4th EEBC Junior Championship- Boys POL, Debica • 15-16 April 2023

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Debica
Start
15 April 2023
Final
16 April 2023

( wersja polska zanjduje się pod wersją angielską).

 

East European Billiard Council,  Pino Club

present

4th EEBC JUNIOR CHAMPIONSHIPS 2023

U-17 Boys , DEBICA – POLAND  14-16.04.2023

Venue:  Club Pino Debica,  Konarskiego STR 36

Tables/ Cloth/ Balls-  11 tables -9 ft, / Iwan Simonis 860, /Aramith Duramith Tournament

Schedule:

14.04.2023 - Friday

 – 16.00 – 18.00 – arrival day

- 19.00 –  „Fair Play” meeting  in Club  Pino,

15.04.2023 - Saturday

- 9.00- 9.40 – players meeting, ,

- 10.00 – opening ceremony 

- 10.20 – 18.00 - matches

16.04.2023 – Sunday

- 10.00 - matches

– 17.00 – 18.00  – final and award ceremony.

Tournament: Participants – boys, max age 17 years old ( born: 2006 and younger) 9-ball;

 1st Stage – double K.O,   2nd Stage –  single elimination, (depending on the number of participants) , race to 4- 5

Registration: on email ebc@ebc-billiard.com  only !!!! . Registration will be close on 06.04. 2023

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prizes:

1st - place- Cup+ medal+ gifts , 2nd place- Cup+ medal+ gifts , 3-4th place- Cup+ medal+ gifts .

Entry-fee: 10 euro.  The participants the entry fee pay during the registration or on EEBC’s bank account before the event.

Hotel :

Hotel Gold - https://www.hotel-gold.eu/index-4.html
breakfast included
Passport:  Pino Bilard
single room  1  200  PLZ  
twin or double room -  300,00 PLZ
triple room 380,00 PLZ

Gościniec Dębicki - https://www.booking.com/hotel/pl/dabicki.pl.html with breakfast
passport: "Pino Bilard"
single - 140 PLZ
twin or double - 240 PLZ
triple - 340  PLZ
4 beds - 440 PLZ
------------------------------------------------
Hotel Polonez ( 4 km ) - https://zajazd-polonez.pl/hotel  with breakfast
single - 150 PLZ
twin or double - 250 PLZ
triple - 300  PLZ
4 beds - 390 PLZ

Tournament director : Piotr Kedzior,

 

 

 

 

East European Billiard Council,

Klub Sportowy Pino Dębica

 zapraszają na

 

EEBC MISTRZOSTWA JUNIORÓW 2023    U17

    DEBICA – POLAND  15-16.04.2023

Miejsca gier :  Klub Pino Debica ul. Konarskiego 36

Stoły/ Sukno/ Bile-  11 stołów - Dynamic 9 ft

Program:

14.04.2023 - piątek

 – 16.00 – 18.00 – przyjazd zawodników,

- 19.00 – spotkanie „Fair Play” – w klubie Pino,

15.04.2023 - sobota

- 9.00- 9.40 – odprawa zawodników,

- 10.00 - otwarcie 

- 10.20 – 18.00 - mecze,

16.04.2023 – niedziela

- 10.00 - mecze

– 17.00 – 18.00  – finał i zakończenie turnieju

Turniej odbędzie się przy niewielkim udziale publiczności. W miejscu gier mogą przebywać grający zawodnicy, opiekunowie, przedstawiciele klubów oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Komunikat o systemie organizacji zawodów zostanie opublikowany na ok.5 dni przed turniejem na  www.ebc-billiard.com.

Turniej – system sportowy: gra w odmianę 9 bil . Maksymalny wiek uczestnika 17 lat               ( ur. 2006 i młodsi) ,

I faza – podwójna przegrana,   II faza – system pucharowy  do 4-5. Dokładne informacje zostaną podane po zamknięciu list startowych.   

Rejestracja: zgłoszenia zawodników z Polski będą przyjmowane na adres mailowy ebc@ebc-billiard.com   do 6.04.2023,

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listę startową zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

Nagrody:

Nagrody rzeczowe otrzyma 8 najlepszych osób. Puchary i medale – 4 osoby.

Opłata startowa: 50 złotych.  Kluby wpłacają ją przed zawodami przelewem na rachunek stowarzyszenia EEBC.  Po zgłoszeniu zawodników Klub otrzyma fakturę.  Osoby płacące indywidualnie wpłacają opłatę na to samo konto bankowe.  W szczególnych przypadkach dyrektor turnieju może wyrazić zgodę na wpłatę gotówkową przed zawodami. Aby zawodnik został dopuszczony do gry opłata startowa musi wpłynąć na rachunek EEBC najpóźniej do 9.04.2023 r.

Dyrektor turnieju: Piotr Kędzior,

 

ZAKWATEROWANIE- rekomendowane -  nie ma obowiązkowego zakwaterowania w podanych hotelach.

Hotel Gold - https://www.hotel-gold.eu/index-4.html
w cenę wliczone śniadanie
Oferta na Nocleg dla Pino Bilard
pok 1 osoby 200zł ze śniadaniem
pok 2 ososbowy 300,00zł ze śniadaniem
pok 3 osobowy 380,00zł ze śniadaniem
Jeśli zrezygnuja ze śniadania to -10,00zł
Pozdrawiam Hotel Gold Dębica
--------------------------------------------------

Gościniec Dębicki - https://www.booking.com/hotel/pl/dabicki.pl.html
ten jest tańszy ale ma tylko 25 miejsc ( z dostawkami 32)
pokój 1 osobowy - 140 zł
pokój 2 osobowy - 240 zł
pokój 3 osobowy - 340 zł
pokój 4 osobowy - 440 zł
w cenę wliczone śniadanie - szwedzki stół
Zniżka o około 20 zł na każdym pokoju na hasło "Pino Bilard"
------------------------------------------------
Hotel Polonez ( 4 km ) - https://zajazd-polonez.pl/hotel
POKOJE STANDARD
DLA 1-2 OSÓB
1 OSOBA CENA OD 150 ZŁ
2 OSOBY CENA OD 250 ZŁ​
3 OSOBY CENA OD 300 ZŁ
4 OSOBY CENA OD 390 ZŁ śniadanie w cenie

 

Participants list

1Rzeszów, Trójkąt8
2Gdańsk, Green Club15
3Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe27
4Rzeszów, Trójkąt36
5Tarnów, MUKS IKS6
6Pardubice, Maple Pool Club20
7Senica, Bar Oko23
8Rzeszów, Trójkąt40
9Senica, Sport Klub Oko30
10Kielce14
11Pardubice, Maple Pool Club28
12Gdynia24
13Vlora41
14Tomaszów Mazowiecki5
15Rękoraj, Snikers10
16Tarnów, MUKS IKS11
17Martin, Alpia29
18Kielce, Nosan34
19Senica, Sport Klub Oko21
20Rękoraj, Snikers37
21Zduny, UKS Bila26
22Rzeszów, Trójkąt1
23Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe4
24Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker13
25Pardubice, Maple Pool Club39
26Tirana32
27Pardubice, Maple Pool Club38
28Rękoraj, Snikers9
29Rzeszów, Reslogistic Trójkąt12
30Pardubice, Maple Pool Club25
31Pardubice, Maple Pool Club31
32Rękoraj, Snikers33
33Tarnów, MUKS IKS17
34Topoľčany, BK Manila Topolcany22
35Zduny, UKS Bila3
36Rokietnica, Akademia Bilardowa2
37Zduny, UKS Bila16
38Pardubice, Maple Pool Club19
39Kielce, Nosan35
40Kielce, Nosan7
41Rzeszów, Trójkąt18
11935
11851
11753
11615
11550
11450
11335
11254
11135
11053
10951
10845
10725
10651
10552
10435
10315
10245
10145
10025
9951
9805
9705
9651
9553
9452
9350
9225
9115
9054
8905
8852
8753
8653
8551
8445
8315
8252
8125
8025
7725
7654
7325
7254
6905
6815
6745
6554
4851
4752
4651
4553
4450
4345
4215
4115
4045
3950
3835
3751
3654
3515
3451
3305
3115
2615
2350
1852
1551
1005
715
635
251
#1
#2
5
1
#3
#4
#5
#6
3
5
#7
1
5
#8
#9
#10
0
5
#11
#12
#13
#14
#15
5
1
#16
#17
#18
5
2
#19
#20
#21
#22
#23
5
0
#24
#25
#26
1
5
#27
#28
#29
#30
#31
1
5
#32
#33
0
5
Looser to #80
#34
5
1
Looser to #79
#35
1
5
Looser to #78
#36
5
4
Looser to #77
#37
5
1
Looser to #76
#38
3
5
Looser to #75
#39
5
0
Looser to #74
#40
4
5
Looser to #73
#41
1
5
Looser to #72
#42
1
5
Looser to #71
#43
4
5
Looser to #70
#44
5
0
Looser to #69
#45
5
3
Looser to #68
#46
5
1
Looser to #67
#47
5
2
Looser to #66
#48
5
1
Looser to #65
#49
Place 49
#50
Place 49
#51
Place 49
#52
Place 49
#53
Place 49
#54
Place 49
#55
Place 49
#56
Place 49
#57
Place 49
#58
Place 49
#59
Place 49
#60
Place 49
#61
Place 49
#62
Place 49
#63
Place 49
#64
Place 49
#65
5
4
Place 33
#66
Place 33
#67
4
5
Place 33
#68
1
5
Place 33
#69
0
5
Place 33
#70
Place 33
#71
Place 33
#72
5
4
Place 33
#73
2
5
Place 33
#74
Place 33
#75
Place 33
#76
5
4
Place 33
#77
2
5
Place 33
#78
Place 33
#79
Place 33
#80
2
5
Place 33
#81
2
5
Looser to #100
#82
5
2
Looser to #99
#83
1
5
Looser to #98
#84
4
5
Looser to #97
#85
5
1
Looser to #104
#86
5
3
Looser to #103
#87
5
3
Looser to #102
#88
5
2
Looser to #101
#89
0
5
Place 25
#90
5
4
Place 25
#91
1
5
Place 25
#92
2
5
Place 25
#93
5
0
Place 25
#94
5
2
Place 25
#95
5
3
Place 25
#96
5
1
Place 25
#97
0
5
Place 17, Winner to #109
#98
0
5
Place 17, Winner to #110
#99
5
1
Place 17, Winner to #111
#100
2
5
Place 17, Winner to #112
#101
4
5
Place 17, Winner to #105
#102
4
5
Place 17, Winner to #106
#103
1
5
Place 17, Winner to #107
#104
3
5
Place 17, Winner to #108
#105
5
2
Place 9
#106
5
1
Place 9
#107
2
5
Place 9
#108
4
5
Place 9
#109
5
1
Place 9
#110
5
3
Place 9
#111
3
5
Place 9
#112
5
4
Place 9
#113
3
5
Place 5
#114
5
0
Place 5
#115
5
0
Place 5
#116
1
5
Place 5
#117
5
3
Semifinal
#118
5
1
Semifinal
#119
3
5
Final

Final Standing

Place 1

Kielce, Nosan100.093.00%

Place 2

Gdynia80.078.00%

Place 3-4

Gdańsk, Green Club70.073.33%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe70.070.67%

Place 5-8

Tarnów, MUKS IKS55.071.33%
Topoľčany, BK Manila Topolcany55.066.67%
Tarnów, MUKS IKS55.059.00%
Kielce55.055.67%

Place 9-16

Rzeszów, Reslogistic Trójkąt50.063.00%
Kielce, Nosan50.062.00%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe50.061.00%
Rękoraj, Snikers50.060.33%
Kielce, Nosan50.058.00%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker50.053.33%
Tomaszów Mazowiecki50.052.00%
Senica, Bar Oko50.049.33%

Place 17-24

Martin, Alpia45.061.00%
Rzeszów, Trójkąt45.050.00%
Rzeszów, Trójkąt45.048.67%
Rzeszów, Trójkąt45.048.00%
Rękoraj, Snikers45.045.67%
Senica, Sport Klub Oko45.038.67%
Zduny, UKS Bila45.037.00%
Rzeszów, Trójkąt45.035.67%

Place 25-32

Zduny, UKS Bila40.052.67%
Tarnów, MUKS IKS40.034.33%
Rzeszów, Trójkąt40.033.00%
Pardubice, Maple Pool Club40.033.00%
Tirana40.032.00%
Rękoraj, Snikers40.09.33%
Pardubice, Maple Pool Club40.07.67%
Pardubice, Maple Pool Club40.00.00%

Place 33-41

Pardubice, Maple Pool Club35.038.67%
Vlora35.013.67%
Zduny, UKS Bila35.011.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa35.011.00%
Senica, Sport Klub Oko35.09.33%
Pardubice, Maple Pool Club35.07.67%
Pardubice, Maple Pool Club35.07.67%
Pardubice, Maple Pool Club35.05.33%
Rękoraj, Snikers35.00.00%


Our Sport Partners