You are here:   Home News EEBC Junior Cup-Ruzomberok –Slovakia
EEBC Junior Cup-Ruzomberok –Slovakia
Tuesday, 16 May 2017 12:03

42 players from Poland, Slovakia and Czechia confirmed participation in our youth event !!!

List of participants -  EEBC Junior Cup – Slovakia – Rużomberok -20-21.05.2017

1.     Andrle Daniel                               CZ

2.     Brunclík Daniel                              CZ

3.     Kout Filip                                     CZ

4.     Šturma Daniel                              CZ

5.     Tumpach Lukáš                            CZ

6.     Vlk Matouš                                   CZ

7.     Freiberk Jan                                  CZ

8.     Dominik Jastrzab                            PL - UKS Fair Play Jaworzno

9.     Sambor Stachowiak                       PL - UKS Fair Play Jaworzno

10.   Andrzej Janoska                            PL - UKS Fair Play Jaworzno

11.   Bartosz Ufnalski                             PL - UKS Fair Play Jaworzno

12.   Mikolaj Żelazny                              PL - UKS Fair Play Jaworzno

13.   Szymon Kural                                PL - UKS YMCA Kraków

14.   Szymon Błażej                               PL - UKS YMCA Kraków

15.   Jakub Kowalczyk                           PL - UKS YMCA Kraków

16.    Dawid Liak                                  PL - UKS YMCA Kraków

17.    Krzysztof Jagiello                          PL - UKS YMCA Kraków

18.    Sebastian Kedzior                         PL - UKS YMCA Kraków

19.   Slavko Asenov                              PL - UKS  Orleta Bilcza

20.   Szymon Bruśnicki                          PL - UKS  Orleta Bilcza

21.   Bartek Lapacz                              PL - UKS  Orleta Bilcza

22.   Mateusz Zdziech                           PL - Frame Łódź

23.   Piotr Polis                                    PL - Frame Łódź

24.   Daniel Lang                                 SK – Liptovský Hrádok

25.   Enrik Tenk                                  SK – ŠK ELITE Junior

26.   Filip Foltán                                   SK – BK Kanianka

27.   Julia Kobacka                                PL UKS 13 Joker  Tomaszów Mazowiecki

28.   Joanna Szulczyk                            PL UKS 13 Joker  Tomaszów Mazowiecki

29.   Wiktoria Wydrzyńska                      PL UKS 13 Joker  Tomaszów Mazowiecki

30.   Dawid Kuźniakowski                        PL UKS Miłek Wiślica

31.   Hubert Sagan                                PL UKS Miłek Wiślica

32.   Jakub Haczyk                                PL UKS Miłek Wiślica

33.   Wojciech Dynia                             PL UKS Miłek Wiślica

34.   Oliwer Guziak                                PL UKS Miłek Wiślica

35.   Dominika Pawełczyk                       PL UKS Miłek Wiślica

36.   Partycja Siemieniec                       PL UKS Miłek Wiślica

37.   Gabriela Siemieniec                       PL UKS Miłek Wiślica

38.   Filip Malaník                                  SK – BK 14 LUCAS ART Bardejov

39. Michal Šoltis                                   SK – BK Horses Prešov

40. Kristián Mrva                                   SK – BK Horses Prešov

41. Martin Oriňák                                   SK – BK Horses Prešov

42. Michal Frank                                     SK – BK Horses Prešov