Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Bilard. POL, Kelce • 3-5 March 2023

Game
10-ball
Category
International
Type
Individual
Venue
POL, Kelce
Plac Moniuszki 2b
Start
3 March 2023
Final
5 March 2023

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 10-BIL 

                 Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Bilard.

TERMIN: 4-5.03.2023 r.

MIEJSCE GIER:  Kieleckie Centrum Bilardowe Contact – Pl. Moniuszki 2B I Międzynarodowe Centrum Bilardowe PZBil -ERG Folie Bieruń- ul. Warszawska 155.
ORGANIZATOR: EEBC, Mak Marketing,Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe,

PARTNERZY: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego i Starosta Kielecki.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.500 zł,
  • 2 miejsce – 1.100 zł,
  • 3-4 miejsce - 700 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł,
  • 9-16 miejsce – 150 zł.

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM:
4.03.2023

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura

- 10.00 - rozpoczęcie pojedynków,

- 12.30-12.45 – odprawa zawodników II tura,

- 13.00 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 15.30-15.45 – odprawa zawodników III tura,

- 16.00 – rozpoczęcie meczów III tura,

-18.30-18.45 - odprawa zawodników IV tura

- 19.00-22.00 - mecze IV tura,


5.03.2023

- 10.00 - gry pucharowe

- 18.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 32-60 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 25.02.2023r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2023 rok.


Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 27 lutego 2023). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 22.02.2023. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.


OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2023 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.


HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.


Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

 

Participants list

1Tczew, Arkadia1.2
2Jaworzno, UKS Fair Play18.2
31995Kelce, Nosan1.1
4Zheshuv, Trójkąt20.4
5Lublin16.1
6Labishyn, Łabiszynianka27.4
7Tczew, Arkadia18.3
8Kelce, Nosan21.1
9Gdansk, Green Club14.2
10Lublin, Olimp27.3
11Rokietnica, Akademia Bilardowa25.1
12Sosnowiec, Dekada Klub17.1
13Horzov, Czorno bila11.2
14Gdansk, Green Club20.3
15Zheshuv26.4
16Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe7.2
17Wroclaw, Spider14.3
181977Warszawa, Eight Nine1.3
19Tarnov, MUKS IKS8.4
20Warszawa, Billboard12.2
21Legnica20.2
22Kraków, TCF HuB7.1
23Lublin, UKS Baribal15.1
24Kelce, Nosan9.3
25Gdansk6.3
26Lublin, UKS Baribal19.3
27Tarnov, MUKS IKS1.4
28Lodz, Frame9.4
29Horzov, Czorno bila10.3
30Jaworzno, UKS Fair Play2.2
31Kelce17.2
32Gdynia17.3
33Tomaszów Mazowiecki23.2
34Rekoraj, Snikers8.1
35Kraków, TCF HuB3.1
36Gdansk, Green Club19.2
37Kelce, UKS Kostomłoty8.2
38Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker22.3
391984Kelce5.1
40Warszawa, 147 Break2.3
41Tczew, Arkadia10.4
42Lublin, Masters14.4
43Kraków, TCF HuB14.1
44Rekoraj, Snikers2.4
45Tarnov, MUKS IKS9.2
46Jaworzno, UKS Fair Play25.4
471995Warszawa, Semafor7.4
48Kelce, Nosan18.4
49Brzeszcze, Bistro BIlard12.3
50Kelce15.2
51Poznan'13.3
52Lublin, Olimp3.2
53Lublin, Olimp17.4
54Kelce27.1
55Kelce, Nosan20.1
56Horzov, Czorno bila13.2
57Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy9.1
58Tczew, Arkadia5.2
59Wislitsa, UKS Miłek22
60Slupsk6.2
61Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe3.3
62Brzeszcze, Bistro BIlard24.4
63Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker6.4
64Jaworzno, UKS Fair Play19.1
65Kraków, TCF HuB5.3
66Ketrzyn, Seven16.3
67Poznan', Zakręcona Bila26.2
68Bologna13.4
69Gdansk, Green Club25.2
70Jaworzno, UKS Fair Play3.4
71Sosnowiec, Dekada Klub4.2
721991Kelce, Nosan Kielce6.1
73Rekoraj, Snikers21.3
74Tomaszów Mazowiecki27.2
75Sokolka, LP Metal Fach25.3
76Zheshuv, Reslogistic Trójkąt21.2
77Zheshuv, Transcare Trójkąt22.2
781990Sokolka, LP Metal Fach4.1
79Kelce2.1
80Sosnowiec, Dekada Klub4.4
81Jaworzno, UKS Fair Play18.1
822001Rokietnica, Akademia Bilardowa12.1
83Rekoraj, Snikers5.4
84Tarnov, MUKS IKS10.2
85Tczew, Arkadia13.1
86Tczew, Arkadia21.4
87Poznan', Zakręcona Bila24.3
88Rokietnica, Akademia Bilardowa23.3
891972Olsztyn24.2
90Kelce10.1
91Jaworzno, UKS Fair Play15.4
92Tczew, Arkadia16.2
93Bidgosch, TakeAway Dzik11.3
94Kelce, Nosan23.1
95Ketrzyn, Seven15.3
96Kelce16.4
97Kelce, Nosan19.4
98Kelce11.4
99Sokolka, LP Metal Fach11.1
100Gdansk7.3
101Gdansk, Green Club26.3
102Sokolka, LP Metal Fach26.1
103Lublin, UKS Baribal8.3
104Kelce, Nosan4.3
105Zheshuv, Trójkąt23.4
106Kelce, TVSports24.1
1071993Wroclaw22.1
1082000Kyiv12.4
6464
6264
6163
6036
5936
5865
5760
5662
5516
5464
5365
5236
5136
5016
4965
4846
4765
4661
4561
4462
4306
4256
4160
4006
3956
3826
3765
3662
3536
3426
3365
3125
3015
2953
2715
2605
2350
2215
2153
2053
1951
1854
1535
1405
1351
1215
1152
1052
715
654
625
653
654
625
625
615
645
635
651
635
645
625
645
653
654
651
651
654
653
625
653
625
653
615
605
605
615
535
551
552
550
551
552
550
545
551
545
551
551
550
554
525
545
552
550
505
552
515
554
550
554
553
550
554
425
454
452
454
454
453
453
435
451
415
451
415
451
453
453
452
425
452
445
451
452
452
451
435
454
415
451
452
352
354
353
351
350
353
353
351
353
353
315
350
354
350
335
350
350
350
350
325
352
353
353
350
345
352
351
351
251
252
252
254
225
253
252
250
245
215
252
205
253
250
251
251
250
251
252
225
254
235
245
245
254
235
235
205
151
150
150
145
135
151
105
153
145
151
145
135
150
135
150
150
152
152
154
152
150
152
125
152
151
151
153

Group 1

1234+mΔm+fΔfPlace
1Antczak Cezary×0 : 55 : 35 : 1211012
2Batkowski Sebastian5 : 0×5 : 35 : 13315111
3Deszczyński Tomasz3 : 53 : 5×4 : 5-310-54
4Gosk Wojciech1 : 51 : 55 : 4×1-17-73

Group 2

1234+mΔm+fΔfPlace
1Głąb Wojciech×5 : 33 : 55 : 4211313
2Kielmans Kacper3 : 5×0 : 50 : 5-33-124
3Kozakowski Adrian5 : 35 : 0×4 : 5211461
4Skowerski Karol4 : 55 : 05 : 4×211452

Group 3

1234+mΔm+fΔfPlace
1Jastrzab Dominik×5 : 25 : 15 : 4331581
2Miernowski Jan2 : 5×5 : 25 : 1211242
3Pałczyński Adam1 : 52 : 5×2 : 5-35-104
4Regieli Dominik4 : 51 : 55 : 2×1-110-23

Group 4

1234+mΔm+fΔfPlace
1Regieli Jerzy×2 : 55 : 45 : 0211232
2Skoneczny Mariusz5 : 2×5 : 15 : 03315121
3Sobiech Dawid4 : 51 : 5×5 : 31-110-33
4Ściga Adam0 : 50 : 53 : 5×-33-124

Group 5

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kapłan Tomasz×5 : 25 : 35 : 2331581
2Papiż Wadim2 : 5×3 : 55 : 21-110-23
3Pondo Bartłomiej3 : 55 : 3×5 : 2211332
4Stępień Antoni2 : 52 : 52 : 5×-36-94

Group 6

1234+mΔm+fΔfPlace
1Gdaniec Konrad×5 : 14 : 51 : 51-110-13
2Pawłowski Przemysław1 : 5×3 : 50 : 5-34-114
3Pietrzyk Jacek5 : 45 : 3×0 : 52110-22
4Rozwadowski Bartosz5 : 15 : 05 : 0×3315141

Group 7

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chrobot Jakub×1 : 54 : 53 : 5-38-74
2Fortuński Marcel5 : 1×5 : 25 : 23315101
3Majkowski Krzysztof5 : 42 : 5×5 : 2211212
4Zaremba Piotr5 : 32 : 52 : 5×1-19-43

Group 8

1234+mΔm+fΔfPlace
1Domagała Miłosz×4 : 52 : 55 : 01-11113
2Jamorski Oskar5 : 4×5 : 35 : 0331581
3Jońska Izabella5 : 23 : 5×5 : 0211362
4Ząbek Monika0 : 50 : 50 : 5×-30-154

Group 9

1234+mΔm+fΔfPlace
1Gaweł Dawid×1 : 55 : 31 : 51-17-64
2Guzanowski Andrzej5 : 1×4 : 55 : 1211471
3Kukuś Leon3 : 55 : 4×1 : 51-19-53
4Ostrowski Piotr5 : 11 : 55 : 1×211142

Group 10

1234+mΔm+fΔfPlace
1Górecki Łukasz×5 : 35 : 42 : 5211202
2Konkel Kacper3 : 5×3 : 51 : 5-37-84
3Swadzba Adam4 : 55 : 3×4 : 51-11303
4Turkowski Michał5 : 25 : 15 : 4×331581

Group 11

1234+mΔm+fΔfPlace
1Cebula Grzegorz×4 : 55 : 31 : 51-110-32
2Waszak Krzysztof5 : 4×3 : 50 : 51-18-64
3Zagdan Wojciech3 : 55 : 3×0 : 51-18-53
4Zajac Dominik5 : 15 : 05 : 0×3315141

Group 12

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fałdowski Łukasz×3 : 55 : 32 : 51-110-33
2Matuszczyk Michał5 : 3×0 : 50 : 51-15-84
3Stankiewicz Adam3 : 55 : 0×5 : 2211361
4Руденко Никита5 : 25 : 02 : 5×211252

Group 13

1234+mΔm+fΔfPlace
1Michejenko Jegor×5 : 35 : 21 : 5211112
2Ociepka Maciej3 : 5×5 : 40 : 51-18-63
3Quarta Antonio2 : 54 : 5×0 : 5-36-94
4Sząszor Kamil5 : 15 : 05 : 0×3315141

Group 14

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzeziński Dawid×5 : 25 : 20 : 5211013
2Czoch Karol2 : 5×1 : 53 : 5-36-94
3Kotiuk Michał2 : 55 : 1×5 : 4211222
4Kowalczyk Jakub5 : 05 : 34 : 5×211461

Group 15

1234+mΔm+fΔfPlace
1Fortuński Wiktor×5 : 14 : 55 : 0211481
2Maurycy Piotr1 : 5×5 : 15 : 4211112
3Twerdyk Piotr5 : 41 : 5×5 : 2211103
4Winiarski Kacper0 : 54 : 52 : 5×-36-94

Group 16

1234+mΔm+fΔfPlace
1Boguszewski Paweł×5 : 30 : 55 : 1211012
2Popławski Michal3 : 5×2 : 55 : 01-11003
3Wasilewski Roman5 : 05 : 2×5 : 13315121
4Wróblewski Rafał1 : 50 : 51 : 5×-32-134

Group 17

1234+mΔm+fΔfPlace
1Błachowski Paweł×4 : 55 : 45 : 1211442
2Hajduk Jakub5 : 4×5 : 25 : 2331571
3Homza Dominik4 : 52 : 5×5 : 41-111-33
4Muda Michał1 : 52 : 54 : 5×-37-84

Group 18

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bak Tomasz×5 : 15 : 15 : 33315101
2Bottcher Jakub1 : 5×5 : 30 : 51-16-74
3Marcinkowski Ksawery1 : 53 : 5×5 : 31-19-43
4Stachowiak Sambor3 : 55 : 03 : 5×1-11112

Group 19

1234+mΔm+fΔfPlace
1Gnitecki Mariusz×4 : 55 : 35 : 0211462
2Jedrzejczak Dawid5 : 4×5 : 45 : 2331551
3Polis Piotr3 : 54 : 5×5 : 21-11203
4Wszędybył Alan0 : 52 : 52 : 5×-34-114

Group 20

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bielec Bartosz×5 : 15 : 15 : 4331591
2Chmiel Marcin1 : 5×5 : 15 : 2211132
3Flasza Jacek1 : 51 : 5×3 : 5-35-104
4Nowak Jeremi4 : 52 : 55 : 3×1-111-23

Group 21

1234+mΔm+fΔfPlace
1Bruśnicki Szymon×5 : 05 : 10 : 5211042
2Ruszkiewicz Ignacy0 : 5×4 : 51 : 5-35-104
3Sadlik Mateusz1 : 55 : 4×2 : 51-18-63
4Sząszor Mateusz5 : 05 : 15 : 2×3315121

Group 22

1234+mΔm+fΔfPlace
1Kaczmarek Szymon×2 : 52 : 55 : 41-19-54
2Pawełczyk Dominika5 : 2×3 : 50 : 51-18-43
3Sadlik Tomasz5 : 25 : 3×0 : 5211002
4Гриб Дмитрий4 : 55 : 05 : 0×211491

Group 23

1234+mΔm+fΔfPlace
1Iwanicki Antoni×5 : 12 : 51 : 51-18-33
2Tarka Julia1 : 5×3 : 55 : 41-19-54
3Wiech Michał5 : 25 : 3×5 : 03315101
4Ślenzak Kacper5 : 14 : 50 : 5×1-19-22

Group 24

1234+mΔm+fΔfPlace
1Peret Partyk×5 : 43 : 53 : 51-111-33
2Tabor Grzegorz4 : 5×2 : 53 : 5-39-64
3Trudnowski Maciej5 : 35 : 2×2 : 5211222
4Życiński Maciej5 : 35 : 35 : 2×331571

Group 25

1234+mΔm+fΔfPlace
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 42 : 51 : 51-18-64
2Madejski Marcin4 : 5×4 : 55 : 21-11313
3Raniszewski Maciej5 : 25 : 4×1 : 5211102
4Ryłko Sebastian5 : 12 : 55 : 1×211251

Group 26

1234+mΔm+fΔfPlace
1Chochura Paweł×2 : 51 : 50 : 5-33-124
2Puk Michał5 : 2×4 : 50 : 51-19-33
3Zelasko Norbert5 : 15 : 4×3 : 5211332
4Zielenkiewicz Karol5 : 05 : 05 : 3×3315121

Group 27

1234+mΔm+fΔfPlace
1Borkowski Dawid×4 : 55 : 25 : 1211461
2Brzozowski Bartłomiej5 : 4×2 : 55 : 42112-12
3Niewęgłowski Jan2 : 55 : 2×3 : 51-110-23
4Ryczko Michał1 : 54 : 55 : 3×1-110-34
#1
#2
3
5
#3
5
4
#4
5
1
#5
#6
1
5
#7
1
5
#8
#9
#10
5
2
#11
5
2
#12
1
5
#13
5
1
#14
0
5
#15
3
5
#16
#17
#18
5
4
#19
5
1
#20
5
3
#21
5
3
#22
1
5
#23
5
0
#24
#25
#26
0
5
#27
1
5
#28
#29
5
3
#30
1
5
#31
2
5
#32
#33
6
5
Place 17
#34
2
6
Place 17
#35
3
6
Place 17
#36
6
2
Place 17
#37
6
5
Place 17
#38
2
6
Place 17
#39
5
6
Place 17
#40
0
6
Place 17
#41
6
0
Place 17
#42
5
6
Place 17
#43
0
6
Place 17
#44
6
2
Place 17
#45
6
1
Place 17
#46
6
1
Place 17
#47
6
5
Place 17
#48
4
6
Place 17
#49
6
5
Place 9
#50
1
6
Place 9
#51
3
6
Place 9
#52
3
6
Place 9
#53
6
5
Place 9
#54
6
4
Place 9
#55
1
6
Place 9
#56
6
2
Place 9
#57
6
0
Place 5
#58
6
5
Place 5
#59
3
6
Place 5
#60
3
6
Place 5
#61
6
3
Semifinal
#62
6
4
Semifinal
#64
6
4
Final

Final Standing

Place 1

1995Kelce, Nosan40.089.33%

Place 2

1993Wroclaw32.073.67%

Place 3-4

Lublin, UKS Baribal25.070.67%
2001Rokietnica, Akademia Bilardowa25.070.33%

Place 5-8

1990Sokolka, LP Metal Fach22.079.33%
Kraków, TCF HuB22.076.00%
Kelce22.069.00%
Jaworzno, UKS Fair Play22.057.33%

Place 9-16

Tczew, Arkadia19.079.33%
Zheshuv, Trójkąt19.076.33%
Kelce, TVSports19.075.33%
Kraków, TCF HuB19.074.67%
1984Kelce19.072.33%
Labishyn, Łabiszynianka19.065.33%
2000Kyiv19.063.00%
Rekoraj, Snikers19.058.33%

Place 17-32

Tczew, Arkadia16.078.33%
Sokolka, LP Metal Fach16.076.67%
Jaworzno, UKS Fair Play16.075.67%
Tczew, Arkadia16.075.33%
Sokolka, LP Metal Fach16.075.33%
1991Kelce, Nosan Kielce16.073.33%
Gdansk, Green Club16.073.00%
Kelce16.071.67%
Rekoraj, Snikers16.068.67%
Kelce16.068.33%
Kelce, Nosan16.059.00%
Kraków, TCF HuB16.058.67%
Lublin16.057.33%
Lublin, UKS Baribal16.057.33%
Lodz, Frame16.052.00%
Horzov, Czorno bila16.039.67%

Place 33-54

Kelce, Nosan13.070.33%
Kraków, TCF HuB13.052.00%
Sosnowiec, Dekada Klub13.051.00%
Tomaszów Mazowiecki, Lipiński Dachy13.051.00%
Sosnowiec, Dekada Klub13.051.00%
Kelce, UKS Kostomłoty13.050.67%
Sokolka, LP Metal Fach13.050.67%
Lublin, Olimp13.050.00%
Tczew, Arkadia13.049.33%
Gdansk, Green Club13.049.33%
Lublin, Masters13.049.33%
Gdansk, Green Club13.049.33%
1972Olsztyn13.048.67%
Lublin, Olimp13.048.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker13.048.33%
Kelce13.048.00%
Poznan'13.048.00%
Gdansk, Green Club13.048.00%
Horzov, Czorno bila13.047.67%
1995Warszawa, Semafor13.047.33%
Zheshuv, Transcare Trójkąt13.046.67%
Zheshuv, Trójkąt13.030.00%

Place 55-81

Gdansk, Green Club8.061.33%
Jaworzno, UKS Fair Play8.061.33%
Jaworzno, UKS Fair Play8.060.67%
Tarnov, MUKS IKS8.039.33%
Jaworzno, UKS Fair Play8.039.33%
Jaworzno, UKS Fair Play8.038.67%
Ketrzyn, Seven8.038.67%
Tarnov, MUKS IKS8.038.67%
Gdansk8.037.67%
Kelce8.037.00%
Kelce, Nosan8.037.00%
Tczew, Arkadia8.037.00%
Jaworzno, UKS Fair Play8.037.00%
Gdynia8.036.67%
Brzeszcze, Bistro BIlard8.036.67%
Warszawa, Billboard8.036.33%
Sosnowiec, Dekada Klub8.036.33%
Tomaszów Mazowiecki8.036.00%
Poznan', Zakręcona Bila8.036.00%
Kelce, Nosan8.035.33%
Wislitsa, UKS Miłek8.035.33%
Gdansk8.035.33%
Tarnov, MUKS IKS8.035.00%
Kelce8.034.67%
Horzov, Czorno bila8.034.00%
Zheshuv, Reslogistic Trójkąt8.034.00%
Tarnov, MUKS IKS8.033.00%

Place 82-108

Tomaszów Mazowiecki6.036.33%
Tomaszów Mazowiecki, UKS 13 Joker6.035.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa6.035.00%
Rokietnica, Akademia Bilardowa6.034.00%
Bidgosch, TakeAway Dzik6.034.00%
Kelce, Nosan6.033.67%
Tczew, Arkadia6.032.33%
Brzeszcze, Bistro BIlard6.031.00%
1977Warszawa, Eight Nine6.013.33%
Poznan', Zakręcona Bila6.012.33%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe6.011.33%
Tczew, Arkadia6.010.33%
Lublin, Olimp6.010.33%
Wroclaw, Spider6.09.33%
Bologna6.09.33%
Rekoraj, Snikers6.09.33%
Ketrzyn, Seven6.09.33%
Legnica6.08.33%
Kelce, Kieleckie Centrum Bilardowe6.08.33%
Rekoraj, Snikers6.08.33%
Slupsk6.07.00%
Kelce, Nosan6.07.00%
Zheshuv6.05.33%
Warszawa, 147 Break6.05.33%
Kelce, Nosan6.05.33%
Kelce6.03.67%
Lublin, UKS Baribal6.00.00%


Our Sport Partners