MISTRZOSTWA POLSKI PAR W POOL BILARD 9-BIL

IGRZYSKA BILARDOWE – KĘTRZYN 2016

KĘTRZYN 15-16.10.2016

ORGANIZATOR: Mak Marketing, Polski Związek Bilardowy , East European Billiard Council.

PARTNERZY : MOSIR Kętrzyn,

PATRONAT : Burmistrz Miasta Kętrzyn,


NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

1 miejsce -2.000 zł, 2 miejsce –1.500 zł, 3 miejsca-1.000 zł, 4 miejsce – 500 zł.

Zawodnicy zobowiązany jest osobiście odebrać nagrodę zgłaszając się z dokumentem tożsamości. Nagrody nie odebrane przez zawodników w czasie zawodów zostaną przekazane na program Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

 

PROGRAM:

15.10.2016 – 12.-13.00 – odprawa zawodników, pobieranie opłat startowych,

- 13.15 – otwarcie i rozpoczęcie pojedynków w fazie podwójne KO.

16.10. - 17.00 – finał ( dokładna godzina zostanie podana po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby drużyn)

 

SYSTEM SPORTOWY: Drużyna składa się z dwóch zawodników, którzy podczas gry wykonują strzały przemiennie. Odmiana 9-bil wg przepisów WPA, I etap - gra w 2 KO podwójna przegrana do 5 wygranych partii. II etap – pucharowy, do którego awansuje 8-16 najlepszych par. Mecze do 5- 6 wygranych.

 

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B- ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo, ( wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem.. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej. Zawodnicy z drużyny muszą mieć jednakowe koszulki.

 

REJESTRACJA DRUŻYN

 

Zgłoszenia mogą wyłącznie kierować kluby zrzeszone w Polskim Związku Bilardowym lub kluby krajowe i zagraniczne będące partnerami EEBC lub MAK MARKETING. przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 10.10.2016- e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; fax. 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce ul. Zagnańska 84 a,

Drużyny zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną do dnia 11.10.2016 r. na stronie www.makmarketing.pl . Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych.

 

 

OPŁATY STARTOWE

 

40 zł – drużyna składająca się z juniorzy młodszych ( do 16 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

100 zł – drużyna z zawodnikami z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2016 rok,

 

RELACJA TV

Z meczu półfinałowego i finałowego zostanie nagrana relacja dla Sport Klub. Z kilku meczów rozgrywanych w niedzielę nadana zostanie relacja on-line.

Na żywo będą w internecie podawanie wyniki spotkań.

 

HOTELE - dowolone - Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

EEBC LeaguesOur Sport Partners