Bilardzistka z Łotwy zwyciężyła w otwartym międzynarodowym turnieju w piramidę zorganizowanym w Warnie.

Do gry zgłosiło się 17 zawodników z Niemiec, Hiszpanii, Czech, Łotwy i Bułgarii. Lubov Parizer w finale pokonała Zlatko Kirylova BUL 4:2.  W półfinale Lubov była lepsza od Konstantina Kovalevsky GER 4:2, a Zlatko od Aleksei Zhylinsky CZE 4:3.  Turniej poprowadził Ihor Kovtun UKR, a przygotował Viktor Klimov BUL




EEBC Pyramid Tour - Varna 2018

1. LAT Lubov Parizer,
2. BUL Zlatko Kirylov,
3. CZE Aleksi Zhylinsky,
3. GER Konstantin Kovalevsky,
5. LAT Renat Kudinov,
5. BUL Nikolai Ropot

7. BUL Kiril Mirzalev,
7. BUL Andrey Grishfeld,
9. BUL Nicola Ivanov,
9. ESP Denis Adamov,
9. BUL Juri Kalinichenko,
9. ESP Vilatii Chornomyz,

13. BUL Roman Smirnov,
13. BUL Anastasia Kalinishenko,
13. BUL Viktor Klimov,
13. BUL Aleksandra Kalinishenko,
17. BUL Alexander Kaplin

 





Top 8 of Pyramid Tour Ranking

Zhylinski Aleksei • 305.00 Prague
Kovalevsky Konstantin • 290.00 Heidelberg
Skoneczny Mariusz • 230.00 Tomaszów Mazowiecki
Parijer Lubov • 220.00 Riga
Cherneckis Paulius • 205.00 Vilnius
Arutunyan Gagik • 200.00 Warszawa
Zurnachian Artur • 195.00 München
Stefanski Mariusz • 185.00 Kętrzyn
Whole Ranking

Pyramid Events

Mak Marketing Junior Tour - chłop. - 14/1 , dziew. 9-bil.December 13, 2020
Mak Marketing Junior Tour - chłopcy 8-bil, dziew. 10-bil.November 22, 2020
Dynamic Billard Best of the East - 9-BallNovember 21–22, 2020
Cyprus Cup - EEBC Pyramid TourNovember 11–14, 2020
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR - Mistrzostwa Warmii i MazurOctober 24–25, 2020
Mak Marketing Junior Tour -8-bilSeptember 27, 2020
Grand Prix of Poland Brzesc Slomka Ptysiowa POL TOUR -8-BallSeptember 12–13, 2020
Dynamic Billard Best of the East - Polish 9-BallAugust 29–30, 2020
2nd EEBC Junior Cup - Mak Marketing Junior Tour - BoysAugust 27–28, 2020
Mak Marketing Junior Tour -girls - dziewczętaAugust 27–28, 2020
DYNAMIC BILLIARD BEST OF THE EAST- Slovak 9-BallAugust 15–16, 2020
1st EEBC JUNIOR CUPAugust 14, 2020
Dynamic Billiard Best of the East Pardubice 9-BallJuly 18–19, 2020
Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOURJuly 11–12, 2020
Grand Prix Polski Brzesc Słomka Ptysiowa POL TOURJune 27–28, 2020
KORONA PLUS - Grupa PROJune 07–10, 2020
KORONA PLUS - Grupa AMATORJune 07–10, 2020
KORONA 5 - home eventMay 17–19, 2020
KORONA 4 - HOME EVENTMay 01–04, 2020
KORONA 3April 16–19, 2020
KORONA 2April 09–11, 2020
KORONA 1April 05–07, 2020
Balkan Billiard League02.29–03.01, 2020
EEBC Federal Cup 2020February 15–16, 2020
Vilnius Pyramid CupFebruary 11, 2020
EEBC Pyramid Tour - Belgium (1st ranking event)January 25–26, 2020
Grand Prix Polski w Bilard "Brześć Słomka Ptysiowa" POL TOURJanuary 25–26, 2020

Sanctioned by:

Thanks to sponsors:



Our Sport Partners