Dynamic Billard Best of the East - 9-Ball POL, Kielce • 21-22 November 2020

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Kielce
Plac Moniuszki 2b
Start
21 November 2020
Final
22 November 2020

Version English and Polish

Wersja polska znajduje się poniżej angielskiej

Podział na rundy turniejowe

Odprawy zawodników – player’s meetings

9.30 – 9.50

M. Skoneczny; K. Skowerski, S. Batkowski, D. Jastrząb, T. Kapłan, S. Hołówko, S. Sadlik, P. Bujny, A. Quarta, K. Sząszor, M. Sząszor, K. Konkel, D. Zając, W. Szewczyk, M. Ząbecki, M. Ząbek, J. Kowalczyk,

12.30- 12.50

G.Lasota, S. Kural, L. Hajsman, M. Fortuński, D. Jędrzejczak, D. Macioł, D. Hryb, W. Banek, S. Duda, M. Muklewicz, A. Stankiewicz, D. Brzeziński, M. Puk, P. Mikuśka, M. Duraci, J. Horenovsky,

15.30-15.50

P. Boguszewski, O. Jamorski, M. Turkowski, S. Stachowiak, P. Likowski, B. Rozwadowski, J. Koniar, R. Babica, T. Praus, W. Fortuński, F. Lebduska, M. Śniegocki, M. Berkec, K. Juszczyszyn, A. Brzękowski, W. Gosk.

Mak Marketing,  East European Billiard Council and Marshal of Swietokrzyskie Province

 present

Dynamic Billiard Best of the East – 2020

International Billiard Championship of Swietokrzyskie Province

Special security policies will be introduced due to the COVID 19 epidemic.

Date – 21.11. – 22.11.2020

Venue: Kieleckie Centrum Bilardowe” Contact” – Kielce,  Pl. Moniuszki 2 B, 

Tables/ Cloth/ Balls- 8 tables : Dynamic 9 ft + WIK 9-ft, - Iwan Simonis 860  cloth, Aramith Duramith Tournament balls.

Schedule:

21.11.2020 – Saturday

 10.00- 13.00 – matches – groups 1-5

 13.00 – 16.00 – matches – groups 6-10

16.00 – 19.00 – matches – groups  11-15

18.00- 21.00 – matches – groups 16-20

22.11.2020  - Sunday

10.00 – start matches – single elimination,

18.00 – final and award ceremony.

The announcement on the technical course of the tournament will be published at least 3 days before the competition on www.ebc-billiard.com and www.makmarketing.pl

Tournament: 9-ball – 9 ball on the spot , 1st Stage – Robin Round – matches in groups ,race to 5-7; The best 16-32 players will qualified to the next round. 2nd Stage – last 16 or 32 single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7, The tournament is open for all athletes

Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 18.11. 2020. Limit – max. 64 participants !!!List of participants:www.ebc-billiard.com 

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prize money

1st - place- 1.000 euro, 2nd place- 600 euro, 3-4th place- 350 euro, 5-8thplace- 200 euro.

Entry-fee for:

EEBC members and Partners:

  • men athletes -55€ (50€ entry fee + 5€ for International Billiard Academy),
  • women and pupils athletes (max. 17 years-old)- 35€ (30€ + 5€ for International Billiard Academy).
  • foreign players, (not Poles) ranked from 1 to 25 in the ranking 2020 – 10 euro,

Others: men – 65 euro, women and pupils – 50 euro, (10 euro for IBA).

The participants pay the entry fee during the registration or before on EEBC bank account.

The Honorary Patrons are: the Swietokrzyski Marshal's Office.

Tournament director: Marcin Krzemiński

Head referee:Andrzej Skupien,

Local tournament director: Grzegorz Kedzierski

Sponsors: Marshal of Swietokrzyskie Province, Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith                 ( Wameter S.A.), Predator, Cuetec. 

Players will receive ranking points from the following tournaments:

Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland

Ranking points

1 place – 100 points,2 place – 80 points,3-4 place – 70 points,5-8 place – 65 points,9-16 place – 55 points,17-24 place – 50 points,25-32 place – 45 points,33-48 place – 40 points,49-64 place – 35 points

The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

 

 East European Billiard Council, Mak Marketing

i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 zapraszają na

Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Bilard 9-Bil

zaliczane do europejskiego cyklu

2020 Dynamic Billiard Best of the East

              Z powodu epidemii COVID 19 wprowadzone będą specjalne zasady bezpieczeństwa.

Data – 21.11 – 22.11.2020

Miejsce gier : Kieleckie Centrum Bilardowe „Contact” , Kielce , Pl. Moniuszki 2 B,

 

Sponsorzy: Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Świetokrzyskiego, Dynamic Billard Organization z Niemiec, Iwan Simonis S.A. Belgia,  Saluc S.A. ( Aramith) Belgia, Predator, Cuetec,  

 

Stoły/ Sukno/ Bile- 8 stołów - Dynamic 9 ft + WIK 9-ft, - sukno Iwan Simonis 860, bile Aramith Duramith Tournament.

Program:

21.11.2020 – Sobota

10.00- 13.00 – mecze grup 1-5

 13.00 – 16.00 – mecze grup 6-10

16.00 – 19.00 – mecze grup11-15

19.00- 22.00 – mecze grup 15-20

22.11.2020 - Niedziela

 10.00 - mecze fazy pucharowej,

18.00 - finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil (bila nr 9 na punkcie głównym), I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5 wygranych partii. Z każdej grupy dwóch zawodników awansuje do fazy pucharowej, II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 32- 40 zawodników, w zależności od liczby startujących.

Rejestracja na e-mail mak@makmarketing.pl!!!. Zgłoszenia do dn.18.11.20 r. do godziny 15.00. Limit uczestników – max. 64 osób.

UWAGA!!! W dniu 18 listopada zostanie opublikowana lista startowa z podziałem na grupy. Zawodnicy zgłaszają się do gry w wyznaczonych godzinach. Ze wzglądu na bezpieczeństwo do klubu będą wpuszczane tylko osoby grające w wyznaczonym czasie oraz osoby zaproszone przez EEBC.

 

Na listę startową zostaną wpisane wyłącznie osoby, których opłata startowa znajdzie się na rachunku EEBC lub kasie EEBC przed turniejem !!!

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo (obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

1.miejsce- 4.500 PLN,( 1.000 euro) , 2 miejsce- 2.700 PLN,( 600 euro) , 3-4 miejsce- 1.575 PLN (350 euro) , 5-8 miejsce-900 PLN (200 euro). Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

Opłaty startowe: 

  • Dla członków i Partnerów EEBC - 250 zł (55 euro); zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie (urodzeni w 2003 i młodsi) 160 zł (35 euro).
  • Dla pozostałych: mężczyźni – 65 euro (295 zł), kobiety i juniorzy do 17 lat – 50 euro ( 225 zł)
  • W opłatach zawarta jest wpłata 5 lub 10 euro na program Międzynarodowej Bilardowej Akademii EEBC.

 Na listę startową zostaną wpisane wyłącznie osoby, których opłata startowa znajdzie się na rachunku EEBC lub kasie EEBC przed turniejem!!! Przy nazwiskach osób, które zostały wstępnie zakwalifikowane umieszczone zostanie oznaczenie „W”- warunkowo do czasu otrzymania wpłaty. Oznaczenie „R” oznacza, że osoba znajduje się na liście rezerwowej.

Lista znajduje się na www.ebc-billiard.com

  • UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

Hotele: dowolne.

Dyrektor cyklu: Marcin Krzemiński (POL)

Sędzia główny:Andrzej Skupień,

Lokalny dyrektor turnieju: Grzegorz Kędzierski

W niżej wymienionych turniejach cyklu 2020 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

Dynamic Billiard Best of the East – Czechy,

Dynamic Billiard Best of the East – Słowacja,

Dynamic Billiard Best of the East – Polska,

Dynamic Billiard Best of the East – Polska

 Punkty rankingowe

1 miejsce – 100 pkt,

2 miejsce – 80 pkt

3-4 miejsce – 70 pkt,

5-8 miejsce – 65 pkt,

9-16 miejsce – 55 pkt,,

17-24 miejsce – 50 pkt,

25-32 miejsce – 45 pkt,

33-48 miejsce – 40 pkt,

49-64 miejsce – 35 pkt,

65-96 miejsce – 30 pkt,

97 … miejsce – 25 pkt.

Ranking publikowany jest na stronie www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com .

Participants list

11979POLRokietnicaI3
2POLTarnów, MUKS IKSG2
31995POLKielce, NosanB2
4POLPoznan, Zakręcona BilaL2
5POLGdańsk, Green ClubI1
6POLGdańsk, Green ClubH3
7POLRokietnica, Akademia BilardowaL3
8POLRzeszów, Reslogistic TrójkątA3
9POLPoznań, Zakręcona BilaG3
10SVKTrenčín, K8F2
111992POLLubinH1
12POLLubin, BaribalI4
13POLTarnów, BilaK4
14CZEPlzeň, Billiard StarsG1
15POLRzeszów, Transcare TrójkątB4
16CZEPardubice, Maple Pool ClubE4
171993BLRMinsk, Spider WrocławE2
18POLRękoraj, SnikersJ1
19POLJaworzno, UKS Fair PlayC1
20POLGdańsk, Green ClubF3
211993POLBieruń, ERG FolieL4
221984POLKielce, Nosan KielceD1
23SVKBratislava, Elite KAMI PROFITI2
24POLTczew, ArkadiaD3
25POLKraków, UKS YMCAD4
26POLKraków, UKS YMCAF1
27POLSokółka, LP Metal FachE1
28CZEPardubice, Maple Pool ClubK2
29POLPoznań, Zakręcona BilaJ3
301999POLKatowice, Cromo-StalF4
31SVKTrenčín, K8 BuldogsH2
32POLGdańsk, Green ClubG4
33CZEPardubice, Maple Pool ClubJ2
34POLPoznan, Zakręcona BilaE3
35ITABolognaA2
361991POLKielce, Nosan KielceJ4
37POLRzeszów, TrójkątD2
381990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński DachyA1
391985POLKatowice, Cromo-StalK3
40POLJaworzno, UKS Fair PlayL1
412001POLRokietnica, Akademia BilardowaH4
421994POLKatowice, Cromo-StalA4
43POLTczew, ArkadiaB3
44POLTczew, ArkadiaC3
45POLKielce, Nosan KielceK1
461996POLTomaszow MazowieckiC2
47POLSokółka, LP Metal FachB1
48POLBieruń, ERG FolieC4

Final

3174

Semifinal

3076
2957

Quaterfinal

2857
2747
2657
2567

1/8 finals

2475
2374
2257
2173
2047
1947
1867
1771

First round

1573
1474
1173
1017
767
674
327
273

Group L

654
505
454
352
251
154

Group K

651
535
453
325
245
151

Group J

635
551
435
352
252
151

Group I

652
554
454
315
251
115

Group H

635
551
435
350
250
154

Group G

615
535
445
325
254
154

Group F

653
535
435
351
254
150

Group E

625
550
450
354
254
153

Group D

651
535
454
351
251
150

Group C

654
553
425
305
245
151

Group B

645
554
452
335
215
153

Group A

625
505
415
353
252
151

Group A

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBujny Piotr×2 : 53 : 52 : 5-37-84
2ITAQuarta Antonio5 : 2×1 : 51 : 51-17-53
3POLSkoneczny Mariusz5 : 35 : 1×0 : 5211012
4POLSzewczyk Wojciech5 : 25 : 15 : 0×3315121

Group B

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBatkowski Sebastian×5 : 25 : 43 : 5211322
2POLHolowko Sebastian2 : 5×1 : 54 : 5-37-84
3POLSząszor Kamil4 : 55 : 1×5 : 3211451
4POLZajac Dominik5 : 35 : 43 : 5×211313

Group C

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJastrzab Dominik×0 : 55 : 15 : 3211012
2POLSząszor Mateusz5 : 0×5 : 45 : 4331571
3POLZabecki Mikolaj1 : 54 : 5×2 : 5-37-84
4POLZąbek Monika3 : 54 : 55 : 2×1-11203

Group D

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLKapłan Tomasz×5 : 13 : 55 : 0211371
2POLKonkel Kacper1 : 5×1 : 55 : 11-17-43
3POLKowalczyk Jakub5 : 35 : 1×4 : 5211452
4POLSadlik Szymon0 : 51 : 55 : 4×1-16-84

Group E

1234+mΔm+fΔfPlace
1CZEHořeňovský Jaroslav×0 : 50 : 55 : 41-15-93
2BLRHryb Dmitrij5 : 0×3 : 55 : 2211362
3POLLasota Grzegorz5 : 05 : 3×5 : 4331581
4POLPuk Michal4 : 52 : 54 : 5×-310-54

Group F

1234+mΔm+fΔfPlace
1SVKDuraci Michal×3 : 50 : 53 : 5-36-94
2POLJedrzejczak David5 : 3×1 : 54 : 51-110-33
3POLKural Szymon5 : 05 : 1×3 : 5211372
4POLMaciol Daniel5 : 35 : 45 : 3×331551

Group G

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBanek Wojciech×5 : 14 : 54 : 51-11322
2POLDuda Szymon1 : 5×5 : 24 : 51-110-23
3CZEHajshman Ladislav5 : 42 : 5×3 : 51-110-44
4POLMuklewicz Michal5 : 45 : 45 : 3×331541

Group H

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBrzeziński Dawid×0 : 53 : 50 : 5-33-124
2POLFortunski Mieszko5 : 0×5 : 45 : 13315101
3SVKMikuška Peter5 : 34 : 5×3 : 51-112-13
4POLStankiewicz Adam5 : 01 : 55 : 3×211132

Group I

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBabica Radoslaw×5 : 11 : 55 : 2211131
2POLBoguszewski Pawel1 : 5×5 : 41 : 51-17-74
3POLFortunski Wiktor5 : 14 : 5×4 : 51-11323
4SVKKoniar Jakub2 : 55 : 15 : 4×211222

Group J

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLJamorski Oskar×5 : 25 : 15 : 13315111
2POLLikowski Piotr2 : 5×3 : 52 : 5-37-84
3CZEPraus Tomáš1 : 55 : 3×3 : 51-19-43
4POLRozwadowski Bartosz1 : 55 : 25 : 3×211112

Group K

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLGosk Wojciech×3 : 54 : 55 : 31-112-12
2CZELebduska Filip5 : 3×1 : 51 : 51-17-64
3POLSniegocki Mateusz5 : 45 : 1×5 : 2331581
4POLTurkowski Michal3 : 55 : 12 : 5×1-110-13

Group L

1234+mΔm+fΔfPlace
1POLBerkec Michal×4 : 55 : 44 : 51-113-13
2POLBrzękowski Arkadiusz5 : 4×1 : 52 : 51-18-64
3POLJuszczyszyn Konrad4 : 55 : 1×5 : 0211481
4POLStachowiak Sambor5 : 45 : 20 : 5×2110-12
#1
#2
7
3
#3
2
7
#4
#5
#6
7
4
#7
6
7
#8
#9
#10
1
7
#11
7
3
#12
#13
#14
7
4
#15
7
3
#16
#17
7
1
Place 9
#18
6
7
Place 9
#19
4
7
Place 9
#20
4
7
Place 9
#21
7
3
Place 9
#22
5
7
Place 9
#23
7
4
Place 9
#24
7
5
Place 9
#25
6
7
Place 5
#26
5
7
Place 5
#27
4
7
Place 5
#28
5
7
Place 5
#29
5
7
Place 3
#30
7
6
Place 3
#31
7
4
Final

Final Standing

Place 1

1984POLKielce, Nosan Kielce100.077.67%

Place 2

1999POLKatowice, Cromo-Stal80.075.00%

Place 3-4

1992POLLubin70.074.67%
POLKraków, UKS YMCA70.067.33%

Place 5-8

1994POLKatowice, Cromo-Stal65.077.00%
POLTczew, Arkadia65.073.00%
POLGdańsk, Green Club65.071.67%
1993POLBieruń, ERG Folie65.064.33%

Place 9-16

POLRękoraj, Snikers55.074.33%
1985POLKatowice, Cromo-Stal55.073.67%
POLSokółka, LP Metal Fach55.069.00%
SVKBratislava, Elite KAMI PROFIT55.058.33%
1991POLKielce, Nosan Kielce55.058.33%
POLJaworzno, UKS Fair Play55.056.00%
POLJaworzno, UKS Fair Play55.055.33%
POLTczew, Arkadia55.051.33%

Place 17-24

1993BLRMinsk, Spider Wrocław50.051.00%
2001POLRokietnica, Akademia Bilardowa50.051.00%
1995POLKielce, Nosan50.049.33%
POLKraków, UKS YMCA50.049.33%
1979POLRokietnica50.048.67%
1990POLTomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy50.048.00%
POLTarnów, MUKS IKS50.032.33%
POLTarnów, Bila50.031.33%

Place 25-36

POLSokółka, LP Metal Fach45.061.33%
POLLubin, Baribal45.040.00%
POLBieruń, ERG Folie45.038.67%
POLPoznan, Zakręcona Bila45.038.00%
SVKTrenčín, K8 Buldogs45.038.00%
POLKielce, Nosan Kielce45.037.67%
POLPoznań, Zakręcona Bila45.037.00%
POLGdańsk, Green Club45.036.33%
CZEPardubice, Maple Pool Club45.035.33%
POLTczew, Arkadia45.034.67%
ITABologna45.034.00%
CZEPardubice, Maple Pool Club45.030.67%

Place 37-48

CZEPlzeň, Billiard Stars40.035.67%
POLRokietnica, Akademia Bilardowa40.034.00%
CZEPardubice, Maple Pool Club40.033.67%
POLGdańsk, Green Club40.033.00%
POLRzeszów, Trójkąt40.032.00%
POLPoznan, Zakręcona Bila40.013.33%
POLRzeszów, Reslogistic Trójkąt40.010.33%
POLRzeszów, Transcare Trójkąt40.010.33%
POLPoznań, Zakręcona Bila40.010.33%
1996POLTomaszow Mazowiecki40.010.33%
SVKTrenčín, K840.09.33%
POLGdańsk, Green Club40.05.33%


Our Sport Partners