Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR POL, Ketrzyn • 6-7 April 2024

Game
10-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Ketrzyn
11-400 Kętrzyn; ul. Moniuszki 1, hala sportowa przy SP nr 4
Start
6 April 2024
Final
7 April 2024

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR

MISTRZOSTWA KĘTRZYNA – 10-BIL

TERMIN: 6-7.04.2024 r.

MIEJSCE GIER: Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn ul. Moniuszki 1 oraz w przypadku dużej liczby zawodników sala bilardowa SKB Mrągowo w Mrągowie, Osiedla Mazurskie 23 A.

ORGANIZATORZY: Mak Marketing, East European Billiard Council, 

PARTNER: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy, Burmistrz Miasta Kętrzyn.
NAGRODY FINANSOWE- 8.750 zł 

  • 1 miejsce – 2.750 zł + puchar
  • 2 miejsce – 2.000 zł,
  • 3-4 miejsce –1.000 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł

Za miejsca 2-3 zawodnicy otrzymają medale.

Zawodnik zobowiązany jest osobiście zgłosić się do organizatora po zakończeniu startu z dokumentem tożsamości. Nagrody finansowe będą wypłacane na rachunki bankowe zawodników. W szczególnych wypadkach dyrektor turnieju może podjąć decyzję o wypłacie nagrody gotówką. Od nagrody za 1 miejsce zostanie pobrany podatek 10%.

PROGRAM:
6.04.2024 -sobota

Mecze będą rozgrywane w turach. Zakładamy start o godz. 10.00 , jednak ostateczne godziny pojedynków i rejestracji zawodników podane zostaną po zamknięciu listy startowej.

7.04.2024 – niedziela,

-  Gry pucharowe i finał

SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 2 najlepszych zawodników z każdej grupy. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 30.03. 2024r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 3.04.2024).

UWAGA: ilość miejsc w turnieju jest limitowana. Organizator zgodnie z Regulaminem POL TOUR 2024 decyduje o zakwalifikowaniu na listę startową.

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (juniorzy do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

150 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2024 rok,

170 zł - pozostali zawodnicy.


HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2023 określone są w regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia główny: Maciej Szczawiński.

Relacja telewizyjna na żywo będzie realizowana przez TVSports.pl . Retransmisja 2 meczów na kanale telewizyjnym SPORT KLUB.  Wyniki na żywo: www.ebc-billiard.com


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

Participants list

1Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica7.2
21979Rokietnica4.1
3Jaworzno, UKS Fair Play12.4
4Horzov, Czorno bila7.3
5Tarnov, MUKS IKS5.4
6Sokolka1.5
7Bialystok, Elida16.3
8Lublin15.1
9Mragowo, SKB20.4
10Tczew, Arkadia18.2
11Kelce, Nosan12.2
12Gdansk, Green Club22.4
13Węgorzewo6.3
14Rokietnica, Akademia Bilardowa21.1
15Sosnowiec, Dekada Klub20.1
16Horzov, Czorno bila1.2
17Gdansk, Green Club8.4
18Rokietnica, Akademia Bilardowa21.5
19Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe10.4
201977Warszawa, Eight Nine8.2
21Tarnov, MUKS IKS9.4
22Mragowo, SKB25.3
23Poznan'17.3
24Ketrzyn, Seven3.2
251992Lublin12.1
26Kraków, TCF HuB14.1
27Lublin, UKS Baribal10.1
28Warszawa16.4
29Tarnov, MUKS IKS7.4
30Ketrzyn, Seven2.2
31Lodz, Frame19.3
32Horzov, Czorno bila5.2
33Jaworzno, UKS Fair Play15.4
34Gdynia19.4
35Tomaszów Mazowiecki19.2
36Kraków, TCF HuB3.1
37Warszawa18.3
381984Kelce11.1
39Nysa6.4
40Tczew, Arkadia17.2
41Ketrzyn, BCB MOSiR21.2
42Kraków, UKS YMCA6.1
43Ketrzyn, Seven4.3
44Zielona Góra23.5
45Gdansk23.4
46Starogard Gdański, Kmicic13.4
47Poznan'21.4
48Warszawa, WSB M1314.4
491999Sosnowiec, Dekada Klub2.1
50Poznan'18.4
51Olsztyn22.3
52Gdansk, Green Club16.2
53Warszawa12.5
54Reda, Akademia Bilardowa Reda20.2
55Kelce, Nosan3.4
56Wegorzewo14.3
57Horzov, Czorno bila4.2
58Lublin, Masters17.4
59Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy17.1
60Bialystok, Elida25.2
61Tczew, Arkadia8.1
62Ketrzyn, Seven10.3
63Sokolka, LP Metal Fach20.3
64Horzov, Czorno bila9.2
65Jaworzno, UKS Fair Play22.1
66Kraków, TCF HuB15.3
67Ketrzyn, Seven11.2
68Poznan', Zakręcona Bila2.3
69Gdansk, Green Club21.3
70Jaworzno, UKS Fair Play22.5
71Sosnowiec, Dekada Klub24.3
721991Kelce, Nosan Kielce19.1
73Sokolka, LP Metal Fach25.5
74Mragowo, SKB24.2
751990Sokolka, LP Metal Fach7.1
76Kelce5.1
77Warszawa, WSB M1322.2
78Jaworzno, UKS Fair Play16.1
792001Rokietnica, Akademia Bilardowa9.1
80Gdansk, Green Club10.2
81Rekoraj, Snikers11.3
821994Sosnowiec, Dekada Klub1.1
83Ketrzyn, Seven9.3
84Tczew, Arkadia12.3
85Poznan', Zakręcona Bila23.2
861996Ketrzyn, Seven1.3
871972Olsztyn23.3
88Kolobrzeg25.4
89Kolobrzeg24.4
90Kelce13.1
91Bialystok, Elida3.5
92Mragowo, SKB15.2
93Plotsk, Ringer11.4
94Ketrzyn, Seven13.3
95Wegorzewo8.3
96Kelce, Nosan2.4
97Horzov, Czorno bila25.1
98Ketrzyn, Seven5.3
99Horzov, Czorno bila13.2
100Sokolka, LP Metal Fach24.5
101Mragowo, SKB6.2
102Gdansk, Green Club18.1
103Sokolka, LP Metal Fach24.1
104Mragowo, SKB14.2
105Poznan', Zakręcona Bila4.4
106Sokolka, LP Metal Fach23.1
107Kelce, TVSports1.4
6426
6226
6162
6016
5916
5863
5763
5626
5564
5456
5346
5263
5156
5061
4960
4826
4746
4656
4561
4456
4363
4246
4164
4062
3965
3865
3762
3663
3526
3446
3361
3145
3025
2954
2751
2625
2345
2215
1952
1853
1535
1451
1125
1052
1035
1025
1015
1025
1045
1045
1053
925
951
905
951
951
954
953
850
853
835
815
852
825
852
752
750
752
715
750
752
745
753
615
654
625
625
625
653
650
645
615
615
615
605
651
654
653
650
635
652
635
625
651
645
652
625
625
652
552
554
553
552
552
550
553
552
553
552
550
545
552
552
553
552
551
550
554
552
552
525
552
554
551
435
415
450
405
453
451
452
415
445
415
415
454
405
445
435
452
425
405
405
405
425
435
415
435
454
445
352
353
351
353
352
350
350
353
335
353
351
352
352
335
351
350
350
350
351
350
354
354
353
352
352
352
251
251
245
253
253
215
250
251
252
253
251
235
250
254
251
251
254
245
252
205
250
235
245
253
254
235
125
154
135
152
150
150
151
115
152
152
150
150
152
150
154
151
153
150
151
152
151
151
151
154
152

Group 1

12345+mΔm+fΔfPlace
1Białous Maciej×5 : 30 : 52 : 54 : 51-211-74
2Cebula Grzegorz3 : 5×2 : 50 : 50 : 5-45-155
3Szewczyk Wojciech5 : 05 : 2×5 : 25 : 04420161
4Tonojan Dawid5 : 25 : 02 : 5×3 : 5201533
5Życiński Maciej5 : 45 : 00 : 55 : 3×321532

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1Groch Wojciech×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2Macioł Daniel5 : 0×5 : 35 : 13315111
3Puk Michał5 : 43 : 5×5 : 3211312
4Wiech Michał5 : 11 : 53 : 5×1-19-23

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fieducik Marek×0 : 51 : 50 : 5-31-144
2Jastrzab Dominik5 : 0×5 : 15 : 23315121
3Nowak Jeremi5 : 11 : 5×3 : 51-19-23
4Tymiński Krzysztof5 : 02 : 55 : 3×211242

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 15 : 15 : 03315131
2Kwaśniewski Władysław1 : 5×2 : 55 : 41-18-63
3Ociepka Maciej1 : 55 : 2×5 : 4211102
4Łachacz Agnieszka0 : 54 : 54 : 5×-38-74

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1Banek Wojciech×5 : 22 : 55 : 1211242
2Górecki Łukasz2 : 5×1 : 55 : 21-18-43
3Skowerski Karol5 : 25 : 1×5 : 3331591
4Winiarski Kacper1 : 52 : 53 : 5×-36-94

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzozowski Radosłąw×1 : 50 : 55 : 21-16-63
2Kiernicki Adam5 : 1×2 : 55 : 0211262
3Kural Szymon5 : 05 : 2×5 : 03315131
4Zapadka Cezary2 : 50 : 50 : 5×-32-134

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1Babica Julia×5 : 21 : 50 : 51-16-63
2Balcer Aleksander2 : 5×0 : 53 : 5-35-104
3Gosk Wojciech5 : 15 : 0×2 : 5211262
4Skoneczny Mariusz5 : 05 : 35 : 2×3315101

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chmiel Marcin×5 : 15 : 25 : 23315101
2Deszczyński Tomasz1 : 5×2 : 55 : 21-18-43
3Papiż Wadim2 : 55 : 2×5 : 2211232
4Wasilewski Jerzy2 : 52 : 52 : 5×-36-94

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1Domagała Miłosz×4 : 51 : 55 : 11-110-13
2Polak Adam5 : 4×2 : 55 : 1211222
3Stankiewicz Adam5 : 15 : 2×5 : 03315121
4Szulc Oliwier1 : 51 : 50 : 5×-32-134

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chrobot Jakub×2 : 55 : 05 : 3211242
2Fortuński Wiktor5 : 2×5 : 05 : 23315111
3Piecychna Jakub0 : 50 : 5×1 : 5-31-144
4Statkiewicz Patryk3 : 52 : 55 : 1×1-110-13

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kapłan Tomasz×5 : 45 : 05 : 2331591
2Popławski Michal4 : 5×5 : 24 : 51-11313
3Stępień Antoni0 : 52 : 5×2 : 5-34-114
4Vanderley Ryan2 : 55 : 45 : 2×211212

Group 12

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bak Tomasz×5 : 03 : 55 : 14 : 5201763
2Bruśnicki Szymon0 : 5×0 : 55 : 23 : 51-28-94
3Fortunski Mieszko5 : 35 : 0×5 : 25 : 24420131
4Murha Millena1 : 52 : 52 : 5×1 : 5-46-145
5Sząszor Kamil5 : 45 : 32 : 55 : 1×321742

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1Lasota Grzegorz×2 : 55 : 15 : 4211222
2Turkowski Michał5 : 2×5 : 05 : 13315121
3Walesiak Angelika1 : 50 : 5×0 : 5-31-144
4Wrzos Jacek4 : 51 : 55 : 0×1-11003

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Marcel×5 : 35 : 15 : 2331591
2Luliński Igor3 : 5×5 : 02 : 51-11003
3Nowiński Jan1 : 50 : 5×1 : 5-32-134
4Ziewiec Igor2 : 55 : 25 : 1×211242

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Paweł×5 : 45 : 45 : 1331561
2Głąb Wojciech4 : 5×3 : 55 : 21-11203
3Pondo Bartłomiej4 : 55 : 3×5 : 0211462
4Ulewicz Grzegorz1 : 52 : 50 : 5×-33-124

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bogdanowicz Tomasz×3 : 54 : 50 : 5-37-84
2Gastman Krzysztof5 : 3×1 : 52 : 51-18-53
3Muklewicz Michał5 : 45 : 1×5 : 2331581
4Stachowiak Sambor5 : 05 : 22 : 5×211252

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1Duda Szymon×5 : 24 : 54 : 51-11313
2Konkel Kacper2 : 5×3 : 54 : 5-39-64
3Oleszczuk Piotr5 : 45 : 3×3 : 5211312
4Ostrowski Piotr5 : 45 : 45 : 3×331541

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1Botcher Jakub×5 : 14 : 51 : 51-110-13
2Kaczmarek Paweł1 : 5×4 : 55 : 31-110-34
3Michejenko Jegor5 : 45 : 4×5 : 4331531
4Zelasko Norbert5 : 13 : 54 : 5×1-11212

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1Guzanowski Andrzej×4 : 55 : 31 : 51-110-33
2Homza Dominik5 : 4×5 : 02 : 5211232
3Iwanicki Antoni3 : 50 : 5×3 : 5-36-94
4Rozwadowski Bartosz5 : 15 : 25 : 3×331591

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1Borkowski Mariusz×2 : 53 : 55 : 31-110-33
2Błachowski Paweł5 : 2×5 : 25 : 2331591
3Niećko Michał5 : 32 : 5×4 : 51-111-22
4Piekarski Krystian3 : 52 : 55 : 4×1-110-44

Group 21

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 03 : 55 : 45 : 2321872
2Cholewiński Mateusz0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3Kosik Kristian5 : 35 : 0×3 : 55 : 1321891
4Likowski Piotr4 : 55 : 05 : 3×4 : 5201853
5Raniszewski Maciej2 : 55 : 01 : 55 : 4×2013-14

Group 22

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×1 : 53 : 55 : 42 : 51-211-85
2Mierzejewski Piotr5 : 1×3 : 54 : 53 : 51-215-14
3Polis Piotr5 : 35 : 3×4 : 51 : 52015-13
4Regieli Dominik4 : 55 : 45 : 4×5 : 4321922
5Spicha Kamil5 : 25 : 35 : 14 : 5×321981

Group 23

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kwiatkowski Sebastian×3 : 55 : 13 : 52 : 51-213-33
2Kwiecień Marcin5 : 3×0 : 52 : 52 : 51-29-95
3Tabor Grzegorz1 : 55 : 0×2 : 50 : 51-28-74
4Trudnowski Maciej5 : 35 : 25 : 2×2 : 5321752
5Łopotko Hubert5 : 25 : 25 : 05 : 2×4420141

Group 24

12345+mΔm+fΔfPlace
1Regieli Jerzy×5 : 25 : 33 : 55 : 3321852
2Siestrzykowski Piotr2 : 5×1 : 51 : 54 : 5-48-125
3Tucholski Wojciech3 : 55 : 1×3 : 50 : 51-211-54
4Zajac Dominik5 : 35 : 15 : 3×5 : 14420121
5Zielenkiewicz Karol3 : 55 : 45 : 01 : 5×201403

Group 25

12345+mΔm+fΔfPlace
1Drożdż Łukasz×2 : 52 : 55 : 23 : 51-212-54
2Pahulak Karol5 : 2×1 : 51 : 51 : 51-28-95
3Ryłko Sebastian5 : 25 : 1×5 : 13 : 5321892
4Tucholski Jacek2 : 55 : 11 : 5×4 : 51-212-43
5Wierzchowski Jan5 : 35 : 15 : 35 : 4×442091
#1
#2
5
1
#3
5
2
#4
3
5
#5
#6
3
5
#7
5
2
#8
#9
#10
5
2
#11
2
5
#12
#13
#14
5
1
#15
3
5
#16
#17
#18
5
3
#19
5
2
#20
#21
#22
1
5
#23
4
5
#24
#25
#26
2
5
#27
5
1
#28
#29
5
4
#30
2
5
#31
4
5
#32
#33
6
1
Place 17
#34
4
6
Place 17
#35
2
6
Place 17
#36
6
3
Place 17
#37
6
2
Place 17
#38
6
5
Place 17
#39
6
5
Place 17
#40
6
2
Place 17
#41
6
4
Place 17
#42
4
6
Place 17
#43
6
3
Place 17
#44
5
6
Place 17
#45
6
1
Place 17
#46
5
6
Place 17
#47
4
6
Place 17
#48
2
6
Place 17
#49
6
0
Place 9
#50
6
1
Place 9
#51
5
6
Place 9
#52
6
3
Place 9
#53
4
6
Place 9
#54
5
6
Place 9
#55
6
4
Place 9
#56
2
6
Place 9
#57
6
3
Place 5
#58
6
3
Place 5
#59
1
6
Place 5
#60
1
6
Place 5
#61
6
2
Semifinal
#62
2
6
Semifinal
#64
2
6
Final

Final Standing

Place 1

1999Sosnowiec, Dekada Klub73.592.33%

Place 2

1994Sosnowiec, Dekada Klub61.583.33%

Place 3-4

Kraków, UKS YMCA55.578.00%
Tczew, Arkadia55.569.67%

Place 5-8

Sokolka, LP Metal Fach51.580.00%
1990Sokolka, LP Metal Fach51.576.33%
Kelce51.576.33%
Kraków, TCF HuB51.574.67%

Place 9-16

Horzov, Czorno bila49.576.33%
Kraków, TCF HuB49.575.00%
Kelce49.575.00%
1984Kelce49.574.33%
Lublin, UKS Baribal49.574.00%
Gdansk, Green Club49.574.00%
Poznan'49.573.00%
Tarnov, MUKS IKS49.563.00%

Place 17-32

Sokolka, LP Metal Fach45.578.33%
1992Lublin45.575.00%
1991Kelce, Nosan Kielce45.574.33%
1979Rokietnica45.572.67%
Lublin45.571.67%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy45.571.67%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa45.571.67%
Gdansk, Green Club45.570.67%
Warszawa, WSB M1345.564.00%
Sosnowiec, Dekada Klub45.563.33%
Kelce, TVSports45.561.33%
Tarnov, MUKS IKS45.559.00%
Kraków, TCF HuB45.558.33%
Bialystok, Elida45.558.33%
Starogard Gdański, Kmicic45.557.33%
Gdynia45.556.67%

Place 33-50

Sosnowiec, Dekada Klub37.569.67%
Ketrzyn, BCB MOSiR37.559.33%
Sokolka, LP Metal Fach37.559.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa37.559.00%
1972Olsztyn37.557.33%
Jaworzno, UKS Fair Play37.556.00%
Nysa37.552.33%
Mragowo, SKB37.551.67%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe37.551.00%
Jaworzno, UKS Fair Play37.551.00%
Tczew, Arkadia37.550.33%
Horzov, Czorno bila37.549.33%
Plotsk, Ringer37.549.33%
Lublin, Masters37.548.33%
Poznan', Zakręcona Bila37.548.33%
Horzov, Czorno bila37.548.00%
Gdansk, Green Club37.533.33%
Reda, Akademia Bilardowa Reda37.530.00%

Place 51-75

Jaworzno, UKS Fair Play28.553.33%
Poznan'28.552.67%
1996Ketrzyn, Seven28.551.67%
Sokolka, LP Metal Fach28.550.00%
Jaworzno, UKS Fair Play28.549.33%
Poznan'28.539.33%
Ketrzyn, Seven28.539.33%
Jaworzno, UKS Fair Play28.538.67%
Warszawa, WSB M1328.538.67%
Horzov, Czorno bila28.538.67%
Tczew, Arkadia28.537.67%
Tarnov, MUKS IKS28.537.67%
Gdansk, Green Club28.537.67%
Kelce, Nosan28.537.00%
Kelce, Nosan28.537.00%
Mragowo, SKB28.536.33%
Lodz, Frame28.536.33%
1977Warszawa, Eight Nine28.535.33%
Horzov, Czorno bila28.535.33%
Warszawa28.534.67%
Ketrzyn, Seven28.534.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica28.533.00%
Węgorzewo28.533.00%
Zielona Góra28.531.33%
Kolobrzeg28.530.67%

Place 76-100

Gdansk, Green Club16.049.33%
Warszawa16.036.33%
Sokolka, LP Metal Fach16.035.67%
Olsztyn16.032.67%
Mragowo, SKB16.030.33%
Kolobrzeg16.030.00%
Sokolka16.029.00%
Poznan', Zakręcona Bila16.028.00%
Kelce, Nosan16.027.33%
Tczew, Arkadia16.012.33%
Poznan', Zakręcona Bila16.011.33%
Bialystok, Elida16.010.33%
Tomaszów Mazowiecki16.09.33%
Wegorzewo16.09.33%
Ketrzyn, Seven16.09.33%
Horzov, Czorno bila16.08.33%
Ketrzyn, Seven16.08.33%
Rekoraj, Snikers16.07.00%
Mragowo, SKB16.05.33%
Wegorzewo16.03.67%
Ketrzyn, Seven16.03.67%
Mragowo, SKB16.03.67%
Ketrzyn, Seven16.02.00%
Ketrzyn, Seven16.02.00%
Ketrzyn, Seven16.02.00%

Place 101-107

Gdansk, Green Club3.528.67%
Gdansk3.527.67%
Bialystok, Elida3.527.33%
Mragowo, SKB3.59.33%
Warszawa3.57.67%
Horzov, Czorno bila3.56.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa3.50.00%


Our Sport Partners