Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Łódź • 1-2 July 2023

Game
10-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
1 July 2023
Final
2 July 2023

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 10-BIL

i  Turniej „Mak Marketing Drugie Życie”

TERMIN: 1-2.07.2023 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Strefa – Łódź ul. Piłsudskiego 6
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council i firma Doorso.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy
NAGRODY FINANSOWE- 10.000 zł + puchary i medale

  • 1 miejsce – 3.000 zł,
  • 2 miejsce – 2.000 zł,
  • 3-4 miejsce – 1.000 zł,
  • 5-8 miejsce - 450 zł,
  • 9-16 miejsce- 150 zł.

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM: W zależności od ilości uczestników turniej będzie trwał jeden lub dwa dni. Informacja o długości turnieju będzie ogłoszona wraz z podziałem na grupy.

Ponieważ klub dysponuje 60 stołami przewidujemy start wszystkich grup jednocześnie.
1.07.2023

- 9.30-10.00 - odprawa zawodników
- 10.30 – 15.30 - otwarcie i pojedynki fazy grupowej,

- 16.00 – 19.00 – mecze fazy pucharowej,  


2.07.2023

- 10.00 - gry pucharowe

- 15.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA,   I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 60- 64 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 24.06.2023r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2023 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 17 stycznia). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 25.06.2023. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE REGULAMIN CYKLU Z DNIA 20 grudnia 2022 r– PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2023 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.

Prosimy osoby, które mają informację o swoim zdrowiu, wskazujące, że posiadają aktywnego koronawirusa lub odczuwają, że taka sytuacja może mieć miejsce o nie przyjeżdżanie na turniej i poinformowanie o tym organizatora.
HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

 

 Turniej „Mak Marketing Drugie Życie”

Turniej ma charakter otwarty. Rozpocznie się 2 lipca od godziny 10.00 i przeznaczony jest głównie dla osób, które odpadły w zawodach POL TOUR 10-bil w dniu 1 lipca. Będzie rozgrywany w odmianę 9-bil. W zależności od ilości zawodników mecze będą prowadzone od 4-5 wygranych partii.

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane w sobotę 1 lipca podczas zawodów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR i w dniu 2 lipca w godzinach 9.30- 9.50.

Opłata startowa wynosi 40 zł dla uczestników POL TOUR i 50 złotych dla pozostałych.  

Pula nagród będzie stanowiła 60 % wpisowego. 40% wpisowego zasili fundusz Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

 

 

 

Participants list

1Tczew, Arkadia4.5
2Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica7.3
31979Rokietnica2.1
4Jaworzno, UKS Fair Play7.2
5Chorzów, Czorno bila5.2
6Starogard Gdański, Kmicic12.2
7Rękoraj6.4
8Sokolka, LP Metal Fach18.3
9Lubin21.1
10Łabiszyn, Łabiszynianka20.5
11Janowiec Wielkopolski, UKS Dragon20.4
12Kielce, Nosan10.3
13Gdańsk, Green Club18.2
14Gdańsk, Green Club7.4
15Rokietnica, Akademia Bilardowa6.3
16Sosnowiec, Dekada Klub21.4
17Gdańsk, Green Club5.3
18Rokietnica, Akademia Bilardowa10.2
19Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe1.2
20Warszawa, Eight Nine6.2
21Tarnów, MUKS IKS8.4
221992Lubin16.1
23Kraków, TCF HuB10.1
24Lubin, UKS Baribal15.1
25Tomaszow Mazowiecki, UKS 13 Joker8.5
26Lubin, UKS Baribal5.4
27Łódź, Frame7.5
28Łódź, Frame9.5
29Jaworzno, UKS Fair Play10.4
30Kielce5.5
31Gdynia10.5
32Kraków, TCF HuB11.2
33Gdańsk, Green Club11.3
34Rękoraj, Snikers17.1
35Kraków, TCF HuB4.1
36Gdańsk, Green Club19.3
37Łódź, Frame17.5
38Poznan, Zakręcona Bila1.3
39Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker18.4
40Glinno19.4
411984Kielce9.1
42Rękoraj, Snikers21.5
43Żnin, UKS Pałuki18.5
44Tczew, Arkadia1.4
45Kraków, UKS YMCA6.1
46Zielona Góra19.5
47Starogard Gdański, Kmicic8.3
48Poznan3.2
491999Sosnowiec, Dekada Klub3.1
50Łódź, Frame11.4
51Kielce, Nosan3.3
52Poznan14.2
53Płock13.4
54Poznan15.2
55Gdańsk, Green Club2.2
56Warszawa3.4
57Kielce, Nosan16.3
58Chorzów, Czorno bila6.5
59Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy18.1
60Tczew, Arkadia11.5
61Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe14.3
62Brzeszcze, Bistro BIlard13
63Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker15.3
64Chorzów, Czorno bila4.2
65Jaworzno, UKS Fair Play1.5
66Kraków, TCF HuB3.5
67Poznan, Zakręcona Bila13.3
68Gdańsk, Green Club16.4
691991Kielce, Nosan Kielce19.1
70Rękoraj, Snikers21.2
71Tomaszów Mazowiecki2.3
72Rzeszów, Reslogistic Trójkąt2.4
73Rzeszów, Transcare Trójkąt17.3
741990Sokółka, LP Metal Fach7.1
75Kielce8.1
761985Poznan, Zakręcona Bila5.1
77Jaworzno, UKS Fair Play20.1
782001Rokietnica, Akademia Bilardowa11.1
79Rękoraj, Snikers14.5
801994Sosnowiec, Dekada Klub1.1
81Tczew, Arkadia14.1
82Rokietnica, Akademia Bilardowa4
83Brzeszcze, Bistro BIlard12.4
84Brzeszcze, Bistro BIlard15.4
851972Olsztyn12.5
86Kielce13.1
87Łódź, Frame20.2
88Tczew, Arkadia13.2
89Bydgoszcz, TakeAway Dzik15.5
90Kielce, Nosan2.5
91Katowice, Bilardo Dekada20.3
92Poznan, Zakręcona Bila16.2
93Piechcin4.4
94Gdańsk9.2
95Gdańsk, Green Club17.2
96Sokółka, LP Metal Fach19.2
97Mrągowo, SKB9.3
98Sokółka, LP Metal Fach12.1
99Rzeszów, Trójkąt14.4
100Gdańsk, Green Club12.3
101Żnin, UKS Pałuki17.4
1021993Wrocław21.3
1032007Kyiv9.4
1042000Kyiv16.5
6426
6264
6160
6056
5964
5806
5763
5646
5562
5426
5363
5236
5162
5016
4963
4816
4716
4646
4556
4465
4326
4261
4162
4026
3936
3816
3763
3626
3565
3463
3362
3261
3116
3063
2956
2846
2762
2660
2526
2406
2362
2261
2146
2036
1964
1862
1761
1664
1563
1461
1362
1256
1163
1054
1005
1051
1053
1025
1054
1025
1045
1052
1045
1025
1050
1053
1050
1025
1005
1062
1051
1051
1025
1025
925
953
915
945
952
960
935
950
951
925
925
915
950
952
952
950
925
935
952
951
951
835
815
845
851
825
845
852
825
815
853
845
826
825
854
815
851
815
852
835
815
835
751
753
754
750
753
745
752
752
753
750
754
752
745
753
752
736
751
752
751
754
745
625
652
605
635
650
656
652
625
645
650
651
605
651
654
615
652
652
615
653
625
645
653
552
551
550
552
551
554
552
553
554
551
552
551
525
552
552
552
553
563
550
551
525
551
453
464
415
453
425
425
453
450
435
450
450
445
425
451
453
445
405
450
452
425
452
452
351
351
316
350
354
351
350
354
352
354
345
351
351
352
351
335
350
351
352
351
353
352
235
215
252
215
215
252
254
215
250
254
252
254
235
215
252
245
251
205
215
250
262
250
152
152
151
151
154
151
152
152
153
151
151
152
150
152
150
151
151
152
153
145
150

Group 1

12345+mΔm+fΔfPlace
1Chrobot Jakub×5 : 11 : 55 : 41 : 52012-33
2Jukiewicz Mateusz1 : 5×1 : 50 : 50 : 5-42-185
3Krysiński Paweł5 : 15 : 1×5 : 11 : 5321682
4Polis Piotr4 : 55 : 01 : 5×4 : 51-214-14
5Szewczyk Wojciech5 : 15 : 05 : 15 : 4×4420141

Group 2

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 45 : 25 : 24 : 5321962
2Muklewicz Michał4 : 5×5 : 15 : 05 : 33219101
3Ryczko Michał2 : 51 : 5×5 : 25 : 22013-13
4Sadlik Mateusz2 : 50 : 52 : 5×4 : 5-48-125
5Wiech Michał5 : 43 : 52 : 55 : 4×2015-34

Group 3

12345+mΔm+fΔfPlace
1Likowski Piotr×1 : 55 : 25 : 31 : 52012-33
2Macioł Daniel5 : 1×5 : 05 : 15 : 34420151
3Marcinkowski Ksawery2 : 50 : 5×3 : 52 : 5-47-135
4Murha Millena3 : 51 : 55 : 3×0 : 51-29-94
5Pondo Bartłomiej5 : 13 : 55 : 25 : 0×3218102

Group 4

12345+mΔm+fΔfPlace
1Antczak Cezary×2 : 55 : 25 : 05 : 3321772
2Jastrzab Dominik5 : 2×5 : 05 : 05 : 14420171
3Polak Adam2 : 50 : 5×5 : 25 : 32012-33
4Tomaszewski Adrian0 : 50 : 52 : 5×2 : 5-44-165
5Wojciechowski Dominik3 : 51 : 53 : 55 : 2×1-212-54

Group 5

12345+mΔm+fΔfPlace
1Balcer Aleksander×5 : 42 : 51 : 52 : 51-210-95
2Chmiel Marcin4 : 5×5 : 45 : 01 : 5201513
3Gnitecki Mariusz5 : 24 : 5×5 : 13 : 5201742
4Hajduk Jakub5 : 10 : 51 : 5×2 : 51-28-84
5Sniegocki Mateusz5 : 25 : 15 : 35 : 2×4420121

Group 6

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bednarek Krystian×2 : 53 : 50 : 52 : 5-47-135
2Brzękowski Arkadiusz5 : 2×5 : 21 : 55 : 2321652
3Deszczyński Tomasz5 : 32 : 5×0 : 52 : 51-29-94
4Kural Szymon5 : 05 : 15 : 0×5 : 14420181
5Ociepka Maciej5 : 22 : 55 : 21 : 5×2013-13

Group 7

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Julia×1 : 50 : 50 : 51 : 5-42-185
2Bak Tomasz5 : 1×5 : 25 : 32 : 5321762
3Brzeziński Dawid5 : 02 : 5×5 : 12 : 5201433
4Grzelak Jan5 : 03 : 51 : 5×4 : 51-213-24
5Skoneczny Mariusz5 : 15 : 25 : 25 : 4×4420111

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1Domagała Miłosz×5 : 11 : 50 : 51-16-53
2Gaćkowski Borys1 : 5×1 : 51 : 5-33-124
3Lasota Grzegorz5 : 15 : 1×2 : 5211252
4Skowerski Karol5 : 05 : 15 : 2×3315121

Group 9

12345+mΔm+fΔfPlace
1Guzanowski Andrzej×5 : 45 : 04 : 53 : 5201733
2Kapłan Tomasz4 : 5×5 : 25 : 25 : 3321971
3Zaremba Piotr0 : 52 : 5×5 : 44 : 51-211-84
4Ziewiec Igor5 : 42 : 54 : 5×0 : 51-211-85
5Руденко Іван5 : 33 : 55 : 45 : 0×321862

Group 10

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×3 : 55 : 35 : 25 : 1321871
2Cholewiński Mateusz5 : 3×2 : 55 : 32 : 52014-24
3Fortuński Marcel3 : 55 : 2×2 : 55 : 3201503
4Głąb Wojciech2 : 53 : 55 : 2×0 : 51-210-75
5Homza Dominik1 : 55 : 23 : 55 : 0×201422

Group 11

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jagiełło Krzysztof×5 : 25 : 20 : 52 : 52012-23
2Jaks Tomasz2 : 5×1 : 53 : 51 : 5-47-135
3Malinowski Tomasz2 : 55 : 1×2 : 54 : 51-213-34
4Papiż Wadim5 : 05 : 35 : 2×5 : 44420111
5Stankiewicz Adam5 : 25 : 15 : 44 : 5×321972

Group 12

12345+mΔm+fΔfPlace
1Baska Michał×4 : 51 : 51 : 54 : 5-410-105
2Tomiczek Mateusz5 : 4×0 : 51 : 55 : 42011-73
3Trudnowski Maciej5 : 15 : 0×2 : 55 : 2321792
4Łopotko Hubert5 : 15 : 15 : 2×5 : 14420151
5Świtała Bogna5 : 44 : 52 : 51 : 5×1-212-74

Group 13

12345+mΔm+fΔfPlace
1Milewski Bartłomiej×1 : 55 : 20 : 50 : 51-26-114
2Peret Partyk5 : 1×5 : 40 : 52 : 52012-33
3Puk Michał2 : 54 : 5×4 : 51 : 5-411-95
4Turkowski Michał5 : 05 : 05 : 4×5 : 14420151
5Wasilewski Roman5 : 05 : 25 : 11 : 5×321682

Group 14

12345+mΔm+fΔfPlace
1Michejenko Jegor×3 : 55 : 25 : 45 : 2321852
2Pałczyński Adam5 : 3×2 : 52 : 55 : 22014-13
3Stępień Antoni2 : 55 : 2×1 : 51 : 51-29-85
4Sząszor Kamil4 : 55 : 25 : 1×5 : 13219101
5Ślenzak Kacper2 : 52 : 55 : 11 : 5×1-210-64

Group 15

12345+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 05 : 45 : 25 : 34420111
2Mscisz Adam0 : 5×5 : 42 : 55 : 12012-33
3Pietrzyk Jacek4 : 54 : 5×1 : 54 : 5-413-75
4Tomiczek Piotr2 : 55 : 25 : 1×4 : 5201632
5Waszak Krzysztof3 : 51 : 55 : 45 : 4×2014-44

Group 16

12345+mΔm+fΔfPlace
1Fortunski Mieszko×5 : 15 : 15 : 15 : 34420141
2Nowak Jeremi1 : 5×5 : 05 : 11 : 5201213
3Raniszewski Maciej1 : 50 : 5×5 : 24 : 51-210-74
4Wiśniewski Adam1 : 51 : 52 : 5×0 : 5-44-165
5Руденко Никита3 : 55 : 15 : 45 : 0×321882

Group 17

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jamorski Oskar×5 : 15 : 15 : 35 : 24420131
2Jomaa Dylan1 : 5×3 : 51 : 55 : 21-210-74
3Sadlik Tomasz1 : 55 : 3×2 : 55 : 22013-23
4Zelasko Norbert3 : 55 : 15 : 2×5 : 3321872
5Świtała Piotr2 : 52 : 52 : 53 : 5×-49-115

Group 18

12345+mΔm+fΔfPlace
1Białous Maciej×5 : 25 : 45 : 35 : 4442071
2Brzezińska Weronika2 : 5×3 : 53 : 52 : 5-410-105
3Kaczmarek Szymon4 : 55 : 3×5 : 12 : 5201623
4Koziełek Szymon3 : 55 : 31 : 5×2 : 51-211-74
5Ostrowski Piotr4 : 55 : 25 : 25 : 2×321982

Group 19

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jedrzejczak Dawid×5 : 05 : 22 : 51 : 5201313
2Kaminski Christopher0 : 5×5 : 32 : 50 : 51-27-114
3Kwiatkowski Sebastian2 : 53 : 5×2 : 52 : 5-49-115
4Rozwadowski Bartosz5 : 25 : 25 : 2×5 : 14420131
5Zielenkiewicz Karol5 : 15 : 05 : 21 : 5×321682

Group 20

12345+mΔm+fΔfPlace
1Borkowski Dawid×5 : 24 : 55 : 20 : 5201404
2Brodecka Oktawia2 : 5×4 : 50 : 52 : 5-48-125
3Stachowiak Sambor5 : 45 : 4×5 : 35 : 4442051
4Urbański Michał2 : 55 : 03 : 5×5 : 3201523
5Wierzchowski Jan5 : 05 : 24 : 53 : 5×201752

Group 21

12345+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Paweł×2 : 55 : 25 : 15 : 3321762
2Błachowski Paweł5 : 2×5 : 45 : 05 : 44420101
3Kozakowski Adrian2 : 54 : 5×5 : 21 : 51-212-54
4Ruszkiewicz Ignacy1 : 50 : 52 : 5×1 : 5-44-165
5Гриб Дмитрий3 : 54 : 55 : 15 : 1×201753
#1
#2
6
2
#3
1
6
#4
6
4
#5
6
3
#6
5
6
#7
3
6
#8
2
6
#9
6
0
#10
6
2
#11
6
3
#12
5
6
#13
6
2
#14
6
1
#15
6
3
#16
6
4
#17
6
1
#18
6
2
#19
6
4
#20
3
6
#21
4
6
#22
6
1
#23
6
2
#24
0
6
#25
2
6
#26
6
0
#27
6
2
#28
4
6
#29
5
6
#30
6
3
#31
1
6
#32
6
1
#33
6
2
Place 17
#34
6
3
Place 17
#35
6
5
Place 17
#36
2
6
Place 17
#37
6
3
Place 17
#38
1
6
Place 17
#39
3
6
Place 17
#40
2
6
Place 17
#41
6
2
Place 17
#42
6
1
Place 17
#43
2
6
Place 17
#44
6
5
Place 17
#45
5
6
Place 17
#46
4
6
Place 17
#47
1
6
Place 17
#48
1
6
Place 17
#49
6
3
Place 9
#50
1
6
Place 9
#51
6
2
Place 9
#52
3
6
Place 9
#53
6
3
Place 9
#54
2
6
Place 9
#55
6
2
Place 9
#56
4
6
Place 9
#57
6
3
Place 5
#58
0
6
Place 5
#59
6
4
Place 5
#60
5
6
Place 5
#61
6
0
Semifinal
#62
6
4
Semifinal
#64
2
6
Final

Final Standing

Place 1

1999Sosnowiec, Dekada Klub72.090.67%

Place 2

1994Sosnowiec, Dekada Klub60.081.67%

Place 3-4

Kraków, TCF HuB54.082.00%
Gdańsk, Green Club54.072.67%

Place 5-8

Kielce50.080.67%
1985Poznan, Zakręcona Bila50.080.00%
Lubin50.070.67%
1979Rokietnica50.069.67%

Place 9-16

1991Kielce, Nosan Kielce48.078.67%
Sokółka, LP Metal Fach48.078.67%
Jaworzno, UKS Fair Play48.076.00%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy48.068.00%
2000Kyiv48.068.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa48.067.00%
Kielce, Nosan48.066.00%
1984Kielce48.065.67%

Place 17-32

Kraków, UKS YMCA44.081.67%
Kielce44.078.33%
Sosnowiec, Dekada Klub44.074.67%
Tczew, Arkadia44.064.00%
Kraków, TCF HuB44.064.00%
Tczew, Arkadia44.064.00%
Tczew, Arkadia44.063.67%
1972Olsztyn44.063.67%
Tczew, Arkadia44.063.33%
Gdańsk, Green Club44.063.33%
Starogard Gdański, Kmicic44.059.67%
1993Wrocław44.052.67%
Gdynia44.050.33%
Kraków, TCF HuB44.049.00%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe44.048.67%
Tarnów, MUKS IKS44.039.00%

Place 33-63

1992Lubin36.075.33%
Lubin, UKS Baribal36.074.00%
Rękoraj, Snikers36.073.67%
Tczew, Arkadia36.073.67%
1990Sokółka, LP Metal Fach36.073.00%
Sokolka, LP Metal Fach36.071.33%
Jaworzno, UKS Fair Play36.058.67%
Sokółka, LP Metal Fach36.058.67%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa36.057.67%
2007Kyiv36.057.67%
Poznan36.057.00%
Katowice, Bilardo Dekada36.043.67%
Gdańsk, Green Club36.043.33%
Lubin, UKS Baribal36.043.33%
Łódź, Frame36.043.33%
Gdańsk, Green Club36.042.67%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker36.042.67%
Brzeszcze, Bistro BIlard36.042.33%
Kielce, Nosan36.042.00%
Gdańsk, Green Club36.041.33%
Chorzów, Czorno bila36.041.33%
Łódź, Frame36.041.33%
Brzeszcze, Bistro BIlard36.041.00%
Chorzów, Czorno bila36.040.67%
Kraków, TCF HuB36.040.33%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe36.040.33%
Rzeszów, Transcare Trójkąt36.040.00%
Tomaszów Mazowiecki36.039.67%
Poznan36.039.33%
Brzeszcze, Bistro BIlard36.039.33%
Poznan36.038.67%

Place 64-84

Łabiszyn, Łabiszynianka20.550.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa20.548.67%
Kielce, Nosan20.548.33%
Bydgoszcz, TakeAway Dzik20.547.67%
Jaworzno, UKS Fair Play20.532.67%
Łódź, Frame20.532.00%
Łódź, Frame20.531.33%
Rękoraj, Snikers20.530.33%
Piechcin20.530.33%
Rzeszów, Trójkąt20.529.33%
Gdańsk, Green Club20.529.33%
Łódź, Frame20.529.00%
Żnin, UKS Pałuki20.529.00%
Gdańsk, Green Club20.529.00%
Gdańsk20.528.67%
Warszawa, Eight Nine20.527.67%
Kielce20.527.67%
Warszawa20.527.67%
Glinno20.526.00%
Płock20.525.33%
Tomaszow Mazowiecki, UKS 13 Joker20.55.33%

Place 85-104

Jaworzno, UKS Fair Play10.029.00%
Mrągowo, SKB10.028.67%
Chorzów, Czorno bila10.028.00%
Rękoraj, Snikers10.028.00%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker10.013.00%
Poznan, Zakręcona Bila10.011.67%
Starogard Gdański, Kmicic10.011.00%
Gdańsk, Green Club10.011.00%
Zielona Góra10.010.33%
Żnin, UKS Pałuki10.010.33%
Janowiec Wielkopolski, UKS Dragon10.09.33%
Rzeszów, Reslogistic Trójkąt10.09.33%
Rękoraj10.08.33%
Gdańsk, Green Club10.08.33%
Kielce, Nosan10.08.33%
Rękoraj, Snikers10.05.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa10.05.33%
Poznan, Zakręcona Bila10.05.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica10.03.00%
Poznan, Zakręcona Bila10.03.00%


Our Sport Partners