Grand Prix of Poland POL TOUR 8-ball POL, Łódź • 21-22 January 2023

Game
8-ball
Category
National
Type
Individual
Venue
POL, Łódź
Start
21 January 2023
Final
22 January 2023

Komunikat 1

Dziękuję serdecznie za tak liczną rejestrację do turnieju. Ponieważ klub Strefa posiada bardzo dużą ilość stołów grupy będą powiększone do 5 osób. Wszystkie grupy wystartują jednocześnie. W sobotę rozegramy pojedynki w grupach i jedną rundę fazy pucharowej. W niedzielę pozostanie do gry 32 zawodników.

Plan turnieju

Sobota 21.01.2023

10.30 - otwarcie Klubu,

11.00-11.40 - rejestracja zawodników,

ok. 12.00 start fazy grupowej.

ok. 17.00 - zakończenie fazy grupowej

ok. 17.30 - start fazy pucharowej - pierwsza runda,

Niedziela 22.01.2023

godz. 10.00 - rozpoczęcie gier

ok. godz. 14.00 - finał

ok. 15.15 - zakończenie i dekoracja.

Informuję, że zwiększenie puli nagród wynika ze wsparcia udzielonego przez firmę Doorso ( właściciela klubu Strefa).

Dyrektor turnieju

Marcin Krzemiński

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 8-BIL

TERMIN: 21-22.01.2023 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Strefa – Łódź ul. Piłsudskiego 6
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council i firma Doorso.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

NAGRODY FINANSOWE- 10.000 zł + puchary i medale

  • 1 miejsce – 3.000 zł,
  • 2 miejsce – 2.000 zł,
  • 3-4 miejsce – 1.000 zł,
  • 5-8 miejsce - 450 zł,
  • 9-16 miejsce- 150 zł.

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM: W zależności od ilości uczestników turniej będzie trwał jeden lub dwa dni. Informacja o długości turnieju będzie ogłoszona wraz z podziałem na grupy.

Ponieważ klub dysponuje 60 stołami przewidujemy start wszystkich grup jednocześnie.
21.01.2023

- 9.30-10.00 - odprawa zawodników
- 10.30 – 15.30 - otwarcie i pojedynki fazy grupowej,

- 16.00 – 19.00 – mecze fazy pucharowej,  

22.01.2023

- 10.00 - gry pucharowe

- 14.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 60- 64 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 14.01.2023r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2022 lub 2023 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 17 stycznia). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 10.01.2023. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE REGULAMIN CYKLU Z DNIA 20 grudnia 2022 r– PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2022 lub 2023 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.

Prosimy osoby, które mają informację o swoim zdrowiu, wskazujące, że posiadają aktywnego koronawirusa lub odczuwają, że taka sytuacja może mieć miejsce o nie przyjeżdżanie na turniej i poinformowanie o tym organizatora.
HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

 

Participants list

1Tczew, Arkadia10.2
21979Rokietnica3.1
3Jaworzno, UKS Fair Play2.5
4Tarnów, MUKS IKS13.2
5Poznan, Zakręcona Bila10.3
61995Kielce, Nosan4.1
7Rękoraj2.3
8Poznan, Zakręcona Bila7.3
9Lubin24.1
10Tczew, Arkadia11.3
11Kielce, Nosan26.1
12Gdańsk, Green Club20.2
13Lublin, Olimp13.3
14Rokietnica, Akademia Bilardowa27.4
15Sosnowiec, Dekada Klub22.1
16Gdańsk, Green Club1.5
17Rokietnica, Akademia Bilardowa2.4
18Łódź12.2
19Wrocław, Spider12.3
20Warszawa, Eight Nine3.2
21Tarnów, MUKS IKS20.3
22Mrągowo, SKB10.4
23Poznań14.4
24Warszawa, Billboard10.5
25Legnica19.5
26Kraków, TCF HuB13.1
27Lubin, UKS Baribal21.1
28Oslo, Biljardklubb12.4
29Gdańsk12.5
30Ostrów Wielkopolski15.3
31Lubin, UKS Baribal15.2
32Łódź, Frame20.4
33Łódź, Frame19.4
34Jaworzno, UKS Fair Play11.4
35Gdynia21.3
36Tomaszów Mazowiecki15.4
37Rękoraj, Snikers11.5
38Rękoraj, Snikers15.1
39Rokietnica, Akademia Bilardowa25.4
40Kraków, TCF HuB9.1
41Gdańsk, Green Club9.2
42Łódź, Frame13.4
43Poznan, Zakręcona Bila16.2
44Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker15.5
451984Kielce12.1
46Warszawa, 147 Break18.5
47Rękoraj14.2
48Tczew, Arkadia13.5
49Kraków, TCF HuB23.1
50Łódź, Frame3.3
51Rękoraj, Snikers19.2
52Żnin, UKS Pałuki16.3
53Wrocław, Spider27.5
54Golina19.3
55Kraków, UKS YMCA8.1
56Toruń, Enigma1.4
57Warszawa, WSB M132.2
581999Sosnowiec, Dekada Klub2.1
591995Warszawa, Semafor14.3
60Szczawno-Zdrój20.5
61Łódź, Frame22.2
62Brzeszcze, Bistro BIlard4.3
63Poznan25.2
64Lublin, Olimp9.5
65Gdańsk, Green Club23.2
662004Minsk23.3
67Lublin, Olimp4.2
68Kielce25.3
69Kielce, Nosan22.3
70Chorzów, Czorno bila3.4
71Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy16.1
72Katowice23.4
73Tczew, Arkadia8.4
74Słupsk16.5
75Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe8.5
76Brzeszcze, Bistro BIlard4.4
77Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker3.5
78Białystok, Elida22.4
79Jaworzno, UKS Fair Play25.1
80Kraków, TCF HuB26.3
81Kętrzyn, Seven21.5
82Poznan, Zakręcona Bila26.2
83Gdańsk, Green Club9.4
84Jaworzno, UKS Fair Play21.4
85Sosnowiec, Dekada Klub8.3
861991Kielce, Nosan Kielce11.1
87Rękoraj, Snikers11.2
88Tomaszów Mazowiecki5.2
89Sokółka, LP Metal Fach27.2
90Łódź4.5
91Rzeszów, Reslogistic Trójkąt8.2
92Rzeszów, Transcare Trójkąt9.3
93Łódź23.5
94Warszawa7.4
951990Sokółka, LP Metal Fach10.1
96Kielce6.1
97Krakow, TCF HuB24.2
981985Poznan, Zakręcona Bila7.1
99Sosnowiec, Dekada Klub7.5
100Jaworzno, UKS Fair Play27.1
1012001Rokietnica, Akademia Bilardowa19.1
102Rękoraj, Snikers22.5
103Bydgoszcz, TakeAway Dzik5.4
1041994Sosnowiec, Dekada Klub1.1
105Tczew, Arkadia20.1
106Tczew, Arkadia21.2
107Poznan, Zakręcona Bila24.3
108Rokietnica, Akademia Bilardowa5.5
1091972Olsztyn27.3
110Oława, SKB1.6
111Kielce17.1
112Jaworzno, UKS Fair Play6.2
113Łódź, Frame6.3
114Bydgoszcz, TakeAway Dzik16.4
115Kielce, Nosan7.2
116Katowice, Bilardo Dekada24.4
117Łódź, Frame14.5
118Kętrzyn, Seven6.4
119Piechcin25.5
120Lubin, UKS Baribal6.5
1211996Tomaszow Mazowiecki26.4
122Sokółka, LP Metal Fach18.1
123Gdańsk18.4
124Łódź, Frame1.2
125Gdańsk, Green Club17.2
126Łódź, Frame18.3
1272001Poznan5.1
128Mrągowo, SKB1.3
129Toruń17.3
130Lubin, UKS Baribal24.5
131Sokółka, LP Metal Fach14.1
132Łódź17.4
133Rzeszów, Trójkąt5.3
134Kielce, TVSports18.2
1352000Kyiv26.5
1362000Kyiv17.5
6465
6236
6163
6036
5916
5826
5760
5626
5560
5446
5362
5263
5163
5064
4962
4815
4725
4653
4551
4452
4325
4215
4151
4050
3953
3825
3752
3605
3550
3454
3350
3154
3025
2953
2754
2652
2352
2250
2135
2005
1953
1851
1550
1525
1415
1445
1351
1350
1235
1215
1150
1152
1053
1025
1035
1050
1045
1045
1035
1045
1054
1035
1054
1005
1025
1053
1025
1050
1025
1045
1052
1052
1052
1035
1045
1015
1025
1053
1052
1015
950
925
905
915
915
952
925
925
954
950
952
905
915
945
950
925
945
945
925
952
945
935
953
952
935
951
952
805
835
825
815
852
815
853
805
852
850
845
835
835
854
835
853
815
854
825
851
805
815
805
815
850
815
854
750
752
754
750
751
751
750
750
753
752
753
753
750
750
751
751
751
753
745
753
725
751
752
752
752
750
750
752
625
645
651
652
654
605
615
652
654
635
652
651
615
651
651
654
653
645
652
645
635
653
645
652
605
605
635
651
552
554
550
550
553
550
553
551
550
554
535
551
551
552
552
545
515
550
551
551
552
553
551
550
535
550
553
454
405
405
435
452
452
454
425
445
452
405
415
405
452
452
453
451
453
445
453
454
405
425
453
450
435
450
452
352
351
352
350
350
350
350
345
351
354
350
350
350
325
352
350
352
305
335
351
350
335
354
352
351
350
353
350
254
252
225
253
252
252
250
225
245
252
251
215
254
252
225
225
254
253
205
215
252
253
215
252
215
235
252
235
150
150
151
151
152
151
145
153
152
151
150
150
150
125
152
154
150
150
150
152
150
153
151
152
152
150
154

Group 1

123456+mΔm+fΔfPlace
1Chmiel Marcin×2 : 52 : 55 : 01 : 53 : 51-313-75
2Kłos Robert5 : 2×0 : 55 : 00 : 52 : 52-112-54
3Szewczyk Wojciech5 : 25 : 0×5 : 05 : 05 : 25525211
4Tryczyński Bartosz0 : 50 : 50 : 5×0 : 50 : 5-50-256
5Zdziech Mateusz5 : 15 : 00 : 55 : 0×5 : 34320112
6Ziewiec Igor5 : 35 : 22 : 55 : 03 : 5×312053

Group 2

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bak Tomasz×5 : 14 : 51 : 54 : 51-214-24
2Bednarek Krystian1 : 5×3 : 51 : 50 : 5-45-155
3Cholewiński Mateusz5 : 45 : 3×0 : 50 : 52010-73
4Luliński Igor5 : 15 : 15 : 0×2 : 53217102
5Macioł Daniel5 : 45 : 05 : 05 : 2×4420141

Group 3

12345+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 05 : 15 : 15 : 04420181
2Deszczyński Tomasz0 : 5×5 : 35 : 42 : 52012-53
3Kowalski Łukasz1 : 53 : 5×5 : 40 : 51-29-104
4Ociepka Maciej1 : 54 : 54 : 5×2 : 5-411-95
5Pietrzyk Jacek0 : 55 : 25 : 05 : 2×321562

Group 4

12345+mΔm+fΔfPlace
1Batkowski Sebastian×5 : 05 : 03 : 55 : 03218132
2Matuszczyk Michał0 : 5×4 : 52 : 55 : 21-211-64
3Mędykowski Karol0 : 55 : 4×0 : 55 : 22010-63
4Peret Partyk5 : 35 : 25 : 0×5 : 14420141
5Rózga Paweł0 : 52 : 52 : 51 : 5×-45-155

Group 5

12345+mΔm+fΔfPlace
1Ryczko Michał×5 : 05 : 32 : 55 : 3321762
2Szczególski Marcin0 : 5×2 : 52 : 54 : 5-48-125
3Tarka Julia3 : 55 : 2×0 : 53 : 51-211-64
4Zielinski Wiktor5 : 25 : 25 : 0×5 : 04420161
5Ślenzak Kacper3 : 55 : 45 : 30 : 5×2013-43

Group 6

12345+mΔm+fΔfPlace
1Skowerski Karol×5 : 45 : 05 : 05 : 14420151
2Twerdyk Piotr4 : 5×5 : 35 : 31 : 52015-13
3Waliszewski Marcin0 : 53 : 5×5 : 15 : 32013-14
4Winiarski Kacper0 : 53 : 51 : 5×2 : 5-46-145
5Wolski Rafał1 : 55 : 13 : 55 : 2×201412

Group 7

12345+mΔm+fΔfPlace
1Berkec Michał×5 : 20 : 55 : 15 : 4321532
2Sawicki Brajan2 : 5×0 : 54 : 55 : 41-211-85
3Sniegocki Mateusz5 : 05 : 0×5 : 25 : 04420181
4Sobiech Dawid1 : 55 : 42 : 5×3 : 51-211-84
5Wiech Michał4 : 54 : 50 : 55 : 3×1-213-53

Group 8

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kural Szymon×5 : 25 : 35 : 15 : 04420141
2Papiż Wadim2 : 5×5 : 35 : 25 : 1321762
3Pałczyński Adam3 : 53 : 5×2 : 55 : 21-213-44
4Regieli Jerzy1 : 52 : 55 : 2×5 : 0201313
5Sadlik Mateusz0 : 51 : 52 : 50 : 5×-43-175

Group 9

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jastrzab Dominik×5 : 15 : 04 : 55 : 03219131
2Jedrzejczak Dawid1 : 5×2 : 53 : 53 : 5-49-115
3Muda Michał0 : 55 : 2×5 : 25 : 4321523
4Raniszewski Maciej5 : 45 : 32 : 5×5 : 2321732
5Sadlik Tomasz0 : 55 : 34 : 52 : 5×1-211-74

Group 10

12345+mΔm+fΔfPlace
1Antczak Cezary×5 : 05 : 25 : 23 : 5321891
2Bartkowiak Jędrzej0 : 5×5 : 13 : 52 : 51-210-64
3Drożdż Łukasz2 : 51 : 5×5 : 21 : 51-29-85
4Fałdowski Łukasz2 : 55 : 32 : 5×5 : 42014-33
5Skoneczny Mariusz5 : 35 : 25 : 14 : 5×321982

Group 11

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bottcher Jakub×3 : 55 : 25 : 35 : 1321873
2Głąb Wojciech5 : 3×5 : 12 : 55 : 0321782
3Jagodziński Robert2 : 51 : 5×2 : 55 : 01-210-54
4Rozwadowski Bartosz3 : 55 : 25 : 2×5 : 0321891
5Ruszkiewicz Ignacy1 : 50 : 50 : 50 : 5×-41-195

Group 12

12345+mΔm+fΔfPlace
1Czarnowski Artur×5 : 22 : 55 : 42 : 52014-24
2Czoch Karol2 : 5×5 : 24 : 55 : 3201612
3Garmak Kim soo5 : 22 : 5×5 : 21 : 52013-13
4Gdaniec Konrad4 : 55 : 42 : 5×3 : 51-214-55
5Kapłan Tomasz5 : 23 : 55 : 15 : 3×321871

Group 13

12345+mΔm+fΔfPlace
1Banek Wojciech×5 : 11 : 55 : 22 : 5201303
2Brzozowski Bartłomiej1 : 5×4 : 55 : 21 : 51-211-64
3Fortuński Marcel5 : 15 : 4×5 : 25 : 24420111
4Jomaa Dylan2 : 52 : 52 : 5×0 : 5-46-145
5Konkel Kacper5 : 25 : 12 : 55 : 0×321792

Group 14

12345+mΔm+fΔfPlace
1Duda Szymon×5 : 05 : 33 : 50 : 5201303
2Klepacz Dominik0 : 5×5 : 34 : 51 : 51-210-84
3Majkowski Krzysztof3 : 53 : 5×5 : 40 : 51-211-85
4Wilk Adam5 : 35 : 44 : 5×3 : 5201702
5Łopotko Hubert5 : 05 : 15 : 05 : 3×4420161

Group 15

12345+mΔm+fΔfPlace
1Giernalczyk Arkadiusz×0 : 50 : 50 : 50 : 5-40-205
2Gnitecki Mariusz5 : 0×5 : 24 : 55 : 03219122
3Iwanicki Antoni5 : 02 : 5×0 : 52 : 51-29-64
4Jamorski Oskar5 : 05 : 45 : 0×5 : 14420151
5Kaczmarek Szymon5 : 00 : 55 : 21 : 5×2011-13

Group 16

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jukiewicz Mateusz×5 : 22 : 55 : 15 : 4321752
2Koziełek Szymon2 : 5×1 : 53 : 55 : 21-211-64
3Ostrowski Piotr5 : 25 : 1×5 : 05 : 04420171
4Pawłowski Przemysław1 : 55 : 30 : 5×5 : 22011-43
5Waszak Krzysztof4 : 52 : 50 : 52 : 5×-48-125

Group 17

12345+mΔm+fΔfPlace
1Turkowski Michał×5 : 35 : 25 : 15 : 34420111
2Zelasko Norbert3 : 5×5 : 05 : 25 : 2321892
3Zyzek Paweł2 : 50 : 5×5 : 32 : 51-29-94
4Łuczak Hubert1 : 52 : 53 : 5×2 : 5-48-125
5Сіранчук Дарʼя3 : 52 : 55 : 25 : 2×201513

Group 18

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kielmans Kacper×3 : 55 : 31 : 52 : 51-211-75
2Zajac Dominik5 : 3×5 : 15 : 14 : 5321991
3Zaremba Piotr3 : 51 : 5×4 : 55 : 41-213-64
4Zieba Kamil5 : 11 : 55 : 4×1 : 52012-33
5Życiński Maciej5 : 25 : 44 : 55 : 1×321972

Group 19

12345+mΔm+fΔfPlace
1Flasza Jacek×1 : 54 : 55 : 42 : 51-212-74
2Guzanowski Andrzej5 : 1×5 : 25 : 03 : 53218102
3Kozakowski Adrian5 : 42 : 5×5 : 02 : 5201403
4Król Przemysław4 : 50 : 50 : 5×0 : 5-44-165
5Stankiewicz Adam5 : 25 : 35 : 25 : 0×4420131

Group 20

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×2 : 55 : 35 : 21 : 52013-23
2Domagała Miłosz5 : 2×5 : 44 : 50 : 52014-22
3Grzelak Jan3 : 54 : 5×4 : 53 : 5-414-65
4Malczewski Michał2 : 55 : 45 : 4×1 : 52013-54
5Sząszor Kamil5 : 15 : 05 : 35 : 1×4420151

Group 21

12345+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 25 : 05 : 12 : 5321792
2Homza Dominik2 : 5×5 : 15 : 21 : 5201303
3Popławski Michal0 : 51 : 5×5 : 30 : 51-26-124
4Regieli Dominik1 : 52 : 53 : 5×2 : 5-48-125
5Sząszor Mateusz5 : 25 : 15 : 05 : 2×4420151

Group 22

12345+mΔm+fΔfPlace
1Błachowski Paweł×5 : 00 : 55 : 45 : 0321563
2Malinowski Tomasz0 : 5×5 : 15 : 15 : 1321572
3Nowak Jeremi5 : 01 : 5×5 : 05 : 13216101
4Piotrowski Daniel4 : 51 : 50 : 5×2 : 5-47-135
5Stępień Antoni0 : 51 : 51 : 55 : 2×1-27-104

Group 23

12345+mΔm+fΔfPlace
1Kowalczyk Jakub×5 : 05 : 45 : 35 : 14420121
2Muklewicz Michał0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3Murha Milena4 : 55 : 0×5 : 35 : 13219102
4Paliwoda Krzysztof3 : 55 : 03 : 5×5 : 3201633
5Saternus Marcin1 : 55 : 01 : 53 : 5×1-210-54

Group 24

12345+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Paweł×5 : 04 : 55 : 35 : 2321991
2Skupien Andrzej0 : 5×4 : 55 : 32 : 51-211-75
3Tabor Grzegorz5 : 45 : 4×4 : 53 : 52017-14
4Wierzchowski Jan3 : 53 : 55 : 4×5 : 2201602
5Ząbek Monika2 : 55 : 25 : 32 : 5×2014-13

Group 25

12345+mΔm+fΔfPlace
1Jarosz Cezary×3 : 55 : 45 : 15 : 1321871
2Michejenko Jegor5 : 3×5 : 11 : 55 : 4321633
3Niewęgłowski Jan4 : 51 : 5×2 : 55 : 21-212-54
4Polis Piotr1 : 55 : 15 : 2×5 : 2321662
5Wojciechowski Dominik1 : 54 : 52 : 52 : 5×-49-115

Group 26

12345+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×5 : 35 : 23 : 52 : 5201504
2Pondo Bartłomiej3 : 5×5 : 25 : 45 : 2321852
3Puk Michał2 : 52 : 5×0 : 53 : 5-47-135
4Zabecki Mikolaj5 : 34 : 55 : 0×1 : 5201523
5Руденко Никита5 : 22 : 55 : 35 : 1×321761

Group 27

12345+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 25 : 34 : 53 : 5201723
2Krzyszkowski Dariusz2 : 5×4 : 51 : 54 : 5-411-95
3Ryłko Sebastian3 : 55 : 4×0 : 54 : 51-212-74
4Stachowiak Sambor5 : 45 : 15 : 0×5 : 24420131
5Trudnowski Maciej5 : 35 : 45 : 42 : 5×321712
#1
#2
5
4
#3
5
0
#4
5
4
#5
#6
5
4
#7
5
1
#8
#9
#10
3
5
#11
5
2
#12
1
5
#13
5
1
#14
4
5
#15
5
0
#16
#17
#18
5
1
#19
5
3
#20
0
5
#21
3
5
#22
5
0
#23
5
2
#24
#25
#26
5
2
#27
5
4
#28
#29
5
3
#30
2
5
#31
5
4
#32
#33
5
0
Place 17
#34
5
4
Place 17
#35
5
0
Place 17
#36
0
5
Place 17
#37
5
2
Place 17
#38
2
5
Place 17
#39
5
3
Place 17
#40
5
0
Place 17
#41
5
1
Place 17
#42
1
5
Place 17
#43
2
5
Place 17
#44
5
2
Place 17
#45
5
1
Place 17
#46
5
3
Place 17
#47
2
5
Place 17
#48
1
5
Place 17
#49
6
2
Place 9
#50
6
4
Place 9
#51
6
3
Place 9
#52
6
3
Place 9
#53
6
2
Place 9
#54
4
6
Place 9
#55
6
0
Place 9
#56
2
6
Place 9
#57
6
0
Place 5
#58
2
6
Place 5
#59
1
6
Place 5
#60
3
6
Place 5
#61
6
3
Semifinal
#62
3
6
Semifinal
#64
6
5
Final

Final Standing

Place 1

1999Sosnowiec, Dekada Klub88.090.33%

Place 2

1994Sosnowiec, Dekada Klub76.085.67%

Place 3-4

Jaworzno, UKS Fair Play70.081.00%
Kraków, TCF HuB70.080.33%

Place 5-8

1985Poznan, Zakręcona Bila66.083.00%
1979Rokietnica66.081.33%
2001Poznan66.079.33%
Kraków, TCF HuB66.069.00%

Place 9-16

Sokółka, LP Metal Fach64.081.33%
Kraków, UKS YMCA64.078.67%
Kielce64.077.33%
Kraków, TCF HuB64.076.00%
1995Kielce, Nosan64.071.00%
1990Sokółka, LP Metal Fach64.069.00%
1984Kielce64.067.33%
Sokółka, LP Metal Fach64.067.33%

Place 17-32

Tczew, Arkadia60.078.33%
Rękoraj, Snikers60.077.67%
Tczew, Arkadia60.077.33%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa60.076.33%
Kielce60.076.00%
Brzeszcze, Bistro BIlard60.074.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa60.063.00%
Warszawa, WSB M1360.063.00%
Jaworzno, UKS Fair Play60.062.67%
Tczew, Arkadia60.062.33%
Kraków, TCF HuB60.062.33%
Tczew, Arkadia60.060.00%
Gdańsk, Green Club60.060.00%
Katowice, Bilardo Dekada60.050.00%
Wrocław, Spider60.049.00%
Tarnów, MUKS IKS60.048.67%

Place 33-54

Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy52.078.33%
Łódź, Frame52.064.67%
Lubin, UKS Baribal52.061.00%
Lubin, UKS Baribal52.060.33%
Lubin52.060.00%
Tczew, Arkadia52.060.00%
2004Minsk52.060.00%
1991Kielce, Nosan Kielce52.060.00%
Łódź, Frame52.059.67%
Kielce, Nosan52.059.67%
Gdańsk, Green Club52.059.00%
Kielce, TVSports52.059.00%
Jaworzno, UKS Fair Play52.058.67%
Poznan, Zakręcona Bila52.058.33%
2000Kyiv52.058.00%
Łódź, Frame52.057.67%
Poznan, Zakręcona Bila52.057.33%
Tomaszów Mazowiecki52.057.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker52.057.00%
1972Olsztyn52.056.00%
Lubin, UKS Baribal52.042.33%
Łódź, Frame52.041.00%

Place 55-81

Tczew, Arkadia41.070.67%
Sosnowiec, Dekada Klub41.070.67%
Poznan41.068.33%
Lublin, Olimp41.067.67%
Mrągowo, SKB41.059.00%
Katowice41.051.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa41.051.00%
1996Tomaszow Mazowiecki41.051.00%
Sosnowiec, Dekada Klub41.050.67%
2000Kyiv41.050.33%
Tarnów, MUKS IKS41.050.00%
Poznań41.050.00%
Gdynia41.050.00%
Rękoraj, Snikers41.050.00%
Oslo, Biljardklubb41.049.33%
Jaworzno, UKS Fair Play41.049.33%
Lubin, UKS Baribal41.049.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker41.049.00%
Gdańsk, Green Club41.048.67%
Warszawa, Billboard41.048.33%
Łódź, Frame41.048.00%
Rzeszów, Trójkąt41.047.67%
Słupsk41.047.33%
Warszawa, Eight Nine41.047.00%
Lublin, Olimp41.046.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa41.045.67%
Kielce, Nosan41.030.33%

Place 82-108

Kielce, Nosan27.550.00%
Poznan, Zakręcona Bila27.549.33%
Łódź, Frame27.549.33%
Łódź27.548.67%
Szczawno-Zdrój27.547.00%
Toruń, Enigma27.540.33%
Jaworzno, UKS Fair Play27.532.00%
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe27.531.00%
Kielce27.530.33%
Rękoraj, Snikers27.530.00%
Łódź27.530.00%
Gdańsk27.530.00%
Lublin, Olimp27.529.67%
Żnin, UKS Pałuki27.529.67%
Brzeszcze, Bistro BIlard27.529.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa27.529.67%
Poznan, Zakręcona Bila27.529.33%
Legnica27.529.33%
Sokółka, LP Metal Fach27.529.33%
Tomaszów Mazowiecki27.529.00%
Rzeszów, Transcare Trójkąt27.529.00%
Sosnowiec, Dekada Klub27.528.67%
Rękoraj27.528.33%
Toruń27.527.67%
Łódź, Frame27.527.33%
Rękoraj, Snikers27.526.33%
Kętrzyn, Seven27.525.00%

Place 109-135

Gdańsk14.030.67%
Warszawa, 147 Break14.029.00%
Krakow, TCF HuB14.029.00%
1995Warszawa, Semafor14.028.67%
Warszawa14.028.67%
Mrągowo, SKB14.028.00%
Gdańsk, Green Club14.026.33%
Łódź, Frame14.013.67%
Wrocław, Spider14.011.67%
Chorzów, Czorno bila14.011.67%
Gdańsk, Green Club14.010.33%
Piechcin14.010.33%
Jaworzno, UKS Fair Play14.09.33%
Bydgoszcz, TakeAway Dzik14.09.33%
Bydgoszcz, TakeAway Dzik14.09.33%
Łódź14.09.33%
Białystok, Elida14.08.33%
Poznan, Zakręcona Bila14.08.33%
Łódź, Frame14.07.67%
Kętrzyn, Seven14.07.67%
Rękoraj14.06.67%
Łódź14.06.67%
Golina14.05.33%
Rzeszów, Reslogistic Trójkąt14.04.33%
Rękoraj, Snikers14.01.33%
Ostrów Wielkopolski14.00.00%
Gdańsk, Green Club14.00.00%

Place  136 

Oława, SKB0.50.00%


Our Sport Partners