Absolutny HIT KORONA 2 - 157 bil bez pomyłki !!!
Trwa drugi, bilardowy turniej internetowy. Fantastyczny wynik zrobił Karol Skowerski z Nosanu Kielce wbijając bez pomyłki 157 bil !!!!
Obserwujący grę sędzia Maciej Szczawiński w raporcie napisał "W dniu dzisiejszym Karol Skowerski w drugiej swojej próbie uzyskał wynik 157 punktów - czyli 11 pełnych "trójkątów" i 3 bile. Gdyby nie konieczność podłączenia ładowarki do komórki i spowodowanie przez to rozkojarzenie wynik mógłby być jeszcze lepszy. Wynik ten został osiągnięty w niecałe 50 minut".
Swoje podejście zakończył także Słowak Zdenko Lisik, który wspólnie z nami przystąpił do rywalizacji. Jego rezultat to 14 pkt.
Jeżeli dobrze pamiętamy, to oficjalny, najlepszy wynik turniejowy uzyskany w Polsce w odmianę 14/1 należy do Tomasza Kapłana i wynosi 147 bile. Ustanowił go wiele lat temu podczas turnieju Grand Prix Polski POL w Tomaszowie Mazowieckim.  Przed nami start Sebastiana Batkowskiego i Michała Turkowskiego. Będzie im bardzo ciężko pokonać Skowerskiego. Pełne wyniki w zakładce turniejowej. 
 

EEBC LeaguesOur Sport Partners