W pierwszym turnieju ogólnopolskiego cyklu Mak Marketing Junior Tour wystartowało 110 młodych zawodników. Odbył się on w klubie Frame w Łodzi 27 marca.

Club Frame was a host of the 1st Mak Marketing Junior Tour event. Total participated 110 young Polish athletes.

W grupie dziewcząt zwyciężyła Izabella Jońska, reprezentująca klub Nosan Kielce, która w finale 3:0 pokonała Oktawię Brodecką z klubu UKS Dragon Janowiec Wielkopolski. Na najniższym stopniu podium stanęły: Natalia Wójciak (UKS Promyk Czerniewice) oraz Julia Nieśmiałek (UKS Snikers Rękoraj). Łącznie rywalizowały 33 dziewczyny.

Girls division: 1. I. Jonska, 2. O. Brodecka, 3. N. Wojciak and J. Niesmialek. Total 33 players.

W kategorii chłopców, gdzie walczyło 77 osób, wygrał Paweł Boguszewski, reprezentujący barwy Green Club Gdańsk. W finale 4:3 pokonał mistrza świata juniorów, Dominika Jastrząb (Fair Play Jaworzno). Trzecie lokaty przypadły Wiktorowi Fortuńskiemu (Baribal Zagłębie Lubin) i 11-letniemu Kubie Hajdukowi (Nosan Kielce).

Turniejem kierował prezes PZBil Dariusz Kobacki, a obowiązki sędziowskie pełnili: Marek Karlikowski, Adam Gajda, Bogusław Bereżny i Jakub Wojciechowski.

Boys division: 1. P. Boguszewski, 2. D. Jastrzab, 3. W. Fortunski and K.Hajduk. Total: 77 players.