Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Łódź • 27-28 January 2024

Game
8-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
27 January 2024
Final
28 January 2024

 

GRAND PRIX POLSKI W BILARD „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 8-BIL

                                       i turnieju MAB Drugie Życie

 

TERMIN: 27-28.01.2024 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Strefa – Łódź ul. Piłsudskiego 6
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council i firma Doorso.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: „Brześć Sipa” Spółka Komandytowa w Brześciu Kujawskim. 
PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

SPONSORZY: Predator Group, Dominus Cues,

NAGRODY FINANSOWE- 8.750 zł + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.750 zł,
  • 2 miejsce – 2.000 zł,
  • 3-4 miejsce –1.000 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

Nagrody specjalne: kij Predator Aspire 1-1 (wartość ok.2.800 zł) do wylosowania wśród zawodników, którzy zagrają w 6 turniejach w 2024 roku oraz pakiety wyrobów Brześć dla najlepszego zawodnika po 6 turniejach i klubu, który on reprezentuje.

PROGRAM:

Ponieważ klub dysponuje 60 stołami przewidujemy start wszystkich grup jednocześnie.
27.01.2024

- 9.30-10.00 - odprawa zawodników
- 10.30 – 15.30 - otwarcie i pojedynki fazy grupowej,

- 16.00 – 17.30 – mecze fazy pucharowej,  

28.01.2024

- 10.30 - gry pucharowe

- 14.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 60- 64 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 20.01.2024r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2023 lub 2024 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 24 stycznia). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 23.01.2024. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.


OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

150 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 lub 2023 rok,

170 zł - pozostali zawodnicy.


HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

 

Turniej „Międzynarodowa Akademia Bilardowa-  Drugie Życie”

TERMIN: 28.01.2024 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Strefa – Łódź ul. Piłsudskiego 6

ORGANIZATOR: EEBC -Międzynarodowa Akademia Bilardowa,  

Turniej ma charakter otwarty. Rozpocznie się 28 stycznia od godziny 10.30 i przeznaczony jest głównie dla osób, które odpadły w zawodach POL TOUR 8-bil w dniu 27 stycznia. Będzie rozgrywany w odmianę 9-bil. W zależności od ilości zawodników mecze będą prowadzone od 4-5 wygranych partii.

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane w sobotę 27 stycznia podczas zawodów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR i w dniu 28 stycznia w godzinach 9.30- 10.00.

Opłata startowa wynosi 40 zł dla uczestników POL TOUR i 50 złotych dla pozostałych.  

Pula nagród będzie stanowiła 60 % wpisowego. 40% wpisowego zasili fundusz Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

Participants list

1Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica28.3
21979Rokietnica5.1
3Jaworzno, UKS Fair Play28.2
4Chorzów, Czorno bila17.2
5Tarnów, MUKS IKS30.2
6Poznan, Zakręcona Bila1.2
7Starogard Gdański, Kmicic17.3
81995Kielce, Nosan3.1
9Białystok, Elida1.3
10Lubin17.1
11Kielce, Nosan27.1
12Lublin, Olimp9.2
13Rokietnica, Akademia Bilardowa23.1
14Sosnowiec, Dekada Klub19.1
15Gdańsk, Green Club28.4
16Rokietnica, Akademia Bilardowa24.2
17Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe29.2
18Częstochowa, Porter29.3
19Sosnowiec24.3
20Słupsk19.4
21Rękoraj, Snikers29.4
221977Warszawa, Eight Nine23.5
23Tarnów, MUKS IKS25.1
24Mrągowo, SKB1.4
25Poznań17.4
26Warszawa18.3
27MON27.3
28Kraków, TCF HuB11.1
29Lubin, UKS Baribal14.1
30Łódź, Frame27.2
31Warszawa26.5
32Tomaszow Mazowiecki, UKS 13 Joker26.3
33Tarnów, MUKS IKS2.3
34Łódź, Frame17.5
35Łódź, Frame19.3
36Chorzów, Czorno bila8.4
37Jaworzno, UKS Fair Play29.5
38Gdynia30.4
39Tomaszów Mazowiecki28.5
40Łódź, Frame2.4
41Rękoraj, Snikers1.5
42Łódź26.4
43Kraków, TCF HuB4.1
44Gdańsk, Green Club18.4
45Łódź, Frame8.2
46Kielce, UKS Kostomłoty8.3
47Brody, TG Sokół25.4
48Warszawa27.5
49Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker19.2
50Brody, TG Sokół18.5
51Rękoraj, Snikers10.2
52Warszawa, 147 Break21.2
53Nysa9.3
54Tczew, Arkadia22.4
55Gdańsk, Green Club12.3
56Poznań, Hades4.4
57Jeżów Sudecki15.5
58Kętrzyn, BCB MOSiR16.2
59Katowice23.2
60Łódź, Trytago9.5
61Łódź, Frame21.3
62Jaworzno, UKS Fair Play7.2
63Tczew, Arkadia23.3
64Warszawa, WSB M1316.4
65Brzeszcze, Bistro BIlard16.3
66Kraków, UKS YMCA8.1
67Warszawa, WSB M1315.4
68Zielona Góra4.3
69Gdańsk25.2
70Wałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB10.3
71Toruń, Enigma9.4
72Starogard Gdański, Kmicic2.5
73Słupsk15.3
74Poznan8.5
75Warszawa, WSB M1324.5
761999Sosnowiec, Dekada Klub1.1
77Jaworzno, UKS Fair Play21.4
78Poznan25.3
79Lublin, Olimp24.4
80Płock22.5
81Gdańsk, Green Club20.5
82Warszawa12.2
83Reda, Akademia Bilardowa Reda10.4
84Chorzów, Czorno bila6.5
85Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy18.1
86Białystok, Elida18.2
87Tczew, Arkadia12.1
88Słupsk30.3
89Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe30.5
90Brzeszcze, Bistro BIlard30.1
91Słupsk23.4
92Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker14.4
93Białystok, Elida3.2
94Chorzów, Czorno bila3.3
95Jaworzno, UKS Fair Play20.1
96Toruń25.5
97Kraków, TCF HuB3.4
98Poznan, Zakręcona Bila29.1
99Gdańsk, Green Club26.2
100Jaworzno, UKS Fair Play15.2
101Sosnowiec, Dekada Klub14.5
1021991Kielce, Nosan Kielce16.1
103Rękoraj, Snikers20.4
104Sokółka, LP Metal Fach4.5
105Rzeszów, Reslogistic Trójkąt3.5
106Rzeszów, Transcare Trójkąt4.2
107Warszawa27.4
1081990Sokółka, LP Metal Fach6.1
109Kielce9.1
1101985Poznan, Zakręcona Bila7.1
111Sosnowiec, Dekada Klub5.2
112Warszawa, WSB M137.5
1132001Rokietnica, Akademia Bilardowa13.1
114Rękoraj, Snikers6.3
115Słupsk20.2
116Łódź14.3
1171994Sosnowiec, Dekada Klub2.1
118Łódź11.3
1191989Warszawa5.3
120Tczew, Arkadia14.2
121Poznan, Zakręcona Bila20.3
122Rokietnica, Akademia Bilardowa6.2
1231972Olsztyn26.1
124Kołobrzeg12.5
125Kołobrzeg13.5
126Kielce15.1
127Jaworzno, UKS Fair Play12.4
128Białystok, Elida19.5
129Łódź, Frame7.3
130Płock, Ringer5.5
131Łódź, Frame22.3
132Tczew, Arkadia11.2
133Kielce, Nosan10.5
134Katowice, Bilardo Dekada22.1
135Poznan, Zakręcona Bila21.5
136Kielce, Nosan5.4
1371996Tomaszow Mazowiecki11.4
138Janowiec Wielkopolski, UKS Dragon13.2
139Sokółka, LP Metal Fach13.3
140Gdynia6.4
141Gdańsk22.2
142Katowice2.2
143Poznan, Zakręcona Bila16.5
144Sokółka, LP Metal Fach21.1
145Łódź13.4
146Żnin, UKS Pałuki11.5
147Kielce, TVSports28.1
1481993Wrocław10.1
1492007Kyiv7.4
1502000Kyiv24.1
6426
6226
6126
6006
5936
5863
5761
5616
5526
5464
5336
5260
5160
5046
4964
4816
4764
4665
4563
4462
4361
4236
4161
4065
3964
3865
3760
3663
3560
3426
3362
3264
3162
3016
2926
2864
2761
2626
2561
2464
2361
2236
2165
2026
1960
1865
1764
1665
1516
1436
1346
1236
1160
1005
1005
1005
1051
1054
1051
1053
1054
1052
1054
1051
1053
1015
1045
1015
1005
1050
1051
1052
1051
1054
1015
1052
1052
1005
1050
1006
1050
1035
1053
1015
953
950
950
953
952
953
905
915
915
952
954
951
950
950
954
915
954
953
952
951
952
915
951
954
915
905
945
952
935
961
951
852
825
852
850
815
805
853
845
851
845
835
852
852
851
851
805
815
826
852
845
835
845
835
853
853
852
815
845
815
852
805
750
750
715
753
751
735
754
752
750
705
750
750
725
750
750
751
750
725
753
754
753
751
763
750
751
750
750
752
751
750
752
653
615
625
636
651
645
625
650
650
625
635
625
605
652
653
645
615
653
605
645
652
653
605
605
615
653
653
654
615
635
654
562
551
552
554
550
545
505
550
551
552
551
550
553
551
554
551
554
515
554
551
554
550
505
550
515
550
552
553
554
525
551
453
454
405
445
451
425
425
415
435
453
425
456
453
453
415
405
451
425
415
415
435
451
425
425
451
425
445
453
450
415
415
351
350
352
352
353
350
350
352
352
345
325
345
350
350
350
315
351
354
362
354
350
350
353
345
352
352
352
351
353
353
335
250
253
250
252
245
250
236
250
250
235
215
250
235
245
245
245
225
245
225
205
205
205
205
253
251
205
205
205
235
215
250
125
150
105
105
150
151
150
160
150
151
150
152
153
154
152
145
150
150
150
151
153
154
135
152
154
151
153
145
153
151
153

Group 1

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bartkowiak Jędrzej×1 : 53 : 53 : 50 : 5-47-135
2Bogdanowicz Tomasz5 : 1×5 : 12 : 53 : 5201533
3Drożdż Łukasz5 : 31 : 5×0 : 51 : 51-27-114
4Jamorski Oskar5 : 35 : 25 : 0×2 : 5321772
5Macioł Daniel5 : 05 : 35 : 15 : 2×4420141

Group 2

12345+mΔm+fΔfPlace
1Gosk Wojciech×5 : 00 : 50 : 55 : 32010-33
2Jakubiec Szymon0 : 5×0 : 51 : 53 : 5-44-165
3Lasota Grzegorz5 : 05 : 0×0 : 55 : 2321582
4Szewczyk Wojciech5 : 05 : 15 : 0×5 : 04420191
5Ćwikła Piotr3 : 55 : 32 : 50 : 5×1-210-84

Group 3

12345+mΔm+fΔfPlace
1Batkowski Sebastian×5 : 05 : 05 : 25 : 04420181
2Piotrowski Daniel0 : 5×1 : 52 : 51 : 5-44-165
3Polak Adam0 : 55 : 1×2 : 55 : 32012-23
4Pondo Bartłomiej2 : 55 : 25 : 2×5 : 4321742
5Sadlik Mateusz0 : 55 : 13 : 54 : 5×1-212-44

Group 4

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jastrzab Dominik×5 : 15 : 25 : 15 : 34420131
2Koscielniak Jakub1 : 5×5 : 05 : 05 : 13216102
3Kwiatkowski Sebastian2 : 50 : 5×5 : 43 : 51-210-95
4Ryłko Sebastian1 : 50 : 54 : 5×5 : 31-210-84
5Sadlik Tomasz3 : 51 : 55 : 33 : 5×1-212-63

Group 5

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 05 : 25 : 25 : 14420151
2Sobiech Dawid0 : 5×2 : 52 : 55 : 31-29-95
3Szymkowski Sebastian2 : 55 : 2×5 : 35 : 0321772
4Vanderley Ryan2 : 55 : 23 : 5×2 : 51-212-53
5Wszędybył Alan1 : 53 : 50 : 55 : 2×1-29-84

Group 6

12345+mΔm+fΔfPlace
1Ociepka Maciej×0 : 54 : 55 : 24 : 51-213-44
2Skoneczny Mariusz5 : 0×5 : 05 : 14 : 53219131
3Stępień Antoni5 : 40 : 5×3 : 55 : 32013-43
4Tarka Julia2 : 51 : 55 : 3×2 : 51-210-85
5Zalewski Paweł5 : 45 : 43 : 55 : 2×321832

Group 7

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kraupe Jakub×1 : 50 : 51 : 52 : 5-44-165
2Sniegocki Mateusz5 : 1×1 : 55 : 25 : 4321643
3Spicha Kamil5 : 05 : 1×5 : 33 : 5321891
4Urbański Michał5 : 12 : 53 : 5×2 : 51-212-44
5Руденко Іван5 : 24 : 55 : 35 : 2×321972

Group 8

12345+mΔm+fΔfPlace
1Górecki Łukasz×5 : 25 : 21 : 55 : 4321632
2Jomaa Dylan2 : 5×2 : 50 : 55 : 31-29-95
3Jońska Izabella2 : 55 : 2×3 : 54 : 51-214-33
4Kural Szymon5 : 15 : 05 : 3×5 : 04420161
5Likowski Piotr4 : 53 : 55 : 40 : 5×1-212-74

Group 9

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzozowski Bartłomiej×3 : 53 : 54 : 50 : 5-410-105
2Kiernicki Adam5 : 3×5 : 25 : 02 : 5321772
3Kowalczyk Michał5 : 32 : 5×4 : 50 : 51-211-74
4Kłos Robert5 : 40 : 55 : 4×1 : 52011-73
5Skowerski Karol5 : 05 : 25 : 05 : 1×4420171

Group 10

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kaleta Adrian×0 : 51 : 51 : 50 : 5-42-185
2Kwit Józef5 : 0×5 : 12 : 55 : 3321783
3Niećko Michał5 : 11 : 5×1 : 51 : 51-28-84
4Wiech Michał5 : 15 : 25 : 1×3 : 5321892
5Гриб Дмитрий5 : 03 : 55 : 15 : 3×321891

Group 11

12345+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Marcel×5 : 30 : 51 : 55 : 02011-23
2Szymczak Tomasz3 : 5×1 : 50 : 55 : 31-29-94
3Wasilewski Roman5 : 05 : 1×5 : 35 : 04420161
4Zabecki Mikolaj5 : 15 : 03 : 5×5 : 13218112
5Świtała Piotr0 : 53 : 50 : 51 : 5×-44-165

Group 12

12345+mΔm+fΔfPlace
1Korsak Łukasz×4 : 54 : 52 : 52 : 5-412-85
2Murha Millena5 : 4×2 : 52 : 54 : 51-213-64
3Papiż Wadim5 : 45 : 2×5 : 45 : 3442071
4Tucholski Jacek5 : 25 : 24 : 5×0 : 5201403
5Twerdyk Piotr5 : 25 : 43 : 55 : 0×321872

Group 13

12345+mΔm+fΔfPlace
1Stankiewicz Adam×5 : 05 : 41 : 55 : 4321632
2Tucholski Wojciech0 : 5×0 : 51 : 53 : 5-44-165
3Zabłocki Paweł4 : 55 : 0×2 : 53 : 51-214-14
4Zajac Dominik5 : 15 : 15 : 2×5 : 04420161
5Łuczak Hubert4 : 55 : 35 : 30 : 5×2014-23

Group 14

12345+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 25 : 44 : 54 : 5201823
2Pietrzyk Jacek2 : 5×3 : 55 : 30 : 51-210-84
3Regieli Jerzy4 : 55 : 3×5 : 25 : 4321952
4Szczygieł Łukasz5 : 43 : 52 : 5×0 : 51-210-95
5Sząszor Kamil5 : 45 : 04 : 55 : 0×3219101

Group 15

12345+mΔm+fΔfPlace
1Koshovyi Maksim×0 : 50 : 51 : 50 : 5-41-195
2Kuźniewski Piotr5 : 0×5 : 43 : 50 : 52013-13
3Leżoń Krzysztof5 : 04 : 5×4 : 50 : 51-213-24
4Regieli Dominik5 : 15 : 35 : 4×5 : 3442091
5Turkowski Michał5 : 05 : 05 : 03 : 5×3218132

Group 16

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kosik Kristian×5 : 12 : 55 : 45 : 1321762
2Krysztofik Tomasz1 : 5×5 : 05 : 25 : 0321691
3Kubas Krzysztof5 : 20 : 5×5 : 45 : 0321543
4Rozwadowski Bartosz4 : 52 : 54 : 5×5 : 11-215-14
5Łachacz Agnieszka1 : 50 : 50 : 51 : 5×-42-185

Group 17

12345+mΔm+fΔfPlace
1Balcer Aleksander×5 : 41 : 50 : 52 : 51-28-114
2Baska Michał4 : 5×2 : 54 : 54 : 5-414-65
3Boguszewski Paweł5 : 15 : 2×5 : 25 : 14420141
4Duda Szymon5 : 05 : 42 : 5×5 : 0321782
5Grzelak Jan5 : 25 : 41 : 50 : 5×2011-53

Group 18

12345+mΔm+fΔfPlace
1Dyrek Krzysztof×5 : 43 : 50 : 52 : 51-210-95
2Jedrzejczak Dawid4 : 5×5 : 05 : 15 : 03219131
3Kaczmarek Wiktor5 : 30 : 5×0 : 55 : 12010-43
4Ostrowski Piotr5 : 01 : 55 : 0×5 : 4321672
5Pahulak Karol5 : 20 : 51 : 54 : 5×1-210-74

Group 19

12345+mΔm+fΔfPlace
1Błachowski Paweł×5 : 35 : 25 : 35 : 3442091
2Czernyhowski Grzegorz3 : 5×5 : 33 : 50 : 51-211-74
3Guzanowski Andrzej2 : 53 : 5×5 : 21 : 51-211-63
4Kaczmarek Szymon3 : 55 : 32 : 5×0 : 51-210-85
5Tymiński Krzysztof3 : 55 : 05 : 15 : 0×3218122

Group 20

12345+mΔm+fΔfPlace
1Muklewicz Michał×5 : 35 : 05 : 05 : 14420161
2Polis Piotr3 : 5×5 : 05 : 25 : 13218102
3Ruszkiewicz Ignacy0 : 50 : 5×1 : 51 : 5-42-185
4Symonowicz Mariusz0 : 52 : 55 : 1×2 : 51-29-74
5Tabor Grzegorz1 : 51 : 55 : 15 : 2×2012-13

Group 21

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kielmans Kacper×5 : 12 : 54 : 50 : 51-211-54
2Kowalski Łukasz1 : 5×1 : 50 : 50 : 5-42-185
3Madejski Marcin5 : 25 : 1×5 : 30 : 5321542
4Wiśniewski Adam5 : 45 : 03 : 5×0 : 52013-13
5Łopotko Hubert5 : 05 : 05 : 05 : 0×4420201

Group 22

12345+mΔm+fΔfPlace
1Konkel Kacper×5 : 05 : 45 : 05 : 14420151
2Milewski Bartłomiej0 : 5×3 : 51 : 51 : 5-45-155
3Waliszewski Marcin4 : 55 : 3×4 : 54 : 51-217-14
4Wierzchowski Jan0 : 55 : 15 : 4×5 : 4321512
5Zaremba Piotr1 : 55 : 15 : 44 : 5×201503

Group 23

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 05 : 34 : 55 : 03219111
2Deszczyński Tomasz0 : 5×5 : 42 : 55 : 02012-24
3Kowalczyk Grzegorz3 : 54 : 5×5 : 45 : 1201723
4Krysiński Paweł5 : 45 : 24 : 5×5 : 1321972
5Piatczyc Przemysław0 : 50 : 51 : 51 : 5×-42-185

Group 24

12345+mΔm+fΔfPlace
1Cholewiński Mateusz×5 : 13 : 51 : 51 : 51-210-64
2Czajka Marcin1 : 5×0 : 51 : 51 : 5-43-175
3Luliński Igor5 : 35 : 0×5 : 33 : 5321872
4Miernowski Jan5 : 15 : 13 : 5×4 : 5201753
5Руденко Никита5 : 15 : 15 : 35 : 4×4420111

Group 25

12345+mΔm+fΔfPlace
1Domagała Miłosz×5 : 05 : 32 : 55 : 2321772
2Kaczmarek Bartosz0 : 5×5 : 10 : 50 : 51-25-114
3Kwiecień Marcin3 : 51 : 5×2 : 50 : 5-46-145
4Michejenko Jegor5 : 25 : 05 : 2×5 : 34420131
5Politowski Dominik2 : 55 : 05 : 03 : 5×201553

Group 26

12345+mΔm+fΔfPlace
1Gastman Krzysztof×5 : 05 : 21 : 51 : 5201203
2Gaćkowski Borys0 : 5×1 : 55 : 32 : 51-28-105
3Janiszewski Jacek2 : 55 : 1×5 : 24 : 5201632
4Raniszewski Maciej5 : 13 : 52 : 5×2 : 51-212-44
5Trudnowski Maciej5 : 15 : 25 : 45 : 2×4420111

Group 27

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×5 : 35 : 12 : 55 : 4321743
2Enkhbayar Osoroo3 : 5×3 : 54 : 54 : 5-414-65
3Gardjas Krzysztof1 : 55 : 3×4 : 52 : 51-212-64
4Kaczmarek Paweł5 : 25 : 45 : 4×4 : 5321941
5Sawicki Brajan4 : 55 : 45 : 25 : 4×321942

Group 28

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Julia×1 : 51 : 55 : 30 : 51-27-114
2Bak Tomasz5 : 1×1 : 55 : 13 : 5201423
3Chmiel Marcin5 : 15 : 1×5 : 14 : 53219112
4Iwanicki Antoni3 : 51 : 51 : 5×0 : 5-45-155
5Życiński Maciej5 : 05 : 35 : 45 : 0×4420131

Group 29

12345+mΔm+fΔfPlace
1Chrobot Jakub×5 : 05 : 41 : 55 : 0321672
2Chrostowski Marcin0 : 5×1 : 51 : 50 : 5-42-185
3Danielak Jakub4 : 55 : 1×0 : 50 : 51-29-74
4Głąb Wojciech5 : 15 : 15 : 0×5 : 04420181
5Puk Michał0 : 55 : 05 : 00 : 5×201003

Group 30

12345+mΔm+fΔfPlace
1Banek Wojciech×5 : 15 : 05 : 45 : 24420131
2Homza Dominik1 : 5×5 : 35 : 25 : 0321662
3Pawłowski Przemysław0 : 53 : 5×1 : 51 : 5-45-155
4Pałczyński Adam4 : 52 : 55 : 1×5 : 2201633
5Peret Partyk2 : 50 : 55 : 12 : 5×1-29-74
#1
6
0
#2
3
6
#3
6
2
#4
5
6
#5
6
2
#6
3
6
#7
6
3
#8
2
6
#9
6
1
#10
0
6
#11
6
0
#12
3
6
#13
4
6
#14
3
6
#15
1
6
#16
6
5
#17
6
4
#18
6
5
#19
6
0
#20
2
6
#21
6
5
#22
3
6
#23
6
1
#24
6
4
#25
6
1
#26
2
6
#27
6
1
#28
6
4
#29
2
6
#30
1
6
#31
6
2
#32
6
4
#33
6
2
Place 17
#34
2
6
Place 17
#35
6
0
Place 17
#36
6
3
Place 17
#37
6
0
Place 17
#38
6
5
Place 17
#39
6
4
Place 17
#40
6
5
Place 17
#41
6
1
Place 17
#42
3
6
Place 17
#43
6
1
Place 17
#44
6
2
Place 17
#45
6
3
Place 17
#46
6
5
Place 17
#47
6
4
Place 17
#48
1
6
Place 17
#49
6
4
Place 9
#50
4
6
Place 9
#51
6
0
Place 9
#52
6
0
Place 9
#53
3
6
Place 9
#54
6
4
Place 9
#55
2
6
Place 9
#56
1
6
Place 9
#57
6
1
Place 5
#58
6
3
Place 5
#59
3
6
Place 5
#60
0
6
Place 5
#61
2
6
Semifinal
#62
2
6
Semifinal
#64
2
6
Final

Final Standing

Place 1

1994Sosnowiec, Dekada Klub55.094.33%

Place 2

1979Rokietnica45.085.00%

Place 3-4

1999Sosnowiec, Dekada Klub40.082.00%
Tczew, Arkadia40.080.67%

Place 5-8

Poznan35.078.67%
Starogard Gdański, Kmicic35.071.00%
Tczew, Arkadia35.071.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa35.070.67%

Place 9-16

Kielce30.082.00%
Sokółka, LP Metal Fach30.081.33%
1995Kielce, Nosan30.080.67%
Warszawa, WSB M1330.068.00%
Warszawa, WSB M1330.067.67%
Warszawa30.067.00%
Tczew, Arkadia30.066.00%
Sosnowiec, Dekada Klub30.065.67%

Place 17-32

Kraków, UKS YMCA25.078.67%
Gdańsk, Green Club25.078.33%
Lubin25.077.33%
Kielce, TVSports25.077.33%
Tczew, Arkadia25.077.00%
Sosnowiec, Dekada Klub25.076.33%
1972Olsztyn25.076.33%
2000Kyiv25.075.00%
Tczew, Arkadia25.074.67%
Gdańsk, Green Club25.067.00%
Gdańsk, Green Club25.064.33%
1996Tomaszow Mazowiecki25.064.33%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy25.063.33%
1985Poznan, Zakręcona Bila25.062.00%
Kraków, TCF HuB25.061.33%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa25.060.00%

Place 33-60

Jaworzno, UKS Fair Play20.077.33%
Sokółka, LP Metal Fach20.076.67%
Tarnów, MUKS IKS20.075.00%
Kraków, TCF HuB20.075.00%
Jaworzno, UKS Fair Play20.072.00%
Kielce20.062.33%
1990Sokółka, LP Metal Fach20.061.67%
Białystok, Elida20.061.33%
Jaworzno, UKS Fair Play20.060.00%
Kielce, Nosan20.060.00%
1993Wrocław20.059.67%
Poznań, Hades20.059.33%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe20.058.33%
Poznań20.058.33%
Nysa20.058.33%
Kętrzyn, BCB MOSiR20.058.33%
Gdynia20.058.00%
Rękoraj, Snikers20.058.00%
2007Kyiv20.057.67%
Tarnów, MUKS IKS20.057.33%
Warszawa, WSB M1320.057.00%
1989Warszawa20.057.00%
Jaworzno, UKS Fair Play20.057.00%
Jaworzno, UKS Fair Play20.056.00%
Warszawa20.056.00%
Gdynia20.056.00%
Chorzów, Czorno bila20.055.67%
Katowice, Bilardo Dekada20.055.00%
Białystok, Elida20.043.33%
Łódź20.043.33%
Toruń20.042.67%
Łódź20.040.67%

Place 61-90

Wałbrzych, OSLO BILJARD KLUBB15.071.67%
Brzeszcze, Bistro BIlard15.069.00%
Kielce, Nosan15.068.67%
Lublin, Olimp15.052.67%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe15.051.67%
Jaworzno, UKS Fair Play15.051.00%
Katowice15.051.00%
Lubin, UKS Baribal15.050.67%
Warszawa15.050.00%
Poznan, Zakręcona Bila15.050.00%
Kołobrzeg15.050.00%
Gdańsk15.050.00%
Warszawa, WSB M1315.049.33%
Poznan, Zakręcona Bila15.049.33%
Poznan, Zakręcona Bila15.049.33%
Chorzów, Czorno bila15.048.67%
Kraków, TCF HuB15.048.33%
Tarnów, MUKS IKS15.047.67%
Rękoraj, Snikers15.047.67%
Brody, TG Sokół15.047.00%
Łódź, Frame15.046.67%
Toruń, Enigma15.045.67%
Kielce, UKS Kostomłoty15.031.67%
Płock, Ringer15.030.33%
Rzeszów, Transcare Trójkąt15.030.00%
Łódź, Frame15.029.67%

Place 91-120

1977Warszawa, Eight Nine10.048.67%
1991Kielce, Nosan Kielce10.032.67%
Łódź, Frame10.032.67%
Janowiec Wielkopolski, UKS Dragon10.032.67%
Słupsk10.032.00%
Chorzów, Czorno bila10.031.00%
Gdańsk, Green Club10.030.67%
Rzeszów, Reslogistic Trójkąt10.030.67%
Łódź, Frame10.030.67%
Łódź, Frame10.030.00%
Warszawa, 147 Break10.030.00%
Warszawa10.030.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa10.029.33%
Poznan10.029.33%
Słupsk10.029.00%
Łódź, Trytago10.029.00%
Białystok, Elida10.029.00%
Rękoraj, Snikers10.028.67%
Brzeszcze, Bistro BIlard10.028.67%
Słupsk10.028.67%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker10.028.33%
Sokółka, LP Metal Fach10.028.33%
Katowice10.028.33%
Kielce, Nosan10.028.00%
Reda, Akademia Bilardowa Reda10.027.67%
Łódź10.027.67%
Chorzów, Czorno bila10.026.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica10.026.00%
Mrągowo, SKB10.026.00%
Brody, TG Sokół10.024.33%

Place 121-150

Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker0.028.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa0.028.33%
Warszawa0.028.00%
Zielona Góra0.028.00%
Łódź0.028.00%
Łódź, Frame0.027.67%
Sosnowiec, Dekada Klub0.027.67%
Tomaszow Mazowiecki, UKS 13 Joker0.026.67%
Starogard Gdański, Kmicic0.013.67%
MON0.013.67%
Gdańsk, Green Club0.012.33%
Lublin, Olimp0.011.00%
Poznan, Zakręcona Bila0.08.33%
Gdańsk0.07.67%
Tomaszów Mazowiecki0.06.67%
Płock0.06.67%
Słupsk0.06.67%
Łódź, Frame0.05.33%
Jaworzno, UKS Fair Play0.05.33%
Białystok, Elida0.05.33%
Kołobrzeg0.05.33%
Żnin, UKS Pałuki0.05.33%
Sosnowiec0.04.33%
Częstochowa, Porter0.03.00%
Rękoraj, Snikers0.03.00%
Łódź, Frame0.03.00%
Słupsk0.03.00%
Rękoraj, Snikers0.03.00%
Poznan, Zakręcona Bila0.03.00%
Jeżów Sudecki0.01.33%


Our Sport Partners