GRAND PRIX OF POLAND PREDATOR POL TOUR POL, Lodz • 5-6 September 2026

Game
8-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Lodz
Start
5 September 2026
Final
6 September 2026

GRAND PRIX POLSKI w BILARD PREDATOR POL TOUR – 8-BIL

TERMIN: 5-6.09.2026 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Strefa – Łódź ul. Piłsudskiego 6
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council i firma Doorso.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Predator Group,

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

SPONSORZY:

Sponsorem Generalnym cyklu w 2026 roku jest amerykańska firma Predator Group.

Sponsorem Tytularnym cyklu  w 2026 roku jest Brześć Sipa Sp. komandytowa z Brześcia Kujawskiego,

Sponsorem Głównym cyklu w 2026 roku jest japońska firma Kamui.


NAGRODY FINANSOWE- 10.000 zł + puchar i medale

  • 1 miejsce – 3.000 zł,
  • 2 miejsce – 2.000 zł,
  • 3-4 miejsce –1.000 zł,
  • 5-8 miejsce - 750 zł

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

Nagrody specjalne: kij Predator (wartość ok.3.000-4.000 zł) dla najlepszego zawodnika sezonu; Kij Predator do wylosowania wśród zawodników, którzy zagrają w 6 turniejach w 2026 roku.

Pakiet wyrobów „Brześć” o wartości 400 zł – nagroda dla klubu, z którego jest zwycięzca rankingu po 6 turniejach POL TOUR w 2024 roku,

Pakiet wyrobów „Brześć” o wartości 300 zł – nagroda dla najlepszego zawodnika w rankingu po 6 turniejach POL TOUR w 2024 roku.

Nagrody „ Brześć” zostaną przesłane na podane adresy.

 

PROGRAM:

Ponieważ klub dysponuje 60 stołami przewidujemy start wszystkich grup jednocześnie.
5.09.2026

- 9.30-10.00 - odprawa zawodników
- 10.30 – 15.30 - otwarcie i pojedynki fazy grupowej,

- 16.00 – 17.30 – mecze fazy pucharowej, 


6.09.2026

- 10.00 - gry pucharowe

- 14.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 60- 64 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), koszulka polo, wizytowe jednobarwne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 27.08.2026r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2026 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 8 lutego). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 30.08.2026. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.


OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie-ur. w 2009 r.) z licencją PZBil,

150 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2026

170 zł - pozostali zawodnicy.

Zgłoszenia po terminie (po 27.08.)  + 40 złotych.


HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Participants list

1Rekoraj, Snikers1.2
2Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica12.2
31979Rokietnica4.1
4Katowice, GKS Katowice11.2
5Strzelin14.4
6Jaworzno, UKS Fair Play14.3
7Kraków, TCF HuB12.3
8Wroclaw, Spider15.2
9Janowiec Wielkopolski, UKS Dragon13.5
10Lublin, Masters15.3
11Kelce, Nosan11.3
12Gdansk, Green Club16.2
13Zakopane11.4
14Katowice, GKS Katowice12.1
15Jaworzno, UKS Fair Play19.5
16Lublin, Masters16.3
17Gdansk, Strefa - Diamond26.1
18Bidgosch, TakeAway Dzik12.4
19Rokietnica, Akademia Bilardowa16.4
20Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe15.4
21Tczew20.2
22Rekoraj, Snikers11.5
23Warszawa20.3
24Mragowo, SKB1.3
25Tomaszów Mazowiecki15.5
26Kraków, TCF HuB16.1
27Lodz, Frame12.5
28Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker1.4
29Gdansk14.2
30Ketrzyn, Seven13.2
31Bialystok, Elida13.3
32Bialystok, Bank Spółdzielczy w Sokółce Piotrowski Żuraw20.4
33Kraków, TCF HuB13.4
34Kelce28.5
35Lodz, Strefa - billiard and dart18.1
36Katowice, GKS Katowice20.5
37Warszawa14.5
38Gdynia19.4
39Lodz1.5
40Rekoraj, Snikers22.5
41Gdansk28.1
42Lodz26.5
43Lublin, Masters28.4
44Katowice, GKS Katowice6.1
451993Bytom, Royal10.1
46Warszawa16.5
47Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker27.5
48Rokietnica, TG Sokół2.2
49Rekoraj, Snikers24.3
50Katowice, GKS Katowice17.2
511984Lodz, Strefa - billiard and dart15.1
52Ketrzyn, Seven17.3
53Tczew, Arkadia10.5
54Katowice23.2
55Świdwin23.3
56Brzeszcze, Bistro BIlard23.4
57Gdansk, Green Club11.1
58Lodz, Frame2.3
59Warszawa24.2
60Rekoraj, Snikers23.5
61Znin, UKS Pałuki21.4
62Rekoraj, Snikers21.3
63Zakopane21.2
64Gdansk, Strefa - Diamond17.4
65Lodz, Frame7.3
66Kraków, UKS YMCA9.1
67Gdansk, Strefa - Diamond28.2
68Slupsk10.2
691999Katowice2.1
70Jaworzno, UKS Fair Play10.3
71Bidgosch, TakeAway Dzik7.2
72Katowice, GKS Katowice26.4
73Kelce, Nosan4.3
74Poznan'10.4
75Lublin, Olimp21.5
76Katowice, GKS Katowice18.5
77Ketrzyn28.3
78Gdansk, Strefa - Diamond21.1
79Horzov, Czorno bila3.2
80Gdynia9.5
81Lublin, Masters8.4
82Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy14.1
83Tczew, Arkadia2.4
84Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe3.3
85Ketrzyn, Seven17.5
86Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker17.1
87Katowice, GKS Katowice24.1
88Warszawa, WSB M132.5
89Marki27.4
90Reda3.4
91Poznan', Zakręcona Bila9.4
92Katowice, GKS Katowice19.1
93Lodz, Frame3.5
941991Kelce, Nosan Kielce24.4
95Sokolka, LP Metal Fach26.2
961990Kelce, Fortis Bilard5.1
97Olsztyn4.2
98Katowice, GKS Katowice8.3
991985Lodz, Strefa - billiard and dart8.1
100Konstantynów Łódzki22.2
101Katowice, GKS Katowice7.1
102Zakopane25.5
1032001Rokietnica, Akademia Bilardowa20.1
104Lublin, UKS Baribal18.4
105Chernevice, Promyk22.3
106Gdansk, Strefa - Diamond13.1
107Lodz26.3
108Rekoraj, Snikers8.2
109Gdansk27.3
110Stalowa Wola25.4
1111994Katowice, GKS Katowice1
112Lodz25.3
113Ketrzyn, Seven7.4
114Ketrzyn, Seven24.5
115Tczew, Arkadia25.2
116Rokietnica, Akademia Bilardowa7.5
117Brzeszcze, Bistro BIlard4.4
118Chernevice9.3
119Bidgosch27.1
120Bidgosch9.2
121Kelce8.5
122Katowice, GKS Katowice22.4
123Plotsk19.3
124Bidgosch, TakeAway Dzik22.1
125Gdansk, Strefa - Diamond19.2
126Katowice, Czorno bila27.2
127Lodz, Frame4.5
128Chernevice18.3
129Katowice, GKS Katowice18.2
130Piechcin, Bila Piechcin6.5
131Bielany Wrocławskie5.4
1321996Tomaszów Mazowiecki6.4
133Bytom, Royal25.1
134Marki5.3
135Bialystok, Bank Spółdzielczy w Sokółce Piotrowski Żuraw3.1
136Reda, Akademia Bilardowa Reda5.2
137Gdansk, Strefa - Diamond6.3
138Lodz, Strefa - billiard and dart23.1
1392006Dnipro, Академія Більярду6.2
1402000Kyiv5.5
6436
6236
6160
6062
5936
5856
5716
5656
5546
5426
5362
5216
5163
5056
4962
4826
4746
4646
4563
4416
4363
4216
4165
4006
3946
3826
3763
3606
3563
3446
3363
3153
3015
2952
2805
2753
2652
2315
2215
2153
2051
1953
1805
1551
1415
1335
1254
1145
1054
1051
1015
1054
1050
1051
1050
1050
1050
1005
1052
1025
1051
1005
1050
1025
1054
1050
1051
1054
1052
1054
1051
1015
1053
1025
1015
1050
1052
953
945
945
935
905
950
950
952
925
925
951
905
950
915
915
935
945
950
952
951
952
952
953
945
951
915
954
953
845
854
852
815
854
845
815
845
805
805
815
815
854
835
805
850
853
851
854
853
805
854
805
815
854
815
835
852
752
752
750
750
751
752
752
750
753
751
753
752
750
750
752
725
753
751
750
751
751
753
753
751
754
752
750
751
705
651
645
615
625
645
653
645
653
625
605
625
650
625
645
653
651
645
605
645
605
605
605
652
615
605
652
645
605
615
552
551
553
525
553
550
535
545
550
554
553
550
553
553
535
535
553
535
550
550
551
552
551
553
550
525
550
550
553
415
452
415
415
450
450
451
425
425
405
415
452
435
451
435
425
450
405
405
415
445
453
454
405
452
453
435
435
415
345
350
350
350
352
350
352
353
351
352
350
350
350
351
350
351
351
350
352
350
345
354
350
352
350
352
350
354
351
252
205
215
252
251
225
252
215
245
215
250
254
254
215
205
251
250
215
252
250
205
253
225
205
205
205
251
225
254
152
115
150
150
150
115
152
151
105
150
151
135
152
150
151
152
145
151
150
151
151
152
125
115
152
151
154
153

Group 1

12345+mΔm+fΔfPlace
1Adamiec Izabela×2 : 50 : 52 : 51 : 5-45-155
2Drożdż Łukasz5 : 2×1 : 55 : 20 : 52011-33
3Gaćkowski Borys5 : 05 : 1×5 : 03 : 53218122
4Jagas Kamil5 : 22 : 50 : 5×0 : 51-27-104
5Szewczyk Wojciech5 : 15 : 05 : 35 : 0×4420161

Group 2

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kaczmarek Wiktor×5 : 02 : 55 : 13 : 5201543
2Kosnowicz Tomasz0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3Macioł Daniel5 : 25 : 0×5 : 05 : 34420151
4Oszmana Aleksander1 : 55 : 00 : 5×2 : 51-28-74
5Polis Piotr5 : 35 : 03 : 55 : 2×321882

Group 3

12345+mΔm+fΔfPlace
1Ociepka Maciej×1 : 55 : 05 : 30 : 52011-24
2Pałczyński Adam5 : 1×5 : 14 : 50 : 5201422
3Polok Kacper0 : 51 : 5×0 : 50 : 5-41-195
4Rogoś Przemysław3 : 55 : 45 : 0×1 : 5201403
5Łopotko Hubert5 : 05 : 05 : 05 : 1×4420191

Group 4

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 25 : 05 : 35 : 14420141
2Marcinkowski Ksawery2 : 5×5 : 44 : 54 : 51-215-44
3Smoczyński Michał0 : 54 : 5×3 : 50 : 5-47-135
4Tomiczek Piotr3 : 55 : 45 : 3×5 : 1321852
5Wilk Adam1 : 55 : 45 : 01 : 5×2012-23

Group 5

12345+mΔm+fΔfPlace
1Skoneczny Mariusz×5 : 05 : 05 : 05 : 24420181
2Wojtyński Dominik0 : 5×2 : 55 : 11 : 51-28-84
3Ćwikliński Rafał0 : 55 : 2×4 : 50 : 51-29-83
4Żala Karol0 : 51 : 55 : 4×1 : 51-27-125
5Руденко Никита2 : 55 : 15 : 05 : 1×3217102

Group 6

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jastrzab Dominik×5 : 25 : 35 : 05 : 04420151
2Wojciechowski Dominik2 : 5×0 : 55 : 05 : 1201213
3Zabecki Mikolaj3 : 55 : 0×5 : 25 : 13218102
4Żelasko Brajan0 : 50 : 52 : 5×1 : 5-43-175
5Бренько Олександр0 : 51 : 51 : 55 : 1×1-27-94

Group 7

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kulisiewicz Jacek×0 : 51 : 55 : 12 : 51-28-84
2Majoch Szymon5 : 0×2 : 55 : 15 : 03217112
3Stachowiak Sambor5 : 15 : 2×5 : 05 : 04420171
4Szulc Oliwier1 : 51 : 50 : 5×4 : 5-46-145
5Tarka Julia5 : 20 : 50 : 55 : 4×2010-63

Group 8

12345+mΔm+fΔfPlace
1Oleszczuk Piotr×5 : 03 : 55 : 14 : 5201762
2Smolana Bartłomiej0 : 5×0 : 53 : 55 : 31-28-105
3Sniegocki Mateusz5 : 35 : 0×1 : 55 : 0321681
4Stępień Antoni1 : 55 : 35 : 1×0 : 52011-34
5Turkowski Szymon5 : 43 : 50 : 55 : 0×2013-13

Group 9

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kural Szymon×5 : 05 : 05 : 05 : 04420201
2Okręglak Wojciech0 : 5×1 : 55 : 44 : 51-210-95
3Puk Michał0 : 55 : 1×5 : 32 : 52012-23
4Tracz Bartosz0 : 54 : 53 : 5×5 : 41-212-74
5Tucholski Wojciech0 : 55 : 45 : 24 : 5×2014-22

Group 10

12345+mΔm+fΔfPlace
1Juszczyszyn Konrad×5 : 35 : 15 : 05 : 44420121
2Kleinszmit Konrad3 : 5×5 : 45 : 05 : 4321852
3Leżoń Krzysztof1 : 54 : 5×5 : 43 : 51-213-64
4Madejski Marcin0 : 50 : 54 : 5×1 : 5-45-155
5Michejenko Jegor4 : 54 : 55 : 35 : 1×201843

Group 11

12345+mΔm+fΔfPlace
1Balis Andrzej×4 : 52 : 55 : 12 : 51-213-34
2Bruśnicki Szymon5 : 4×4 : 55 : 21 : 52015-13
3Bulas Marcin5 : 25 : 4×5 : 03 : 5321872
4Dabrowicz Mikołaj1 : 52 : 50 : 5×0 : 5-43-175
5Konkel Kacper5 : 25 : 15 : 35 : 0×4420141

Group 12

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Julia×5 : 13 : 55 : 22 : 5201523
2Boguszewski Paweł1 : 5×4 : 55 : 04 : 51-214-14
3Błachowski Paweł5 : 35 : 4×5 : 25 : 2442091
4Chmielewski Sebastian2 : 50 : 52 : 5×1 : 5-45-155
5Gardjas Krzysztof5 : 25 : 42 : 55 : 1×321752

Group 13

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brodecka Oktawia×5 : 33 : 52 : 52 : 51-212-65
2Groch Wojciech3 : 5×3 : 50 : 55 : 11-211-54
3Grygieńć Maciej5 : 35 : 3×2 : 55 : 4321722
4Głąb Wojciech5 : 25 : 05 : 2×5 : 34420131
5Statkiewicz Patryk5 : 21 : 54 : 53 : 5×1-213-43

Group 14

12345+mΔm+fΔfPlace
1Berczyński Piotr×5 : 05 : 25 : 20 : 5321562
2Bierzgalska Magdalena0 : 5×5 : 34 : 50 : 51-29-94
3Gil Łukasz2 : 53 : 5×1 : 51 : 5-47-135
4Iniutin Nazar2 : 55 : 45 : 1×1 : 52013-23
5Ostrowski Piotr5 : 05 : 05 : 15 : 1×4420181

Group 15

12345+mΔm+fΔfPlace
1Borkowski Dawid×5 : 05 : 25 : 31 : 5321663
2Brodowski Mateusz0 : 5×0 : 51 : 50 : 5-41-195
3Chrobot Jakub2 : 55 : 0×5 : 05 : 23217101
4Filip Mateusz3 : 55 : 10 : 5×3 : 51-211-54
5Kapłan Tomasz5 : 15 : 02 : 55 : 3×321782

Group 16

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzezińska Weronika×5 : 10 : 52 : 55 : 22012-13
2Chagowski Tomasz1 : 5×1 : 52 : 52 : 5-46-145
3Cholewiński Mateusz5 : 05 : 1×0 : 53 : 5201322
4Fortuński Marcel5 : 25 : 25 : 0×5 : 24420141
5Kaczmarek Paweł2 : 55 : 25 : 32 : 5×2014-14

Group 17

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kania Paweł×5 : 05 : 45 : 22 : 5321763
2Kaźmierczak Laura0 : 5×0 : 52 : 50 : 5-42-185
3Krysiński Paweł4 : 55 : 0×5 : 05 : 23219121
4Piecychna Jakub2 : 55 : 20 : 5×0 : 51-27-104
5Pietrzyk Jacek5 : 25 : 02 : 55 : 0×3217102

Group 18

12345+mΔm+fΔfPlace
1Homza Dominik×5 : 25 : 15 : 25 : 14420141
2Milewski Bartłomiej2 : 5×5 : 23 : 55 : 3201503
3Stankiewicz Jakub1 : 52 : 5×2 : 53 : 5-48-125
4Wiśnik Jakub2 : 55 : 35 : 2×5 : 2321752
5Wojaczek Norbert1 : 53 : 55 : 32 : 5×1-211-74

Group 19

12345+mΔm+fΔfPlace
1Cabała Julia×5 : 25 : 25 : 14 : 5321991
2Izdebski Adrian2 : 5×1 : 55 : 10 : 51-28-84
3Regieli Dominik2 : 55 : 1×5 : 44 : 5201613
4Vanderley Ryan1 : 51 : 54 : 5×5 : 41-211-85
5Wasilewski Roman5 : 45 : 05 : 44 : 5×321962

Group 20

12345+mΔm+fΔfPlace
1Cyman Bartłomiej×5 : 41 : 55 : 40 : 52011-73
2Droździak Filip4 : 5×4 : 54 : 52 : 5-414-65
3Górski Tomasz5 : 15 : 4×5 : 13 : 5321872
4Hołociński Piotr4 : 55 : 41 : 5×1 : 51-211-84
5Stankiewicz Adam5 : 05 : 25 : 35 : 1×4420141

Group 21

12345+mΔm+fΔfPlace
1Koziełek Szymon×0 : 50 : 50 : 50 : 5-40-205
2Kraś Fabian5 : 0×1 : 50 : 50 : 51-26-94
3Krysiński Bogusław5 : 05 : 1×2 : 51 : 5201323
4Miernowski Jan5 : 05 : 05 : 2×1 : 5321692
5Nowak Jeremi5 : 05 : 05 : 15 : 1×4420181

Group 22

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jamorski Oskar×5 : 05 : 02 : 53 : 5201553
2Sowiński Wojciech0 : 5×5 : 12 : 51 : 51-28-84
3Staroń Marta0 : 51 : 5×0 : 50 : 5-41-195
4Twerdyk Piotr5 : 25 : 25 : 0×2 : 5321782
5Walter Jacek5 : 35 : 15 : 05 : 2×4420141

Group 23

12345+mΔm+fΔfPlace
1Klisz Kamil×4 : 53 : 55 : 44 : 51-216-34
2Kociński Krzysztof5 : 4×2 : 52 : 51 : 51-210-95
3Koman Daniel5 : 35 : 2×1 : 55 : 3321632
4Kozakowski Adrian4 : 55 : 25 : 1×3 : 5201743
5Żelasko Norbert5 : 45 : 13 : 55 : 3×321851

Group 24

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kafar Patryk×3 : 51 : 51 : 55 : 01-210-54
2Kowalski Konrad5 : 3×2 : 51 : 55 : 0201303
3Polak Adam5 : 15 : 2×3 : 55 : 03218102
4Rozwadowski Bartosz5 : 15 : 15 : 3×5 : 04420151
5Szuprytowski Adrian0 : 50 : 50 : 50 : 5×-40-205

Group 25

12345+mΔm+fΔfPlace
1Stachowski Wawrzyniec×1 : 51 : 51 : 51 : 5-44-165
2Szerszeń Maciej5 : 1×5 : 45 : 45 : 4442071
3Szmitka Oliwier5 : 14 : 5×0 : 51 : 51-210-64
4Sząszor Mateusz5 : 14 : 55 : 0×5 : 33219102
5Zajac Dominik5 : 14 : 55 : 13 : 5×201753

Group 26

12345+mΔm+fΔfPlace
1Chmiel Marcin×5 : 15 : 32 : 55 : 3321753
2Janiszewski Jacek1 : 5×5 : 21 : 51 : 51-28-94
3Malicki Michał3 : 52 : 5×3 : 51 : 5-49-115
4Ryłko Sebastian5 : 25 : 15 : 3×4 : 5321981
5Stoliński Adrian3 : 55 : 15 : 15 : 4×321872

Group 27

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kaczmarek Szymon×1 : 55 : 14 : 55 : 0201543
2Politowski Dominik5 : 1×5 : 43 : 55 : 0321881
3Syryca Krystian1 : 54 : 5×2 : 55 : 01-212-34
4Tucholski Jacek5 : 45 : 35 : 2×0 : 5321512
5Wierzchowski Jan0 : 50 : 50 : 55 : 0×1-25-105

Group 28

12345+mΔm+fΔfPlace
1Hajduk Jakub×5 : 05 : 05 : 25 : 04420181
2Janiszewska Natalia0 : 5×3 : 51 : 55 : 21-29-84
3Jarzynka Mateusz0 : 55 : 3×5 : 15 : 0321562
4Kwiecień Marcin2 : 55 : 11 : 5×5 : 1201313
5Mogielnicki Wojciech0 : 52 : 50 : 51 : 5×-43-175
#1
#2
4
5
#3
4
5
#4
3
5
#5
5
1
#6
4
5
#7
5
2
#8
#9
#10
2
5
#11
4
5
#12
5
4
#13
3
5
#14
1
5
#15
5
1
#16
#17
#18
0
5
#19
5
3
#20
5
1
#21
5
3
#22
1
5
#23
1
5
#24
#25
#26
5
2
#27
5
3
#28
0
5
#29
5
2
#30
1
5
#31
5
3
#32
#33
6
3
Place 17
#34
4
6
Place 17
#35
6
3
Place 17
#36
0
6
Place 17
#37
6
3
Place 17
#38
2
6
Place 17
#39
4
6
Place 17
#40
0
6
Place 17
#41
6
5
Place 17
#42
1
6
Place 17
#43
6
3
Place 17
#44
1
6
Place 17
#45
6
3
Place 17
#46
4
6
Place 17
#47
4
6
Place 17
#48
2
6
Place 17
#49
6
2
Place 9
#50
5
6
Place 9
#51
6
3
Place 9
#52
1
6
Place 9
#53
6
2
Place 9
#54
2
6
Place 9
#55
4
6
Place 9
#56
5
6
Place 9
#57
1
6
Place 5
#58
5
6
Place 5
#59
3
6
Place 5
#60
6
2
Place 5
#61
6
0
Semifinal
#62
3
6
Semifinal
#64
3
6
Final

Final Standing

Place 1

1985Lodz, Strefa - billiard and dart100.083.00%

Place 2

1993Bytom, Royal80.081.67%

Place 3-4

Katowice, GKS Katowice70.081.33%
1979Rokietnica70.080.33%

Place 5-8

1990Kelce, Fortis Bilard65.080.67%
Bialystok, Bank Spółdzielczy w Sokółce Piotrowski Żuraw65.080.33%
1994Katowice, GKS Katowice65.079.33%
1999Katowice65.078.33%

Place 9-16

Kraków, UKS YMCA55.082.67%
Lodz, Strefa - billiard and dart55.079.00%
Katowice, GKS Katowice55.079.00%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa55.078.33%
Gdansk, Green Club55.078.00%
Kraków, TCF HuB55.077.67%
2000Kyiv55.069.33%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe55.055.67%

Place 17-32

Kelce50.079.67%
Bidgosch, TakeAway Dzik50.078.00%
1991Kelce, Nosan Kielce50.077.00%
Stalowa Wola50.073.33%
Lublin, Olimp50.066.00%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe50.065.00%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker50.064.67%
1996Tomaszów Mazowiecki50.064.33%
Katowice, GKS Katowice50.063.67%
Bialystok, Bank Spółdzielczy w Sokółce Piotrowski Żuraw50.063.00%
Katowice, GKS Katowice50.063.00%
Jaworzno, UKS Fair Play50.062.67%
Lodz, Strefa - billiard and dart50.062.33%
Tczew, Arkadia50.062.00%
Strzelin50.061.67%
Brzeszcze, Bistro BIlard50.061.00%

Place 33-56

Gdansk, Strefa - Diamond45.079.00%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy45.078.33%
Kraków, TCF HuB45.075.00%
Katowice, GKS Katowice45.073.33%
Gdansk, Strefa - Diamond45.061.67%
Bidgosch, TakeAway Dzik45.061.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker45.060.67%
Tczew, Arkadia45.060.33%
1984Lodz, Strefa - billiard and dart45.060.00%
Lodz45.059.00%
Sokolka, LP Metal Fach45.058.67%
Warszawa, WSB M1345.058.33%
Marki45.058.33%
Zakopane45.058.00%
Lodz, Frame45.058.00%
Brzeszcze, Bistro BIlard45.057.67%
Gdansk, Strefa - Diamond45.057.67%
Chernevice45.057.33%
Lublin, Masters45.057.00%
Bialystok, Elida45.055.67%
Bidgosch45.055.00%
Lublin, Masters45.044.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa45.043.33%
Bidgosch45.040.33%

Place 57-84

Wroclaw, Spider40.070.33%
Katowice, GKS Katowice40.070.00%
Gdansk, Strefa - Diamond40.069.33%
Rekoraj, Snikers40.053.33%
Bytom, Royal40.052.67%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker40.052.33%
Rokietnica, TG Sokół40.052.33%
Rekoraj, Snikers40.052.00%
Poznan'40.052.00%
Zakopane40.051.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica40.051.00%
Gdansk, Strefa - Diamond40.050.67%
Piechcin, Bila Piechcin40.050.67%
Katowice, GKS Katowice40.050.33%
Warszawa40.050.00%
Katowice, GKS Katowice40.050.00%
Lodz, Frame40.050.00%
Kelce, Nosan40.049.33%
Gdansk, Green Club40.049.33%
Kelce40.049.33%
Warszawa40.048.67%
Poznan', Zakręcona Bila40.048.67%
Lodz, Frame40.048.67%
Mragowo, SKB40.048.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa40.046.00%
Tczew40.045.67%
Gdansk, Strefa - Diamond40.031.00%
Marki40.028.00%

Place 85-112

Warszawa35.049.33%
Horzov, Czorno bila35.048.33%
Rekoraj, Snikers35.048.00%
Kraków, TCF HuB35.032.67%
Katowice35.031.67%
Katowice, GKS Katowice35.031.33%
Kelce, Nosan35.031.33%
Gdansk35.031.33%
Tomaszów Mazowiecki35.030.00%
Ketrzyn, Seven35.030.00%
Rekoraj, Snikers35.030.00%
Slupsk35.030.00%
Lodz35.029.33%
Chernevice35.029.33%
Katowice, GKS Katowice35.029.00%
Katowice, GKS Katowice35.028.67%
Gdansk35.028.00%
Tczew, Arkadia35.028.00%
Jaworzno, UKS Fair Play35.027.67%
Gdynia35.027.67%
Lodz, Frame35.027.67%
Konstantynów Łódzki35.027.67%
Bielany Wrocławskie35.027.67%
Lodz35.027.33%
2006Dnipro, Академія Більярду35.026.67%
Lodz35.026.33%
Ketrzyn, Seven35.026.33%
Rekoraj, Snikers35.026.00%

Place 113-140

Janowiec Wielkopolski, UKS Dragon30.030.00%
Plotsk30.028.67%
Świdwin30.028.00%
Gdynia30.028.00%
Katowice, GKS Katowice30.026.67%
Reda, Akademia Bilardowa Reda30.025.33%
Katowice, Czorno bila30.025.00%
Warszawa30.013.67%
Katowice, GKS Katowice30.010.33%
Lublin, UKS Baribal30.09.33%
Gdansk30.08.33%
Olsztyn30.08.33%
Lublin, Masters30.07.67%
Ketrzyn, Seven30.07.67%
Rekoraj, Snikers30.06.67%
Bidgosch, TakeAway Dzik30.06.67%
Jaworzno, UKS Fair Play30.06.67%
Zakopane30.05.33%
Rekoraj, Snikers30.04.33%
Ketrzyn30.04.33%
Gdansk, Strefa - Diamond30.04.33%
Ketrzyn, Seven30.03.00%
Lublin, Masters30.01.33%
Reda30.01.33%
Chernevice, Promyk30.01.33%
Lodz, Frame30.00.00%
Znin, UKS Pałuki30.00.00%
Ketrzyn, Seven30.00.00%


Our Sport Partners