Występujący w polskich barwach Gagik Arutyunyan powrócił na najwyższy stopień podium w Mistrzostwach EEBC w Piramidę. W 2018 Gagik uległ Finowi Juho Nykanenowi. Tym razem 4:2 pokonał go w finale.  Na podium z brązowymi medalami stanęli także: Piotr Ostrowski ( Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz. )  oraz Igor Aguzov z Madrytu. W półfinale Gagik 4:3 wygrał z Igorem, a Juho 4:0 z Piotrem.

Brawa należą się wszystkim medalistom, ale występ Ostrowskiego zaskoczył nas bardzo pozytywnie.  Piotr pokonał A. Londarieva z Niemiec, A. Zhylinskiego z Czech i D. Jastrzębia z Jaworzna. W turnieju zagrało 24 zawodników z: Polski, Hiszpanii, Niemiec, Łotwy, Finlandii, Bułgarii i Czech.

Gagik Arutyunyan won the EEBC Pyramid Championship - free pyramid in Kielce. He beat a defending champion Juho Nykanen from Finland 4:2.  Bronze medal got: Piotr Ostrowski (POL) and Igor Aguzov ( Spain).  Total 24 participants from: Poland, Czech Republic, Bulgaria, Germany, Latvia, Finland and Spain.