The Dynamic Billard Best of the East -Polish 9-ball is a big success of Polish team. Eight players from a host country were on TOP of the competition.

1. S. Kural
  2. R. Babica
  3. D. Macioł i B. Rozwadowski,

5-8. K. Skowerski, M. Muklewicz, D. Hryb, D. Jastrząb,

Sukcesem polskich zawodników zakończył się międzynarodowy turniej Dynamic Billard Best of the East -Polish 9-Ball zaliczany do rankingu Pucharu Europy Wschodniej. Pierwszych osiem miejsc zajęli bilardziści Polskiego Związku Bilardowego.

Najlepszym z obcokrajowców został Petr Urban, który zakończył turniej na 9 miejscu. Zwycięzcą  został gracz z klubu TCF Hub Kraków Szymon Kural . W interesującym finale pokonał Radosława Babicę z Akademii Bilardowej Rokietnica 7:5. Na podium stanęli także Bartosz Rozwadowski z Nosanu Kielce i Daniel Macioł Dekada Sosnowiec.