group 30

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBottcher Jakub×3 : 52 : 51 : 5-36-94
2POLDrozdz Lukasz5 : 3×4 : 50 : 51-19-43
3POLGorecki Lukasz5 : 25 : 4×2 : 5211212
4POLPolis Piotr5 : 15 : 05 : 2×3315121

Group 31

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGdaniec Konrad×5 : 45 : 43 : 5211302
2POLOciepka Maciej4 : 5×4 : 55 : 41-113-13
3POLTrudnowski Maciej4 : 55 : 4×3 : 51-112-24
4POLZielenkiewicz Karol5 : 34 : 55 : 3×211431

Group 32

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJalowiecki Partyk×5 : 25 : 05 : 4331591
2POLKulej Sebastian2 : 5×5 : 00 : 51-17-33
3POLKwit Jozef0 : 50 : 5×0 : 5-30-154
4POLZabecki Mikolaj4 : 55 : 05 : 0×211492
#1
5
0
#2
5
3
#3
5
3
#4
4
5
#5
5
1
#6
3
5
#7
2
5
#8
1
5
#9
5
2
#10
5
2
#11
5
4
#12
5
2
#13
5
4
#14
3
5
#15
5
3
#16
1
5
#17
5
0
#18
3
5
#19
5
1
#20
0
5
#21
5
0
#22
5
2
#23
5
4
#24
5
1
#25
5
2
#26
5
1
#27
5
4
#28
4
5
#29
5
2
#30
2
5
#31
5
2
#32
1
5
#33
6
0
Place 17
#34
6
0
Place 17
#35
4
6
Place 17
#36
2
6
Place 17
#37
6
0
Place 17
#38
0
6
Place 17
#39
6
4
Place 17
#40
0
6
Place 17
#41
6
2
Place 17
#42
2
6
Place 17
#43
6
4
Place 17
#44
6
5
Place 17
#45
6
1
Place 17
#46
3
6
Place 17
#47
6
4
Place 17
#48
6
4
Place 17
#49
6
4
Place 9
#50
3
6
Place 9
#51
6
0
Place 9
#52
2
6
Place 9
#53
2
6
Place 9
#54
4
6
Place 9
#55
4
6
Place 9
#56
6
2
Place 9
#57
6
2
Place 5
#58
6
3
Place 5
#59
6
5
Place 5
#60
6
4
Place 5
#61
6
0
Semifinal
#62
4
6
Semifinal
#64
2
6
Final

Final Standing

Place 1

1999POLSosnowiec, Dekada Klub40.089.00%

Place 2

1994POLSosnowiec, Dekada Klub32.084.33%

Place 3-4

1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy25.081.00%
1991POLKielce, Nosan Kielce25.071.67%

Place 5-8

1985POLPoznan, Zakręcona Bila22.081.00%
POLTczew, Arkadia22.077.33%
POLKielce22.069.33%
POLGdańsk, Green Club22.067.33%

Place 9-16

1995POLKielce, Nosan19.079.67%
1996POLKętrzyn, Seven19.078.00%
POLKraków, TCF HuB19.076.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play19.074.00%
POLSokółka, LP Metal Fach19.065.67%
POLKielce, Nosan Kielce19.065.33%
1993POLWrocław19.063.33%
POLSokółka, LP Metal Fach19.062.00%

Place 17-32

POLTczew, Arkadia16.078.33%
1984POLKielce16.076.67%
POLTarnów, MUKS IKS16.076.00%
1993POLBieruń, ERG Folie16.075.67%
1979POLRokietnica16.075.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play16.074.67%
POLLubin, Baribal16.073.33%
POLKielce, Nosan16.073.33%
POLPoznań, Zakręcona Bila16.072.33%
1996POLTomaszow Mazowiecki16.059.67%
POLGdańsk, Green Club16.059.00%
POLSosnowiec, Dekada Klub16.058.33%
POLKraków, UKS YMCA16.058.33%
2000UKRKyiv, Більярдний зал НУФВСУ16.058.33%
POLGdańsk16.057.00%
POLRękoraj, Snikers16.054.00%

Place 33-64

1992POLLubin13.075.67%
POLGdańsk, Green Club13.070.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play13.070.00%
POLŁódź, Frame13.069.67%
POLKielce, Nosan13.069.00%
2001POLPoznan13.053.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play13.052.67%
POLGdańsk, Green Club13.052.33%
POLTarnów, MUKS IKS13.051.67%
POLWarszawa, 147 Break13.051.33%
POLGdańsk, Green Club13.051.00%
POLGdańsk, Green Club13.051.00%
POLBydgoszcz, Klub Sportowy Bilard-Sport-Bydgoszcz13.050.67%
POLWarszawa13.050.67%
POLLublin, Olimp13.050.67%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa13.050.33%
POLBydgoszcz, Maximus13.050.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila13.050.00%
POLRękoraj13.050.00%
POLKielce13.050.00%
POLLubin, Baribal13.050.00%
POLGdańsk, Green Club13.049.33%
POLTarnów, MUKS IKS13.049.33%
POLŁódź, Frame13.048.67%
POLWarszawa, WSB M1313.048.67%
POLSosnowiec, Dekada Klub13.048.67%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa13.048.67%
POLŁódź, Frame13.048.33%
POLBydgoszcz, Maximus13.047.33%
POLChorzów, Czarno bila13.047.33%
POLŁódź, Frame13.047.33%
POLKielce, TVSports13.029.67%

Place 65-96

1985POL0pole8.061.33%
POLKętrzyn, Seven8.061.33%
POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy8.059.67%
POLŁódź, Frame8.059.67%
POLWałbrzych, Bilard Team Maria8.038.67%
POLPoznan, Zakręcona Bila8.038.67%
POLTczew, Arkadia8.038.67%
POLJaworzno, UKS Fair Play8.038.67%
POLChorzów, Czarna bila8.038.00%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe8.037.67%
POLPoznan, Zakręcona Bila8.037.67%
POLTomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker8.037.67%
POLWarszawa8.037.67%
POLWarszawa8.037.00%
POLRękoraj, Snikers8.037.00%
POLTarnów, MUKS IKS8.037.00%
POLPoznan8.037.00%
POLKielce, Nosan8.037.00%
POLKielce, Nosan8.037.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play8.036.67%
POLRękoraj8.035.67%
POLChorzów, Czarno bila8.035.67%
POLŁódź, Frame8.035.67%
POLMrągowo, SKB8.035.33%
POLKielce, Kieleckie Centrum Bilardowe8.035.33%
POLKatowice, Bilardo Dekada8.035.33%
POLPiechcin8.034.33%
POLŁódź, Frame8.033.00%
POLTomaszów Mazowiecki8.033.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila8.032.33%
BULSofia8.032.33%
POLŁódź, Trytago8.032.33%

Place 97-128

1972POLOlsztyn6.037.33%
POLCiasne6.036.00%
POLŁódź6.034.67%
POLKielce6.034.67%
POLKielce6.032.00%
POLSokółka, LP Metal Fach6.031.00%
POLGdańsk, Green Club6.011.33%
POLChorzów, Czarno bila6.011.33%
POLŁódź, Frame6.010.33%
POLWałbrzych, Bilard Team Maria6.010.33%
POLTczew, Arkadia6.09.33%
POLChorzów, Czarna bila6.08.33%
POLKielce, UKS Kostomłoty6.08.33%
POLWarszawa, 147 Break6.08.33%
POLSiemianowice Śląskie6.08.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play6.08.33%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa6.07.00%
POLŁódź, Frame6.07.00%
POLBydgoszcz6.07.00%
POLŁódź, Frame6.05.33%
POLGdańsk, Green Club6.05.33%
POLŁódź, Frame6.05.33%
POLŁódź, Frame6.05.33%
POLPoznan, Zakręcona Bila6.05.33%
POLŻnin, UKS Pałuki6.05.33%
POLLublin, Olimp6.03.67%
POLRękoraj, Snikers6.03.67%
POLBydgoszcz6.03.67%
POLŁódź, Frame6.02.00%
POLRękoraj, Snikers6.00.00%
POLWałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB6.00.00%
POLRękoraj, Snikers6.00.00%


Our Sport Partners