Za nami pierwszy turniej zaliczany do rankingu Polskiego Związku Bilardowego. W Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR zagrało 127 bilardzistów. Zwycięzcą został Radosłąw Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica), który w finale pokonał Dominika Zająca (LP Metal Fach Sokółka) 6:4.

Brązowe medale wywalczyli Wojciech Sroczyński (Poznań) i Konrad Juszczyszyn ( ERG Folie Bieruń).

Zawody odbyły się w klubie Frame w Łodzi w odmianę 10-bil. W rundzie pucharowej w 63 meczach zawodnicy zrobili 75 partii z kija.

Ze względu na koronawirusa grano w maseczkach, co znacznie utrudniało swobodne poruszanie się wokół stołu.

Nagrody dla zwycięzców wręczył prezes EEBC Marcin Krzemiński, wiceprezes PZBil Dariusz Kobacki oraz Katarzyna Kulazińska przedstawiciel klubu Frame.