Drugi w tym roku turniej cyklu Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR rozegrano w Kielcach zachowując szczególną troskę o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników. Dla grających wielogodzinne przebywanie w maseczkach nie było komfortowe, ale poziom sportowy turnieju na tym nie ucierpiał.  Zwycięzcą został Wojciech Szewczyk (Bilardo.pl-Dekada Sosnowiec).

W finale pokonał Bartosza Rozwadowskiego (Nosan Kielce) 6:4. Brązowe medale wywalczyli: Szymon Kural (TCF HUB Kraków) i Wojciech Sroczyński (Poznań). Łącznie zagrało 107 osób. Dyrektorem imprezy był Marcin Krzemiński, a wspólnie z nim pracowali: Andrzej Skupień (sędzia główny) oraz

Adam Ściga, Zuzanna Przybylska oraz Barbara Borcuch.

Głównym sponsorem imprezy była Brześć-Sipa Spółka Jawna.