Dynamic Billard Best of the East- Polish 9-Ball VIII International Billiard Festival - Kielce 2023 POL, Kelce • 19-20 August 2023

Game
9-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Kelce
Plac Moniuszki 2b
Start
19 August 2023
Final
20 August 2023

(wersja polska jest umieszczona poniżej angielskiej)

Mak Marketing,
 East European Billiard Council, 
Polish Billiard Association and Swietokrzyskie Sports Association
 present

Dynamic Billiard Best of the East – 2023
POLISH 9-BALL

Date – 19-20.08.2023

Venue: Kieleckie Centrum Bilardowe – Kielce,  Pl. Moniuszki 2 B, International Billiard Centre – Kielce, 155 Warszawska Str.  

Tables/ Cloth/ Balls- 13 x 9ft tables. Table for final match: Dynamic III 9 ft, Iwan Simonis 860  cloth, Aramith Duramith Tournament balls.

Schedule:

19.08.2023 – Saturday

Kieleckie Centrum Bilardowe
10.00 – 13.00  - grupy 1,2,3,4
13.00 – 16.00 – grupy 5,6,7
15.00 – 20.00 – grupa 11,
16.00-19.00 – grupy 8,9,10
19.00 – 22.00 – grupa 12,13,14
20.00 – 23.00 – grupa 27,
22.00-1.00 – grupy 28,29

Międzynarodowe Centrum Bilardowe PZBil – ERG
10.00- 13.00 – grupy 15,16,17
13.00 – 16.00 – grupy 18,19,20
16.00-19.00 – grupy 21,22,23
19.00 – 24.00 – grupy 24,25,26.

20.08.2023                    KCBil                                               ERG
10.00 – 11.00                  mecze 17,18,19,20,21,22,23            mecze 2,3,4,5,6,7
11.00 – 12.15                  mecze 24,25,26,27,28,29,30            mecze 8,9,10,11,12,13,
12.15 – 13.30                  mecze 31,32,41,42,43,44,45            mecze  14,15,16 33,34,35,
13.30 – 14.45                  mecze 46,47,48,53,54                     mecze 36,37,38 39,40,
15.15 – 16.30                  mecze 49,50,51,52,55,56                    x
16.45 – 18.15                  mecze 57,58,59,60                             x
18.15 – 19.30                  mecze 61,62                                      x
19.30 – 21.00                  finał

 

The announcement on the technical course of the tournament will be published at least 5 days before the competition on www.ebc-billiard.com and www.makmarketing.pl

Tournament: 9-ball – 9 ball on the spot, 1st Stage – Robin Round – matches in groups, winner break, race to 5-7; Group leaders will be determined from the tournament ranking.

The best 2 players from each group will qualify to the next round. 2nd Stage – 48-64  participants,  single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7.

The tournament is open for all athletes.

Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 10.08. 2023. Limit – max. 104 participants !!!

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prize money:
1st - place- 1.000 euro,
2nd place- 600 euro,
3-4th place- 400 euro,
5-8thplace- 200 euro .

Entry-fee:
EEBC members and Partners:
 • men athletes – 55 €,
 • women and pupils athletes (max. 17 years-old)- 35 €
Others:
 • men – 65 euro,
 • women and pupils – 40 euro,

The participants pay the entry fee during the registration or before on EEBC bank account.

The Honorary Patrons are: the Mayor of the Kielce City, the Swietokrzyski Marshal's Office.

Tournament director: Marcin Krzemiński

Head referee: Alexandru Balas (ROM),

Sponsors: Kielce City,  Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith ( Saluc S.A.), Cuetec, Kamui, Brzesc Sipa and the Swietokrzyski Marshal's Office.

Hotels – accommodation www.booking.com

Players will receive ranking points from the following tournaments:
 • Dynamic Billiard Best of the East – Bratislava - Slovakia,
 • Dynamic Billiard Best of the East – Kielce - Poland
 • Dynamic Billiard Best of the East – Oradea - Romania
 • Dynamic Billiard Best of the East – Pardubice - Czech Republic

Ranking points
1 place – 100 points,
2 place – 80 points,
3-4 place – 70 points,
5-8 place – 65 points
9-16 place – 55 points,
17-24 place – 50 points,
25-32 place – 45 points,
33-48 place – 40 points,
49-64 place – 35 points
65- 96 place – 30 points
97 - …. place – 25 points,

The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL BILARDOWY – KIELCE 2023

 Mak Marketing, East European Billiard Council,
Polski Związek Bilardowy i Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe
 zapraszają na

Dynamic Billard Best of the East – 2023
POLISH 9-BALL

Data – 19-20.08.2023 r.

Miejsce gier : Centrum Bilardowe Contact , Kielce , Pl. Moniuszki 2 B, Międzynarodowe Centrum Bilardowe PZBil – Kielce ul. Warszawska 155.

Sponsorzy: Miasto Kielce, Dynamic Billard Organization z Niemiec, Iwan Simonis S.A. Belgia,  Saluc S.A. ( Aramith) Belgia, Kamui,  Cuetec, Świętokrzyski Urząd Marszałkowski, Brześć –Sipa i wspólnicy Brześć Kujawski,  

Stoły/ Sukno/ Bile-  13 stołów 9 ft- stół finałowy -Dynamic 9 ft  sukno Iwan Simonis 860 , bile Aramith Duramith Tournament.

Program:

19.08.2023 – Sobota
10.00 – otwarcie.
10.15 – 13.00 – mecze grup 1-7
13.00 – 16.00 – mecze grup 8-14
16.00 – 19.00 – mecze grup 15-21
19.00 – 22.00 – mecze grup 22-28

20.08.2023 - Niedziela
10.00 - mecze fazy pucharowej,
18.00 - finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil (bila nr 9 na punkcie głównym), I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5 wygranych partii, zwycięzca rozbija. Z każdej grupy dwóch zawodników awansuje do fazy pucharowej, II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 48- 64 zawodników, w zależności od liczby startujących. Rozstawienia liderów grup jest przeprowadzone zgodnie z rankingiem cyklu.

Rejestracja na email mak@makmarketing.pl jedynie !!!.Zgłoszenia do 10.08.23 r. Limit uczestników – max. 104 osoby.

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo (obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

1.miejsce- 4.600 PLN, , 2 miejsce- 2.760 PLN, , 3-4 miejsce- 1.840 PLN  , 5-8 miejsce-920 PLN. Zgodnie z polskim prawem od nagrody za pierwsze i drugie miejsce zostanie potrącony podatek dochodowy w wysokości 10%.  Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

Opłaty startowe: 

  • Dla członków i Partnerów EEBC - 250 zł; zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie (urodzeni w 2006 i młodsi) 160 zł
  • Dla pozostałych: mężczyźni – 300 zł, kobiety i juniorzy do 17 lat – 230 zł
  • Opłaty w euro wnosi się podczas odprawy, a w złotych po zarejestrowaniu.

UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

Hotele  - nie ma obowiązkowego zakwaterowania www.booking.com

Dyrektor cyklu: Marcin Krzemiński (POL)

Sędzia główny: Alexandru Balas (ROM)

W niżej wymienionych turniejach cyklu 2023 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

Dynamic Billiard Best of the East – Bratysława - Słowacja

Dynamic Billiard Best of the East – Kielce - Polska

Dynamic Billiard Best of the East – Oradea - Rumunia

Dynamic Billiard Best of the East – Pardubice - Czechy

 Punkty rankingowe

1 miejsce – 100 pkt,

2 miejsce – 80 pkt

3-4 miejsce – 70 pkt,

5-8 miejsce – 65 pkt,

9-16 miejsce – 55 pkt,

17-24 miejsce – 50 pkt,

25-32 miejsce – 45 pkt,

33-48 miejsce – 40 pkt,

49-64 miejsce – 35 pkt,

65-96 miejsce – 30 pkt,

97 … miejsce – 25 pkt.

Ranking publikowany jest na stronie www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com .

Participants list

1Tczew, Arkadia12.3
2Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica16.2
31979Rokietnica17.2
4Jaworzno, UKS Fair Play21.3
51995Kelce, Nosan14.1
6Sokolka9.4
7Lublin1.1
8Kelce, Nosan27.1
9Gdansk, Green Club28.3
10Rokietnica, Akademia Bilardowa8.3
11Sosnowiec, Dekada Klub14.3
12Gdansk, Green Club14.2
13Rokietnica, Akademia Bilardowa2.3
14Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe1.4
15Pardubice, Maple Pool Club24.2
16Bratislava15.2
17Tarnov, MUKS IKS19.4
181992Lublin29.3
19Kraków, TCF HuB13.1
20Lublin, UKS Baribal18.2
21Lublin20.4
22USA13.2
23Ostrow Welikopol'ski18.3
24Riga5.2
25Lodz, Frame9.3
26Jaworzno, UKS Fair Play8.4
27Kelce2.4
28Gdynia22.3
29Tomaszów Mazowiecki15.1
30Kraków, TCF HuB18.4
31Rekoraj, Snikers28.1
32Kraków, TCF HuB9.1
33Pardubice, Maple Pool Club1.2
34Gdansk, Green Club26.1
35Kelce, UKS Kostomłoty7.3
361993Berun, ERG Folie28.2
37Brody, TG Sokół12.4
38Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker17.3
39Brody, TG Sokół20.3
40Glinno26.4
41Pardubice, Maple Pool Club23.1
421984Kelce8.1
43Lodz, Frame6.4
44Jaworzno, UKS Fair Play19.3
45Kraków, UKS YMCA7.1
46Poznan'29.1
47Martin, Alpia21.2
48Martin, Alpia19.1
491999Sosnowiec, Dekada Klub4.1
50Jaworzno, UKS Fair Play27.4
511995Warszawa, Semafor10.4
52Kelce, Nosan15.3
53Plotsk17.4
54Prešov, BK Horses17.1
55Prešov, BK Horses11.1
56Lublin, Olimp25.3
57Helsinki2.2
58Gdansk, Green Club2.1
59Warszawa16.3
60Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy13.4
61Tczew, Arkadia10.2
62Prešov, BK Horses20.2
63Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe4.4
64Jaworzno, UKS Fair Play3.4
65Ketrzyn, Seven22.4
661973Ružomberok, Alphia9.2
67Martin, Alpia8.2
68Poznan', Zakręcona Bila24.4
69Jaworzno, UKS Fair Play14.4
70Sosnowiec, Dekada Klub25.4
711991Kelce, Nosan Kielce12.1
72Zheshuv, Reslogistic Trójkąt5.3
73Zheshuv, Transcare Trójkąt4.3
74Tirana7.2
75Kelce, Nosan10.3
761990Sokolka, LP Metal Fach6.1
77Kelce22.1
781985Poznan', Zakręcona Bila25.1
79Sosnowiec, Dekada Klub23.2
80Jaworzno, UKS Fair Play24.1
812001Rokietnica, Akademia Bilardowa16.4
82Bratislava12.2
83Rekoraj, Snikers15.4
841994Sosnowiec, Dekada Klub20.1
85Haniska3.2
86Haniska4.2
87Tczew, Arkadia27.2
88Tczew, Arkadia29.3
891972Olsztyn13.3
90Kelce21.1
91Jaworzno, UKS Fair Play11.4
921991Pardubice, Maple Pool Club18.1
93Pardubice, Maple Pool Club26.2
94Pardubice, Maple Pool Club22.2
95Ketrzyn, Seven23.4
96Bidgosch, TakeAway Dzik1.3
97Kelce, Nosan11.3
98Horzov, Czorno bila26.3
99Kelce, Nosan3.3
100Fier6.2
101Kelce28.4
102Sokolka, LP Metal Fach3.1
103Gdansk, Green Club24.3
104Sokolka, LP Metal Fach21.4
1052001Poznan'11.2
106Lublin, UKS Baribal16.1
107Debica, Pino23.3
108Zheshuv, Trójkąt6.3
109Lublin, Masters29.2
110Gdansk, Green Club7.4
111Znin, UKS Pałuki5.4
112Kelce, TVSports25.2
113Pardubice, Maple Pool Club10.1
1141993Wroclaw5.1
1152000Kyiv19.2
6457
6257
6174
6072
5972
5867
5776
5607
5574
5472
5374
5227
5173
5075
4947
4837
4757
4647
4571
4467
4337
4237
4137
4007
3937
3867
3775
3637
3574
3472
3367
3105
3015
2952
2825
2745
2615
2552
2354
2225
2135
2015
1951
1853
1552
1454
1325
1225
1145
1015
815
735
615
625
615
650
651
615
652
653
650
615
635
615
615
654
651
652
651
645
625
654
653
652
650
654
652
653
605
605
645
550
552
551
554
550
551
550
545
505
551
552
552
551
525
515
554
515
551
554
545
525
551
550
552
550
550
552
552
550
445
405
425
435
405
405
425
435
452
450
453
435
405
453
454
405
425
445
425
445
445
450
435
453
450
453
425
452
450
350
351
335
353
350
315
305
353
345
350
351
325
354
350
345
350
351
352
351
354
350
351
325
315
350
352
345
315
351
351
205
254
205
252
225
251
245
254
215
252
205
245
254
254
250
253
254
250
215
215
252
205
225
235
251
251
251
245
205
251
154
151
152
135
153
153
151
150
115
154
135
150
153
151
153
145
150
145
151
154
151
145
115
153
152
154
125
150
150

Group 1

1234+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Paweł×2 : 55 : 25 : 3211222
2Chrobot Jakub5 : 2×5 : 05 : 13315121
3Javůrek Jaroslav2 : 50 : 5×5 : 31-17-63
4Waszak Krzysztof3 : 51 : 53 : 5×-37-84

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1Cholewiński Mateusz×5 : 01 : 51 : 51-17-33
2Hajduk Jakub0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Muhonen Timo5 : 15 : 0×3 : 5211372
4Muklewicz Michał5 : 15 : 05 : 3×3315111

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1Polis Piotr×5 : 05 : 22 : 5211252
2Szunyog Samuel0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Wszędybył Alan2 : 55 : 0×2 : 51-19-13
4Zajac Dominik5 : 25 : 05 : 2×3315111

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1Macioł Daniel×5 : 15 : 15 : 13315121
2Pałczyński Adam1 : 5×1 : 55 : 31-17-63
3Sadlik Tomasz1 : 55 : 1×5 : 2211132
4Szunyog Samuel jr.1 : 53 : 52 : 5×-36-94

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1Grigoļunovičs (jr.) Aleksejs×5 : 20 : 50 : 51-15-74
2Sadlik Mateusz2 : 5×5 : 20 : 51-17-53
3Świtała Piotr5 : 02 : 5×1 : 51-18-22
4Гриб Дмитрий5 : 05 : 05 : 1×3315141

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kozieł Tomasz×0 : 50 : 50 : 5-30-154
2Skoneczny Mariusz5 : 0×5 : 35 : 13315111
3Xhafa Julian5 : 03 : 5×5 : 0211382
4Ślenzak Kacper5 : 01 : 50 : 5×1-16-43

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1Jońska Izabella×1 : 55 : 45 : 42111-22
2Kural Szymon5 : 1×5 : 45 : 2331581
3Shehaj Tonet4 : 54 : 5×4 : 5-312-34
4Świtała Bogna4 : 52 : 55 : 4×1-111-33

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×1 : 51 : 55 : 31-17-63
2Głąb Wojciech5 : 1×2 : 55 : 0211262
3Kapłan Tomasz5 : 15 : 2×5 : 13315111
4Potas Max3 : 50 : 51 : 5×-34-114

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1Białous Maciej×0 : 54 : 55 : 31-19-43
2Guzanowski Andrzej5 : 0×0 : 55 : 2211032
3Jastrzab Dominik5 : 45 : 0×5 : 3331581
4Potas Marek3 : 52 : 53 : 5×-38-74

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1Majkowski Krzysztof×2 : 55 : 11 : 51-18-33
2Papiż Wadim5 : 2×5 : 15 : 4331581
3Siemieniec Gabriela1 : 51 : 5×0 : 5-32-134
4Žalman David5 : 14 : 55 : 0×211482

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1Mrva Milan×1 : 54 : 54 : 5-39-64
2Twerdyk Piotr5 : 1×5 : 25 : 3331591
3Wiech Michał5 : 42 : 5×1 : 51-18-63
4Zielinski Wiktor5 : 43 : 55 : 1×211332

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1Antczak Cezary×5 : 35 : 15 : 4331571
2Kaczmarek Bartosz3 : 5×0 : 55 : 21-18-43
3Rozwadowski Bartosz1 : 55 : 0×5 : 1211152
4Strakos Martin4 : 52 : 51 : 5×-37-84

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Marcel×5 : 02 : 55 : 0211272
2Gemerek Allyn0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Ostrowski Piotr5 : 25 : 0×5 : 03315131
4Trudnowski Maciej0 : 55 : 00 : 5×1-15-53

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1Batkowski Sebastian×1 : 55 : 15 : 2211132
2Błachowski Paweł5 : 1×5 : 14 : 5211471
3Chmiel Marcin1 : 51 : 5×3 : 5-35-104
4Regieli Dominik2 : 55 : 45 : 3×211203

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1Dobos Stefan×5 : 21 : 55 : 3211113
2Iwanicki Antoni2 : 5×4 : 54 : 5-310-54
3Marcinkowski Ksawery5 : 15 : 4×1 : 5211112
4Stępień Antoni3 : 55 : 45 : 1×211331

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1Babica Julia×2 : 52 : 54 : 5-38-74
2Murha Millena5 : 2×4 : 54 : 51-11313
3Stankiewicz Adam5 : 25 : 4×5 : 0331591
4Ząbek Monika5 : 45 : 40 : 5×2110-32

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1Babica Radoslaw×5 : 15 : 05 : 13315131
2Kaczmarek Szymon1 : 5×5 : 00 : 51-16-43
3Milewski Bartłomiej0 : 50 : 5×2 : 5-32-134
4Mrva Kristián1 : 55 : 05 : 2×211142

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 44 : 53 : 51-112-22
2Giernalczyk Arkadiusz4 : 5×5 : 42 : 51-111-33
3Jagiełło Krzysztof5 : 44 : 5×1 : 51-110-44
4Urban Petr5 : 35 : 25 : 1×331591

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1Domagała Miłosz×5 : 44 : 55 : 4211412
2Kraupe Jakub4 : 5×5 : 22 : 51-111-13
3Lisik Zdenko5 : 42 : 5×3 : 51-110-44
4Руденко Никита4 : 55 : 25 : 3×211441

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1Furmanek Tomasz×0 : 53 : 52 : 5-35-104
2Kaczmarek Wiktor5 : 0×5 : 00 : 5211051
3Pastula Martin5 : 30 : 5×5 : 1211013
4Szewczyk Wojciech5 : 25 : 01 : 5×211142

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bak Tomasz×5 : 30 : 52 : 51-17-63
2Lisik Dean3 : 5×0 : 55 : 41-18-64
3Turkowski Michał5 : 05 : 0×5 : 43315111
4Zielenkiewicz Karol5 : 24 : 54 : 5×1-11312

Group 22

1234+mΔm+fΔfPlace
1Homza Dominik×5 : 11 : 55 : 1211142
2Popławski Michal1 : 5×5 : 45 : 2211103
3Skowerski Karol5 : 14 : 5×5 : 1211471
4Vyskot David1 : 52 : 51 : 5×-34-114

Group 23

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kapitančik Marcel×5 : 35 : 04 : 5211461
2Sobiech Dawid3 : 5×5 : 25 : 1211352
3Walesiak Angelika0 : 52 : 5×1 : 5-33-124
4Ząbek Sylwia5 : 41 : 55 : 1×211113

Group 24

1234+mΔm+fΔfPlace
1Darius Frantisek×2 : 52 : 52 : 5-36-94
2Puk Michał5 : 2×0 : 52 : 51-17-53
3Stachowiak Sambor5 : 25 : 0×3 : 5211362
4Zelasko Norbert5 : 25 : 25 : 3×331581

Group 25

1234+mΔm+fΔfPlace
1Muda Michał×3 : 51 : 55 : 41-19-54
2Regieli Jerzy5 : 3×1 : 53 : 51-19-43
3Sniegocki Mateusz5 : 15 : 1×5 : 4331591
4Życiński Maciej4 : 55 : 34 : 5×1-11302

Group 26

1234+mΔm+fΔfPlace
1Jedrzejczak Dawid×5 : 05 : 02 : 5211272
2Kaminski Christopher0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3Vondráček Petr0 : 55 : 0×5 : 4211013
4Wierzchowski Jan5 : 25 : 04 : 5×211471

Group 27

123+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×5 : 14 : 510932
2Madejski Marcin1 : 5×0 : 5-21-93
3Sząszor Kamil5 : 45 : 0×221061

Group 28

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×3 : 50 : 54 : 5-37-84
2Jamorski Oskar5 : 3×3 : 55 : 0211352
3Juszczyszyn Konrad5 : 05 : 3×5 : 3331591
4Zagdan Wojciech5 : 40 : 53 : 5×1-18-63

Group 29

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortunski Mieszko×5 : 15 : 45 : 2331581
2Likowski Piotr1 : 5×1 : 55 : 41-17-73
3Sząszor Mateusz4 : 55 : 1×5 : 3211452
4Śliwa Robert2 : 54 : 53 : 5×-39-64
#1
#2
4
5
#3
5
4
#4
4
5
#5
5
1
#6
1
5
#7
3
5
#8
1
5
#9
#10
1
5
#11
4
5
#12
2
5
#13
2
5
#14
5
4
#15
5
2
#16
#17
#18
5
3
#19
5
1
#20
1
5
#21
3
5
#22
2
5
#23
5
4
#24
#25
5
2
#26
1
5
#27
4
5
#28
2
5
#29
5
2
#30
1
5
#31
0
5
#32
#33
6
7
Place 17
#34
7
2
Place 17
#35
7
4
Place 17
#36
3
7
Place 17
#37
7
5
Place 17
#38
6
7
Place 17
#39
3
7
Place 17
#40
0
7
Place 17
#41
3
7
Place 17
#42
3
7
Place 17
#43
3
7
Place 17
#44
6
7
Place 17
#45
7
1
Place 17
#46
4
7
Place 17
#47
5
7
Place 17
#48
3
7
Place 17
#49
4
7
Place 9
#50
7
5
Place 9
#51
7
3
Place 9
#52
2
7
Place 9
#53
7
4
Place 9
#54
7
2
Place 9
#55
7
4
Place 9
#56
0
7
Place 9
#57
7
6
Place 5
#58
6
7
Place 5
#59
7
2
Place 5
#60
7
2
Place 5
#61
7
4
Semifinal
#62
5
7
Semifinal
#64
5
7
Final

Final Standing

Place 1

Kraków, UKS YMCA100.089.00%

Place 2

1979Rokietnica80.080.00%

Place 3-4

1999Sosnowiec, Dekada Klub30.079.33%
1991Kelce, Nosan Kielce30.070.67%

Place 5-8

Gdansk, Green Club65.078.00%
1993Wroclaw65.078.00%
Kraków, TCF HuB65.077.33%
Kelce65.068.00%

Place 9-16

1984Kelce55.078.00%
Tczew, Arkadia55.075.33%
1991Pardubice, Maple Pool Club55.074.67%
Tczew, Arkadia55.074.00%
1990Sokolka, LP Metal Fach55.072.67%
Sosnowiec, Dekada Klub55.064.67%
2001Poznan'55.061.33%
Zheshuv, Transcare Trójkąt55.061.00%

Place 17-32

1993Berun, ERG Folie50.074.67%
Gdansk, Green Club50.073.67%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe50.072.33%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa50.072.00%
1992Lublin50.071.67%
Sokolka, LP Metal Fach50.070.67%
Tczew, Arkadia50.069.33%
Kraków, TCF HuB50.059.00%
Tczew, Arkadia50.059.00%
Horzov, Czorno bila50.059.00%
Jaworzno, UKS Fair Play50.058.67%
Jaworzno, UKS Fair Play50.058.33%
2000Kyiv50.058.33%
Rekoraj, Snikers50.058.00%
Lodz, Frame50.057.33%
Kelce, Nosan50.050.33%

Place 33-58

Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy45.073.33%
Kelce45.072.33%
1985Poznan', Zakręcona Bila45.070.67%
Jaworzno, UKS Fair Play45.070.67%
Fier45.054.00%
Brody, TG Sokół45.052.67%
Pardubice, Maple Pool Club45.052.67%
Pardubice, Maple Pool Club45.052.33%
Jaworzno, UKS Fair Play45.052.00%
Gdansk, Green Club45.052.00%
Gdynia45.051.67%
Helsinki45.051.33%
1995Kelce, Nosan45.051.00%
Sosnowiec, Dekada Klub45.051.00%
1994Sosnowiec, Dekada Klub45.051.00%
Prešov, BK Horses45.050.67%
Rekoraj, Snikers45.050.33%
Lublin45.048.67%
Tarnov, MUKS IKS45.048.33%
Kelce, Nosan45.048.00%
Kelce, UKS Kostomłoty45.046.67%
Lublin, UKS Baribal45.045.67%
Sokolka, LP Metal Fach45.033.33%
Kelce, TVSports45.031.67%
Lublin, UKS Baribal45.030.67%
Znin, UKS Pałuki45.030.00%

Place 59-87

Bratislava40.061.33%
Prešov, BK Horses40.061.33%
Pardubice, Maple Pool Club40.061.33%
Debica, Pino40.061.33%
Ketrzyn, Seven40.060.67%
Jaworzno, UKS Fair Play40.060.67%
Warszawa40.039.33%
Jaworzno, UKS Fair Play40.037.67%
Kelce, Nosan40.037.67%
Ostrow Welikopol'ski40.036.67%
Gdansk, Green Club40.036.67%
1995Warszawa, Semafor40.036.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa40.035.67%
Sokolka40.035.33%
Brody, TG Sokół40.035.33%
Sosnowiec, Dekada Klub40.035.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker40.034.33%
Zheshuv, Trójkąt40.034.33%
Poznan', Zakręcona Bila40.034.00%
Zheshuv, Reslogistic Trójkąt40.034.00%
Kelce, Nosan40.034.00%
Kelce40.034.00%
Jaworzno, UKS Fair Play40.033.67%
Rokietnica, Akademia Bilardowa40.033.67%
Pardubice, Maple Pool Club40.033.67%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe40.033.67%
Poznan'40.033.00%
1972Olsztyn40.033.00%
Jaworzno, UKS Fair Play40.03.00%

Place 88-115

Kraków, TCF HuB35.035.67%
Martin, Alpia35.035.67%
Lublin, Olimp35.035.00%
Martin, Alpia35.034.00%
Riga35.031.67%
Tirana35.014.67%
Tomaszów Mazowiecki35.013.33%
Prešov, BK Horses35.012.33%
Lublin, Masters35.012.33%
Rokietnica, Akademia Bilardowa Rokitnica35.011.33%
1973Ružomberok, Alphia35.011.33%
Gdansk, Green Club35.010.33%
Bratislava35.010.33%
Bidgosch, TakeAway Dzik35.010.33%
Pardubice, Maple Pool Club35.09.33%
Haniska35.09.33%
Gdansk, Green Club35.08.33%
Lublin35.08.33%
Martin, Alpia35.07.00%
Pardubice, Maple Pool Club35.07.00%
Ketrzyn, Seven35.05.33%
Plotsk35.03.67%
Kelce, Nosan35.03.67%
USA35.00.00%
Kelce35.00.00%
Glinno35.00.00%
Lodz, Frame35.00.00%
Haniska35.00.00%


Our Sport Partners